Bitcoin Forum
April 27, 2024, 03:49:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Çarşaf gibi uzun yazılar  (Read 100 times)
temmuz (OP)
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
February 14, 2018, 06:12:03 PM

arkadaşlar farkındayım herkes de seviye artırmak için merit avcılığı yapıyorlar. Saygıda duyuyorum ama forum en azından local bölümümüz iyice saçma bilgi alanı olmaya başladı ve merit alabilmek için 2 satırda yazacağı ve anlatacağı konuyu 10 satir yazmak için aralara boşluklar gereksiz goygoy kelimeler ne bileyim yazı fonlarını değiştirmeler renkli abidik gubidik yazılar koyarak başlıklar açılmaya başlandı .

Kendi adıma söyleyeyim ben 3 satir olsun merit veririm. diyeceğim o ki merit sistemi yüzünden yaptığınızı eleştirmeye hakkım yok ama kirli bilgi vermek yerine sade bilgi verin çünkü kimse okumuyor uzeniyor bende useniyorum okuyan vardır ama boşuna kendi zamanınızı harcamayin.

Yazımdan dolayı kırılan sinirlenen varsa da kusura bakma sin
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714232964
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714232964
Reply with quote  #2

1714232964
Report to moderator
1714232964
Hero Member
*

Ignore
1714232964
Reply with quote  #2

1714232964
Report to moderator
1714232964
Hero Member
*

Ignore
1714232964
Reply with quote  #2

1714232964
Report to moderator
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
February 14, 2018, 08:50:49 PM

İnsanlar artık iyice çaresizlik içerisine girdiler. Sonuçta Merit almaları lazım ve çoğu kişi buna sahip olabilmek için ne yapacağını bilmiyor.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
Palpatinee
Member
**

Activity: 102
Merit: 25

View Profile
February 14, 2018, 09:18:53 PM

Bence o merit yerine bazı imza kampanyalarında karakter sorunundan dolayı uzatmaya çalışmasınlar ben ondandır diye düşünüyorum.?
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 09:45:16 PM

Gerçekten merit sistemi boş goy goy yapanlar için biçilmiş kaftan forum hepten çöplüğe döndü. bu yapılanlar doğru değil, resmen rezillik.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
February 14, 2018, 09:46:44 PM

Haklı söze söylenebilecek pek bir şey yok. Forumun daha güzel bir yer olması için yapıldığını hepimiz kabul ettik, iyi oldu dedik ama yönetim bu sistemi getirirken boş beleş konu açılacağını kestirmeliydi. Etraflıca düşünülmeden iş yapıldığında ortaya böyle sonuçlar çıkıyor.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
February 15, 2018, 05:05:08 AM

Uzun yazmak ile merit elde edilebileceğini hiç sanmıyorum. Kısa bir post olsun ama o konuyla ilgili gerçekten içi dolu bir post olsun. Merit kasacağım diye saçma derece uzun postlar oluyor . Ben bu tarz postların okunduğunu hiç sanmıyorum.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
irokan
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
February 15, 2018, 08:56:32 AM

Onemli olan yazinin uzunlugu degil.icerigi,uzun yazip hikaye anlatmaktansa ici dolu yazilar onemli  az ama  oz  olsun.
temmuz (OP)
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
February 15, 2018, 09:54:10 AM

çoğumuzun görüşünün ortak olduğunu görmek hoşuma gitti bu başlığı bir benzerini de var mi bakmadim da global de acayim belki bur düzenleme getirirler gerçi global de pek umursanicagimizida düşünmüyorum adamlar artik parasal olarak da ego olarak da masterdegree pozisyonunda olduklarından dev aynalarindan çıkıp bakmiyorlar. zaten su aralar lauda ipnesininde çıkardığı olaylarla uğraştıklarından devler tepisirken çimler ezilir olur Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: