Bitcoin Forum
May 22, 2024, 02:40:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Altcoinler için Aydınlatma ve Çeviri Hizmetleri  (Read 484 times)
abuzubu
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
February 16, 2018, 07:48:11 AM

başlarım ulan meritinize de her boku karşılık bekleyerek yapmanza da. ben tekirdağ namık kemal üniversitesinde ingiliz ve fransız dili edebiyatı okuyorum ana dil seviyesinde ingilizce fransızca ve ispanyolca biliyorum en ufak çeviri ve yabancı dil sıkıntısı olan bana özel mesaj atsın karşılıksız ücretsiz bir biçimde insanlık ve yardımlaşma için yapayım şu salakça başlıklarla iyice içine sıçtınız forumun bu sistem mi forumu kaliteli hale getirecekmiş !

tebrikler hocam. hem utantırdınız hem düşündürdünüz.
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
February 17, 2018, 09:39:32 PM

Merit sistemi güzel fakat merit kaynağı az merit kazanmak için böyle gruplaşmak diğer üyeleri olumsuz etkiler doğru kullanılmalı meriti hak eden kaliteli yorumlara verilmeli. Bir sürü kaliteli yoruma merit verilmiyor ama saçma sapan yorumlarda merit gönderilmiş. Merit sistemini doğru kavrayıp o şekilde kullanmak gerekir ileride (-) merit verilecek. (+) şuan bunu kavrayamazsak eğer ileride bir sürü haksız yere (-) merit alabilirsiniz. Lütfen sistemi suistimal etmeden gönderin. Siz meritinizi yüksek kalite de yapılan yorumlara gönderdiğinizde hesabınızdan eksilen bir şey olmaz ve göndermediğiniz meritler belli bir süre sonra silinecektir. Kurallara uygun şekilde üyeleri yaptıkları kaliteli yoruma karşılık merit ile ödüllendirin. Merit sistemi Kontrol edildiği için kurnazlık yapan kişiler yeni merit sistemini kötüye kullanmaktan ötürü ceza alacaklar. Hak etmeye çalışın ve hak edenleri de merit ile ödüllendirin. Kurallara uyan herkese teşekkürler.
Vispilio (OP)
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
February 18, 2018, 12:06:54 AM

Merit sistemi güzel fakat merit kaynağı az merit kazanmak için böyle gruplaşmak diğer üyeleri olumsuz etkiler doğru kullanılmalı meriti hak eden kaliteli yorumlara verilmeli. Bir sürü kaliteli yoruma merit verilmiyor ama saçma sapan yorumlarda merit gönderilmiş. Merit sistemini doğru kavrayıp o şekilde kullanmak gerekir ileride (-) merit verilecek. (+) şuan bunu kavrayamazsak eğer ileride bir sürü haksız yere (-) merit alabilirsiniz. Lütfen sistemi suistimal etmeden gönderin. Siz meritinizi yüksek kalite de yapılan yorumlara gönderdiğinizde hesabınızdan eksilen bir şey olmaz ve göndermediğiniz meritler belli bir süre sonra silinecektir. Kurallara uygun şekilde üyeleri yaptıkları kaliteli yoruma karşılık merit ile ödüllendirin. Merit sistemi Kontrol edildiği için kurnazlık yapan kişiler yeni merit sistemini kötüye kullanmaktan ötürü ceza alacaklar. Hak etmeye çalışın ve hak edenleri de merit ile ödüllendirin. Kurallara uyan herkese teşekkürler.

caneraydın bu serzenişin neye kime bilmiyorum ama benim bütün postları okuyabilirsin, yerli yabancı bütün forumlarda çok entelektüel konuştuğumu herhalde kimse inkar edemez. Gel gelelim benim kadar negatif tepki alan kullanıcı azdır Türk forumlarında Smiley, bunu inceleseler sosyolojik tez meselesi olur...

Sen şimdi burada kendince bir argüman yürütüyosun, bilmem farkında mısın 2 postundan birinde sektirmeden ana avrat sinkaflı küfürler sallayan kullanıcılar var bu forumda (sadece Türkçe bölüme has bir durum bu arada bu), merit şampiyonluğu için birbirleriyle yarışıyorlar, onlara acaba bir gün en ufak eleştiride bulundun mu güzel kardeşim, gelişigüzel sallamadan önce Türkçe forumları bir kabaca oku istersen...

caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
February 18, 2018, 12:32:35 AM

caneraydın bu serzenişin neye kime bilmiyorum ama benim bütün postları okuyabilirsin, yerli yabancı bütün forumlarda çok entelektüel konuştuğumu herhalde kimse inkar edemez. Gel gelelim benim kadar negatif tepki alan kullanıcı azdır Türk forumlarında Smiley, bunu inceleseler sosyolojik tez meselesi olur...

Sen şimdi burada kendince bir argüman yürütüyosun, bilmem farkında mısın 2 postundan birinde sektirmeden ana avrat sinkaflı küfürler sallayan kullanıcılar var bu forumda (sadece Türkçe bölüme has bir durum bu arada bu), merit şampiyonluğu için birbirleriyle yarışıyorlar, onlara acaba bir gün en ufak eleştiride bulundun mu güzel kardeşim, gelişigüzel sallamadan önce Türkçe forumları bir kabaca oku istersen...
Bir serzeniş değildir merit sistemini doğru ve haklı yönde kullanıma teşviktir. Kesinlikle itibarına karşı hakaret içeren bir ima da bulunmadım. Argolu konuştuğunuda dile getirmedim. Yukarıda yapmış olduğum yorum merit sisteminin nasıl kullanıldığını ve nerelerde kullanılması gerektiğini anlatabilmek içindir.Eğer Karşılıklı yapılacak ise yapılan kaliteli yorumlar çerçevesinde yapılmalıdır.Sistem ticarileştiril memeli ve diğer üyelerin haklarını düşünmeli ve sistemi bilmeyen kişileri bilgilendirmelisin.Hak ettiğin sürece zaten merit gelecektir. Sana onlara yaptığım eleştirilerin linklerini vericem kanıt olsun. Hergün forumu alt üst ediyorum o konuda sıkıntı yok. Ve küfür edenlere emin ol senden daha fazla karşı çıkıyorum işte merit sistemi kaliteli yorum seviyesini getirmek içindir ama bunu kural dışı kullandıktan sonra bu gelişmeyecek. Bana kızmanı ve kötü görmeni istemem böyle bir konuyu açmak hiç te zor değil istese herkes açabilir bunun farkındasın.Sadece sana itiraz etmedim bu Linklerde görebilirsin : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2945822.20
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2898785.80 https://bitcointalk.org/index.php?topic=2819169.80 https://bitcointalk.org/index.php?topic=2895261.200
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 18, 2018, 10:17:45 PM

Aslında biraz olaya şöyle bakmak lazım, bir çeviri işiniz var ve zamanınız yok. Bunun için ya para ödersiniz ya da bu arkadaş gibi alternatif bir yöntem deneyebilirsiniz. Verilen işi sorunsuz yapıyor.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: