Bitcoin Forum
July 19, 2018, 04:19:40 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.1  [Torrent]. (New!)

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 100 WAVES + 10,000 AKCHE kazanmak ister misiniz?  (Read 1736 times)
botbittrex
Jr. Member
*

Activity: 77
Merit: 0

Robostopia™ | Smart Trade Bot & Profit Monitor

View Profile WWW
February 13, 2018, 03:48:15 PM

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
megadeth1992
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
February 13, 2018, 03:51:49 PM

Baya zordu. İpuçları verilmese kolay kolay çözülemezdi. İşin içinde başka olaylar var sanki. İstenilen kişi kazanmış oldu sonuçta. Bir daha var mı peki yarışma. Gecen yarışmada baya  vakit harcadim hatta baya yaklasmistim ama olmadı.

tokrat
Member
**

Activity: 173
Merit: 15

View Profile
February 13, 2018, 03:56:26 PM

bu ney arkadaş olaslılıklar zinci kurmuşlar çözmemizi bekliyolar deveye çift parande atlatmak daha kolay bunu çözmekten ve şuan anladımki bulmace çözme yeteneğim 0 mış benim Cheesy

AKCHESOFT
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

Ak AKCHE kara gun icindir!

View Profile WWW
February 13, 2018, 05:40:06 PM

Burada yazanlar doğru, biz yazdık.

Peki başından sonuna kadar bütün konuşmayı okumak ister misiniz?
Binlerce yarışmacı arasında kimler ısrarla tüyo istemiş ve hangi tüyoları vermişiz. Karar sizin!

Burada eksik veya kırpılmış şeyler paylaşmayın lütfen! Bizim yaptığımız gibi konuşmanın tamamını yayınlarsanız herkes neyin ne olduğunu anlar.

https://hizliresim.com/0EBG5W
https://hizliresim.com/A1kylX
https://hizliresim.com/5DQGOq
https://hizliresim.com/dOG7VL
https://hizliresim.com/bBGLoV
https://hizliresim.com/XPXEz6
https://hizliresim.com/QV7pdV
https://hizliresim.com/MdvaMa

https://ibb.co/album/b3TFAa

botbittrex
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 13, 2018, 06:43:40 PM

Sorunu anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Eğer twitter'dan yarışma boyunca DM kapalı olacak dediyseniz, ne Telegram'dan ne Twitter'dan kimse ile hiçbir çalışanınızın konuşmaması gerekirdi. İster ipucu verin ister vermeyin. Kendi koyduğunuz kuralı çiğnemişsiniz. Savunulacak bir yanı yok bu işin. Elinize yüzünüze bulaştırdınız.

Bu da tweetinizin adresi: https://twitter.com/DijitalAkche/status/962310327797940225

kontraatak
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 3

View Profile
February 13, 2018, 06:48:53 PM

Twitter da denk geldim bu yarışmaya . Ama kimi görsem yarışmada bir şaibe olduğunu söylüyor, kendi adamları çözmüş güya yarışmayı. Umarım gerçek değildir.
AKCHESOFT
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 13, 2018, 06:53:44 PM

Sorunu anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Eğer twitter'dan yarışma boyunca DM kapalı olacak dediyseniz, ne Telegram'dan ne Twitter'dan kimse ile hiçbir çalışanınızın konuşmaması gerekirdi. İster ipucu verin ister vermeyin. Kendi koyduğunuz kuralı çiğnemişsiniz. Savunulacak bir yanı yok bu işin. Elinize yüzünüze bulaştırdınız.

Bu da tweetinizin adresi: https://twitter.com/DijitalAkche/status/962310327797940225

DM kapaliydi.

Telegramda cuzdan nasil acilir gibi, parayi nasil cekerim gibi daha once konuya hakim olmayanlarin sorularina cevap veriliyordu.

Bazi tuyosever arkadaslar ise asagida paylastigimiz gibi israrla ve israrla yazdigi icin mecburen cevapladik.

Peki bu resmi paylasan kisi olarak gorusmenin tamamini okuduktan sonra dusunceniz ne?

Nasil tuyo vermisiz, yazismalardan tuyo verdildigine dair bir ipucu buldunuz mu?

AKCHESOFT
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 13, 2018, 06:55:38 PM

Twitter da denk geldim bu yarışmaya . Ama kimi görsem yarışmada bir şaibe olduğunu söylüyor, kendi adamları çözmüş güya yarışmayı. Umarım gerçek değildir.

Saibe diyen arkadaslardan birisinin konusmalarinin ekran goruntulerini paylastik asagida. Okuyup kendiniz karar verebilirsiniz.

Elimizde yapilan butun gorusmelerin ekran kaydi var.

hisarardi
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 7

View Profile
February 13, 2018, 07:21:54 PM

bence kaliteli bir yarışma idi. ama sıkıntılı yönleri vardı. mesela ipucu verme olayları bazı kimselere ekstra ipucu verilmesi. onu da telegram da ki paylaşımlardan gördüm yanılıyor olabilirim. twitter da yarışma da mantık dendi ama çıkan cevapta hiç mantık yok. ayrıca hep durak ismi denilip sonra o ile oltu çıkması garip. bazı arkadaşlar da bot kullanıldı diye küfrediyor ama bunu kullanmayı biliyorsa insanlar kullanmalı. illaki kafa ile olacak diye bir şart yok. isteyen istediği şekilde kelimeleri sıralar. yarışma kesinlikle iyi ama ben yinede waves cüzdanları ve waves alt yapısını beğenmiyorum bunu da belirteyim... saygılar

https://www.hldycoin.com
HLDY, Decentralized Booking Platform
AKCHESOFT
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 13, 2018, 07:23:29 PM

bence kaliteli bir yarışma idi. ama sıkıntılı yönleri vardı. mesela ipucu verme olayları bazı kimselere ekstra ipucu verilmesi. onu da telegram da ki paylaşımlardan gördüm yanılıyor olabilirim. twitter da yarışma da mantık dendi ama çıkan cevapta hiç mantık yok. ayrıca hep durak ismi denilip sonra o ile oltu çıkması garip. bazı arkadaşlar da bot kullanıldı diye küfrediyor ama bunu kullanmayı biliyorsa insanlar kullanmalı. illaki kafa ile olacak diye bir şart yok. isteyen istediği şekilde kelimeleri sıralar. yarışma kesinlikle iyi ama ben yinede waves cüzdanları ve waves alt yapısını beğenmiyorum bunu da belirteyim... saygılar

"Ipucu verilmis, goruntusu burada" diye paylasilan ekran goruntusune cevabimizi biraz asagida okuyun ve siz karar verin.

botbittrex
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 13, 2018, 07:28:25 PM

DM kapaliydi.

Telegramda cuzdan nasil acilir gibi, parayi nasil cekerim gibi daha once konuya hakim olmayanlarin sorularina cevap veriliyordu.

Bazi tuyosever arkadaslar ise asagida paylastigimiz gibi israrla ve israrla yazdigi icin mecburen cevapladik.

Peki bu resmi paylasan kisi olarak gorusmenin tamamini okuduktan sonra dusunceniz ne?

Nasil tuyo vermisiz, yazismalardan tuyo verdildigine dair bir ipucu buldunuz mu?

Bakın türkçe yazdım anlamadınız şimdi ingilizce cevap yazıyorum belki şimdi anlarsınız demek istediğimi.

I don't give sh**t you gave tips or not. Who cares. If you declared your rules and said that "NO DM" (No private message with anyone) You cannot talk to anyone about contest. NO WAY! Rules are rules. You have to follow your rules. But you broke your rules. It is clear. Doesn't matter you gave tips or not. NO DM means NO DM. I hope you understood now.

Böyle aşağıdaki gibi çirkin saldırılarla kalitenizi iyice düşürmeyin. Benim botum bulmuş bulmamış olayı değil arkadaşım. Sizin kurallarınıza sağdık olamamanız. Bir daha sakın ama sakın özelden ulaşmayın bana yoksa fena olur. Demedi demeyin.

The Management
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

Decentralized Payment for E-Commerce

View Profile
February 13, 2018, 07:28:39 PM

Bir ara çok gaza gelip bi yarım saat kafa patlatmışlığım oldu fakat verilen ipucu kelimesinden (dilivriğiydi sanırım) sonra saçma sapan bir strateji izlediğimi anlamıştım bırakmıştım. Fakat gayet eğlenceli bir etkinlikti nolursa olsun. Tebrik ederim

birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

OAX - DECENTRALIZED EXCHANGES

View Profile
February 13, 2018, 10:28:46 PM

Bu akçe ayağına forumun önde gelenleri millete koin satacaktı edecekti, şimdi galiba işler değişti.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
snykutlug
Member
**

Activity: 294
Merit: 17

“Triwer - A Revolutionary Parcel Delivery Platform

View Profile
February 13, 2018, 10:30:48 PM

Bİ yarışma yapıyolar salak saçma yönetiyolar millete ipucu vermeler kelimelerin yanlış olması adam gibi yapsanız şunu boşa vakit harcatıyorsunuz millete.

holdmycoins
Member
**

Activity: 238
Merit: 11

WINSTARS - We are changing the face of gambling

View Profile
February 13, 2018, 10:38:49 PM

Yarışmayla işim yok da şuraya gelip yazılanlar tam rezillik. Bulamamışsınız bir de bulamadığınız gibi karalamaya çalışıyorsunuz kampanyayı. Kendi adamlarıdır değildir bilemem ancak burada tutumu yanlış olan bedavacı mezarcılar. Bulamamayı göze alacaktın birader şimdi gelip ağlama burada.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
WINSTARS -   We are changing the face of gamblingWHITEPAPERANN THREADTELEGRAMFACEBOOK ● Twitter
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

JINBI T H E G O L D E N I C O

View Profile
February 13, 2018, 10:53:07 PM

Yarışmayla işim yok da şuraya gelip yazılanlar tam rezillik. Bulamamışsınız bir de bulamadığınız gibi karalamaya çalışıyorsunuz kampanyayı. Kendi adamlarıdır değildir bilemem ancak burada tutumu yanlış olan bedavacı mezarcılar. Bulamamayı göze alacaktın birader şimdi gelip ağlama burada.

Yarışmayla da konu ile de alakanızın olmadığı belli, birinci yarışmada bir zeka vardı, mantığı görünce kimsenin sesi çıkmadı.
post kasacaksanız da konuyu anlayın bari yerinde bir şeyler yazın.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
bora19
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
February 13, 2018, 10:55:06 PM

isterizde keşke detayı burda verseydin
bigbooss
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 251

View Profile
February 14, 2018, 04:36:13 AM

Öncelikle şunu söyleyeyim saibe kısmı için yönetimden özür dilerim öyle bir şey olduğunu düşünmüyorum ama biraz kızgındım öyle çıktı ağzımdan

Sadce eleştirim şudur

Bu kadar random  dizilmiş bir kelime grubunu kimse çözemez,  çünkü ben senin  demirkapıyı neye göre aldığını bilemem,  kelimeleri de bilmediim için nereye koyacağımı bilmem tutturmam imkansız

Ovacık
Yanılmıyorsam o en önde idi ama siz başka  bir kelime koymuşsunuz T ile başlayan k ile başlayan bir sürü kelime var , bunlar bulmacada kuralsız seçilmiş yani diyeceğim o ki kelimelerin seçiminde kural yok,  kural olmayınca da 102 durak artı durak harici bölge  işin içine girince bulunması imkansız oluyor.  İnsanlar buna kızıyor bulamayacağı bir şeye uğraştıkları için kızıyor.  

Düşünce çok güzel insanlar ne güzel,  ödül harika ve çok büyüktü , insanlar uğraştılar zevk aldılar ama bulmacanın mantığına itirazları var ve 3 gündür aldıkları zevk yerini kızgınlığa bıraktı ister istemez

Bulmaca çözüldüğü zaman insanlar. Yahu nasıl düşünemedim ben bunu  deseler idi kimse ne kızar ne de itiraz ederdi

Ekibinize diyecek bir şeyim yok ilgi alaka çok iyi , yazılan sorulara anında cevap veriliyor bunlar çok güzel şeyler bunları kimse inkar etmez herhalde ,

Sonuç olarak güzel  hatta müthiş bir şey yapıldı ama üzerinde biraz daha düşünülmesi gerekli idi

Mobilden bu kadar yazabiliyorum kolay gele

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
gecelerinyargici
Member
**

Activity: 168
Merit: 12

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
February 14, 2018, 09:41:14 AM

akchesoft yeni bulmacayı bekliyoruz

AKCHESOFT
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 14, 2018, 12:14:08 PM

Öncelikle şunu söyleyeyim saibe kısmı için yönetimden özür dilerim öyle bir şey olduğunu düşünmüyorum ama biraz kızgındım öyle çıktı ağzımdan

Sadce eleştirim şudur

Bu kadar random  dizilmiş bir kelime grubunu kimse çözemez,  çünkü ben senin  demirkapıyı neye göre aldığını bilemem,  kelimeleri de bilmediim için nereye koyacağımı bilmem tutturmam imkansız

Ovacık
Yanılmıyorsam o en önde idi ama siz başka  bir kelime koymuşsunuz T ile başlayan k ile başlayan bir sürü kelime var , bunlar bulmacada kuralsız seçilmiş yani diyeceğim o ki kelimelerin seçiminde kural yok,  kural olmayınca da 102 durak artı durak harici bölge  işin içine girince bulunması imkansız oluyor.  İnsanlar buna kızıyor bulamayacağı bir şeye uğraştıkları için kızıyor.  

Düşünce çok güzel insanlar ne güzel,  ödül harika ve çok büyüktü , insanlar uğraştılar zevk aldılar ama bulmacanın mantığına itirazları var ve 3 gündür aldıkları zevk yerini kızgınlığa bıraktı ister istemez

Bulmaca çözüldüğü zaman insanlar. Yahu nasıl düşünemedim ben bunu  deseler idi kimse ne kızar ne de itiraz ederdi

Ekibinize diyecek bir şeyim yok ilgi alaka çok iyi , yazılan sorulara anında cevap veriliyor bunlar çok güzel şeyler bunları kimse inkar etmez herhalde ,

Sonuç olarak güzel  hatta müthiş bir şey yapıldı ama üzerinde biraz daha düşünülmesi gerekli idi

Mobilden bu kadar yazabiliyorum kolay gele

Eleştiriler için teşekkür ederiz. Her eleştiri gibi çıktı alınıp yönetim ve ekip tarafından değerlendirilecek.

Bulmacadan sonra gelen eleştirilerin odak noktası, bizim tüyo verdiğimizi iddia ederek ekran görüntüsü paylaşılmasından kaynaklandı. Bunu gören herkes önce biz dahil şaşırdık, çünkü hiç kimseye özelden ekstra paylaşım yapılmadı, buna emindik. Daha sonra o kişiyle konuşan arkadaşımız konuşmanın tamamını yayınladığında bütün gerçekler ortaya çıktı; 10 sayfa boyunca ısrarlı sorulara rağmen tek bir ipucu verilmemiş. Dileyen aşağıdan konuşmaları tekrar okuyabilir.

Eleştirilere açığız ve saygı duyarız ama gelen saldırıların tamamı özelden yazıp bizden kelime isteyenler ve isteği geri çevrilenler tarafından geldi. Aşağıdaki konuşmaları tekrar okursanız saldırıların nereden geldiğiniz siz de görebilirsiniz.

Bulmacanın mantığı ile ilgili çok soru geliyor;

Neden Demirkapı, Divrigi... gibi harf sırasına göre gitmedi,
neden Sarıkamış yerine Sarıkent alındı,
sizin yazdığınız gibi Oltu alındı da Otlukbeli, Ovacık...neden alınmadı,
Erzurum dururken E harfinde neden başka yer kullanıyorsunuz...
Durduk yere niye TCDD kullanıyorsunuz da başka şey kullanmadınız,
niye 14 kelime değil de 16 kelime....13 yapsaydınız kelimeleri. niye 15 yapmadınız.
Niye ipucu paylaşmıyorsunuz / niye ipucu paylaşıyorsunuz.
Para artsın daha fazla ipucu vermeyin / 3 gündür sabahlıyoruz yeter artık hemen ipuclarını verin bitirin...
Neden daha zor yapmadınız da hemen bulundu / bulmaca niye bu kadar zor...

* Yaklaşık 40Bin kişiden gelen sorulardan bazıları bunlar. Siz olsanız ne yapardınız?

Daha önce de yazdık, bizler bulmaca ekibi değiliz. Profesyonelce hazırlanmış bir bulmaca değildi bu, DEX Cüzdan ve SEED lere dikkat çekmek için hazırlanmış bir oyundu, yarışmaydı. Soruları siz de gördünüz, ortak bir nokta bulmak gerekiyordu ve biz de bunu yakalamaya çalıştık; biraz zor oldu bulmaca (Pingen/Pingan) biraz kolay (TCDDDOGUEKPRESI), hem kelimeleri karıştırdık zor olsun diye hem de neredeyse tamamını duraklardan seçtik kolay olsun diye... Yani herkesin isteğine cevap vermeye çalıştık haliyle abzıları memnun olacaktı bazılarını da memnun edemedik.

Bulmaca bitiminde ilk gece gerginlikle bazı saldırılar oldu ama şu ana kadar bizi hile yapmakla, eşit olmamakla suçlayanlar kalmadı, bütün herkes eşit davrandığımız konusunda hemfikir oldu.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.