Bitcoin Forum
April 23, 2024, 01:55:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 100 WAVES + 10,000 AKCHE kazanmak ister misiniz?  (Read 2038 times)
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
February 09, 2018, 08:03:49 PM

güzel reklam çalışması. 100 waveste güzel ödül yani. merakla ve heyecanlı bi şekilde yarını bekliyorum. başarılar dilerim herkese.

1713880546
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713880546
Reply with quote  #2

1713880546
Report to moderator
1713880546
Hero Member
*

Ignore
1713880546
Reply with quote  #2

1713880546
Report to moderator
1713880546
Hero Member
*

Ignore
1713880546
Reply with quote  #2

1713880546
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713880546
Hero Member
*

Ignore
1713880546
Reply with quote  #2

1713880546
Report to moderator
1713880546
Hero Member
*

Ignore
1713880546
Reply with quote  #2

1713880546
Report to moderator
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 09, 2018, 08:06:18 PM

Pff zaten ugrasilmazmis yahu kolay bisede yapmamislar Smiley soyle sans isi degilde beyin calistirarak bulabilecegimiz bise yapsaniz?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
gecelerinyargici
Member
**

Activity: 168
Merit: 12

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
February 09, 2018, 08:13:13 PM

takipteyiz

pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
February 09, 2018, 11:04:55 PM

Geçenki event bir bu iki . Waves in bu tür eventler yapması geleceği açısından çok yararlı.Bizler trade den biraz olsun uzaklaşıp dikkatimizi dağıtıyoruz.Teşekkürler.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
geforce94
Member
**

Activity: 111

View Profile
February 09, 2018, 11:09:37 PM

Güzel bir yarışma olmuş iyi reklam olur şimdi tamamen şanslı olan mı kazanacak yoksa belirli bir algoritması mı var onu tam anlamadım.
AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

Ak AKCHE kara gun icindir!

View Profile WWW
February 09, 2018, 11:22:56 PM

Güzel bir yarışma olmuş iyi reklam olur şimdi tamamen şanslı olan mı kazanacak yoksa belirli bir algoritması mı var onu tam anlamadım.

Belli bir mantığı var. Şans: kelimeleri dogru sıraya dizerken gerekiyor.
Size verilecek şifreyle kelime grubunun ne oldugunu tahmin edeceksiniz, sonrasında bu kelimeleri DOGRU sıralama ile cüzdana girmek ve DOGRU cüzdanı açmak gerekiyor.

Kelimeler dogru sırada olmazsa farklı cüzdan, yani içinde para olmayan cüzdan adresi çıkar. Ama dogru cüzdan adresi çıkarsa icindeki parayı hesabınıza transfer edebilirsiniz.

Belirmesi gereken Cüzdan adresi yarın yayınlanacak.

AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 09, 2018, 11:25:44 PM

Pff zaten ugrasilmazmis yahu kolay bisede yapmamislar Smiley soyle sans isi degilde beyin calistirarak bulabilecegimiz bise yapsaniz?

Şans ve beyin jimnastiği bir arada. Verilecek şifreyle kelime grubunu tahmin etmeniz gerekiyor. Burada ciddi bir beyin jimnastiği lazım. Sonrasında şans! Şans ise bu kelimeleri DOĞRU sıralama yaparken gerekiyor.

AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 09, 2018, 11:30:17 PM

Güzel bir yarışma ve ödül Smiley

Fırsat olduğunda deneyeceğim böylelikle Waves ile ilgili ilk adımım olacak daha cüzdanım bile yok Cheesy

Bu tarz ayrıntıları seviyorsunuz.Akche coinde de Ülkemiz için önemleri tarihleri kullanmıştınız.

Başarılarınızın devamını diliyorum.

Biliyorsunuz Şeytan ayrıntıda gizlidir diye güzel bir deyim var!

Cüzdan yoksa acilen edinmeniz lazım! Cüzdanı açtığınızda DERHAL içindeki parayı kendi cüzdanınıza aktarmanız gerekiyor. Aynı anda birileri girip parayı kapabilir.

Cüzdanı buradan kolayca açabilirsiniz. AKCHE DEX CUZDAN https://akche.io/

Yardım lazım olursa burada resimli anlatım var. AKCHE DEX YARDIM https://akche.org/dex/

İlkine göre ödül daha iyiymiş, katılım fazla olacaktır. Kelimeleri de güzel saklarsınız umarım da geç bulunur ve durgun piyasada uğraşı çıkmış olur bize de Cheesy

Bu defa ödül miktarına göre bulmaca daha zor! Hatta bulunamayan her gün için artı ödül eklenecek cüzdana. Böylece gün geçtikçe ödül rakamı katlanarak artacak...

Normal koşullarda ipucu verilmese kırılması ve SEED lerin bulunması IMKANSIZ!

Biz hem ipucu veriyoruz hem de SEED leri manuel olarak kendimiz girdiğimiz için biraz daha kolay. Yani bulunması zor ama imkansız değil!

ooo ikinci yarışma baya paralıymıs:D takipteyim. ödül büyük olunca galiba bu seferki zor olacak yarışma tabi botlara karşı pek şansımız yok
Botla yapılabilseydi DEX Borsalar bu kadar güvenli olmazdı!!! Evinizde Quantum Bilgisayar varsa durum farklı tabii...O zaman imkansız olmaz!

Şansınıza güvenin çünkü kelimeler manuel girildi. Şansınız yaver giderse doğru sıralamayı bulabilirsiniz.

yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
February 09, 2018, 11:38:11 PM

hocam ne bulmacası ya Smiley) hayatımız burda bulmaca olmuş ayrıca paylaşım ayrıca bulmacaya yetişemedim Sad( o da ayrı bi şans

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
February 09, 2018, 11:42:55 PM

Herhangi bir waves cüzdan adresinin içinde ne var ne yok nasıl ve nereden görebiliriz seed olmadan ?
AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 09, 2018, 11:44:21 PM

Herhangi bir waves cüzdan adresinin içinde ne var ne yok nasıl ve nereden görebiliriz seed olmadan ?

buradan;

https://wavesexplorer.com/address/3P.................

buradaki noktalı yere 3P ile başlayan adresi yazarsanız görebilirsiniz

ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
February 09, 2018, 11:48:12 PM

buradan;

https://wavesexplorer.com/address/3P.................

buradaki noktalı yere 3P ile başlayan adresi yazarsanız görebilirsiniz

Teşekkürler...
AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 10, 2018, 01:00:49 PM

#AkcheÖdüllüBulmaca
100 Waves ve 10,000 AKCHE kazanmak için yapmanız gereken çok basit!
Kuralları okuyun, mantık yürütün ve kelimeleri tahmin edin. Kelimeleri cüzdana DOĞRU sırada girerseniz, içindeki para sizin.
Herkese açık, hiçbir kural yok, kısıtlama yok.

1. https://akche.io/ ya giriyorsunuz. HESAP AKTAR seçiyorsunuz. Çıkan kutucuğa aşağıdaki şifreye göre bulduğunuz kelimeleri yazmanız gerekiyor.

2. Kelimeler doğru girildiğinde 3P4oAySc7qgs6yhP97GLf59cdfTAC9p26KM cüzdan adresi gözükür. Hemen cüzdana girip içindeki parayı kendi hesabınıza transfer etmelisiniz.

3. Kutucuğa yazılacak kelimeler aşağıdaki şifreye göre bulunması gereken kelimelerdir.

4. Bulunacak kelime sayısı toplam 16 adet. Kelimeler küçük harfli, aralarında tek boşluk var, sonda boşluk yok. İngilizce karakter olmalı. Muğla yerine mugla.

5. Tek bir harf bile yanlış girilse veya kelimeler arasında fazladan bir boşluk olursa farklı cüzdan adresi çıkar.

6. Bütün kelimeleri DOĞRU sırada girmek önemli. Tüm kelimeleri bulsanız bile sıralama yanlış olursa farklı cüzdan adresi çıkar.

7. Matematik, geometri, hesaplama gerekmiyor. Mantık yürütmek, kafa yormak ve BOLCA şansla bulunabilir. Sınırsız sayıda deneme-yanılma yapabilirsiniz.

8. Cüzdanla ilgili hareketleri şeffaf olarak buradan izleyebilirsiniz. https://wavesexplorer.com/address/3P4oAySc7qgs6yhP97GLf59cdfTAC9p26KM

9. DM yarışma boyunca kapalı olacak. Lütfen ısrar etmeyin! Sorularınızı panodan sorabilirsiniz. Lütfen sorularınızı #Akche tag le sorun.

KURALLAR
* Verilen şifrelerle mantığı çözebilen kelime grubunun ne olduğunu bulabilir.
* Kelime grubunun ne olduğunu bulduktan sonra geriye kelimeleri DOĞRU sırada yerleştirmek kalıyor.
* Yapmanız gereken; KELİME GRUBUNU doğru sıralama ile kutuya girmek/ cüzdanı açmak.

Şifre Kelimeler; Gasefe, Efelek, Hasuta, Tuvalak, Nevzine, Peskütan, Umaç, Arabaşı  
IPUCU-1; Son günlerde çok popüler!
IPUCU-2; Kelime grubunda AKCHE yok, Akche ile ilgili herhangi bir kelime yok.
IPUCU-3; Şifre kelimeler bulunacak KELIME GRUBUNDA yer almıyor.

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
February 10, 2018, 01:55:28 PM

Hey Maşallah bunlar nasıl kelimeler bir de bunlardan 16 kelime bulacağız Cheesy Aslında biraz çözdüm gibi

yobit.net is banned from signatures
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
February 10, 2018, 02:09:21 PM

birçok kelimeyi buldum, çözdüm fakat yerlerini değiştirme ve kelimelerin doğruluğu kısmında sorun yaşıyorum. Ödül güzel, ama çok fazla vakit öldürmeye değmez. Cheesy
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
February 10, 2018, 02:37:26 PM

güzel reklam çalışması. 100 waveste güzel ödül yani. merakla ve heyecanlı bi şekilde yarını bekliyorum. başarılar dilerim herkese.

Twitterda trende dahil olmuş. Akche ne diye millet birbirine soruyordur şimdi. O kelimeleri pc programı ile kombinasyonlarını sıralatabilirsiniz yine yazılım ile otomatik denemeler yapılabilir. Bu yönde bilgim olmadığı için ben uğraşmıyorum. Cüzdanı açabilene hayırlı olsun.

AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 10, 2018, 02:40:47 PM

Twitterda trende dahil olmuş. Akche ne diye millet birbirine soruyordur şimdi. O kelimeleri pc programı ile kombinasyonlarını sıralatabilirsiniz yine yazılım ile otomatik denemeler yapılabilir. Bu yönde bilgim olmadığı için ben uğraşmıyorum. Cüzdanı açabilene hayırlı olsun.

İşin mantığını çözenler var! Twitter dan takip edebilirsiniz.

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 10, 2018, 02:48:38 PM

Olmuyor ya çözemedim. Beyin error verdi. Doğu ekspres illeri ile alakalı birşey ama bulamadım.Biraz dinlenme vakti artık. Ayrıca trende girdi twitter da

Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
February 10, 2018, 02:49:20 PM

Şu durumda yazılım veya bot işe yaramaz kelimeleri bilen yok çünkü Cheesy
Reaktans
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
February 10, 2018, 03:05:35 PM

Bir yandan tren yolu haritası, bir yandan not defteri, bir yandan alfabetik veya sefer saati sıralaması error verdim ben  Grin
Kazananı tebrik ederim.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: