Bitcoin Forum
April 26, 2024, 05:17:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Pretvaranje bitcoina ili altcoinova u novac preko bankomata?  (Read 1318 times)
slackovic
Legendary
*
Online Online

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
February 16, 2018, 07:56:37 PM
 #21

@slackovic

Hvala za lijepo predstavljanje još jednog načina kako možemo podignuti lovu ali mislim da ću ga sada ipak preskočiti. Znam da je OP rekao da ne spominjemo poreze, duboka isprika OPu. Ali meni u cijeloj toj priči smeta što je koliko sam shvatio bankovni račun u Engleskoj a cijela Europska unija međusobno razmjenjuje te podatke. Možda Brexit pomogne ali to trebam prvo istražiti. Možda sam budala ali ja ću ipak platiti porez na kapitalnu dobit uhljebima pa sam bar na miru.

Ja to nisam niti spomenuo kao način izbjegavanja poreza. U drugoj temi (Porez 2) možeš vidjeti da sam platio porez na kapitalnu dobit za prošlu godinu. Ali ovo mi djeluje kao relativno dobar i jeftin način kako imati na raspolaganju novac od rudarenja bez plaćanja fee-eva kod prebacivanja i prodaje kripto valuta (kod ovog načina fee se plaća jedino kod prodaje kripto valuta na Coinbase-u).

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
1714151866
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714151866

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714151866
Reply with quote  #2

1714151866
Report to moderator
1714151866
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714151866

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714151866
Reply with quote  #2

1714151866
Report to moderator
1714151866
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714151866

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714151866
Reply with quote  #2

1714151866
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714151866
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714151866

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714151866
Reply with quote  #2

1714151866
Report to moderator
1714151866
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714151866

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714151866
Reply with quote  #2

1714151866
Report to moderator
1714151866
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714151866

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714151866
Reply with quote  #2

1714151866
Report to moderator
kach1 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
February 17, 2018, 08:14:28 AM
 #22

Moze se slobodno pricat o porezima,nacin kako ih platiti ili najsigurnije izbjec itd. Mislio sam da se ne nabija nikome na nos nekakve moralne gluposti oko ne placanja poreza. Jer ima i takvih koji misle da treba radit sve po zakonu i cude se zakaj postoje drugi koji pokusavaju raditi drugacijim metodama. Takve cu odma ignorirat.
kach1 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
February 17, 2018, 08:27:49 AM
 #23

Prijedlog pitanje solucija:

U teoriji mi ova metoda zvuci najsigurnije zato jer porezna nemoze nikako doc do tvojih podataka:
1 Otvoriti offshore bankovni racuna na belize npr.
2. Preko coinbasea si saljes eure preko wire-a direkt na belize offshore bankovni racun.
3. Sa njihovom karticom dizes di oces novce.

Nisam siguran dali trebas offshore firmu otvorit tamo, ili mozes bez firme si napravit racun u banci, ne znam jel mozes imat EUR racun. Dali ima netko vise iskustva da malo objasni tocnije?
slackovic
Legendary
*
Online Online

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
February 17, 2018, 10:00:41 AM
 #24

Prije nego krenete u Belize otvoriti bankovni račun i karticu, provjerite kolika je provizija ako se na https://www.moro.si/ za BTC kupi zlato pa ga se odmah proda u Hrvatskoj (imaju podružnice po cijeloj Europi). Sve je po zakonu i ekipa koja je tako radila do sad nije imala problema. Ja osobno nisam nikad tako izvlačio lovu, ali ekipa s jednog drugog foruma je i kažu da nema problema.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
kach1 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
February 17, 2018, 05:39:53 PM
 #25

Sad sam vidio da postoji ista tema vec razradena na drugom forumu. Tako da bolje sva pitanja i odgovore tamo prebaciti da bude sve na jednom mjestu i preglednije. Hvala

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=284935
Tokich
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
February 18, 2018, 10:30:58 AM
 #26

Kako tocno uplacujes sa coinbase-a eure na revoult? Dodas revoult karticu tamo i withdraw founds to credit card?

Ne. Na Revolut aplikaciji za mobitel dobiješ broj bankovnog računa i poziv na broj gdje pošalješ lovu s Coinbase-a. Znači na Coinbase odeš na Accounts, odabereš EUR pa Withdraw i onda odabereš opciju da lovu pošalješ na bankovni račun. Prije nego što prvi put isplaćuješ lovu s Coinbase-a moraš verificirati bankovni račun od Revolut kartice na način da par eura pošalješ s Revolut računa na Coinbase. Ali to nije problem jer se ne naplaćuje nikakva provizija i ako pošalješ 5€ za verifikaciju, opet si tih 5€ možeš vratiti na Revolut račun.

Ali šta ne stvara to dodatne probleme, ako moraš povući novac s Coinbase na taj bankovni račun od Revolut?
slackovic
Legendary
*
Online Online

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
February 18, 2018, 12:43:55 PM
 #27

Kako tocno uplacujes sa coinbase-a eure na revoult? Dodas revoult karticu tamo i withdraw founds to credit card?

Ne. Na Revolut aplikaciji za mobitel dobiješ broj bankovnog računa i poziv na broj gdje pošalješ lovu s Coinbase-a. Znači na Coinbase odeš na Accounts, odabereš EUR pa Withdraw i onda odabereš opciju da lovu pošalješ na bankovni račun. Prije nego što prvi put isplaćuješ lovu s Coinbase-a moraš verificirati bankovni račun od Revolut kartice na način da par eura pošalješ s Revolut računa na Coinbase. Ali to nije problem jer se ne naplaćuje nikakva provizija i ako pošalješ 5€ za verifikaciju, opet si tih 5€ možeš vratiti na Revolut račun.

Ali šta ne stvara to dodatne probleme, ako moraš povući novac s Coinbase na taj bankovni račun od Revolut?

Kakve dodatne probleme? Bez obzira na iznos, plaćaš fer od €0.15 što je ništa prema ostalima. Znači procedura je slijedeća:
1. Prebaciš BTC sa NiceHash-a na Coinbase (nema fee)
2. Sa Coinbase prebaciš BTC na Gdax (ovo nisam do sad radio ali negdje je napisano da se na Gdaxu ne plaća fee ako prodaš na limit sell; za prodavanje BTC-a na Coinbase plaća se fee €2.99)
3. Prebaciš eure sa Coinbase na Revolut račun i troši ih na kartici.

Znači, ako BTC prodaš na Gdax-u, za sva prebacivanja i prodaju plaćeno je samo €0.15 fee. Nije loše, zar ne?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
korni74
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 728
Merit: 506


View Profile
February 18, 2018, 05:05:11 PM
 #28

U zagrebu ima i bankomat na kojem možete podići eure, a bankomat je od zagrebačke banke jedino nisam skužio da li se može dići bilo kojom karticom ili samo karticam zagrebačke banke, oskudne su im informacije na stranici.
slackovic
Legendary
*
Online Online

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
February 19, 2018, 08:44:08 AM
 #29

U zagrebu ima i bankomat na kojem možete podići eure, a bankomat je od zagrebačke banke jedino nisam skužio da li se može dići bilo kojom karticom ili samo karticam zagrebačke banke, oskudne su im informacije na stranici.

Vjerojatno se može dizati novac i ostalih banaka ali uz proviziju banke koja vjerojatno nije mala... Ma meni su općenito provizije nejasne jer za Revolut karticu piše da je bez provizije do 6.000€, a svejedno mi je za trošak od 380 kuna na KonzumKlik naplatilo 412 kuna  Undecided

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
alfacro
Member
**
Offline Offline

Activity: 148
Merit: 10

DigiByte World


View Profile
February 19, 2018, 09:09:08 PM
 #30

Ako nekoga zanima, popis EU banaka gdje se online može otvoriti račun i dobiti IBAN:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1756494.0

ETH wallet: 0x12598a2934475aD705DaCd4Bce4d5DDEB519E47C
korni74
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 728
Merit: 506


View Profile
February 19, 2018, 09:29:47 PM
 #31

U zagrebu ima i bankomat na kojem možete podići eure, a bankomat je od zagrebačke banke jedino nisam skužio da li se može dići bilo kojom karticom ili samo karticam zagrebačke banke, oskudne su im informacije na stranici.

Vjerojatno se može dizati novac i ostalih banaka ali uz proviziju banke koja vjerojatno nije mala... Ma meni su općenito provizije nejasne jer za Revolut karticu piše da je bez provizije do 6.000€, a svejedno mi je za trošak od 380 kuna na KonzumKlik naplatilo 412 kuna  Undecided

Kolega @kach1 je spominjao podizanje eura u sloveniji na bankomatu pa sam se sjetio da ima i u zagrebačkoj banci na trgu bankomat a i samim time nema konverzije iz eura u kune, pa treba provjeriti kolika im je provizija jer se može diči do 500€ odjednom da ne ispadne da te skuplje dođe put do slovenije od plačene provizije i moguče provizije na bankomatu u sloveniji.

A kaj nema nikog iz slovenije na ovom forumu, a da ima neku debitnu karticu sa bitconima?
slackovic
Legendary
*
Online Online

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
February 20, 2018, 05:42:19 AM
 #32

U zagrebu ima i bankomat na kojem možete podići eure, a bankomat je od zagrebačke banke jedino nisam skužio da li se može dići bilo kojom karticom ili samo karticam zagrebačke banke, oskudne su im informacije na stranici.

Vjerojatno se može dizati novac i ostalih banaka ali uz proviziju banke koja vjerojatno nije mala... Ma meni su općenito provizije nejasne jer za Revolut karticu piše da je bez provizije do 6.000€, a svejedno mi je za trošak od 380 kuna na KonzumKlik naplatilo 412 kuna  Undecided

Kolega @kach1 je spominjao podizanje eura u sloveniji na bankomatu pa sam se sjetio da ima i u zagrebačkoj banci na trgu bankomat a i samim time nema konverzije iz eura u kune, pa treba provjeriti kolika im je provizija jer se može diči do 500€ odjednom da ne ispadne da te skuplje dođe put do slovenije od plačene provizije i moguče provizije na bankomatu u sloveniji.

A kaj nema nikog iz slovenije na ovom forumu, a da ima neku debitnu karticu sa bitconima?

Palo mi je na pamet da možda taj bankomat prvo stranu valutu (npr. dolare) konvertira u kune pa onda u eure i tako naplati dvostruku proviziju za konverziju valuta. Čisto sumnjam da strane valute izravno konvertiraju u eure. Ipak se radi o Hrvatskoj...

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
kach1 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
February 20, 2018, 08:12:48 AM
 #33

I da postoji mogucnost dizanja Eura u cro. Nebi to radio jer ostavljas tako tragove ovoj nasoj dragoj poreznoj. Naravno teze te mogu skuzit ovak i onak ali nekako mi se cini da je jos sigurnije dizat u sloveniji. Samo se nadam da ne salju porezna izvjesca slovenci hrvatima.  Undecided

Najrade bi imao negdje banku koja nije u EU i njihovu karticu, sto dalje od eu to bolje Cheesy. Onda te boli briga porezna ti nemre nis.
slackovic
Legendary
*
Online Online

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
February 20, 2018, 10:32:48 AM
Merited by RegulusHr (1)
 #34

Evo da napišem svoje iskustvo korištenja Revolut kartice za online plaćanje na KonzumKlik-u. Kako mi kartica još uvijek nije stigla, odlučio sam provjeriti mogu li barem koristiti podatke iz aplikacije za online kupnju i ispostavilo se da mogu  Smiley Prije 4 dana sam na KonzumKlik kupio stvari za 380 kuna, ali na moje iznenađenje s kartice mi je skinuto 412 kuna. Naravno, odmah sam posumnjao u laži o 0% provizije kod konverzije HRK->EUR. Međutim, ispostavilo se da je problem u načinu kako KonzumKlik naplaćuje sredstva kod online plaćanja. Nakon dopisivanja i razgovora s KonzumKlik podrškom, ispostavilo se da je njihov sustav rezervirao više sredstva (onih 412 kuna) nego što je pisalo na otpremnici jer sam kupio artikle koji se moraju vagati. Prilikom formiranja računa KonzumKlik je od banke tražio isplatu iznosa koji je naveden na računu (380 kn), a ostatak je na banci da vrati novac na moj račun. Išao sam provjeriti u aplikaciji i stvarno za transakciju još uvijek piše status Pending tako da pretpostavljam da će mi iznos biti vraćen.
Eto, to je moje iskustvo koje sam htio podijeliti ovdje da stvarno vidite da Revolut kartica radi sa 0% fee za POS kupnju do 6000€ i 200€ za dizanje na bankomatu.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
kach1 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
February 20, 2018, 01:31:09 PM
 #35

Odlicno, drago mi je da radi. Ja sam prodao nesto sitno litecoina za eure na coinbase i prebacio to na revolut. Sve je proslo normalno. Cekam sad da mi dode kartica pa cu ic testirat u SLO dali sve radi.
slackovic
Legendary
*
Online Online

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
February 20, 2018, 07:47:08 PM
 #36

Odlicno, drago mi je da radi. Ja sam prodao nesto sitno litecoina za eure na coinbase i prebacio to na revolut. Sve je proslo normalno. Cekam sad da mi dode kartica pa cu ic testirat u SLO dali sve radi.

A zašto u Sloveniju? Provizija za konverziju ide tek kad u mjesec dana potrošiš više od 6000€, a na podizanje sa bankomata kad digneš više od 200€ u mjesec dana. Prema tome, ako dižeš do 1450 kn na bankomatu, ne bi trebalo biti nikakve provizije. Barem sam ja tako shvatio njihove provizije.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
xxxgbxxx
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 23


View Profile WWW
February 21, 2018, 03:37:14 PM
Merited by slackovic (1), RegulusHr (1)
 #37



Osim Revolut kartice postoje i kartice koje izdaje Money Polo visa ili mastercard mozes da biras koju od dve u ponudi zatraziti a mogu i obe ,cijena je 15 eur po kartici



Postoji vise mjenjacnica kriptovaluta koje podrzavaju servis moneypolo ,ja koristim EXMO Jako kvalitetna mjenjacnica kriptovaluta ,fiksana provizija od 0,2% za zamjenu u eur ili usd ili druge kripto a  povlacenje na moneypolo je 5% a maksimalno u jednom povlacenju moze se povuci iznos do 5000 evra ,kad lova legne na moneypolo onda se podize karticom moneypolo visom ili mastercard na bankomatu..nema porezne nema niceg
cijena je 2.5 evr apo podizanju na atm i ako bankomat nije u evrima onda je provizija za zamjenu 1,9%  dnevni limt za dizanje je 2000 evra

Money polo kartica je zanimljiva zato sto je mogu naruciti i oni koji su izavn EU i SEPA zemalja

xxxgbxxx
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 23


View Profile WWW
February 21, 2018, 03:40:33 PM
 #38

https://my.moneypolo.com/

slackovic
Legendary
*
Online Online

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
February 22, 2018, 07:19:09 AM
 #39



Osim Revolut kartice postoje i kartice koje izdaje Money Polo visa ili mastercard mozes da biras koju od dve u ponudi zatraziti a mogu i obe ,cijena je 15 eur po kartici



Postoji vise mjenjacnica kriptovaluta koje podrzavaju servis moneypolo ,ja koristim EXMO Jako kvalitetna mjenjacnica kriptovaluta ,fiksana provizija od 0,2% za zamjenu u eur ili usd ili druge kripto a  povlacenje na moneypolo je 5% a maksimalno u jednom povlacenju moze se povuci iznos do 5000 evra ,kad lova legne na moneypolo onda se podize karticom moneypolo visom ili mastercard na bankomatu..nema porezne nema niceg
cijena je 2.5 evr apo podizanju na atm i ako bankomat nije u evrima onda je provizija za zamjenu 1,9%  dnevni limt za dizanje je 2000 evra

Money polo kartica je zanimljiva zato sto je mogu naruciti i oni koji su izavn EU i SEPA zemalja


Hvala za info! Kad sam vidio da imaju web i na ruskom jeziku, ponadao sam se da je ruska kompanija (izvan EU, jel) ali čini se da je Engleska isto kao i Revolut. Jedina prednost Revolut kartice nad ovom je što je jedina provizija kod NiceHash rudarenja 0.15€ prilikom prebacivanja eura sa Coinbase računa na Revolut. Ali opet, prednost MoneyPolo kartice je što možeš birati hoćeš li Visa ili MasterCard (Revolut je samo MasterCard), a i sama činjenica da ju može naručiti netko izvan EU/SEPA zemalja je velika prednost za ljude koji ne žive unutar EU.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
SaleGlobalStan
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 37
Merit: 0


View Profile
February 23, 2018, 06:13:39 PM
 #40

Radi proverno...
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!