Bitcoin Forum
April 19, 2024, 11:17:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Payeer Kabul eden bir türk borsası vardı Sanırım bilen var mı  (Read 172 times)
varanvaran (OP)
Legendary
*

Activity: 1062
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
February 10, 2018, 08:42:08 AM

Merhaba Payeer kabul eden bir türk borsası vardı yanlış bilmiyorsan öyle hatırlıyorum.

Yada kabul edicek varmı bilen hatırlayan paylaşabilir mi.

1713568662
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713568662
Reply with quote  #2

1713568662
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
February 10, 2018, 08:55:24 PM

Açıkçası ilk defa duyuyorum benim bildiğim yoktu ama varsa o zaman bende öğrenmek isterim Payeer kullanıyorum ama tabi bir borsada göremedim. Heleki türk borsası.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 10, 2018, 09:36:29 PM

Konu dışı oldu ama TÜrkiye'de PAYEER kart çalışıyor mu arkadaşlar?

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
February 11, 2018, 08:18:28 AM

Yobit borsası kabul ediyor ücretsiz dolar yatırabiliyorsun fakat o borsa dolandırıcı riske girip para yatırma paranı çekememe ihtimalin yüksek
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
February 11, 2018, 09:18:11 AM

Herkese yorumları için teşekkür ederim.

Dedigim gibi bir borsa ya açıldı gördüm yada açılmadı açılma vaadlerinde para yatrma kısmında payeer vardı diye hatırlıyorum

O konu tam net değil o yüzden.

Sanırım birisi yemledi zamanında açtı konuyu sonrada öylece kaldı bizde hatta bende yedim sanırım bunu Smiley

Bu arada o kadar çok borsa açıldıki hepsini takip etmedim kaç tane borsa oldu en azından

bildiklerinizi (YENİ OLANLARI) yazarsanız belki bunların arasında bulabilirim. yada konusuna bakarım hangisiymiş diye

Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
February 11, 2018, 09:54:09 AM

Payeer'deki USD'yi BTC'ye çevirsen ve borsaya yollasan çok mu zarar oluyor?
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
February 11, 2018, 10:19:08 AM

Exchange kısmında fiyatlar çok yüksek kalıyor.

emreyurt999
Newbie
*

Activity: 139
Merit: 0

View Profile
February 11, 2018, 12:18:43 PM

bitflip ve livecoinde oluyor bitfliple daha önce çalıştım fiyatlar yüksek oluyor livecoindede aynı şekilde payeer exchange kısmından almanı tavsiye etmem
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 20, 2018, 01:16:17 PM

Herkese yorumları için teşekkür ederim.

Dedigim gibi bir borsa ya açıldı gördüm yada açılmadı açılma vaadlerinde para yatrma kısmında payeer vardı diye hatırlıyorum

O konu tam net değil o yüzden.

Sanırım birisi yemledi zamanında açtı konuyu sonrada öylece kaldı bizde hatta bende yedim sanırım bunu Smiley

Bu arada o kadar çok borsa açıldıki hepsini takip etmedim kaç tane borsa oldu en azından

bildiklerinizi (YENİ OLANLARI) yazarsanız belki bunların arasında bulabilirim. yada konusuna bakarım hangisiymiş diye
evet payeer olayını bende hatırlıyorum, kripto piyasasına ilk girdiğim zamanlar para yatırmaya gelince payeer üzerinden yatırma seçeneği de vardı ancak koinim ya da btctürk borsasından birisi hangisi olduğunu tam hatırlayamadım

Destek Bitexlive
Jr. Member
*

Activity: 147
Merit: 7

Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası

View Profile WWW
February 20, 2018, 01:26:57 PM

Merhaba Payeer kabul eden bir türk borsası vardı yanlış bilmiyorsan öyle hatırlıyorum.

Biz kabul ediyoruz. Çok yakında açılıyoruz.

https://www.bitexlive.com

★☆★ Bitexlive ★☆★ Türk Lirası ile » İşlemlerimiz » Başladı! » Kayıt Ol!
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
February 20, 2018, 03:17:23 PM

işte ticari atılım Smiley
ama hocam sitenize baktım çok geçkici gelmedi özellikle ilk dört coinden sonra sanki hold olduğunuz coinleri eklemişsiniz .
atıyorum neo zcash falan dururken diğer tokenlerin pek işi yok. tabi daha yeniziniz zmanla olur inşallah
Destek Bitexlive
Jr. Member
*

Activity: 147
Merit: 7

Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası

View Profile WWW
February 20, 2018, 03:27:59 PM

işte ticari atılım Smiley
ama hocam sitenize baktım çok geçkici gelmedi özellikle ilk dört coinden sonra sanki hold olduğunuz coinleri eklemişsiniz .
atıyorum neo zcash falan dururken diğer tokenlerin pek işi yok. tabi daha yeniziniz zmanla olur inşallah

Önemli coinleri ekleyeceğiz. Test aşaması bittiğinde. Siteye üye olup size ücretsiz tanımlanan bakiyeler ile test edebilirsiniz sistemi. Geri bildirimlerinizi bekliyor olacağız.

★☆★ Bitexlive ★☆★ Türk Lirası ile » İşlemlerimiz » Başladı! » Kayıt Ol!
Pages: [1]
  Print  

Jump to: