Bitcoin Forum
April 18, 2024, 11:46:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥  (Read 6104 times)
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
April 05, 2018, 03:24:41 PM

Herkes pusuya yatıyor galiba telegram grubundayım yeni bounty için bildirim geldiğinde site çöküyor 3-4 saat düzelmiyor bizim saatimize görede genelde bıuntyler gece açıklanıyor sabah boş yer kalmıyor...
1713483993
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713483993
Reply with quote  #2

1713483993
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
April 05, 2018, 08:38:41 PM

beyler ishook bitti mi bana 36 shk gelmiş sadece bountyhive den katıldım orda da bitmemiş görünüyor yoksa airdropa katıldım da uuttum mu var mı başka gelen
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 05, 2018, 08:47:54 PM

son zamanlarda kampanyalara katılmak baya zorlaştı.gece eklendiği zaman bizim için katılmak zor oluyor.surekli takip etmek lazım.

,........
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
April 05, 2018, 08:48:25 PM

beyler ishook bitti mi bana 36 shk gelmiş sadece bountyhive den katıldım orda da bitmemiş görünüyor yoksa airdropa katıldım da uuttum mu var mı başka gelen

hocam merhabalar. bir ara ishook kendi sitesine kayıt yapan kişilere yönelik airdrop düzenlemişti kendi sitesine kayıt olmuşsunuz anlaşılan ve bugün 36 şar tane shk geldi airdropa katılanlara ico fiyatı 0,3 usd civarı görünüyor tahmini 10 dolarlık bir token dağıtımı yaptılar bu arada yeni kampanya açıldı kaçırmayın derim

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294

View Profile
April 05, 2018, 08:52:53 PM

hocam merhabalar. bir ara ishook kendi sitesine kayıt yapan kişilere yönelik airdrop düzenlemişti kendi sitesine kayıt olmuşsunuz anlaşılan ve bugün 36 şar tane shk geldi airdropa katılanlara ico fiyatı 0,3 usd civarı görünüyor tahmini 10 dolarlık bir token dağıtımı yaptılar bu arada yeni kampanya açıldı kaçırmayın derim

teşekkürler hocam hatırladım telegram grubunda bir arkadaş söylemişti eth adres verip vs kayıt olmuştum şimdi hatırladım
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile
April 06, 2018, 05:43:51 AM

Her bounty açıklandığında bir bakıyorum dolmuş oluyor. Ne ara açıklandığı zaten belli değil.

Garip durumlar da var... Mesela bugün eklenen Utrum bountysi... Twitter, Facebook zaten çakılı.

Sitede görünen:

Gruptaki kullanıcı sayısı:

Sadece bountyhive üzerinden Telegram kullanıcısı topladıklarını da sanmıyorum. Grup istatistiklerine bakılarak durum anlaşılır ama tahminim 2000 civarı anca katılım olmuş bountyhiveden sonra. Kaldı ki tamamı bile bountyhiveden gelmiş olsa 1000 kişi civarı açık var.

Bountyhive ne yapıyor peki? Bu durumu kontrol etti mi? Katılım işaretleyip de gruba katılmayan kullanıcıların kontenjanı neden açılmıyor tekrar?

4000 kişi Twitter bountysine katılmış güya. Adamların 2700 takipçisi var...

Önden gelen kendini kaydediyor ama yapması gereken işi yapmıyor. Bunlar da ödül alıyorsa bu tür davranışlara devam ederler zaten. Havadan gelen para ne güzel.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
April 06, 2018, 08:28:13 AM
Last edit: April 06, 2018, 09:30:11 AM by vipganyan

Her bounty açıklandığında bir bakıyorum dolmuş oluyor. Ne ara açıklandığı zaten belli değil.

Garip durumlar da var... Mesela bugün eklenen Utrum bountysi... Twitter, Facebook zaten çakılı.

Sitede görünen:

Gruptaki kullanıcı sayısı:

Sadece bountyhive üzerinden Telegram kullanıcısı topladıklarını da sanmıyorum. Grup istatistiklerine bakılarak durum anlaşılır ama tahminim 2000 civarı anca katılım olmuş bountyhiveden sonra. Kaldı ki tamamı bile bountyhiveden gelmiş olsa 1000 kişi civarı açık var.

Bountyhive ne yapıyor peki? Bu durumu kontrol etti mi? Katılım işaretleyip de gruba katılmayan kullanıcıların kontenjanı neden açılmıyor tekrar?

4000 kişi Twitter bountysine katılmış güya. Adamların 2700 takipçisi var...

Önden gelen kendini kaydediyor ama yapması gereken işi yapmıyor. Bunlar da ödül alıyorsa bu tür davranışlara devam ederler zaten. Havadan gelen para ne güzel.

Merhaba;

Global Grup: https://t.me/bountyhive

(Global Grubumuzda 23000den fazla üyemiz var, gruba girip incelemenizi öneriyorum.)

Türkiye Grubu: https://t.me/bountyhivetr

( Türkiye grubumuzda 520 arkadaşımız mevcut, dilerseniz gruba katılın ve ICO listelendiğinde kaç kişinin online olduğunu görün, buradan da üye arkadaşlar var ve girişlerdeki yoğunluğu kendiniz sorun ve cevabı diğer üyelerden alın. )

Rusya Grubu: https://t.me/bountyhiveru

Endonezya Grubu: https://t.me/bountyhiveid

Sri Lanka Grubu: https://t.me/bountyhivesl

Vietnam Grubu: https://t.me/bountyhivevn

Filipinler Grubu: https://t.me/bountyhiveph

Ayrıca hollanda, arabistan ve asya grubu da açıldı.

Duyuru kanalımızda bir ICO duyurulur duyulmaz girişler başlıyor ve ortalama 6 saat içerisinde tamamlanıyor.

Katılım sayıları konusunda başvurup daha sonra katılım yada beğeni yapacaklar olabilir yada hiç görevini yapmayanlar da olabilir. Görevleri yerine getirmeyen hiç kimse ödül kazanamaz, elenirler, toplam ödül başarılı olan kişiler arasında bölüşülür. Utrum listelendiğinde takipçi sayısı henüz 20ydi, telegramı da yeni kuruldu o sebeple takip edin ilerleyen günlerde hesabının gelişimini bu projenin, bu rakamlarda kalmayacaktır.

Siz yazalı sanırım 3 saat oldu, şuanda telegram 4085 kişi, twitter 2900 takipçisi var şuanda kampanyanın. Yani düzenli olarak artacaktır katılım.

Teşekkürler.

ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
April 06, 2018, 10:38:45 AM

ilk kez bountyhive üzerinden imza kampanyasına katıldım, umarım bir sorun yaşamadan kampanyayı tamamlar ve vaadedilen tarihte ödemeleri alırız. spreadsheet olmadığı için takip de edemeyeceğiz. katıldığım kampanyada hafta pazar günü bitiyor, ben bu hafta stake alacak mıyım? local mesajlar kabul ediliyor di mi?

vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 06, 2018, 12:35:47 PM

ilk kez bountyhive üzerinden imza kampanyasına katıldım, umarım bir sorun yaşamadan kampanyayı tamamlar ve vaadedilen tarihte ödemeleri alırız. spreadsheet olmadığı için takip de edemeyeceğiz. katıldığım kampanyada hafta pazar günü bitiyor, ben bu hafta stake alacak mıyım? local mesajlar kabul ediliyor di mi?

Merhabalar;

Bu hafta pazar gecesine kadar 10 post atın, hafta kabul edilecektir. Aynı günde 10 post atmayın, günlere bölün paylaşımlarınızı.

Haftalık 10 post yeterli imza kampanyamızda, kurallardaki bazı başlıkların sayımda geçerli olmadığını unutmayın. Türkçe post kabul ediyoruz, bugün Türkiye, Dünya Kripto pazarında 6. sırada ülke olarak, kabul edilmemesi abes olur. Postlarınızı kesinlikle kampanya bitmeden silmeyin sizden ricam.

Bol kazançlar.
pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
April 07, 2018, 06:06:50 PM

Arkadaşlar Bountyhive den maksimum verim nasış alırız?
Twitter kaç takipçi mantıklı?
Facebook yapılmalı mı ?
İmza kampanyasına girmeye değer mi tecrübeli arkadaşlar önemli noktalara değinirse sevinirim. Şimdiden 😊

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
yenilmez86
Member
**

Activity: 1254
Merit: 43

View Profile
April 07, 2018, 07:19:19 PM

BountyHive ve bu gibi projeleri desteklemek gerekli. Şimdiye kadar hiç bir twitter kampanyasına katılmamış olan ben, raporlama zorunluluğu olmadığı için toplamda 5 kampanyanın twitter bountysine katıldım. Başarılar..
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
April 07, 2018, 07:53:16 PM

Sosyal medya katılımcı sayılarını artırmaları çok iyi olmuş . Hem bir yığılma olmuyor , azda olsa token tutucularını artırmaya hemde daha çok reklam yapılmasını sağlamışlar .
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
April 07, 2018, 09:38:24 PM

merhabalar, birkaç sorum olacak.
1) diyelim ki  x icosu ptesi 2 tweet attı, salı atmadı. ptesi bir tweetini retivitledik, salı günü ise ptesi attığı diğer tweet i retweetlesek olur mu? bu kabul ediliyor mu? yoksa o gün hiç tweet atılmadıysa özgün tweet mi atmamız gerekmekte? yani tweetler haftalık mı yoksa günlük mü takip edilmekte?
2) twitter tierları için takipçi aralıkları nelerdir? hangi tier kaç takipçi ile alınıyor?
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 07, 2018, 10:27:52 PM

1) diyelim ki  x icosu ptesi 2 tweet attı, salı atmadı. ptesi bir tweetini retivitledik, salı günü ise ptesi attığı diğer tweet i retweetlesek olur mu? bu kabul ediliyor mu? yoksa o gün hiç tweet atılmadıysa özgün tweet mi atmamız gerekmekte? yani tweetler haftalık mı yoksa günlük mü takip edilmekte?
2) twitter tierları için takipçi aralıkları nelerdir? hangi tier kaç takipçi ile alınıyor?

Merhaba;

1) Önceki günlerdeki atılan tweetleri 7 günden daha fazla geri gitmemek koşuluyla retweet edebilirsiniz. Eğer 7 günde atılan tweet sayısı haftalık sayıyı sağlayamıyorsa o zaman özgün tweet atmanız gerekmektedir.

2) Tier 1: 250-750 Takipçi
    Tier 2: 750- 1500 Takipçi
    Tier 3: 1500-3500 Takipçi
    Tier 4: 3500-7500 Takipçi
    Tier 5: 7500 ve üzeri takipçisi olan hesaplar tier değerleridir. Bountyhive ile alakalı detaylı kuralları aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

Bountyhive Tanıtım ve Kuralları ile Alakalı Bilgilendirme Linki: https://siberekonomi.com/bountyhive-io-bounty-programi-nedir/

Teşekkürler.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1254
Merit: 43

View Profile
April 07, 2018, 10:47:45 PM

1) diyelim ki  x icosu ptesi 2 tweet attı, salı atmadı. ptesi bir tweetini retivitledik, salı günü ise ptesi attığı diğer tweet i retweetlesek olur mu? bu kabul ediliyor mu? yoksa o gün hiç tweet atılmadıysa özgün tweet mi atmamız gerekmekte? yani tweetler haftalık mı yoksa günlük mü takip edilmekte?

Merhaba;

1) Önceki günlerdeki atılan tweetleri 7 günden daha fazla geri gitmemek koşuluyla retweet edebilirsiniz. Eğer 7 günde atılan tweet sayısı haftalık sayıyı sağlayamıyorsa o zaman özgün tweet atmanız gerekmektedir.

2) Tier 1: 250-750 Takipçi
    Tier 2: 750- 1500 Takipçi
    Tier 3: 1500-3500 Takipçi
    Tier 4: 3500-7500 Takipçi
    Tier 5: 7500 ve üzeri takipçisi olan hesaplar tier değerleridir. Bountyhive ile alakalı detaylı kuralları aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

Bountyhive Tanıtım ve Kuralları ile Alakalı Bilgilendirme Linki: https://siberekonomi.com/bountyhive-io-bounty-programi-nedir/

Teşekkürler.

Diyelimki ben bir kampanyaya katıldım ve o an twitter takipçim 1490. 2 hafta sonra 1501 olursa hesaplama nasıl oluyor? O haftadan itibaren mi tier 3 oluyorum yoksa o kampanyaya katılırken ki takipçi mi baz alınıyor?
gurcelik31
Newbie
*

Activity: 68
Merit: 0

View Profile WWW
April 07, 2018, 11:20:30 PM

Merhabalar , Herhangi bir bounty projesinin scam çıkıp, gerek sizi gerekse bizleri mağdur etme ihtimali var mıdır ? Bu konuda ki çalışmalar nelerdir ? Teşekkürler, İyi çalışmalar..
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
April 07, 2018, 11:33:25 PM

spreadsheet olmaması bence büyük eksi, türlü türlü oyun yaşanabilir, kimseye de şikayet edemezsiniz derdinizi anlatamazsınız
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 08, 2018, 08:29:43 AM

Diyelimki ben bir kampanyaya katıldım ve o an twitter takipçim 1490. 2 hafta sonra 1501 olursa hesaplama nasıl oluyor? O haftadan itibaren mi tier 3 oluyorum yoksa o kampanyaya katılırken ki takipçi mi baz alınıyor?

Tier durumu otomatik olarak artıp azalmaktadır, kampanya içerisinde tieriniz değişmekte kişi sayısındaki değişime göre. sizin yapmanız gereken aylık olarak Twitter Audit sistemiyle Twitter hesabınızı güncel tutmanız. Geriye kalan herşeyi sistemimiz çözecektir.

Scam projelar konusunda biz kontrollerimizi yapıyoruz. Proje, yol haritası, team, advisor vb. gibi durumları inceleyip doğruladığımızda alırız bünyemize projeyi. Projeler yatırım alamayabilir, bu projenin scam olduğu anlamına gelmez bunu da unutmayın.

Ayrıca projenin bounty için dağıtılacak tokenleri escrow sistemiyle bünyemizde olduğu için gönderilmeme gibi bir problemle karşı karşıya kalmıyoruz.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
April 08, 2018, 06:05:00 PM

Mossland imzalarımızı yarın çıkarabilir miyiz, yoksa beklememiz gerekiyor mu?

Twitter ile alakalı abuk bir soru soracağım.
Katılımın az olması nedeniyle en yüksek payı 250-750 arasında takipçisi olan twitter hesapları almaz mı? (%10 ayrıldığını biliyorum)

TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 08, 2018, 07:33:46 PM

Arkadaşlar Bountyhive den maksimum verim nasış alırız?
Twitter kaç takipçi mantıklı?
Facebook yapılmalı mı ?
İmza kampanyasına girmeye değer mi tecrübeli arkadaşlar önemli noktalara değinirse sevinirim. Şimdiden 😊
Hocam yetkili değilim ama cevap verebileceğim sorular olduğunu görünce susarak geçmiyeyim dedim. İmza kampanyaları çok uğraştırıyor ama zaman zaman değecek şekilde kazandığın oluyor.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  

Jump to: