Bitcoin Forum
April 24, 2024, 07:35:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: para ile merit  (Read 294 times)
gustavroy (OP)
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
February 09, 2018, 09:42:23 AM

Daha önce böyle bir post açıldı mı bilmiyorum ama bunu yapan var mıdır?mesela bana 100 merit yollayana 1 eth gibi(rakam tamamen biyerimden sallamadır)
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
February 09, 2018, 09:51:06 AM

yapanı görmedim ama elbet çıkacaktır. ilerleyen zamanlarda adam aktivitesini tamamlamış tek eksiği merit kalmıştır ne yapsın uğraşmamak için böyle şeyler yapabilir. tabi bildiğim kadarıyla maksimum merit 50 diye biliyorum
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 09, 2018, 09:53:56 AM

yapanı görmedim ama elbet çıkacaktır. ilerleyen zamanlarda adam aktivitesini tamamlamış tek eksiği merit kalmıştır ne yapsın uğraşmamak için böyle şeyler yapabilir. tabi bildiğim kadarıyla maksimum merit 50 diye biliyorum

Bende kesinlikle çıkacaktır diye düşünüyorum. Ha konu açarak yapmasalar bile karaborsa mantığı ile başka sitelerde ilan açarak vs satarlar.
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
February 09, 2018, 09:57:28 AM

Konu açarak bile yapan çıkar yakında, millet tek hesapla gezmiyo forumda 3-5 hesap olsa herkeste merit verseler grup halinde anlık patlama işte. Bu sistem çok yanlış zamanda yanlış şekilde geldi kanımca, keşke ilk önce biraz deneme yapsalardı Smiley
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
February 09, 2018, 11:28:50 AM

Bildiğim kadarıyla globalde 1 Merit = 20 tl civarı bir miktara satılıyor ve şuan bununla ilgili açılan başlıklar mevcut. İlgilenen arkadaşları global' alabiliriz. Smiley
gustavroy (OP)
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
February 09, 2018, 12:05:36 PM

Bildiğim kadarıyla globalde 1 Merit = 20 tl civarı bir miktara satılıyor ve şuan bununla ilgili açılan başlıklar mevcut. İlgilenen arkadaşları global' alabiliriz. Smiley

e 5 smeritim var boşa gitmesin bari satıyım ben onları Cheesy
ekber0101
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 05:08:01 PM

Karaborsa da merit satanlar bulunursa nolur onu merak ediyorum Cheesy
Mug.bean
Newbie
*

Activity: 135

View Profile WWW
February 14, 2018, 07:15:23 PM

Alttan yapanlar vardır elbette mesaj atar adama bana yolla sana şu filan diye o da fark edilmeyecek şekilde yollayabilir . Olma ihtimali var
argurbuz
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 14, 2018, 08:02:22 PM

Kafayı yemişler herhalde Cheesy adam 250 merit alacağına yeni hesap alsın daha iyi Cheesy

biloov
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 4

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 14, 2018, 08:05:46 PM

Yakında çıkar böylece merit mantığı boşa çıkmış olur

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
February 14, 2018, 09:48:56 PM

Valla bence yapan vardır, ama ben mantıklı bulmuyorum merite para falan verilmez ben bir lira vermem.
skaya7
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
February 14, 2018, 10:49:06 PM

yapan vardır ama kesinlikle doğru bulmuyorum uygulamanın amacı dışında kullanılmasını engellemek daha faydalı olmasını sağlamak için getirilmiş bir sistem çünkü merit etik değil ve foruma zarar verir diye düşünüyorum

CRYPTOV8 ◄◄◄◄ Bringing banking to blockchain►►►► (https://www.cryptov8.com/)
ChevyImpala
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 4

View Profile
February 14, 2018, 10:59:09 PM

Ortada büyük bir paradoks varmış gibi geliyor bana Grin Grin
Şimdi merit kazanmak istemenin amacı, rütbe atlamak. Rütbe atlama istemenin sebebi genelde imza kampanyalarından coin yani para(!) kazanabilmek.
ee şimdi para kazanabilmek için para mı ödüyor insanlar?  Grin bu işin piyasası nasıl belirleniyor peki?

◣◣◣     CryptoBank     ◢◢◢
Revolutionary Financial System Based On The Blockchain (https://cryptobank.co)
talkingblack
Newbie
*

Activity: 163

View Profile
February 14, 2018, 11:12:13 PM

yapanlar elbetteki vardır ama doğru bulmuyorum ben de böyle davranışlar sadece bu foruma zarar verir uygulamayı maksadından çıkarmış olur hakkıyla merit için uğraşanlar baya zor kazanıyor çünkü
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
February 14, 2018, 11:44:27 PM

Vardır zaten, yapılmıştır bundan sonra da yapılacaktır. tespiti imkansız bir şey.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 15, 2018, 09:25:15 AM
Merited by EFS (1)

merit ileri vadede kendini azaltan tüketen bir sistemdir. yani ilerleyen süreçlerde bir şeylerin önünün kapatılacağının açık ispatıdır. artan talebi ve kirliliği engellemenin caydırı yolu.
O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
February 15, 2018, 01:21:15 PM
Merited by EFS (1), mhanbostanci (1)

merit ileri vadede kendini azaltan tüketen bir sistemdir. yani ilerleyen süreçlerde bir şeylerin önünün kapatılacağının açık ispatıdır. artan talebi ve kirliliği engellemenin caydırı yolu.

aynen öyle.
sistem diyor ki üye alımlarımız kapalı değil ama sadece imza kampanyaları için gelmişseniz burada rütbe atlaması kampanyadan bir şey kazanması öyle kolay değil. kendini ispat etmedikten sonra burada öyle sadece mesaj atarak ve zamanın geçmesini bekleyerek rütbe alamazsın diyor.

HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 15, 2018, 02:26:47 PM

pazar yerinde konusuda açıldı fiyat belli değil ama alırım diyen var yani
mail adresi yazmış artık aklından ne kadar bir rakam geçiyorsa doğru yalan alacakmış.
konuda bu şekilde yazıyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: