Bitcoin Forum
April 20, 2024, 03:51:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 163 »
  Print  
Author Topic: 🍀🍀 Bounty kampanje Altcoin – Signature, Telegram 🍀🍀  (Read 84883 times)
campica
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 645
Merit: 145


View Profile
April 22, 2018, 03:37:01 PM
 #281

Neki dan sam pisao u vezi signature kampanje kako treba paziti na broj postova. I eto jucer sam imao 382 postova napisano i danas ujutro pogledam pise 371. Idem brojat zadnje postove i zadnja 3 tjedna broj postova je uredu. Znaci izbrisana je neka stara tema gdje sam bio dosta aktivan. Uglavnom sada ispada da nisam ispunio zahtjev za isplatu do jucer navecer, ali vidjet cu hocu li biti placen sutra. Uglavnom napisao sam na signature temi sto se desilo nadam se da ce campaign manager pogledat pod mojim profilom postove za tjedan od 14.04. - 21.04.

Evo sto kaze jedan od poznatijih campaign manager yahoo62278 :

If a campaign manager is doing their job correctly, they will manually count posts like I do. I open every single persons profile every single week and look at what a user has done for the current week. I'm not worried about past weeks. If you have 25 qualifying posts for the current week you are good to go. Now if posts for the current week are deleted that's on you. You should pay attention to your post counts and always do a few extra posts each week
1713585108
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713585108

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713585108
Reply with quote  #2

1713585108
Report to moderator
1713585108
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713585108

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713585108
Reply with quote  #2

1713585108
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713585108
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713585108

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713585108
Reply with quote  #2

1713585108
Report to moderator
1713585108
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713585108

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713585108
Reply with quote  #2

1713585108
Report to moderator
1713585108
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713585108

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713585108
Reply with quote  #2

1713585108
Report to moderator
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
April 22, 2018, 07:37:54 PM
 #282

Dobro da si pomenuo ovo za obrisane cele teme. Ne bi mi palo na pamet da i to proveram. Obicno kad ispunim kvotu za tu sedmicu prestanem da proveram broj postova.
Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
April 23, 2018, 07:21:58 AM
 #283

Cool cousin buduci da je prodao gotovo sve tokene ce nagraditi bounty huntere s duplo vecim iznosima od prethodnog.
Dakle povecali su za duplo bounty pool ali ce zato kampanja trajati jos mjesec dana.
Dosta dovro bi moglo biti. Pogotovo za vas koji ste uzeli signature kampanju.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
April 23, 2018, 08:34:25 AM
 #284

Moja prva signature kampanja je SocialCXN-ova, po preporuci RegulusHR-a koji je ipak daleko iskusniji u tim kampanjama od mene. Nadam se da će ova signature kampanja dobro proći i da će CXN tokeni nakon ICO-a imati relativno visoku vrijednost. Javni ICO bi trebao početi 11.5, a distribucija tokena završava 18.6., kada bi tokeni trebali biti i na nekoj od mjenjačnica. Planiram čuvati tokene jer prema road mapu SocialCXN ove godine ima puno posla za obaviti, a do sada su sve uspješno obavili. Ideja projekta je zanimljiva jer povezuje brendove i influencere što je potencijalno dobra marketinška niša.

Prijavio sam se prošle nedjelje, zabunom, ne računajući da se tjedan dana kampanje gleda od ponedjeljka do nedjelje, a taj tjedan sam napisao samo jedan komentar na forumu. U Bountyhive telegram grupi sam pitao, kako oni gledaju na to i odgovorili su mi da mogu progledati kroz prste za taj jedan tjedan, te da će mi se računati kao da sam sudjelovao, ali i da više nemam pravo profulati niti jedan od deset komentara tjedno... Inače, kažu da tim koji pregledava, tolerira tri do četiri komentara manje od propisanih deset u kampanji, no nisam pitao u koliko tjedana se takav naš propust tolerira. Nadam se da će se Bountyhive tim držati svoje riječi i da me neće izbaciti iz kampanje zbog tjedna u kojem nisam gotovo ništa napisao, a na meni ostaje jedino da do kraja kampanje ispoštujem propisanih deset komentara. Kada kampanja završi, ovdje ću napisati svoje iskustvo kako je prošlo. Poželite mi sreću. Smiley

Ovo je dobro znati da ti progledaju kroz prste ako koji tjedan ne uspiješ sakupiti dovoljno postova.
Izlaz iz te situacije na početku kampanje bi bio da u potpunosti napustiš tu signature kampanju i prebaciš se na neku drugu.

Ne samo da je dobro znati da progledaju kroz prste. Važno je i upozorenje da se ne treba prijaviti u kampanju petak, subotu ili nedjelju jer onda imaš samo malo vremena da za taj prvo tjedan (od ponedjeljka do nedjelje) ispoštuješ pravilo o 10 postova tjedno. Moram priznati da nisam pazio na to sve dok sad nisam pročitao komentar od @eroejoe i sva sreća da sam za vikend bio daleko od kompjutera pa se nisam stigao prijaviti na signature kampanju do jutros.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
April 23, 2018, 11:29:59 AM
 #285

ima saznanja koliko ćemo dugo čekati reward od KORA networka?

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
April 23, 2018, 12:05:53 PM
 #286

ima saznanja koliko ćemo dugo čekati reward od KORA networka?

Nemam pojma. Zadnje što znam je da sam u petak dobio odgovor koji, koliko vidim, još uvijek daju na BountyHive Telegram grupi:

Quote from: BountyHive Telegram
Due to the fact that Kora shifted their sale to a later date, as you all know, we are now discussing with them a way to send our Bounty Hunters their tokens as close as possible to the discussed date. Everyone is trying to speed up the process, but until we get to a clear conclusion that we can publish and make sure everyone respects, the date remains "To Be Discussed".

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
April 23, 2018, 07:38:31 PM
 #287

Cool cousin buduci da je prodao gotovo sve tokene ce nagraditi bounty huntere s duplo vecim iznosima od prethodnog.
Dakle povecali su za duplo bounty pool ali ce zato kampanja trajati jos mjesec dana.
Dosta dovro bi moglo biti. Pogotovo za vas koji ste uzeli signature kampanju.

I ja sam vidio tu vijest i baš mi je drago što sam bio odabrao tu signature kampanju. Smiley To mogu zahvaliti disko_kraljici i njenoj recenziji.
Ali jedan mali ispravak, neće kampanja na Bountyhivu trajati još 25 dana nego će se ICO produžiti, a tokena se dobiva duplo zato što čekamo dodatnih 25 dana.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
April 24, 2018, 06:36:04 AM
 #288

Cool cousin buduci da je prodao gotovo sve tokene ce nagraditi bounty huntere s duplo vecim iznosima od prethodnog.
Dakle povecali su za duplo bounty pool ali ce zato kampanja trajati jos mjesec dana.
Dosta dovro bi moglo biti. Pogotovo za vas koji ste uzeli signature kampanju.

I ja sam vidio tu vijest i baš mi je drago što sam bio odabrao tu signature kampanju. Smiley To mogu zahvaliti disko_kraljici i njenoj recenziji.
Ali jedan mali ispravak, neće kampanja na Bountyhivu trajati još 25 dana nego će se ICO produžiti, a tokena se dobiva duplo zato što čekamo dodatnih 25 dana.

Eh... A ja ću za Kora Network očito biti sretan ako uopće dobijem tokene. Joj kako me ljuti ta nesigurnost u kripto svijetu... Ako su određeni uvjeti dogovoreni i ja sam na njih pristao prijavom na signature kampanju, kako se onda oni mogu samo tako promijeniti? Oni (BountyHive) bi trebali inzistirati na tome da se tokeni šalju na datum koji je bio naveden tijekom skoro cijelog trajanja kampanje (7 dana nakon kraja kampanje), a ne ovako. Ili da se, kao u slučaju Cool cousina, dodatno nagradi bounty huntere koji sad ne znaju hoće li uopće dobiti tokene.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
katanic97
Member
**
Offline Offline

Activity: 160
Merit: 23


View Profile
April 24, 2018, 05:23:09 PM
 #289

Na citanje vasih komentara,postao sam skeptican u vezi bountyhive-a
Ne znam sta da mislim,radim bas dosta kampanja od toga jedna zavrsava 5.maja (Dbrain)
Radim facebook i signature kampanju,sve sam proucio ali te tokene ako ne dobijem na dan kada su rekli,razocaracu se i to bas
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
April 24, 2018, 07:12:23 PM
 #290

Retke su stvari koje konstantno stizu u dan tacno. Par dana kasnjenja, meni bar, nije problem. Bitno je da na kraju dobijes ono sto si zasluzio. Ne treba zaboraviti da mnogo stvari ne zavisi od Bountyhive-a, vec od kompanije koju zastupaju. Jeste da ih proveravaju, ali nisu ni oni nepogresivi.
RegulusHr (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
April 24, 2018, 08:42:41 PM
 #291

Nije da branim Bountyhive tim ali malo toga oni mogu napraviti ako neki ICO tim odluči ne poslati na vrijeme tokene. Ozbiljan ICO tim će ponuditi neku kompenzaciju za duže čekanje ali tu opet nije puno na bountyhive timu.
Bontyhive tim ima nekih drugih mana, najveća boljka projekta je ne transparentnost kampanje, to što se ne vidi koliko je sudionika kojeg tiera, ako ništa drugo onda barem na kraju bi ta informacija trebala biti dostupna.

Ja sam pristalica prakse da rađe pričekam tokene do kraja ICOa nego da mi dođu zamrznuti pa se još s time moram zafrkavati.



tooday
Member
**
Offline Offline

Activity: 332
Merit: 47


View Profile WWW
April 27, 2018, 03:13:32 AM
Last edit: April 27, 2018, 03:30:18 AM by tooday
 #292


Ja sam pristalica prakse da rađe pričekam tokene do kraja ICOa nego da mi dođu zamrznuti pa se još s time moram zafrkavati.


Jesu Bitcoinus tokeni odmrznuti? Dobio sam ih prije cca 3 tjedna ali ne mogu ništa s njima. Šta bi ja sad još nešto trebao raditi da ih odmrznem?


Jel ima netko ne-bountyhive kampanju koju bi preporučio?

ps Evo da kažem svoje iskustvo sa prvom i jedinim bountijem koji sam odrađivao mimo BHive, a radi se o Sphere.social. Zaradio sam dosta tokena, točnije oko 3000$ po zadnjoj ICO cijeni. Znam da to ništa ne znači pa sam čim su izašli na IDEX prodao malo manje od pola za 0,25ETH. Ja sam i time zadovoljan ali vidim da cijena više neide dolje nego je čak netko kupovao po još većoj cijeni. Sad sam stavio na prodaju 1/3 od te druge polovice za 0,2eth i ako to prodam uskoro kupiti ću ih ponovo za 0,15eth tj staviti ću ponudu za kupnju po 5 puta nizoj cijeni pa šta bude. Po aktivnosti cijelog projekta čini mi se da će cijela priča zaživjeti.

big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
April 27, 2018, 08:17:35 AM
 #293

je sjela kome KORA od signature kampanje?

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
April 27, 2018, 10:58:38 AM
 #294

je sjela kome KORA od signature kampanje?

Ma kakvi. Danas sam na Telegramu vidio odgovor admina nekom korisniku:

Quote from: BountyHive Telegram
Quote
When is kora network verification going to finish and when can we see tokens ?
The verification process will be over soon. In a couple days you will get to see the tokens.

E sad, pitanje je znači li to da ćemo vidjeti koliko nam pripada tokena ili ćemo stvarno dobiti te tokene...

BTW, vidim da se pratimo i u Velix.ID kampanji. Nadam se samo da nećemo imati ovakvih problema na kraju ove kampanje.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
April 27, 2018, 11:02:06 AM
 #295

je sjela kome KORA od signature kampanje?

Ma kakvi. Danas sam na Telegramu vidio odgovor admina nekom korisniku:

Quote from: BountyHive Telegram
Quote
When is kora network verification going to finish and when can we see tokens ?
The verification process will be over soon. In a couple days you will get to see the tokens.

E sad, pitanje je znači li to da ćemo vidjeti koliko nam pripada tokena ili ćemo stvarno dobiti te tokene...

BTW, vidim da se pratimo i u Velix.ID kampanji. Nadam se samo da nećemo imati ovakvih problema na kraju ove kampanje.

ma ok, par dana delay-a nije strašno, bitno da na kraju stignu i da imaju korektni value $$$$ :-)

pratim tvoju tablicu, ovo mi je druga kampanja preko ovog servisa, pa da previše ne zalutam, za sad slijedim

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
April 27, 2018, 11:13:32 AM
 #296

je sjela kome KORA od signature kampanje?

Ma kakvi. Danas sam na Telegramu vidio odgovor admina nekom korisniku:

Quote from: BountyHive Telegram
Quote
When is kora network verification going to finish and when can we see tokens ?
The verification process will be over soon. In a couple days you will get to see the tokens.

E sad, pitanje je znači li to da ćemo vidjeti koliko nam pripada tokena ili ćemo stvarno dobiti te tokene...

BTW, vidim da se pratimo i u Velix.ID kampanji. Nadam se samo da nećemo imati ovakvih problema na kraju ove kampanje.

ma ok, par dana delay-a nije strašno, bitno da na kraju stignu i da imaju korektni value $$$$ :-)

pratim tvoju tablicu, ovo mi je druga kampanja preko ovog servisa, pa da previše ne zalutam, za sad slijedim

Dobro si me podsjetio da dodam najnoviju kampanju u tablicu Smiley Izgleda da su prilično izdašni s ovom novom kampanjom.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
April 27, 2018, 11:21:23 AM
 #297

je sjela kome KORA od signature kampanje?



Dobro si me podsjetio da dodam najnoviju kampanju u tablicu Smiley Izgleda da su prilično izdašni s ovom novom kampanjom.

Ova KORONA? ha? pa to je jako dobra cifra u pitanju, ćemo se šaltati?

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
April 27, 2018, 11:26:47 AM
 #298

je sjela kome KORA od signature kampanje?

Dobro si me podsjetio da dodam najnoviju kampanju u tablicu Smiley Izgleda da su prilično izdašni s ovom novom kampanjom.

Ova KORONA? ha? pa to je jako dobra cifra u pitanju, ćemo se šaltati?

Ma neću. Malo mi je to predobro da bi bilo istinito pa radije ostanem u ovoj kampanji. Ako ti se da, malo prouči projekt pa se prebaci ako misliš da bi mogao biti uspješan ICO. Jer ako ICO ne uspije, badava oni obećaju i 5 ETH po članu.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
April 27, 2018, 11:52:32 AM
 #299

je sjela kome KORA od signature kampanje?

Dobro si me podsjetio da dodam najnoviju kampanju u tablicu Smiley Izgleda da su prilično izdašni s ovom novom kampanjom.

Ova KORONA? ha? pa to je jako dobra cifra u pitanju, ćemo se šaltati?

Ma neću. Malo mi je to predobro da bi bilo istinito pa radije ostanem u ovoj kampanji. Ako ti se da, malo prouči projekt pa se prebaci ako misliš da bi mogao biti uspješan ICO. Jer ako ICO ne uspije, badava oni obećaju i 5 ETH po članu.

imamo do 24.5 vremena uletiti, ali uhvatit ću vremena ovih dana pa ću baciti oko na projekt

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
Zvjezdani
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 17


View Profile
April 27, 2018, 07:47:57 PM
 #300


Jesu Bitcoinus tokeni odmrznuti? Dobio sam ih prije cca 3 tjedna ali ne mogu ništa s njima. Šta bi ja sad još nešto trebao raditi da ih odmrznem?


Jel ima netko ne-bountyhive kampanju koju bi preporučio?

ps Evo da kažem svoje iskustvo sa prvom i jedinim bountijem koji sam odrađivao mimo BHive, a radi se o Sphere.social. Zaradio sam dosta tokena, točnije oko 3000$ po zadnjoj ICO cijeni. Znam da to ništa ne znači pa sam čim su izašli na IDEX prodao malo manje od pola za 0,25ETH. Ja sam i time zadovoljan ali vidim da cijena više neide dolje nego je čak netko kupovao po još većoj cijeni. Sad sam stavio na prodaju 1/3 od te druge polovice za 0,2eth i ako to prodam uskoro kupiti ću ih ponovo za 0,15eth tj staviti ću ponudu za kupnju po 5 puta nizoj cijeni pa šta bude. Po aktivnosti cijelog projekta čini mi se da će cijela priča zaživjeti.

Ti si barem dobio svoje tokene, ja sam ih nešto dobio na Airdropu ali mi nisu isplaćeni, nego moj zahtjev za isplatom na njihovim stranicama stoji već tjedan dana a nije realiziran. Sad
Našao sam negdje na obavijest da će airdropove isplatiti do kraja mjeseca.


Ma kakvi. Danas sam na Telegramu vidio odgovor admina nekom korisniku:

Quote from: BountyHive Telegram
Quote
When is kora network verification going to finish and when can we see tokens ?
The verification process will be over soon. In a couple days you will get to see the tokens.

E sad, pitanje je znači li to da ćemo vidjeti koliko nam pripada tokena ili ćemo stvarno dobiti te tokene...


Kad izračunaju koliko kome tokena pripada i ako imaju tokene kažu kad objave rezltate da isplaćuju najkasnije za dan ili dva.


   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY ($PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Bounty]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 163 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!