Bitcoin Forum
April 18, 2024, 01:20:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Classic(ETC) Fork  (Read 1194 times)
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
February 28, 2018, 10:13:56 PM

Tavsiyem yarın öbür gün forktan önce alın karınızı çıkın bu coinden sonra pişman olmayın derim coinin bi amacı yok zaten kar yapıyım derken zararla çıkmayın
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713403236
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713403236
Reply with quote  #2

1713403236
Report to moderator
1713403236
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713403236
Reply with quote  #2

1713403236
Report to moderator
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
February 28, 2018, 10:38:09 PM

Bende fork yaşanmadan hemen önce çıkılması taraftarıyım. Yinede elde tutulsada belki bir şey olmaz ancak, şimdi bile artışa direniyor resmen (btc etkisi de var) dikkat etmek lazım işte.
batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 28, 2018, 10:50:22 PM

Yok bu coinden bise olmaz beyler cakma bir coin sonucta ethereum almak arken neden bunu alacazki birileri elindekileri satiyor surekli bukadar dusemez yoksa.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
February 28, 2018, 11:04:19 PM

Vakti zamanında ETC ye toplu bir yatırım yapayım diyordu. İyiki bu fikrimden caymışım. Fiyatı arttı hatta daha da artıyor artmasına da insanı çileden çıkartıyor ben etc ye heralde sabredemezdim.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
February 28, 2018, 11:07:16 PM

Etc şu an normal seyrinde duruyor.Artış yapması lazım forka az kaldı ama bir hareket yok.Şu saatten sonra da pek olacağını zannetmiyorum.Forktan önce çıkmak isteyenler olacağından biraz daha düşüş yaşayabilir Etc.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
February 28, 2018, 11:08:07 PM

Merhaba ETC'in 05.03.2018 tarihinde Fork'u var, haliyle değer kazanacağı kanısındayım. Kimse ETC alsın demiyorum ama ben portföyümün büyük bir kısmıyla 19.80 USD den alım yaptım inceleyip kendi kararınızı verirsiniz zaten.

Takip ettiğim bir kaç kişinin 50 USD ön görüsü var Fork gerçekleşene kadar ama tabi ki ne kadar tutar yada bu insanların görüşlerine ne kadar güvenebilirsiniz buna sizin karar vermeniz gerekir Cheesy

Ne oldu simdi vermiyormuymus hicbir borsa? Bunlar son Dakka aciklayabilirler ona gore beklemede kalmak daha mantikli.

gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
February 28, 2018, 11:31:24 PM

Çok ters döneme denk geldi şöyle bu fork Aralıkta falan olacaktı ETC fırtınası eserdi buralarda. Ne yazık ki terste kaldı ETC ama çokta şaşılacak bir durumc yok. Etc zaten sabır zorluyor.
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
March 01, 2018, 01:13:49 AM

Etc forku için yanlış zamanlama, hatta tüm coinler için durum aynı. Olumlu bir gelişme, fork vs için kripto para alma cönemleri bityi. Artık altcoinlerde neyin fiyatının yükseleceğine çeşitli topluluklar karar veriyor bence. Olayı sadece pump, dump üzerine kurgulamışlar. Bireysel yatırımcıların sayısı ce parası az malesef. Bu sebeple Etc gibi coinler yerinde sayarken, birçokları tuhaf coinlerden pumplayarak para kazanıyor.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 01, 2018, 06:09:24 AM

Şu an nedense hiçbir coin veya token olumlu birşeyler yapmıyorlar piyasanın yükselmesini bekliyorlar bir çoğu haberleri erteliyor, yapmaları gereken işleri sallıyorlar
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
March 01, 2018, 09:18:31 AM

Ne bittrex açıklama yaptı ne binance etcnin forkuyla ilgili, sanki desteklemicekler gibime geliyor stop loss vesaire koyun arkadaşlar birden fena düşüş olabilir gibime geliyor, haber gelene kadar almayı düşünmüyorum haber gelirse anında alıp ufak karla çıkarım.
temeler
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
March 01, 2018, 10:08:51 AM

Sanki yine bilinçli olarak son 1-2 gün de borsalar açıklama yapacak diye düşünüyorum. Sonra anlık bir pump sonra dump piston aşağı aman dikkat.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
March 01, 2018, 10:12:12 AM

Sanki yine bilinçli olarak son 1-2 gün de borsalar açıklama yapacak diye düşünüyorum. Sonra anlık bir pump sonra dump piston aşağı aman dikkat.
bu riske girmeye degmez diye dusunuyorum. bu saatten sonra bence etc almak kumar oynamak gibi bi sey olur. bu saatten sonra etc kovalamak cok riskli bence.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
teknolojibil
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
March 01, 2018, 10:42:07 AM

Fork'a ortalama 4 gün kaldı. Henüz hiçbir borsa açıklama yapmadı. Hala haicmden de anlaşıldığı gibi beklenti sürüyor. Borsalar olmadık yerde açıklama yapacak gibi. En iyisi karı %50-90 arasına emir koyup tetikte beklemek. Hala tüm portföyüm ile bekliyorum. Riski büyük aldım .  Angry
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
March 01, 2018, 10:42:11 AM

Son 4 gün bakalım hangi borsalar forku destekleyeceğini açıklayacak.Şu an olumlu bir gelişme yok ivme aşağı yönde devam ediyor.Binance veya bittrexten haber bekliyoruz artık.Poloniex te bizi hiç şaşırtmıyor hiç mi hareket olmaz bir borsada  Smiley

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
teknolojibil
Newbie
*

View Profile
March 01, 2018, 11:26:43 AM

Şimdi diyelim bir borsa neden forku desteklemek istemez cidden merak sorusu. Bunalara zararı ne olabilir?
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
March 01, 2018, 12:56:30 PM

Yobitten açıklama gelmiş forku deskteklediğine dair, fakat yobit bildiğim kadarıyla nerdeyse hepsini destekliyor zaten, büyük borsalardan birinden haber gelmesi lazım risk gittikçe büyüyor, stop loss koymadan risk almayın derim.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 01, 2018, 12:58:48 PM

Yobitten açıklama gelmiş forku deskteklediğine dair, fakat yobit bildiğim kadarıyla nerdeyse hepsini destekliyor zaten, büyük borsalardan birinden haber gelmesi lazım risk gittikçe büyüyor, stop loss koymadan risk almayın derim.

Tabi ki bir yerden gelmesi iyi haber ama yobit çöpleri bile alıyor borsaya sen ben çıkartsak onu da alır. Umarım diğerleri için bir başlangıç olur az bir zaman kaldı.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 01, 2018, 01:23:26 PM

Şimdi diyelim bir borsa neden forku desteklemek istemez cidden merak sorusu. Bunalara zararı ne olabilir?

Zamanı bekliyorlar bence.Herkes ümidini kaybedip satınca pat haber gelir ve 3x olur. Cheesy
bu işler böyledir defalarca tecrübe ettim.
Bakın görün gene aynısı olacak.
ytd.
Sadece izleyin.
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
March 01, 2018, 01:31:17 PM

x3 sanki biraz fazla büyük bir hedef hocam yani nxt ve ignis örneğin ignisin fiyatı vs belliydi tutunca nekadar kazanç olabilceği belliydi burda öyle bir durum yok sanırım, son günlere kaldığı için okadar büyük etki yapcanı sanmıyorum borsa haberi gelse de.

teknolojibil
Newbie
*

View Profile
March 01, 2018, 01:32:54 PM

Ben sabah tam satacaktım tekrar vazgeçtim x2 ye emir verdim bekliyorum . Etc forkuda birşeye yaramayacaksa hangisi yarayacak bir nxt çeyreği bile etmez mi?
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: