Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:56:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Akademik çalışma için yardım talebi  (Read 305 times)
onefifth (OP)
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 01:10:34 PM

Crypto Dünyası ve FOMO ilişkisi üzerine yapılan bir akademik çalışmada siz değerli katılımcıların görüşlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ankete https://[Suspicious link removed]/forms/edVX8HRpmnyveOtt1 linkinden ulaşabilirsiniz...

Doldurabilir ve duyurulmasında yardım edebilirseniz çok sevinirim..

Not: Anket sonucundan haberdar olmak istiyosanız, en sonra adımda çıkan mail adresi bölümüne kullandığını mail adresini yazınız... Sonuçlar belli olur olmaz, sonuçlar mail adresi verenlere mail atılacaktır.
1714823773
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714823773
Reply with quote  #2

1714823773
Report to moderator
1714823773
Hero Member
*

Ignore
1714823773
Reply with quote  #2

1714823773
Report to moderator
1714823773
Hero Member
*

Ignore
1714823773
Reply with quote  #2

1714823773
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714823773
Hero Member
*

Ignore
1714823773
Reply with quote  #2

1714823773
Report to moderator
1714823773
Hero Member
*

Ignore
1714823773
Reply with quote  #2

1714823773
Report to moderator
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
February 12, 2018, 07:05:31 PM

işte türkiyede akademinin hali bu, forumlardan şuralardan buralardan bilgi toplayıp, 2 makale yazıp yds yi geçip her ay 4-5 bin maaşı alıyorlar en dandik akademisyenler bir de bunlar, sonra git doçentlere prof lara hocam hocam diye yağ çek, al eline doçentliğini kadronu sonra 20 sene yatış. 

not, tanıdığım bilim için bilim yapan değerli akademistenleri dışarıda tutarım.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
February 12, 2018, 07:29:51 PM

işte türkiyede akademinin hali bu, forumlardan şuralardan buralardan bilgi toplayıp, 2 makale yazıp yds yi geçip her ay 4-5 bin maaşı alıyorlar en dandik akademisyenler bir de bunlar, sonra git doçentlere prof lara hocam hocam diye yağ çek, al eline doçentliğini kadronu sonra 20 sene yatış. 

Hocam arkadaş sadece veri toplamaya çalışmıs biraz sert ve alakasız bir çıkış olmamış mı sizce de ?
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 13, 2018, 06:51:03 AM

Kripto paralarla alakalı veri toplanmak isteniyor belli ki. Bunu gidip nereye yazsaydı? kadinlarklubu'ne mi donanimhaber'e mi? Dünyanın en büyük btc ve altcoin forumu olan bitcointalk'tan veri toplanmasında ne sakınca var?
Veri denen şey nasıl ne şekilde elde edilebilir ki başka? Bi fikriniz var mı?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
February 13, 2018, 07:16:10 AM

Linki düzeltirse arkadaş en azından anketi doldurabilirim . Akademik olarak bir yerden başlamaları gerikiyorlar zaten .

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
February 13, 2018, 10:12:06 PM

link çalışmıyor.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
February 13, 2018, 10:44:15 PM

Newbie hesap olduğu için link bloklanmış. Mesajı düzenleyip linki noktalardan sonra boşluk bırakarak düzenlerse, biz düzeltip ankete katılırız...
akanus
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile
February 14, 2018, 07:49:26 AM

@onefifth link çalışmıyor, lütfen kontrol edin.

Bilginin kaynağının neresi olacağına siz mi karar veriyorsunuz? Bu yazınızla kendiniz dahil tüm forumu aşağıladığınızın farkında bile değilseniz.

Dijital pazarlama konusunda akademisyenlere ben de çok yardımda bulundum ve hepsi iyi işler çıkardılar. Sizin zihniyete takılı olanlar bence akademilerin gelişmesinin önündeki en büyük engeldir.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
February 14, 2018, 10:01:00 AM

Hakikaten adamı yerden yere vurmuşuz yine Sad Tam olarak yeri tespit edilmiş, en doğru kişilere sorulmuş.
Link engellenmiş. Tekrar gönderebilirseniz ben yardımcı olmaya çalışırım.
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 10:06:05 PM

Bana kalırsa kripto piyasası anlamında bir gelişme olacaksa bu formun sakinlerinin görüşlerinin alınması en doğal hatta gereken bir hamle olur
Kyyz
Newbie
*

Activity: 54

View Profile
February 19, 2018, 09:42:14 PM

Linki güncellerseniz destek olmak için katılmak isterim.
sahnesiz71
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 19, 2018, 10:31:19 PM

Aslında bu anket genel anlamda bitcoin ve diğer altcoinler için yapılacak çalışmalar için bilirkisilerden görüş alınması gereken bir uygulama
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
February 20, 2018, 01:47:40 AM

Bu çalışma yapıldı mı sonuç ne oldu, her hangi bir değişiklik var mı?
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
February 20, 2018, 10:30:10 PM

Ne oldu sonuç.? İlk mesajı yazan arkadaş biraz sert yapmış ama, en doğru yerde adam cevap aramış. Sonuçta burada olan insanlar bu konu ile en alakadar olanlar. Doğal olarak burada olanlara sorması mantıklı olmuş.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
February 20, 2018, 10:52:14 PM

Ya adam akademik çalışma demiş ilk yorumda yerden yere çarpmışlar diğer yorumlar ise direkt olarak post kasmak için yapılmış, gelen kişi direkt kaçsın bu forumdan zaten buradaki ankete göre ya da yazılara göre herhangi bir bilgi sahibi olamazsınız.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 21, 2018, 09:14:51 AM

yerinde ve doğru üslupla yapılan eleştiriler ancak saygı görebilir. anketler vs. belli istatislikler zaten sokaktaki adam diye tabir edilen insanlara yöneltilen belli kıstastaki sorular ile mevcut katılımı sağlamaya yöneliktir. mesele anket sorularının kalitesidir. soruların ulaştırıldığı yayıldığı platformlar değil.
ayrıca öyle olsa bile 2 bilmem ne yaz yolla iki hocayı yıkama yağlama yap  şeklinde senin bile aklının erebileceği basitlikte olsaydı zaten ortalık cin gibi adam kaynıyor herkes gider senin kolay dediğin bu işi yapardı. o kısma kadar olan kazanılmış haklar verilen emek gözardı edilmesi doğru değil.
ayrıca bir sistem varsa ve sistemde bir açık varsa o sisteme dahil olunur ve  o açık kullanılır.
ota boka eleştiri yapıp ahkam kesen tiplerin önünü kestiği insan sayısı sürekli artıyor.
önce sorup öğrenmek, anlamak ve akabinde fikir beyan etmek olumlu ya da olumsuz; akla en yatkın olandır.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 12:58:12 PM

Link düzeltilirse ben de katılmayı düşünürüm bu ankete, işin ucundan tutmak isterim yani. böyle çalışmaları desteklemek gerekiyor.
ecnnn
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 2

View Profile
February 22, 2018, 10:34:30 AM

ethereumcu arkadaş değerli akademisyenlerimizi çok dışarıda tutmasaydın yazıktır günahtır bu soğukta..

konusunun doğası gereği bütün araştırmasını digital medya üzerinden yapan gayet de prestijli akademisyenler tanıyorum. başkasını eleştirmeden önce kendimize de bi dönüp baksak.. mesela bu arkadaş buradan veri toplarsa karşılaşacağı küçük bir diğer problem de dilinizi düzeltmek olacaktır. son girdinin sahibi arkadaş ne demek istemişsin belli bile değil :S
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 07, 2018, 04:08:40 AM

evet hocam ben de merak ettim sonuçları, ne durumda diye, paylaşırsanız faydalı olur
crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
August 07, 2018, 01:32:21 PM

Link geçersiz duruma gelmiş sanırım. Sonuçları paylaşabilirseniz gerçekten güzel olurdu. Yalnız bazı arkadaşlar haklı. Sırf yorum yapmak için yorum yazanlardan gerçekten gına geldi. Anlamsız anlamsız yorumlarla türkçe bölümünü çöpe çeviriyorlar. Buna bir şekilde engel olunması gerekli...
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
August 07, 2018, 02:30:22 PM

Twitter'dan da birkaç sayfa ile iletişime geçersen belki yardım alabilirsin, bunun çalışmanın küçük bir parçası olduğunu düşünüyorum tabi ki iyi yapanlar olduğu gibi bir sürü yapmak için yapılan şeyler de var.
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
August 07, 2018, 04:38:29 PM

Eleştiren arkadaşlara sonuna kadar katılıyorum anket yapılarak akademik araştırmamı olur ? Evet bazı destek veren arkadaşların dediği gibi tabi ki adam aradığı soruların cevaplarını burada bulacak fakat bunu anket yaparak değil araştırıp inceleyerek gerekirse her topic ve postu tek tek okuyarak insanlar ne düşünüyor analiz ederek kafasında bir tablo oluşturarak kısacası emek harcayarak yapacak... En azından şu anketi bir doldurun demekten ziyade ya benim araştırmam şunlar üzerine aradım fakat bulamıyorum çok karmaşık içerik var bu konulara ait başlıkların linklerini bana yorum olarak atabilir misiniz dese yine bu kadar hiddetlenmezdi eleştiren kişilerde...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
August 09, 2018, 10:52:58 AM

Link düzeltilirse yardımcı olmak isterim. Ayrıca en üstteki yorumu yapan arkadaşta neyin derdinde anlamış değilim. Sanırım muhalefet olmak için yazmış sırf. Neyse linki yukarda tutalımda arkadaşa faydası dokunsun.
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 4

View Profile WWW
August 10, 2018, 07:43:01 PM

Linki bende bekliyorum. Bu iş için Akademik düzeyde çalışma yapılmazsa bu işi yaygınlaştıramayız. Bu iş ile alakalı bilgi toplanacak en uygun yerde burası, Kripto para ile ilgili kişiler hala sokakta çevirip "Bu konuda ne düşünüyorsunuz" diye sorulacak kadar yaygın değil. Tabiki bu forumdan yardım isteyecek.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
brablia
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
August 10, 2018, 09:27:02 PM

Post kasmak için yorum yapılıyor olması forumun sistemindeki saçmalık. İnsanları bazı şeylere mecbur bırakıyor sistem. bu mecbur bırakmanın sonucunda yapılan eylemleri yadırgamakda çok mantıklı gelmiyor açıkcası. Neyse.
Blockchain hakkında bilgi edinmek isteyen herkesi yönlendirdiğim tek platform bitcointalk. Yanlış bilginin çokluğu olduğu gibi doğru bilgininde çok olduğu bir platform. Satoşinin bile zamanında "ki bana göre hala buralarda" kullandığı bir platform. Bu tarz anketlerin araştırmaların buradan başlaması gerektiğine inanıyorum. Ve bu tarz anket veya herhangi bir veriye ihtiyaç duyan tüm arkadaşlar bana özelden ulaşabilirler. Elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
August 12, 2018, 02:20:04 PM

Eleştiren arkadaşlara sonuna kadar katılıyorum anket yapılarak akademik araştırmamı olur ? Evet bazı destek veren arkadaşların dediği gibi tabi ki adam aradığı soruların cevaplarını burada bulacak fakat bunu anket yaparak değil araştırıp inceleyerek gerekirse her topic ve postu tek tek okuyarak insanlar ne düşünüyor analiz ederek kafasında bir tablo oluşturarak kısacası emek harcayarak yapacak... En azından şu anketi bir doldurun demekten ziyade ya benim araştırmam şunlar üzerine aradım fakat bulamıyorum çok karmaşık içerik var bu konulara ait başlıkların linklerini bana yorum olarak atabilir misiniz dese yine bu kadar hiddetlenmezdi eleştiren kişilerde...

ben de katılıyorum hocam size, yani türkiyede akademide direk kopyala yapıştır makale yazılıyor, yeni bilgi yok gibi iyi hocaları tenzih ederim
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
August 12, 2018, 09:13:07 PM

Arkadaşlar akademik çalışmalarda kamuoyu yoklaması çekmek için buradan güzel başka bir topluluk var mı? Niye hemen eleştirel yaklaşıyorsunuz olaya? Emin olun bu arkadaşımız zaten gerekli bir takım araştırmaları yapmıştır ama kamuoyuna sorması gereken durumlar oluşmuştur ve burayı tercih etmiştir.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
August 14, 2018, 08:55:04 PM

bence kamuoyunun sesini dinlemek için, nabzını tutmak için çok mantıklı bir yer seçmiş arkadaş ama kapı duvar olmuş sonra
blogmute
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
August 14, 2018, 09:55:45 PM

bu tip konularda türkçe yayınların olması oldukça güzel oluyor,  ne kadar yayılırsa o kadar iyi
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: