Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:06:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: RESTART ENERGY ( MWAT tokeni)  (Read 510 times)
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 10:57:30 AM

Beni uzen coin. Imza kampanyasina katilmisim, fakat yorum yapamadan kampanyayi bitirmislerdi. Arkadasin hesaplamasina gore sadece 3 gun girdiği kampanyada 1200 dolar kazanacak. Sad(

rütbesi yüksek olanlar son hafta dahil olarak bile para kırıyor. bountyler dağıtıldığında balinalar onların ellerindeki tokenleri de almak için yeni girişimlerde bulunabilir.

ödül kampanyasından MWAT alanlar dumpları izlemesinler, pump vakitlerini takip etsinler. zaman alacak gibi.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
February 14, 2018, 10:59:24 AM

23 şubat demişler telegram kanalında 23 den sonra dağıtım başlayacakmış ama 28 i kesin bulur hatta marta bile sarkabilir, son zamanlarda söz verdiği sürede tokenleri yollayan takım yok
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 14, 2018, 11:35:12 AM

bountyden hala gönderecekler beklıyoruz. imzası bile güzel bıraktı tüm stakeler resmen 1 haftada toplandı . cunki ilk 5 hafta kimse görmemişti imzasına girenler götürdü abi!

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 14, 2018, 11:56:22 AM

Ödüller 23 ve sonrasında dağıtılacak dediler . Umarım INS Takımı gibi söz verdikleri tarihte gönderim yaparlar .

Yolumuz var cünkü daha dump yiyecek cıkacak falan Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
February 14, 2018, 12:25:44 PM

Bekletmek lazim bu fiyatlardan satilmaz red, o degilde 19c den fortknoxter iyi birakmis imzacilara, 14k dolar alan sr.member gordum ico fiyati uzerinden ve muhtemelen borsada dahada degerlenecektir. Bazi kampanyalar sessiz sedasiz cok kazandiriyor
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
February 14, 2018, 12:40:41 PM

Çok iyi bir proje ulduğunu ve güzel işler yapacaklarını düşünüyorum. Büyük düşüş nedeniyle hala ico fiyatının altında yatırım yapılabilir seviyelerde. Borsada işlem görecek olması fiyatını yükseltecektir.
zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 01:17:03 PM

çok fazla kar vaad eden coinlere güvenmiyorum sonucta enerji dünyada bir ihtiyac olsada bi rüzgar tribinü yapıldı calıstı diyene kadar bissürü zaman geçicek o yüzden hodl
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
April 16, 2018, 10:13:51 AM

Uzun zaman sonra düşüş trendindeydi ve ICO fiyatının altına düştü. Bir iki gündür toparlanmaya başladı. Muhtemelen yakında ico fiyatını görür.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
April 16, 2018, 04:18:00 PM

Projeyi inceledim. Güzel bir coine benziyor. Bende bir miktar alım yapmayı düşünüyorum.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
April 16, 2018, 04:19:51 PM

Enerji projelerinden şuana kadar 2x in üstünü yapan çok görmedim elec mwat ve wpr bunlar hep yerinden sayıyolar yada ico fiyatının altlarına düşüyolar ama tek garip nokta hepsi 1 günde hardcap yapmış olması
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
April 16, 2018, 04:47:12 PM

Enerji projelerinden şuana kadar 2x in üstünü yapan çok görmedim elec mwat ve wpr bunlar hep yerinden sayıyolar yada ico fiyatının altlarına düşüyolar ama tek garip nokta hepsi 1 günde hardcap yapmış olması

Hocam yalnız bu projeler maalesef 3 aylık uyuyan ayı piyasasına denk geldiler.Wpr ve elec son zamanlarda iyi bir artış sergiliyor.Bakalım zaman ne gösterecek.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
April 16, 2018, 10:38:58 PM

Bende de epey vardı ancak btc düşüş trendinde elimden çıkardım iyi bir proje olduğunu düşünüyordum bir süre daha hodl düşünüyordum ancak btc bazen müsade etmiyor.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
April 16, 2018, 11:07:32 PM

Her tokenin coinin btc bağlanması sıkıntı yaratıyor btc düşünce otomatik diğer coinler tokenelrde düşüyor son bulucak bu durum bir gün ama ne zaman
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
April 16, 2018, 11:11:55 PM

Temiz enerji projeleri iyi yerlere geleceklerdir. Zaman lazım onların zamanı gelince olan olacak.

ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
April 16, 2018, 11:14:15 PM

Çok güzel bir Token. Ben de imza kampanyasına girmiştim. Kucoin'e ilk girdiğim zaman elimde olanları satmıştım. Geçen bir kontrol ettim de bayağı bir düşüş yaşamış. Bütün coin/Tokenlar BTC ile doğru hareket ediyor. Son zamanlar da hareketler öyle olmaya başladı. Bu ayı piyasası hemen hemen hepsinin bir kaç kat düşmesine sebep oldu.

SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
April 17, 2018, 06:56:17 AM

Restart Energy, Avrupa'dan sonra şimdi de İsviçreli First Biogas International şirketi ile birlikte Çin pazarına giriyor.

https://blog.restartenergy.io/restart-energy-enters-the-chinese-energy-market-through-swiss-partnership-82e2bdc09256
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
April 17, 2018, 02:07:13 PM

Zamanında sadece 5 yorum yazamadigim icin 2000 dolara yakin paradan olmustum. Hala içimde ukdedir restart.

Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
April 17, 2018, 03:26:29 PM

bir arkadaşımdan duymuştum bunu onda vardı biraz ama bitcoin endeksli olduğundan bitcoin düşünce çıkarmıştı elinden.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
April 17, 2018, 09:40:12 PM

Dipten almak çok önemli MWAT da bu fırsatları vermişti şimdiki fiyatlardan da pump yapabilir ancak en önemlisi dipten almak sonra dumplarda sıkmaz adamı.
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 17, 2018, 11:41:35 PM

enerji tokenları her zaman iş yapıyor, ben bunu bilir bunu söylerim, neden? çünkü enerji de yakın zamanda aynı para gibi bir currency olacak.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: