Bitcoin Forum
April 28, 2024, 10:07:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Dock.io White List açık!!! Advisor Charlie Shrem  (Read 528 times)
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
February 08, 2018, 09:28:44 PM

Bizde şans yok ki. Kacirmisiz bizde. Artık katılan arkadaşlara hayırlısı olsun. Bizde ico sonrası fırsat olursa borsadan almaya çalışırız.

1714298879
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714298879
Reply with quote  #2

1714298879
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714298879
Hero Member
*

Ignore
1714298879
Reply with quote  #2

1714298879
Report to moderator
1714298879
Hero Member
*

Ignore
1714298879
Reply with quote  #2

1714298879
Report to moderator
1714298879
Hero Member
*

Ignore
1714298879
Reply with quote  #2

1714298879
Report to moderator
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 08, 2018, 09:40:41 PM

Charli varmış düşüş olmaaz gibi geliyor bana ico giremedim girmemde bu saatten sonra borsadan. ama 2-3x rahat yapar borsaya girince
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
February 08, 2018, 10:05:34 PM

gaza gelmis millet resmen. whitelist icin bugun acilmis ve hemen kapatmislar. e kardesim 1-2 gun onceden haber verseysdiniz ya. en azindan takip ederdik. neyse saglik olsun.
Quite
Full Member

Merit: 157

View Profile WWW
February 09, 2018, 10:15:56 AM

Biz olayı kaçırmayanlardanız. Whiteliste girebildim. Bakalım bize ne kazancı olacak.

byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
February 09, 2018, 11:30:09 AM

Başlık için teşekkür ederim verebilecek meritim olmasa da teşekkür edeyim en azından. Ben de girdim whiteliste bir arkadaşla birlikte, bakalım ben de projeyi sevdim charlie'yi gören girdi zaten sanırım.
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
February 09, 2018, 11:33:06 AM

Bu advisorluktan para kazanmayı meslek haline getirmiş early bitcoincilere prim vermeyin arkadaşlar. En son Axpire diye bir projeye girdim Roger Verr advisor diye, şuan ico fiyatının altında fiyatı. Adamlar iki tweet atıyor 2 milyon tokeni alıyor, başka hiçbirşey yaptıkları yok sistem çok basit.
snykutlug (OP)
Member
**

Merit: 17

View Profile
February 09, 2018, 11:36:35 AM

Bu advisorluktan para kazanmayı meslek haline getirmiş early bitcoincilere prim vermeyin arkadaşlar. En son Axpire diye bir projeye girdim Roger Verr advisor diye, şuan ico fiyatının altında fiyatı. Adamlar iki tweet atıyor 2 milyon tokeni alıyor, başka hiçbirşey yaptıkları yok sistem çok basit.

Sen charliyi para göz kansız İkizlerle karıştırdın heralde adamların dini imanı para bu adamın öyle bi olayı yok bu adam sistem için çalışıyor. Kardeşler para peşinde Roger verr miş tırt girmeyin onların bişeylerine valla soyup soğana çevirirler..
beatecoin
Full Member

Activity: 350

View Profile
February 13, 2018, 06:51:22 AM

Sen charliyi para göz kansız İkizlerle karıştırdın heralde adamların dini imanı para bu adamın öyle bi olayı yok bu adam sistem için çalışıyor. Kardeşler para peşinde Roger verr miş tırt girmeyin onların bişeylerine valla soyup soğana çevirirler..

Charlie'nin ne farkı var, desteklediği projelerin ne özgünlüğü, kripto piyasasına ne desteği var ? onun için ben diğerlerinden farkı olduğunu düşünmüyorum..
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
February 13, 2018, 09:33:17 AM

Charlie'nin ne farkı var, desteklediği projelerin ne özgünlüğü, kripto piyasasına ne desteği var ? onun için ben diğerlerinden farkı olduğunu düşünmüyorum..

Bi GVT'ye bakar mısın? Charlie para göz olsa 1$'dan 50$'ı görür müydü?
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
February 13, 2018, 11:42:05 AM

Bi ara bu projenin bountysindeydim ama aktif olarak tutulmuyor bounty, site üzerinden değişik bir sistem yapmışlar. Alıştığımız spreedsheet düzeni olmadığı içn beğenmeyip çıktım Cheesy

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
DC Comics
Full Member

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 13, 2018, 12:16:01 PM

beklenti çok yüsek bakalım neler olacak? Girmeyi düşünebilirim ICO'ya çünkü gerçekten çok fazla konuşuluyor. Whitelist'e yetişememek kötü oldu ozaman kesin ktılırdım ya bakalım.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 13, 2018, 12:29:55 PM

dock.io iş yaparmı bilemem ama charlie shrem var diye bir icoya yatirim yapmak düpedüz mallık.
DC Comics
Full Member

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 13, 2018, 12:31:39 PM

dock.io iş yaparmı bilemem ama charlie shrem var diye bir icoya yatirim yapmak düpedüz mallık.
Hocam öyle diyorsunda tanınmış bir kişinin olması bir projede gidişatı cidden çok farklı yerlere çekebiliyor. Belli olmaz ne olacağı umut dünyasındayız işte ama keşke hakaret etmeseydiniz..

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
February 13, 2018, 01:02:54 PM

Hocam öyle diyorsunda tanınmış bir kişinin olması bir projede gidişatı cidden çok farklı yerlere çekebiliyor. Belli olmaz ne olacağı umut dünyasındayız işte ama keşke hakaret etmeseydiniz..

Bende tanınmış kişilerin önemli olduğu görüşündeyim. Yatırımcıların tamamı ekipten önce advisorlara bakıyor neredeyse. Yani en az ekip kadar önemliler..

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 13, 2018, 01:13:23 PM

Bende tanınmış kişilerin önemli olduğu görüşündeyim. Yatırımcıların tamamı ekipten önce advisorlara bakıyor neredeyse. Yani en az ekip kadar önemliler..

eskiden önemliydi tanınmış kişiler ama artık bu işinde cılkı çıktı. charlie shrem, anthony diiorio, michael terpin, eyal hertzog bu liste uzarda gider. bu adamlar danışman kadrosunda varsa soğuyorum projeden.
polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
February 13, 2018, 01:13:35 PM

Benim bu projeye zerre kadar güvenim yok. Managerlar doğru dürüst cevap vermiyorlar. Bountye katılan hemen herkesi banladılar. Balık baştan koktu
gorkem19888
Full Member

Activity: 672

View Profile
February 13, 2018, 01:16:51 PM

1 trilyon token aşırı dercede fazla degıl mı arkadaslar ? buna nasıl yatırım yapma cesaretinı gosterıyorsunuz ? hayatta bu kadar token sayısı olan bır ıco ya gırmem.gırenler olursa basarılar gene de
Kenapsi
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
February 16, 2018, 01:10:04 PM

Benim bu projeye zerre kadar güvenim yok. Managerlar doğru dürüst cevap vermiyorlar. Bountye katılan hemen herkesi banladılar. Balık baştan koktu

Neden banlamış olabilirler bir fikriniz var mı acaba?
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
February 16, 2018, 01:20:57 PM

Whitelist kapandi alllahtan kayit yapabildim. Blog yazmak icin email attim. Ilginize tesekkurler fakat ihtiyacimiz yok dediler:)

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 16, 2018, 02:45:44 PM

Ben de bu projeden umutluyum. White list i cok genis tutmamalari da iyi. Bence herkesin individual cap i olmasi guzel bi uygulama. Kapanin elinde kaliyor tarzi ICO lari pek sevmiyorum. Token sayisinin fazla olmasi dezavantaj gibi gorunse de proje iyi olduktan sonra benim kararimda cok etkili olmaz acikcasi.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: