Bitcoin Forum
April 19, 2024, 11:48:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: R10 Davetiyesi Arıyorum  (Read 316 times)
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 10, 2018, 04:57:57 PM
Last edit: February 13, 2018, 04:05:08 PM by HARDCRACKERS

R10 davetiyesi arıyorum.
Yardımcı olmak istiyen arkadaşıma bizde elimizden geldiği kadar elimizde mevcut  filehost vpn değişik site şifrelerinde yardımcı olurum.
ilgilenen pm yollayabilir.

Artık aramıyoruz R10 dolandırıcı kaynadığı söylentisi yayılıyor öyle boktan sitelerde işimiz olmaz...

konu kilitlenmesi için report edildi.
1713527321
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713527321
Reply with quote  #2

1713527321
Report to moderator
1713527321
Hero Member
*

Ignore
1713527321
Reply with quote  #2

1713527321
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713527321
Hero Member
*

Ignore
1713527321
Reply with quote  #2

1713527321
Report to moderator
1713527321
Hero Member
*

Ignore
1713527321
Reply with quote  #2

1713527321
Report to moderator
aliperk
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
February 11, 2018, 06:59:06 AM

Size kefil olacakları için tanıdık haricinde pek yardımcı olmak isteyen çıkmayacaktır.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
February 11, 2018, 05:11:10 PM

Biliyorsunuz ki r10 forumu için davetiye satmak ve almak yukarıda aldım diyen arkadaş kullanıcı adı açığa çıkarsa banlanması muhtemel olacaktır.. Bunun haricinde r10 a istedikleri bilgileri içeren bir mail atmanız durumunda size davetiye göndereceklerdir.
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 11, 2018, 05:29:21 PM

Size kefil olacakları için tanıdık haricinde pek yardımcı olmak isteyen çıkmayacaktır.

Kıymetl, arkadaşım nasıl yazalım nasıl yorum yapalım.
Önceden biri konu açmıştı bu r10 davetiye alıyorum diye.
Onada şansa biri verdi neyse sonra adam burda konuları takip eden olduysa birine hayali 45000 dogecoin satayım derken girişim teşebbüsünde iken kısaca adamı dolandıramadan olay patladı ve işte o adamda ya benim hesabı hacklemişler dedi falan filan.Kimsede yemedide hatta orda yazdım işte daveitye verende onu oraya şikayet etmiş. kısaca üyeliği sanırım kapanmış.

İşte herkese kefil olmaya gelmezde yani bizden zarar gelmezde ee diyen olacak crackersın doğrdur crack yapıyoruz ama herkesin hesabıda iç etmiyoruz yani.Kaldıki ismi lazım değil bırak para ile almayı işte türkiyenin ilk cracking sitesi denen yere girsem SA desem ve bir davetiye verin desem inan değil 1 tane değil -10 tane yollayan olurda mesele şurda bizim dünya görüşümüzde şu var küstüğümüz dağa oduna gitmeyiz olayı var orda yönetici idik işte biri ile papaz olunca ceketi aldık çıktık.Dikerim sizin sitenizide sizide dedik.Kaldıki değişik forumlarda configler var alır tararım ama onunla hiç uğraşamam.Hele görünürde site tedbir almış ama işte onuda ayrı bir pro ve sistem  ile tarar gene değil 1- mail combo sağlamsa 50 tanede çıkarda uğraşmak istemiyorum bulamazsakta girmeyiz sitesine olur biter.Ama işte doğru ata oynayan her daim kazanır.bize mesajdan davetiye yollayana bu iş yol su elektrik olarak geri döner ha bugün ha yarın geçen birine bir iyilik yaptım ismi lazım değil hocam ilerde alacağım olsun bakiyeye yaz dedi.İşte elimizde olan pass olursa isterse yollarız.Yani işte lafı anlayana anlat.Kafası çalışıyorsa ne dediğimiz anlar.İyi forumlar...
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 11, 2018, 05:31:26 PM

Biliyorsunuz ki r10 forumu için davetiye satmak ve almak yukarıda aldım diyen arkadaş kullanıcı adı açığa çıkarsa banlanması muhtemel olacaktır.. Bunun haricinde r10 a istedikleri bilgileri içeren bir mail atmanız durumunda size davetiye göndereceklerdir.

kendi adıma kayıtlı site olmadığı için dediğiniz olmuyor zamanında en az 8-10 kere dediğiniz yapıldı ben ve başka arayan arkadaşlar tarafından ama dönüş yok yani adamlar tınlamıyor kardeşim bilgin olsun...
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 11, 2018, 10:01:16 PM

sağolun sayenizde banlandım.

bu davetiye satışı hergün donanımda yapılıyor. kimse birşey demiyor/yapmıyor. sonra da ben enayi gibi ortalık yerde söyleyince suçlu oluyorum.
vay a.q. bee

inanın bunun yasak olduğunu bilmiyordum. sitede bazen ilanlar görüyordum ve iletişime geçmem gerekiyordu. bunun da tek yolunun hesap almak olduğunu sanıyordum. banlandım. teşekkürler.

Öncelikle banlanmandan dolayı üzüldüm kardeşim. Cry Smiley
Buda şunu göstermiştir demek işte buralardada fellik fellik gezen adamları var olaki işte laf taşıma haber uçurma olduğu her halukarda senin olayından belli olmuştur.Bu saatten sonrada davetiye olayı benim açımdan bitmiştir.Kimsede yollamasın.
Zaten bir yorumda yazmıştım gene yazayım.Oranın zatı muhteremine diyorumki senden büyük Allah var tosbağa admin kardeşim. Shocked
mustangy
Full Member

Activity: 330
Merit: 109

View Profile
February 11, 2018, 10:41:19 PM

gercekten ne R10 mus arkadas. Firma olarak binlerce dolarlik yazilim aldik.
Amerika merkezliyiz isterdim ki kendi ulkeme gitsin. Yok davteiye yok su bu yok yurdum yazilimcisi uyanik vs vs derken hepsi freelancer uzerinden hidistana gitti.
yil olmus 2018 hala yazilimcilarin toplandigi forum sanki deepweb te eroin satiyor mubarek.
alin sizin olsun.
Bu yonca siberalem kafasi batmaya mahkumdur.
yamulmuyorsam yonca facebook tan bile eski.
mynet 30mb maili aylik 39 liraya kitlemeye calisirken gmail 5gb bedava diye girdi.
Kafaya gel...

always have antminers and psu for sale please dm
ay-x
Newbie
*

Activity: 153
Merit: 0

View Profile
February 13, 2018, 12:29:24 PM

davetiyem var ama satmıyorum arkadaş. biz referans oluyoruz sonra gidiyorlar forumda başkasını dolandırıyorlar. bir inceleme kim ref olmuş buna hop cümbüş BAN  Huh
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 13, 2018, 03:39:28 PM
Last edit: February 13, 2018, 04:05:38 PM by HARDCRACKERS
Merited by RESPECT-XxX (3)

davetiyem var ama satmıyorum arkadaş. biz referans oluyoruz sonra gidiyorlar forumda başkasını dolandırıyorlar. bir inceleme kim ref olmuş buna hop cümbüş BAN  Huh

Satmamakla en doğrusunu yapıyorsun.Kaldıki üstteki olaylar dizisini okudu isen o sitenin  ajanları fellik fellik sitelerde sürtüyorlar anlaşılan yoksa arkadaşın  üyeliği isim benzerliği var demek hemen ban yemez.Demek burdada ajanları var bu olayda bunu kanıtladı. Cry Wink
Gene bu olaydan sonrada oraya girmenin manası yok zaten dolandırıcılar cirit atıyor herkes birbirine kazık çakmakla meşgul olan sitelerden uzak durmakta fayda vardır söylentiler o sitede R10 da dolandırıcılar çok fazla deniyor.... Grin Grin
Belki burdada arada çıkıyor ama ayıklanıyor ve hemen puff oluyorlar girişimde bulunan ama şurda 5-6 kişiye hesaplar verdik ama kimse kimseye kazık çakmadı al gülüm ver gülüm olayı.Zaten o düşüncede olan varsada ne kadar birine kazık çaksada merak etmesin adama çaktığı kazık yol su elektrik olarak ona geri döner sonuçta ilahi adalet var beddua var kul hakkı var. Shocked Shocked

konu kilit için report edildi.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
February 14, 2018, 03:37:07 PM

sağolun sayenizde banlandım.

bu davetiye satışı hergün donanımda yapılıyor. kimse birşey demiyor/yapmıyor. sonra da ben enayi gibi ortalık yerde söyleyince suçlu oluyorum.
vay a.q. bee

inanın bunun yasak olduğunu bilmiyordum. sitede bazen ilanlar görüyordum ve iletişime geçmem gerekiyordu. bunun da tek yolunun hesap almak olduğunu sanıyordum. banlandım. teşekkürler.

Merhaba kardeşim geçmiş olsun, inan ben her hangi bir bilgi paylaşımında bulunmadım ben sizlere bilgi olması açısından söyledim neden böyle bir şeye para verirsiniz ki oraya bir açıkalyıcı mesaj mail atsanız sizlere davetiye göndereceklerdir.. Üzüldüm banlanmana..
Pages: [1]
  Print  

Jump to: