Bitcoin Forum
April 19, 2024, 05:58:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 4 YAZILIMCI FİKİRLERİNİZİ BEKLİYOR  (Read 581 times)
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
February 09, 2018, 03:44:58 PM

https://t.me/coinfono
Trade için Robot peşindeler
Herkesin bi katkısıyla maksimum sonuç istiyorlar
Her çiçekten bak misali
Yardımlarınızı beklıyolar
Admın silemedim diğerlerini en uygun burasıymış ✔️

❇️ E N İ G M A ❇️
1713549518
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713549518
Reply with quote  #2

1713549518
Report to moderator
1713549518
Hero Member
*

Ignore
1713549518
Reply with quote  #2

1713549518
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713549518
Hero Member
*

Ignore
1713549518
Reply with quote  #2

1713549518
Report to moderator
1713549518
Hero Member
*

Ignore
1713549518
Reply with quote  #2

1713549518
Report to moderator
yavuz
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
February 09, 2018, 07:01:02 PM

bende yazılımcıyım
bende fikirlerinizi beklerim.
arbitraj bot üstüne çalışıyorum şu an.
teramit
Legendary
*

Activity: 1867
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
February 10, 2018, 03:46:03 PM

bende trader ım hemde iyisinden Smiley
bir sürü proje yaptım fikirlerim var bir kısmı hayata geçti bir kısmı geçmedi
ama size niye fikrimi açayım ki ya da herhangi bir yazılımcıya ortak diye gelenler fikrimizi alıp kendi yapma peşinde, diğerleri de böyle armut ağzıma düşsün peşinde, bana ne verecek sana söylediklerim ? sana yardımcı olacak kişiye ne vaad ediyorsun , üstelik vaadini gerçekleştireceğini nerden bilelim.
Güzel fikrin varsa bunu yaptıracak yazılımcı bullmak o kadar zor değil en azından benim için ama yazılımcıysan işe yarar bir fikir bulmak daha zor.Kolay gelsin
yavuz
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
February 11, 2018, 02:58:25 PM

bende trader ım hemde iyisinden Smiley
bir sürü proje yaptım fikirlerim var bir kısmı hayata geçti bir kısmı geçmedi
ama size niye fikrimi açayım ki ya da herhangi bir yazılımcıya ortak diye gelenler fikrimizi alıp kendi yapma peşinde, diğerleri de böyle armut ağzıma düşsün peşinde, bana ne verecek sana söylediklerim ? sana yardımcı olacak kişiye ne vaad ediyorsun , üstelik vaadini gerçekleştireceğini nerden bilelim.
Güzel fikrin varsa bunu yaptıracak yazılımcı bullmak o kadar zor değil en azından benim için ama yazılımcıysan işe yarar bir fikir bulmak daha zor.Kolay gelsin

dediğinde haklısın. ben yazılımcı olarak  bana teknikleri öğretirsen yaptığım yazılımı seninde kullanmana izin veririm teklifi yapabilirim.
ama sözüme uyacağımın garantisi yok ve güvence veremem. bu durumda herkesin kendi tekniğini kendi öğrenmesi noktasına geliyoruz.
aşağıdaki 4 kitabın siparişini vercem. başka türkçe teknik analiz öğrenebileceğim kaynak öneriniz varmıdır

http://www.dr.com.tr/Kitap/Teknik-Analiz-mi-Dedin-Hadi-Canim-Sen-de!-1-Kitap-/Ali-Persembe/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Borsa/urunno=0000000111566
   http://www.dr.com.tr/Kitap/Teknik-Analiz-mi-Dedin-Hadi-Canim-Sen-de!-2-Kitap-/Ali-Persembe/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Borsa/urunno=0000000128507
   http://www.dr.com.tr/Kitap/Teknik-Analiz-mi-Dedin-Hadi-Canim-Sen-de!-3-Kitap-/Ali-Persembe/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Borsa/urunno=0000000128348
   http://www.dr.com.tr/Kitap/Teknik-Analiz-mi-Dedin-Hadi-Canim-Sen-de!-4-Kitap-/Ali-Persembe/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Borsa/urunno=0000000170091

teramit
Legendary
*

Activity: 1867
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
February 11, 2018, 11:14:21 PM

dediğinde haklısın. ben yazılımcı olarak  bana teknikleri öğretirsen yaptığım yazılımı seninde kullanmana izin veririm teklifi yapabilirim.
ama sözüme uyacağımın garantisi yok ve güvence veremem. bu durumda herkesin kendi tekniğini kendi öğrenmesi noktasına geliyoruz.
aşağıdaki 4 kitabın siparişini vercem. başka türkçe teknik analiz öğrenebileceğim kaynak öneriniz varmıdır

http://www.dr.com.tr/Kitap/Teknik-Analiz-mi-Dedin-Hadi-Canim-Sen-de!-1-Kitap-/Ali-Persembe/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Borsa/urunno=0000000111566
   http://www.dr.com.tr/Kitap/Teknik-Analiz-mi-Dedin-Hadi-Canim-Sen-de!-2-Kitap-/Ali-Persembe/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Borsa/urunno=0000000128507
   http://www.dr.com.tr/Kitap/Teknik-Analiz-mi-Dedin-Hadi-Canim-Sen-de!-3-Kitap-/Ali-Persembe/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Borsa/urunno=0000000128348
   http://www.dr.com.tr/Kitap/Teknik-Analiz-mi-Dedin-Hadi-Canim-Sen-de!-4-Kitap-/Ali-Persembe/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Borsa/urunno=0000000170091

teknik analiz için kitap okumana gerek yok yani e-kitap falan bulursun herhalde ayrıca yabancı kaynakta çoktur hatta trading formasyon scriptleri kütüphanesi bile var bildiğim kadarıyla ama bunları kullanman öyle ahım şahım bir durum oluşturmuyor yani bunlarla yazılmışı bir sürü trading bot var, ücretli ücretsiz open closed source falan bunların ötesine geçebilmek lazım machine learning ile belki bilmiyorum ama bunlar ağır konular bu konuya emek harcayacağına başka konulara vakit ayırmak daha iyi olur sonuçta bir sürü yapılmış örneğin ötesine geçmeyecek bir iş yapmaktansa yapılması büyük ihtimal getiri demek olan işlere yoğunlaşmak lazım. Daha önce sırtıma çok bıçak yediğimden herhangi bir özel önerim yardımım yok sadece yormayın kendinizi diyorum
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
February 12, 2018, 11:00:47 AM
Merited by onur_simsek (1), realpseudozach (1)

Fikrim vardi, yaptim... https://moneva.co
Uygulama marketlerde, bedava indirip kullanabilirsiniz.

Su an baska fikrim yok, belki uygulamayi daha iyilestirmek icin ugrasacagim.
Fikrim olsa da sorunsuz paylasirim; hele ki ben yapamayacaksam hayli hayli paylasirim.

Coinmarketcap sitesinin daha modern, daha kapsamli bir halini düsünüyorum mesela. Ama zaman bulup ince ince ayrintilari cikartmam lazim. Buna da bu aralar vaktim yok. Coinmarketcap sitesi güzel, herkes kullaniyor ama artik yeni birsey istiyor piyasa; yeniden kastim sadece tasarim degistir degil, ICO, Airdrop, Masternodes ve bir sürü bilgiyi tek bir siteden takip etmek güzel olurdu mesela. Ama ekip ister, öyle kolay degil tüm verileri hizli bir sekilde bulup islemek.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
bora19
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 08:36:27 PM

yaratıcı bişey olmalı hiç sistemde açık olmamalı
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
February 13, 2018, 09:08:21 PM

benim bir fikrim var, tüm forumlar için bir para birimi çıkaracaksınız.

vbulletin smf ve diğer tüm scriptlerde eklentisi olacak.

gelir paylaşım modeline geçmek isteyenler eklentiyi indirip ayar yapacak.

üyelerine gelir dağıtmak isteyen forumlar aynı zamanda forum içi ticaret için kullanılacak.

r10 ve wmaraci misal bu para birimini kabul edebilir.  tüm dünyadaki forumları işin içine katıp büyük düşünürseniz güzel bir proje olur.

forumcoin yada forumtoken yapın adınıda. tüm scriptilere uygun eklenti yazın. forum sahibi forumtokenleri kendi alıp kredi olarak yükler. daha sonra üyeler arası bölüşüm başlar. gelecekte oyster gibi projelerle ortak geliştirmeler yapılıp reklam gelirini otomatik forumtoken'e çevirir ve belli bir kısmını otomatik üyelere dağıtım başlar.

projeyi yapmaya kalkarsanız benide ekibe dahil etmeyi unutmayın. Smiley

CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 13, 2018, 11:28:29 PM

Fikrim olsa da sorunsuz paylasirim; hele ki ben yapamayacaksam hayli hayli paylasirim.

Coinmarketcap sitesinin daha modern, daha kapsamli bir halini düsünüyorum mesela. Ama zaman bulup ince ince ayrintilari cikartmam lazim. Buna da bu aralar vaktim yok. Coinmarketcap sitesi güzel, herkes kullaniyor ama artik yeni birsey istiyor piyasa; yeniden kastim sadece tasarim degistir degil, ICO, Airdrop, Masternodes ve bir sürü bilgiyi tek bir siteden takip etmek güzel olurdu mesela. Ama ekip ister, öyle kolay degil tüm verileri hizli bir sekilde bulup islemek.
Yeni bi coin çıkarır gibi site yapmışsın bilader helal olsun.
Bi coin çıkarsan tutar bu sitede Smiley

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 17, 2018, 01:27:56 PM

Blockchain ve blockchain yazılımı bilen yazılımcılar bulursam. Bende bir sürü proje ve ICO projesi var.
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
February 17, 2018, 09:25:23 PM

trading ile ilgiliyse yapay zeka kodlamasını bilmiyorsan iş çok riskli. bu botları yapanlarda var piyasada zaten. kullanan kullanıyor. bot kendi stratejisini kendisi iyileştiriyor aksi halde zarar kaçınılmaz.
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
February 19, 2018, 11:28:10 AM

Yeni bi coin çıkarır gibi site yapmışsın bilader helal olsun.
Bi coin çıkarsan tutar bu sitede Smiley

Valla bende aynı şeyi düşündüm. sadece bu web tasarımıyla ico ya çıksan güzel destek alırsın... bi whitepaper bir de ekip oluştur, güzel de bir yol haritası çizdinmi sisteme yeni coinleri monevacoin ile eklersin..
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
February 19, 2018, 05:40:36 PM

öyle istiyorlar ediyorlar iyi güzel de yani, öyle istemekle olmuyor, bence çok daha güzel bir üslupla bu istek dile getirilebilirdi.
aquaris19
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
February 27, 2018, 10:47:02 AM

Kaliteli bir robot yapmak için sermaye gerekecek, Gimmer Trading Robot projesi $2M+ civarında para topladı, para yeterli gelmediği için ico'yu erteledi.
Umarım başarılı olursunuz.
onur_simsek
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

Pro Translation Agency, Istanbul

View Profile
March 15, 2018, 06:31:20 PM

tebrikler kardeşim eline sağlık.
2. fikrin ile ilgili ben de biraz aşama kaydettim. ekip kurmak için doğru yer burası aslında
kutluhanyegit
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
March 18, 2018, 07:47:09 PM

Selam beyler , Java .NET Php Mysqli konusunda destek sağlarım ,mesaj atmanız yeterli Wink
lekegami
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
March 27, 2018, 11:24:32 AM

botların savaşı var borsada bot olmaması gerekir bence sistemi tıkıyor bunlar
Razor5
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
July 15, 2018, 03:42:39 PM

Bu devirde bir birine yatırım yapcak bir şekilde fikrini söylemez bence çünkü bunun için güvenmek lazım oda zor gibi hatta imkansız gibi gözüküyor en azından şimdilik:)

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
samiyun
Jr. Member
*

Activity: 67

View Profile
July 16, 2018, 05:04:56 PM

Hayır başlık komple fiyasko. bu başlık şu şekilde olmalıydı "4 yazılımcı arkadaşız ve bir trade botu yazıyoruz. Botun çalışma mantığıyla alakalı yardıma ihtiyacımız var. bize yardımcı olabilir misiniz?
epifiz
Jr. Member
*

Activity: 38

View Profile
July 21, 2018, 02:44:20 AM

yurttan eve çıkan yeni üniversiteliler gibi heyecanlı arkadaşlar.4 yazılımcı biraraya gelip fikir geliştiremiyorsanız

birşeyleri göremiyorsunuz demektir,algoritma oluştururken sıkıntı yaşarsınız.bence dağılın Cheesy
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: