Bitcoin Forum
June 19, 2024, 09:30:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin'de Yeni Direnç 10.000 Dolar  (Read 319 times)
cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
February 14, 2018, 09:36:15 AM

Çok güzel tahminler yapılmış ancak ben bitcoin tahminlerin hiçbir zaman tuttuğunu görmedim bu nedenle boş konuşuyorsunuz kusura bakmayın!

Elbette hicbirimizin dayanağı yok ve sadece değerler ve gündeme bakarak tahmin ediyoruz . Arasından hiçbir bilgisi olmadan yazanlarda var elbette ama çoğu kişi burada tahminlerini belli düşünce yapıları ile sunup diğer insanlarla daha mantıklı yolu bulmaya çalışıyorlar .
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 12:56:04 PM

Amerika ve Hindistan da yapılan yeni düzenlemeleri ile bitcoinin artışa geçmesi de paralel orantılı olarak yükselişe geçmiştir
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
February 14, 2018, 01:04:18 PM

10000 Doların psikolojik direnç olduğu konusunda hemfikirim. 20.000 Dolarda öyleydi ve bir kaç denemede bu direnci kıramayınca büyük bir düşüş yaşadı. 10.000 USD yi aşar ve tutunursa 20.000 USD'ye doğru tırmanışa geçer. 10.000 USD'yi görüp tutunamazsa ikinci bir düşüş kaçınılmaz olacaktır.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
February 14, 2018, 01:36:06 PM

Durduğu 8600 dolar civarlarında epey seyretti Bitcoin. Bulunduğu yeri sağlamlaştırdı ve en azıdan tekrar büyük bir düşüş olmayacak gibi görünüyor.
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
February 14, 2018, 01:37:56 PM

Bitcoin hem market hacmi olarak Hem btc dominance  ve fiyat olarak ortalamanın altında kaldı .Btc ortalama prim süreleri hesaplandığında önümüzdeki 7-8 gün içerisinde 10 bin dolar seviyesini aşması bekleniyor. Kısa vadede btc den ani yükseliş beklentisi yok.Temmuz ortalarına kadar seviyeler 15-20 k civarı olacaktır.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
February 14, 2018, 02:16:54 PM

Hocam direnç son düşüşte çok etkilemedi. 8k direnci dendi 6k seviyesine ulaştı. Ortam çok gergin ve bu durumda olduğu sürece direnç sanırım tamamen duygusal boyutta seyredecek.
srmecdes
Full Member

Activity: 266
Merit: 108

View Profile
February 14, 2018, 03:36:53 PM

öngörmesi  zor ama ulaşacağımız kesin:) sabreden, dayanma gücü olan kazanacak!
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
February 14, 2018, 06:13:03 PM

dünyada kripto para ile ilgili büyük bir hareketlilik var.her gün olumlu ve olumsuz bir sürü haber çıkıyor yada bir gelişme oluyor.bu durumlar ne tarafa daha yakınsa ona göre piyasa değişkenlik gösteriyor.belki bu yıl sonunda bile zor görürüz 10.000 doları.(anlık sıçramalar hariç)
dikistutmazsabri
Member
**

Activity: 279
Merit: 10

View Profile
February 15, 2018, 12:17:29 AM

9000i geçti şu an 10000i di geçse daha da rahatlayacağız fakat çok kısa sürede beklememeliyiz bunu

dammedonut
Full Member

Merit: 100

View Profile
February 15, 2018, 12:43:20 AM

Evet katılıyorum, 10.000 dolar yeni direnç artık Bitcoin yeni bir yükseliş trendine girdi. Fakat piyasalar hala yapılan olumlu ya da olumsuz demeçlerden dolayı baskı altında. Bu sebeple Bitcoin'in 10.000 dolar direncini kırması biraz zaman alacaktır.

HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
February 15, 2018, 02:19:10 AM

10K bitcoin açısından direnç noktası gibi görünüyor. Düşerkende aynı şekilde 10K da direnç göstermiş ve daha aşağı inmez diye ummuştuk. Sanırım düşerken izlediği yolu çıkarken de izleyecek.
taseron.isci
Member
**

View Profile WWW
February 15, 2018, 09:13:29 AM

10 bin dolardan sonrası açık görünüyor oldukça yaklaştı 10 bin doları geçmeye yakın bence böylelikle 20 binde uzak gelmiyor yeniden 20 bin doları bir kac ay icerisinde bulacak ve gececektir bile.

wanhun
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
February 15, 2018, 01:58:41 PM

iki hafta önce 6 bin barajını aşağı kırarmı diye kanuşuyorduk. Şimdi 10 bin doları aşacakmı diye konuşuyoruz. Kripto piyasası çok hareketli ayak uydurmakta zorlanıyorum valla.
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
February 15, 2018, 02:05:26 PM

10 bin dolar direncini aştığımızda herşey çorap söküğü gibi geleceğine inanıyorum !  Umarımda öyle olur artık negatif yönde düşmeler olsa bile %5 geçeceğini bile sanmıyorum tren artık kalktı 2 kez dump yaşadık 2.si daha ağırdı alan aldı satan sattı herkese bol kazançlar.
mallmi
Newbie
*

Activity: 126

View Profile WWW
February 15, 2018, 02:06:40 PM

2018 için yeni direnç 10 bin olacak gibi gözüküyor. Bir ara bazıları bir daha 10 bin bandını zor görürüz diyordu çok geçmeden btc bu söylemleri boşa çıkardı çok şükür.  Grin
soilwork79
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 15, 2018, 06:32:47 PM

10.000$ gördü bitcoin. Şimdi uzmanların görüşleri ikiye ayrılıyor. Birisi 12-13k lara çıktıktan sonra tekrar 7-8klara ineceği ve tekrar yukarılara çıkacağı. İkincisi 12-13k lara çıkacağı ve orada biraz oyalandıktan sonra yukarılara devam edeceği. Hangi senaryo gerçekleşir bilmiyorum ama bütün analistlerin ortak görüşü eninde sonunda bitcoinin yukarılara çıkacağı.
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
February 15, 2018, 06:41:31 PM

Bu kadar geç düzeltme yapması ve kendini 10 bin doların üzerine atması önce piyasadaki şaşkınlıktan ibarettir açıkçası onbinde artık çok kıracağını düşünmüyorum bunu Yukarısı için de 20 bine kadar uzayan bir yolumuz var diye öngörüyorum Açıkçası bu benim öngörüm tabii piyasa koşullarında neler olur neler biter bilemiyoruz Ama şimdilik iyi hareket olarak not aldık
SagOmar
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 1

View Profile
February 15, 2018, 06:43:34 PM

sonunda yeniden yine ennihayane hali ile 10k'yı gördük.. şimdi 12k olan yeni direnç noktasına ulaşmayı bekliyoruz fakat sonrasında yeniden son bir dip denemesi daha olacağı yönünde kuvvetli analizler var. bakalım bekleyelim görelim  Wink
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
February 15, 2018, 06:47:00 PM

10.000$ gördü bitcoin. Şimdi uzmanların görüşleri ikiye ayrılıyor. Birisi 12-13k lara çıktıktan sonra tekrar 7-8klara ineceği ve tekrar yukarılara çıkacağı. İkincisi 12-13k lara çıkacağı ve orada biraz oyalandıktan sonra yukarılara devam edeceği. Hangi senaryo gerçekleşir bilmiyorum ama bütün analistlerin ortak görüşü eninde sonunda bitcoinin yukarılara çıkacağı.

İlk seçenek benim tahminim. 12-13k'lara çıktıktan sonra tekrar 6k'yı görecek gibi geliyor bana. Klasik tahmin 10k barajını aştıktan sonra tekrar 6k'ları görmeden direk 20k bandına ulaşması. Belki bir ayda belki birkaç ay sonra zaman olarak belirsiz ama tekrar 6k bandını görmez düşüncesi hakim. Ben biraz ezberleri bozacakları düşüncesindeyim. Her ne kadar sürekli belirli belirsiz kötü haberler gelse de iyi gelişmelerde oluyor ve ben iyi gelişmelerin daha da artacağını umuyorum. Bütün bunlara rağmen de Ağustos sonu 30k devirecektir diye düşünüyorum. Yükseliş kesin ondan eminiz Cheesy

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
ozcanucler
Member
**

Activity: 238

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 15, 2018, 07:19:57 PM

10 bin direnci kırıldı artık 10 bin direncinde sabit veya yukarı yönlü direnç sergiliyebilicekmi önemli olan bu şimdilik marta kadar durum ne olucak merakla izliyeceğiz.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: