Bitcoin Forum
April 25, 2024, 09:32:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥  (Read 6106 times)
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 15, 2018, 08:55:51 PM

bundan önceki bazı bountylere katılamadığım zaman üzülmüştüm ama artık üzülmüyorum sebebi bugün gelen skychain totalde 17 token. olsa da olur olmasa da bu işlerde malı kimler götürüyor merak ediyorum. belki yaptığımız çok bişey yok ama bu kadar zamanda bir spreadsheet in olmaması büyük sıkıntı. hala da çözülmedi. hafta hafta insanlar neyi yanlış yaptığını görse çok iyi olur ama?
1714037523
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714037523
Reply with quote  #2

1714037523
Report to moderator
1714037523
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714037523
Reply with quote  #2

1714037523
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
April 15, 2018, 08:59:44 PM

skychain ilk kampanyalardn olduğu için katılım fazla ve mitar fazlaydı. Dolayısıyla az gelmesi normal. Mossland ve stealth crypto ne kadar bırakacak ben onu merak ediyoum. Onuda yakında görürüz normalde bugün açıklanıp cüzdanlara gelmesi gerekiyordu hala ses yok bakalım
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 344

View Profile
April 15, 2018, 09:09:55 PM

skychain sanırım ödül diğer kampanyalara göre azdı hatırladığım kadarıyla 90 eth'ydi. O yüzden az coin gelmiştir diye düşünüyorum.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 15, 2018, 09:22:38 PM

Tamam diğer türler şeffaf olmasın ama imza katılımcıları ne durumda olduğunu bilmesi gerek 2 ay imza tutup sonunda boş dönmek var sırf bu yüzden katılmak istemedim.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
April 15, 2018, 11:37:47 PM

Bountyhive in bountylerine katılmaya çalışıyorumda çok boş zamanmış gibi geliyo r bana çünkü katılım oranı çok fazla oluyor bountyhive ın projelerine bişey gelmiyor o yüzden
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
April 16, 2018, 07:54:10 AM

Tamam diğer türler şeffaf olmasın ama imza katılımcıları ne durumda olduğunu bilmesi gerek 2 ay imza tutup sonunda boş dönmek var sırf bu yüzden katılmak istemedim.

Merhabalar;

İmza kampanyası katılımı konusunda attığınız postlar en büyük kanıtınız, elenme gibi bir durum söz konusu olamaz - trust olmadığı sürece. İmza kampanyalarıyla ilgili ortalama kim ne ödül aldı diye merak ediyorsanız, bugün açıklanan ve gün içinde dağıtımı başlayan Mossland Kampanyamızda member üyeler imzadan 800 dolar civarı token kazandı. Ayrıca cüzdanlara dağıtımlar kampanya bittikten 7 gün sonra yapılmakta, bu sebeple dünyanın birçok ülkesinden talep gelmekte kampanyalara.

Türkiye'den platforma katılan üyelerimize önerim kampanyalardaki boş olan kısımlarda yer almaları. Hiç beklenmeyen ödüller kazanılabiliyor. Sadece twitter ve facebook kampanyalarına bağlı kalmamanızı öneriyorum. Bir Türk olarak arkadaşlarımızın yüksek ödüller kazanmasını en az sizin kadar ben de istiyorum.

Skychain konusunda 90 ethereuma denk gelen bir ödül dağıtıldı, ayrıca kampanyada limitte yoktu. Mossland'da kısmen limit uygulamasını uygulamaya geçirmiştik ve twitter telegram ve facebook kampanyalarına katılan arkadaşlar 40 dolar civarı bir ödül kazandı.

Teşekkürler.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
April 16, 2018, 08:09:13 AM

Bountylerin bir arada toplanması katılımın kolay olması bir avantaj. Bounty açıklanır açıklanmaz doluyor. Ancak getirisi imza dışında çok fazla değil. Katılımcı sayısını biraz daha sınırlamak belki buna çözüm olabilir.
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
April 16, 2018, 08:12:21 AM

Bountylerin bir arada toplanması katılımın kolay olması bir avantaj. Bounty açıklanır açıklanmaz doluyor. Ancak getirisi imza dışında çok fazla değil. Katılımcı sayısını biraz daha sınırlamak belki buna çözüm olabilir.

Projeler için kominitiyi güçlendirmek için bence katılımcı sınırları uygun . Sonuçda daha fazla kişiye ulaşacaklar .
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
April 16, 2018, 08:33:40 AM
Last edit: April 16, 2018, 08:43:52 AM by twn

Merhabalar;

İmza kampanyası katılımı konusunda attığınız postlar en büyük kanıtınız, elenme gibi bir durum söz konusu olamaz - trust olmadığı sürece. İmza kampanyalarıyla ilgili ortalama kim ne ödül aldı diye merak ediyorsanız, bugün açıklanan ve gün içinde dağıtımı başlayan Mossland Kampanyamızda member üyeler imzadan 800 dolar civarı token kazandı. Ayrıca cüzdanlara dağıtımlar kampanya bittikten 7 gün sonra yapılmakta, bu sebeple dünyanın birçok ülkesinden talep gelmekte kampanyalara.

Türkiye'den platforma katılan üyelerimize önerim kampanyalardaki boş olan kısımlarda yer almaları. Hiç beklenmeyen ödüller kazanılabiliyor. Sadece twitter ve facebook kampanyalarına bağlı kalmamanızı öneriyorum. Bir Türk olarak arkadaşlarımızın yüksek ödüller kazanmasını en az sizin kadar ben de istiyorum.

Skychain konusunda 90 ethereuma denk gelen bir ödül dağıtıldı, ayrıca kampanyada limitte yoktu. Mossland'da kısmen limit uygulamasını uygulamaya geçirmiştik ve twitter telegram ve facebook kampanyalarına katılan arkadaşlar 40 dolar civarı bir ödül kazandı.

Teşekkürler.

Imza kosullarinda trust ile alakali birsey yazmiyor. 1 aydan fazla suredir kora imzasindayim sonunda aa negative trustiniz varmis elendiniz demezsiniz herhalde
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
April 16, 2018, 10:28:48 AM

bende kora imzasındayım bakalım jr üye olarak ne kazanıcam çok merak ediyorum bu arada mossland sosyal medya çok az verdi imza 800 dolar deidniz sosyal medya 50 dolar bari 100 dolarlık olsaydı da emeğimize deyseydi.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 16, 2018, 10:32:12 AM

Merhabalar;

Teşekkürler.

Imza kosullarinda trust ile alakali birsey yazmiyor. 1 aydan fazla suredir kora imzasindayim sonunda aa negative trustiniz varmis elendiniz demezsiniz herhalde

Profilinizde - trust göremiyorum. Lauda'nın attığı - trustlar yetkisi elinden alındığı için bountylerde görünmüyor diye biliyorum.
Tercüme ve imza kampanyalarında - trustlu üyeler kabul edilmiyor. Konu ile ilgili direk colorlesskle iletişime geçmenizi ve bu fotoğrafı göndermenizi rica ediyorum.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
April 16, 2018, 10:47:42 AM

Arkadaşlar daha önce mossland imzasındaydım. Henüz gönderilmedi ama hesaplanan token sayım 6750.
Bir ay kadar kaldım, borsaya girerse iyi sayılır.

Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 16, 2018, 11:27:40 AM

Merhabalar;

Teşekkürler.

Profilinizde - trust göremiyorum. Lauda'nın attığı - trustlar yetkisi elinden alındığı için bountylerde görünmüyor diye biliyorum.
Tercüme ve imza kampanyalarında - trustlu üyeler kabul edilmiyor. Konu ile ilgili direk colorlesskle iletişime geçmenizi ve bu fotoğrafı göndermenizi rica ediyorum.

Negatif Trust zaten burda görülmez pazar alanı altcoins bounties gibi kısımlarda görülür. Geçmiş olsun Twn o hesap büyük ihtimal coktan diskalifiye edilmiştir imza kampanyasından.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2968
Merit: 1478

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
April 16, 2018, 11:33:32 AM

Türkçe bölümünde sadece Pazar Alanı'nda trust puanları görünür. Default Trust'ta aslında olmaması gereken birkaç isim olduğu için trustın renginden çok içeriğine bakılmalı. Twn ile mentalpanda'nın farklı kişiler olduğunu forumda bilmeyen yoktur. Kendisi, aslında güvenilir olmadığı halde DT'de bulunan forumun kanser üyelerinden birinden, haksız bir negative trust yemiş.

Yazılan yazılar trustın görünmediği bölümlerde de kabul edildiği için bunun kampanyaya olumsuz bir etkisi olmayacaktır. Kabul edilmesinde bir sakınca olmaması gerektiğini düşünüyorum.

1Eth altı da çekebilirsiniz öyle bir sınır yok, kaldırdık o limiti. Kaldırılmış bir sistemi tekrar işleme koyduk, 0.01 Eth, 0.0075 Eth olarak güncellendi. Çekim verin gönderilecektir.

"You need at least 1 ETH in order to withdraw!"
Hala aynı uyarı geliyor. Ayrıca kazanılmış miktarların düşürülmesi doğru olmamış. Ref sisteminden bir beklentim yok, sadece bu uygulama bana doğru gelmediğinden paylaşmak istedim.

Bu konuda hatalı açıklama mı yaptınız? Hala withdraw için en az 1 ETH gerekli uyarısı geliyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 16, 2018, 12:20:41 PM

Türkçe bölümünde sadece Pazar Alanı'nda trust puanları görünür. Default Trust'ta aslında olmaması gereken birkaç isim olduğu için trustın renginden çok içeriğine bakılmalı. Twn ile mentalpanda'nın farklı kişiler olduğunu forumda bilmeyen yoktur. Kendisi, aslında güvenilir olmadığı halde DT'de bulunan forumun kanser üyelerinden birinden, haksız bir negative trust yemiş.

Yazılan yazılar trustın görünmediği bölümlerde de kabul edildiği için bunun kampanyaya olumsuz bir etkisi olmayacaktır. Kabul edilmesinde bir sakınca olmaması gerektiğini düşünüyorum.

1Eth altı da çekebilirsiniz öyle bir sınır yok, kaldırdık o limiti. Kaldırılmış bir sistemi tekrar işleme koyduk, 0.01 Eth, 0.0075 Eth olarak güncellendi. Çekim verin gönderilecektir.

"You need at least 1 ETH in order to withdraw!"
Hala aynı uyarı geliyor. Ayrıca kazanılmış miktarların düşürülmesi doğru olmamış. Ref sisteminden bir beklentim yok, sadece bu uygulama bana doğru gelmediğinden paylaşmak istedim.

Bu konuda hatalı açıklama mı yaptınız? Hala withdraw için en az 1 ETH gerekli uyarısı geliyor.

Ben - trustın sebebini inceledim ve arkadaşlara da konuyu belirteceğim. Twn sizden ricam konuyu yukarıda belirttiğim gibi size yolladığım resimle birlikte Colorlessk'e yazmanız. Neticede son kararı verecek olan odur. Kurallarda açık olarak imza kampanyası için bu durumun yazmadığını belirtmeyi unutmayın.

Referans kampanyası ile ilgili bana sorduğunuz soruyu hatırlıyorum. O gün bir Türk arkadaşımıza 0.9 ethereum ödeme yapıldı, gönderimden önceki hesaplamada 1.03 ethereum görünüyordu ref ödülü. Fakat bazı kampanyalarda hata olduğu için güncellenmek zorunda kaldı. Daha önce çekim talebi verildiği için bu miktar üyemize siz bana soruyu sorduğunuz gün gönderildi mağduriyet yaşanmaması açısından. Ben de bu transferi gördüğümde limitin kaldırılıp kaldırılmadığı bilgisini başka bir ülke adminine sordum ve kaldırıldı demek ki cevabını aldıktan sonra size bilgi olarak yazdım.

Benim hatalı bilgi vermemden kaynaklanıyor konu, limit hala 1 Ethereum. Ayrıca çekimin 0.5 Ethereuma düşürülmesi için talepler olduğunu arkadaşlara da yazdım. Ama henüz durum ile ilgili bir cevap gelmedi.

yenilmez86
Member
**

Activity: 1254
Merit: 43

View Profile
April 16, 2018, 12:34:50 PM

1- Twitter için audit olayını biraz açabilir misiniz? Eğer güncellik gerekiyorsa 3-4 haftadır attığımız re-tweetler boşa mı gitti?
2- Facebook için haftada 2 paylaşım yeterli mi? Yoksa bizim de orjinal bir twit atmamız zorunlu mu? Teşekkürler.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 16, 2018, 12:45:32 PM

1- Twitter için audit olayını biraz açabilir misiniz? Eğer güncellik gerekiyorsa 3-4 haftadır attığımız re-tweetler boşa mı gitti?
2- Facebook için haftada 2 paylaşım yeterli mi? Yoksa bizim de orjinal bir twit atmamız zorunlu mu? Teşekkürler.

Merhabalar;

Aşağıdaki linkten lütfen kuralları okuyun.

https://siberekonomi.com/bountyhive-io-bounty-programi-nedir/

Audit için telegram kanalımızda yardımcı olan arkadaşlarımız var konu ile ilgili. Oradan ücretsiz olarak yardım alabilirsiniz.

Teşekkürler.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1254
Merit: 43

View Profile
April 16, 2018, 01:31:36 PM

Merhabalar;

Audit için telegram kanalımızda yardımcı olan arkadaşlarımız var konu ile ilgili. Oradan ücretsiz olarak yardım alabilirsiniz.

Teşekkürler.

Okudum ancak son 3-4 haftadır attığım re-twitlerin boşa mı gittiğini merak ediyorum ben audit olayından ötürü. Yoksa auditler kampanya sonlanınca mı kontrol ediliyor?
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 16, 2018, 01:46:01 PM

Merhabalar;

Teşekkürler.

Okudum ancak son 3-4 haftadır attığım re-twitlerin boşa mı gittiğini merak ediyorum ben audit olayından ötürü. Yoksa auditler kampanya sonlanınca mı kontrol ediliyor?

Kampanyalarınızda herhangi bir zedelenme olmayacaktır. Paylaşım konusunda en fazla 1 hafta geriye gidin, daha eski paylaşımları paylaşmayın.

Teşekkürler.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 16, 2018, 08:11:20 PM

Mossland'dan 36k takipçili twitter hesabıma 223 token hesaplanmış
Sadece ico'nun grubuna katıldığım ve tek bir mesaj dahi atmadığım Telegram'a ise 117 token hesaplanmış.

E boşuna her gün twit atmışız. Telegrama girsek yeter. Bu ne şaka mı?
Hiç bir gün twit rt kaçırmadım, gayet kurallara uydum. 36k takipçili hesabı boşuna kullanıyorum burda. Şu andaki kampanyalar bitsin twitter falan girmem sanırım artık.
Sylon, tokensuite ve amazix takip edip rapor girerim daha iyi. Sırf rapor girmiyoruz kolaylık diye girdik, olaya bakın!

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 »
  Print  

Jump to: