Bitcoin Forum
May 04, 2024, 04:11:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 163 »
  Print  
Author Topic: 🍀🍀 Bounty kampanje Altcoin – Signature, Telegram 🍀🍀  (Read 84886 times)
Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
February 26, 2018, 10:13:54 AM
 #21


Na kraju sam se oduševio kad sam pronašao stranicu bountyhive.io koja mi se čini kao jako dobar izbor kad kreneš u potragu za novom Signature kampanjom. ICO projekti za čije se Signature koampanju brine ova stranica imaju unificirani pregled zahtjeva i vrijednosti kapanje tako da se lako dobiju osnovne informacije od kad do kad traje i koliko vrijedi Signature kapanja.
Meni je jako drago što se u svim kampanjama na ovoj stranic ne traži više od 10 postova tjedno, što su dozvoljeni postovi na lokalnom podforumu i nema onog dosadnog zahtjeva da svaki dan mora biti barem jedan post.

Nedostatak može bit što vidiš samo broj ljudi koji sudjeluju u Signature kampanji a ne vidiš koliko je kojeg ranka jer svaki rank ima svoj udio u nagradi. U Signature kapanjama mogu sudjelovati Jr. Memberi pa na više.


Da li si ikad dobio isplatu preko Bountyhive?
Jer ono što mene kod njih najviše nervira je to što ne mogu vidjeti svoj napredak i udio kako tweetam ili što već.
Kod drugih kampanja odmah vidiš kako ti se "stake" povećava dok kod njih ne mogu.
A vidio sam kako su se neki žalili zbog toga. Naime bili bi napisali tweet/post ili više ili manje ili ne bi bio priznat... no to korisnici ne bi znali nego su nastavili kampanju...tjednima... da nakraju ne bi dobili ništa jer su nešto putem falili u izvedbi a to nisu vidjeli do samog kraja.

Startao sam nedavno i ja preko bountyhive-a pa me zanima ako je netko tu dulje i stvarno vidio isplatu.
Da ne bih ostao suha kur_a na kraju.  Smiley
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
February 26, 2018, 03:24:09 PM
 #22


Na kraju sam se oduševio kad sam pronašao stranicu bountyhive.io koja mi se čini kao jako dobar izbor kad kreneš u potragu za novom Signature kampanjom. ICO projekti za čije se Signature koampanju brine ova stranica imaju unificirani pregled zahtjeva i vrijednosti kapanje tako da se lako dobiju osnovne informacije od kad do kad traje i koliko vrijedi Signature kapanja.
Meni je jako drago što se u svim kampanjama na ovoj stranic ne traži više od 10 postova tjedno, što su dozvoljeni postovi na lokalnom podforumu i nema onog dosadnog zahtjeva da svaki dan mora biti barem jedan post.

Nedostatak može bit što vidiš samo broj ljudi koji sudjeluju u Signature kampanji a ne vidiš koliko je kojeg ranka jer svaki rank ima svoj udio u nagradi. U Signature kapanjama mogu sudjelovati Jr. Memberi pa na više.


Da li si ikad dobio isplatu preko Bountyhive?
Jer ono što mene kod njih najviše nervira je to što ne mogu vidjeti svoj napredak i udio kako tweetam ili što već.
Kod drugih kampanja odmah vidiš kako ti se "stake" povećava dok kod njih ne mogu.
A vidio sam kako su se neki žalili zbog toga. Naime bili bi napisali tweet/post ili više ili manje ili ne bi bio priznat... no to korisnici ne bi znali nego su nastavili kampanju...tjednima... da nakraju ne bi dobili ništa jer su nešto putem falili u izvedbi a to nisu vidjeli do samog kraja.

Startao sam nedavno i ja preko bountyhive-a pa me zanima ako je netko tu dulje i stvarno vidio isplatu.
Da ne bih ostao suha kur_a na kraju.  Smiley


Ne još nisam dobio ni jednom isplatu tokena na moj ETH račun, ali danas su mi obračunati tokeni za Pindify kampanju. Trebao bih dobiti 16451 token, od toga za signature kampanju 15577 tokena i 874 tokena za Telegram kampanju.
Kako sam i pretpostavio na početku tokene za Telegram kampanju sam dobio bez da sam i jednu poruku napisao u Pindify kanalu. Zanimljivo je koliko sam tokena dobio jer sam se prijavio u drugoj polovici kampanje a dobio sam tokena više od prosjeka (prosjek bi bio 604 tokena). Što znači da ili se veliki broj korisnika nije držao uvjeta Telegram kampanje (malo vjerojatno jer si samo trebao biti u kanalu) ili se jako malo ljudi prijavilo u drugoj polovici kampanje pa je 30% udjela na kraju ispalo više nego 70% udjela.

Za signature kampanju mogu samo reći da sam dobio nešto više od prosjeka, što je ok jer sam se prema pravilima vodio kao Member korisnik kojih bi trebalo biti dosta.

Kao što sam već i pisao stvarno im nedostaje transparentnosti u kampanji, bilo bi dobro da na kraju daju barem finalnu statistiku jer ovako ostavljaju zrno sumnje da li je nagrada pošteno razdijeljena. Vjerujem da će se vremenom popraviti prikaz statistike ili će ih istisnuti neka druga stranica. Ako pažljivo pratiš, vidi se da stalno rade neke promjene pravila u hodu, tipa da će ti ažurirati rank ako se promijeni u tijeku kampanje, uveli su opasku kad počinje tjedan za koju kampanju i sl.


 
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
February 27, 2018, 05:11:29 AM
 #23

Ima li netko za preporučiti kakvu altcoin signature kampanju? Ova moja završava sa sutrašnjim danom pa moram početi tražiti dalje.
Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
February 27, 2018, 07:30:51 AM
 #24

Ovisi kakvu kampanju tražiš. Twitter, facebook, signature ili što već.
Ali kao što je kolega napisao, Bitcoinus se čini dobar projekt pa samim time i bounty kampanja.
Jedini problem je što se prijavljuje masu ljudi. U ovom trenutku preko 10.000 pa je upitno kako će se taj pool djeliti.
Ja sam trenutno u tome, ali i u Debitum-u, Cardstack, Jury.Online i još par njih.
Siglo bi bio dobar bounty ali je upitno da li će zaživjeti projekt. Nisam siguran da će baš proći pa je rizik raditi i dobiti na kraju masu bezvrijednih novčića.

slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
February 27, 2018, 07:42:42 AM
 #25

Ovisi kakvu kampanju tražiš. Twitter, facebook, signature ili što već.
Ali kao što je kolega napisao, Bitcoinus se čini dobar projekt pa samim time i bounty kampanja.
Jedini problem je što se prijavljuje masu ljudi. U ovom trenutku preko 10.000 pa je upitno kako će se taj pool djeliti.
Ja sam trenutno u tome, ali i u Debitum-u, Cardstack, Jury.Online i još par njih.
Siglo bi bio dobar bounty ali je upitno da li će zaživjeti projekt. Nisam siguran da će baš proći pa je rizik raditi i dobiti na kraju masu bezvrijednih novčića.


Upravo zbog ovog boldanog sam i pitao ima li netko kakvu signature kampanju za preporučiti. Naravno da mi nitko ne može garantirati da će projekt biti uspješan, ali kad pogledam Altcoin Bounties podforum, dođe mi da plačem koliko ima kampanja. Pa ti sad odaberi...  Undecided

Što se tiče ove tri kampanje koje si napisao, Jury.Online mi je pomalo sumnjiva. U prvom postu Sylon (originalni bounty manager) piše da više ne vodi kampanju i da se kontaktira korisnika norahm kojemu je zadnja aktivnost na forumu 16.01.2018.
Debitum kampanja sad završava (idući tjedan je zadnji), a za Cardstack ne mogu pronaći do kad traje ICO jer kampanja traje do kraja ICO-a (na njihovoj web stranici se ICO niti ne spominje  Undecided ).
Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
February 27, 2018, 08:04:58 AM
 #26

ICO reward je preuzemo kampanju jury.online. To je nešto slično kao Bounty hive. Malo su drljavi ali posao odrade dobro i na kraju dobiješ novčiće i to ne u malom iznosu.
Debitum još uvijek možeš dobiti ako se samo prijaviš u telegram grupu. Pogotovo ako staviš Debitum network supporter pored imena.
Cardstack bi trebao trajati do kraja ICO-a. Dakle tjednima ali i to nema potvrde.
Bitcoinus...sve super ali previše ljudi.
Sapien Ok.
Bounty hive ima još nekoliko kampanja: Kora network, Iconic i Stealth crypto koje se čine ok.

Najgore u svemu je što na kraju ovisiš o tome koliko će se coinova prodati. Masu njih stavi 2-5% vrijednost prodanih coinova za pool za bounty.
U nekim kampanjama tipa Copytrack sam dobio jedva 20 USD tokena dok za Acorn collective skoro 1.000 USD. Nema pravila. Ali mislim da se isplati.
Potrošiš malo vremena i struje a možeš dobiti mnogo ako projekt zaživi.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
February 27, 2018, 09:49:12 AM
 #27

Mislim da ću se priključiti BountyHive stranici i tamo krenuti u neki bounty. Sviđa mi se stranica i općenito takva ideja. Jako je teško pretraživati more bounty kampanja u Bounties podforumu i mislim da je ovakva stranica dobra stvar. Samo ako se ne varam, RegulusHr je pisao da je bilo nekih problema s njima. Konkretno, gledam Kora Network jer imaju prilično veliku ETH vrijednost koju su rezervirali za bounty kampanje (2300 ETH). Naravno, to vrijedi ako dostignu hard cap što se nadam da budu. Moram priznati da iako imam dosta iskustva u ostalim stvarima, kod bounty kampanja nemam baš iskustva pa bi mi bilo drago ako bi netko samo napisao što misli o kampanji. Je li uopće dostižna? Traje do 19. travnja pa ne bi htio skoro dva mjeseca provesti u kampanji čiji tokeni na kraju neće vrijediti ništa. Znam da mi nitko ništa ne može garantirati, ali barem da netko iskusniji baci oko i vidi ima li to smisla. sMeriti su spremni  Grin
RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
February 27, 2018, 09:56:23 AM
 #28

ICO reward je preuzemo kampanju jury.online. To je nešto slično kao Bounty hive. Malo su drljavi ali posao odrade dobro i na kraju dobiješ novčiće i to ne u malom iznosu.

Možda da napišeš malo detaljnije o svojim iskustvima s ICO Reward stranicom napiši što vidiš da su im dobre a što loše stane. Da li vidiš svoj napredak ili ti samo na kraju daju tokene, kako brzo odgovaraju na pitanja, da li su uvjeti za signature kampanje unificirani ili svaka signature kampanja ima svoje uvijete i sl.

btw. Kad spominješ neku stranicu dobro je dati link na nju.
RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
February 27, 2018, 10:17:33 AM
 #29

Mislim da ću se priključiti BountyHive stranici i tamo krenuti u neki bounty. Sviđa mi se stranica i općenito takva ideja. Jako je teško pretraživati more bounty kampanja u Bounties podforumu i mislim da je ovakva stranica dobra stvar. Samo ako se ne varam, RegulusHr je pisao da je bilo nekih problema s njima.

Ma nisam rekao da ima problema s njima nego da mi se čini da su dosta ne transparentni s podjelom tokena. Izbjegavaju staviti popis ljudi gdje bi se vidjelo kako su podijelili tokene. Pitao sam ih u nekoliko navrata na Telegramu o tome pa sam dobio po meni neke totalno bez veze odgovore. Možete se i sami uvjeriti u njihovom telegram kanalu što su mi odgovorili Odgovor1, Odgovor2

Uoči da za Kora Network kampanju imaš do 13.3 vremena da se prijaviš, jer prema pravilima ti je isto prijaviš li se prvi dan ili do sredine kampanje, dobit ćeš isto tokena.
Meni taman završi Dropil signature kampanja i još stignem na Kora Network kampanju. Smiley
 
Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
February 27, 2018, 10:18:28 AM
Merited by slackovic (1), RegulusHr (1)
 #30

https://icoreward.com/

Prednosti: jednostavnost izvedbe. Samo lajkaš, tweetaš/retweetaš, staviš signature... ne moraš ništa prijavljivati na bitcointalk thread od te iste teme. Sve se boduje automatski i odmah vidiš bodove čim odradiš nešto. Također tu je lista svih bounty huntera pa odmah znaš na čemu si i koliko otprilike možeš očekivati.

Nedostaci: kontaktiraš s njima preko telegram grupe te im treba vremena da odgovore. Nekad odmah a nekad nakon 1-3 dana. Također, nemaju puno bounty kampanja. Trenutno samo dvije. Od kojih je jedna samo facebook. Rusi su i nisu baš lake ruke s odgovorima.

Koristim ih samo za jury.online sada. Prije ovoga za Acorn collective. Dosta su jednostavni ali nemaju najbolje bounty projekte. Acorn je ispao veoma dobar. Naročito za signature i avatar. Znam momka koji će dobiti preko 2100 tokena. Pa to vrijedi preko 2.000 USD. Možda i 4.000 USD kad dođe na burzu.
Doslovno ništa nije radio, samo stavio signature i avatar. I da, trenutno ne zna za njih velik broj ljudi pa nema ni nešto puno aktivnih bounty huntera.
Ja sam u kratkom periodu s aktivnim tweetanjem došao u TOP 5 za acorn collective.
Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
February 27, 2018, 10:29:48 AM
 #31

Je li uopće dostižna? Traje do 19. travnja pa ne bi htio skoro dva mjeseca provesti u kampanji čiji tokeni na kraju neće vrijediti ništa. Znam da mi nitko ništa ne može garantirati, ali barem da netko iskusniji baci oko i vidi ima li to smisla. sMeriti su spremni  Grin
Nažalost to ne može nitko znati.
Do sada projekti slični Kora network nisu prolazili najbolje.
Imaju ok tim. Hard cap 24mil a minimalna investicija 5000 usd. Ne znam na koju ciljanu skupinu ciljaju pa su stavili tako veliki minimalni ulog.
A kako ne bih volio gubiti vrijeme s njima, jer me strah kao i tebe... uzeo sam ih samo za twitter i telegram kampanju. Tu ne gubim previše vremena. Par minuti doslovno.
Nikavih 10-20 postova na forumu ne dolazi u obzir jer bi mi uzelo puno vremena.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
February 27, 2018, 12:49:44 PM
Merited by Denijal (1)
 #32

Mislim da ću se priključiti BountyHive stranici i tamo krenuti u neki bounty. Sviđa mi se stranica i općenito takva ideja. Jako je teško pretraživati more bounty kampanja u Bounties podforumu i mislim da je ovakva stranica dobra stvar. Samo ako se ne varam, RegulusHr je pisao da je bilo nekih problema s njima.

Ma nisam rekao da ima problema s njima nego da mi se čini da su dosta ne transparentni s podjelom tokena. Izbjegavaju staviti popis ljudi gdje bi se vidjelo kako su podijelili tokene. Pitao sam ih u nekoliko navrata na Telegramu o tome pa sam dobio po meni neke totalno bez veze odgovore. Možete se i sami uvjeriti u njihovom telegram kanalu što su mi odgovorili Odgovor1, Odgovor2

Uoči da za Kora Network kampanju imaš do 13.3 vremena da se prijaviš, jer prema pravilima ti je isto prijaviš li se prvi dan ili do sredine kampanje, dobit ćeš isto tokena.
Meni taman završi Dropil signature kampanja i još stignem na Kora Network kampanju. Smiley
 

Gdje si vidio da se može prijaviti do 13.3.? Koliko vidim, na BountyHive za Kora Network piše "Participation period ends: April 5th". To sam vidio s desne strane na onoj vremenskoj traci. Piše da je početak kampanje February 4th, participation period ends April 5th, bounty campaign ends April 19th, Entries checked & Payments sent April 26th.


Je li uopće dostižna? Traje do 19. travnja pa ne bi htio skoro dva mjeseca provesti u kampanji čiji tokeni na kraju neće vrijediti ništa. Znam da mi nitko ništa ne može garantirati, ali barem da netko iskusniji baci oko i vidi ima li to smisla. sMeriti su spremni  Grin
Nažalost to ne može nitko znati.
Do sada projekti slični Kora network nisu prolazili najbolje.
Imaju ok tim. Hard cap 24mil a minimalna investicija 5000 usd. Ne znam na koju ciljanu skupinu ciljaju pa su stavili tako veliki minimalni ulog.
A kako ne bih volio gubiti vrijeme s njima, jer me strah kao i tebe... uzeo sam ih samo za twitter i telegram kampanju. Tu ne gubim previše vremena. Par minuti doslovno.
Nikavih 10-20 postova na forumu ne dolazi u obzir jer bi mi uzelo puno vremena.

Da, malo im je veliki minimalni ulog ali mislim da ću ipak okušati sreću s tom kampanjom. Sva sreća pa se i postovi na lokalnim podforumima računaju Grin
RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
February 27, 2018, 05:01:07 PM
 #33

Mislim da ću se priključiti BountyHive stranici i tamo krenuti u neki bounty. Sviđa mi se stranica i općenito takva ideja. Jako je teško pretraživati more bounty kampanja u Bounties podforumu i mislim da je ovakva stranica dobra stvar. Samo ako se ne varam, RegulusHr je pisao da je bilo nekih problema s njima.

Ma nisam rekao da ima problema s njima nego da mi se čini da su dosta ne transparentni s podjelom tokena. Izbjegavaju staviti popis ljudi gdje bi se vidjelo kako su podijelili tokene. Pitao sam ih u nekoliko navrata na Telegramu o tome pa sam dobio po meni neke totalno bez veze odgovore. Možete se i sami uvjeriti u njihovom telegram kanalu što su mi odgovorili Odgovor1, Odgovor2

Uoči da za Kora Network kampanju imaš do 13.3 vremena da se prijaviš, jer prema pravilima ti je isto prijaviš li se prvi dan ili do sredine kampanje, dobit ćeš isto tokena.
Meni taman završi Dropil signature kampanja i još stignem na Kora Network kampanju. Smiley
 

Gdje si vidio da se može prijaviti do 13.3.? Koliko vidim, na BountyHive za Kora Network piše "Participation period ends: April 5th". To sam vidio s desne strane na onoj vremenskoj traci. Piše da je početak kampanje February 4th, participation period ends April 5th, bounty campaign ends April 19th, Entries checked & Payments sent April 26th.

Pročitaj moj post broj 14 u ovoj temi.
13.3. je zadnji datum do kad se možeš prijaviti i dobiti maksimalni broj tokena kao Full Member, ako se prijaviš nakon tog računaju da si tier niže, znači ako se prijaviš u razdoblju od 14.3 do 5.4 past ćeš u grupu s Memberima.

Pipin Mali
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 1


View Profile
February 27, 2018, 08:01:43 PM
 #34

E tako, dugo sam cekao ovaj dan. Mislim da sam spreman za neki bounty.  Cool
I.Grozni
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 286


Coinomi multi-coin HD wallet


View Profile
February 27, 2018, 09:36:40 PM
Merited by Denijal (1)
 #35

Ima li netko za preporučiti kakvu altcoin signature kampanju? Ova moja završava sa sutrašnjim danom pa moram početi tražiti dalje.

Bitcore plaća svaku drugu nedjelju. Isplaćuje se u Bitcoreu, ali dolarska protuvrijednost.



Payout Structure:

|
  User Rank
|
   Status
|
   Signature
|
   Avatar
|
   Payout Signature
|
   Payout Avatar
|
|
  Legendary Member
|
   No
|
   Yes
|
   Yes
|
   $52 USD
|
   $34 USD
|
|
  Hero Member
|
   No
|
   Yes
|
   Yes
|
   $47 USD
|
   $30 USD
|
|
  Senior Member
|
   Yes
|
   Yes
|
   Yes
|
   $42 USD
|
   $26 USD
|
|
  Full Member
|
   No
|
   Yes
|
   Yes
|
   $37 USD
|
   $23 USD
|
|
  Member
|
   No
|
   Yes
|
   No
|
   $32 USD
|
   --- USD
|



Spreadsheet

Stranica kampanje https://bitcointalk.org/index.php?topic=2561179.0
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
February 27, 2018, 09:37:38 PM
 #36

E tako, dugo sam cekao ovaj dan. Mislim da sam spreman za neki bounty.  Cool

Dobra kob bounty hunteru! Wink
I btw, čestitam na novom forum ranku.
korni74
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 728
Merit: 506


View Profile
February 28, 2018, 11:05:14 AM
 #37

Ima li netko za preporučiti kakvu altcoin signature kampanju? Ova moja završava sa sutrašnjim danom pa moram početi tražiti dalje.

Ova signatur kampanja mi izgleda dobro https://bitcointalk.org/index.php?topic=2875712.0 taman im je ostalo još pet tjedana do kraja kampanje(prošlo četri tjedna) ICO im počinje sutra

Pre-sale: March 1st, 2018 - March 2nd, 2018
Public Sale: March 4th, 2018 - April 4th, 2018
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
February 28, 2018, 02:16:21 PM
 #38

Moja signature kampanja je upravo završila pa sam se odlučio pridružiti novoj preko BountyHive. Nadam se da će projekt biti uspješan i da neću zaglibiti mjesec i pol u kampanji od koje neću dobiti ništa.
Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
March 01, 2018, 08:59:14 AM
 #39

Što mislite za Docademic bounty?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2770283.0

Sličan projekt kao MedicalChain.
MedicalChain se pokazao kao dobar.

Ovaj Docademic nudi navodno dobre nagrade i iza njega je podrška John McAfee. Mislim da bi mogao zaživjeti.
A i nema mnogo bounty huntera unutra. Docademic telegram grupa jedva 3400 korisnika.
RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
March 01, 2018, 01:14:32 PM
Merited by Denijal (1)
 #40

Što mislite za Docademic bounty?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2770283.0

Sličan projekt kao MedicalChain.
MedicalChain se pokazao kao dobar.

Ovaj Docademic nudi navodno dobre nagrade i iza njega je podrška John McAfee. Mislim da bi mogao zaživjeti.
A i nema mnogo bounty huntera unutra. Docademic telegram grupa jedva 3400 korisnika.

Signature kampanja im je totalna katastrofa, traže 30 postova tjedno, to je jednostavno previše i sigurno dovodi do spamanja foruma.

Za mene je podrška John McAfee u biti odmaganje projektu s obzirom na njegovu reputaciju u kripto svijetu.

Edit: Sad sam provjerio pa ta kampanja završava ovaj tjedan. Nisu to nigdje naveli ali ako pogledaš njihov spreadsheets možeš zaključiti da je ovo posljednji tjedan kampanje. K tomu nakon prvog tjedna prestali su pripisivati udjele u kampanji. Ja bih rekao propali projekat.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 163 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!