Bitcoin Forum
April 24, 2024, 12:55:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 »
  Print  
Author Topic: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥  (Read 6106 times)
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
April 27, 2018, 09:05:03 PM
Merited by ingiltere (1)

Kora için şuanda escrowla görüşüyoruz, açıkladıktan sonra direk dağıtım başlayacak.

Kora imzasını kaldırabiliyor muyuz?

telegram gruplarında duyuru yapıldı hcam kaldırabilirsin. Herkes kaldırdı kampanyanın bittiği günün akşamı kaldırıldı imzalar. Kazanacağınız tokenlar şimdiden hayırlı uğurlu olsun Smiley
1713963315
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713963315
Reply with quote  #2

1713963315
Report to moderator
1713963315
Hero Member
*

Ignore
1713963315
Reply with quote  #2

1713963315
Report to moderator
1713963315
Hero Member
*

Ignore
1713963315
Reply with quote  #2

1713963315
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713963315
Hero Member
*

Ignore
1713963315
Reply with quote  #2

1713963315
Report to moderator
1713963315
Hero Member
*

Ignore
1713963315
Reply with quote  #2

1713963315
Report to moderator
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
April 27, 2018, 09:05:52 PM

Kora için şuanda escrowla görüşüyoruz, açıkladıktan sonra direk dağıtım başlayacak.

Kora imzasını kaldırabiliyor muyuz?

Merhaba;

Kora kampanyası sona erdi imzanızı kaldırabilirsiniz.

İyi geceler.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2968
Merit: 1478

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
April 27, 2018, 09:19:59 PM

telegram gruplarında duyuru yapıldı hcam kaldırabilirsin. Herkes kaldırdı kampanyanın bittiği günün akşamı kaldırıldı imzalar. Kazanacağınız tokenlar şimdiden hayırlı uğurlu olsun Smiley

Sağol. Yoğun bir hafta geçirdim Telegram'a bakamadım.

Kora kampanyası sona erdi imzanızı kaldırabilirsiniz.

Şimdi hangi kampanyayı önerirsiniz?

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
April 27, 2018, 09:57:16 PM

Benim twitter adresim eski adresim girilmiş ve bunu globalde belirttim. Bountyhive adminlerinden 2 kişiye yazdım ve 1 tanesi ilgileneceğini söyledi. Sonuç: cool cousin twitter sayılmadı çünkü eski hesaptan dolayı. Şimdi bu benim mağduriyetimi kim giderecek hocam? Biliyorum giderilmeyecek neden bu kadar sorumsuz global adminlere sahip bu oluşum? Neden ben yazdığım halde kişisel olarak ilgilenmediler? Benim o kadar saatlik emeğim var kaç tane projeye girmiştim şimdi hepsi çöpe gitti. Global muhatap istiyorum. Telegramda public gruplara yazmam engelli olduğu için yazamıyorum kendilerine.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 344

View Profile
April 27, 2018, 09:59:41 PM

Cool Cousin bounty kampanyasından kazanılan tokenler  Bountyhive sitesine yüklenmiş kampanyaya katılan arkadaşlar bakabilirler.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 27, 2018, 10:07:02 PM

Benim twitter adresim eski adresim girilmiş ve bunu globalde belirttim. Bountyhive adminlerinden 2 kişiye yazdım ve 1 tanesi ilgileneceğini söyledi. Sonuç: cool cousin twitter sayılmadı çünkü eski hesaptan dolayı. Şimdi bu benim mağduriyetimi kim giderecek hocam? Biliyorum giderilmeyecek neden bu kadar sorumsuz global adminlere sahip bu oluşum? Neden ben yazdığım halde kişisel olarak ilgilenmediler? Benim o kadar saatlik emeğim var kaç tane projeye girmiştim şimdi hepsi çöpe gitti. Global muhatap istiyorum. Telegramda public gruplara yazmam engelli olduğu için yazamıyorum kendilerine.

Merhaba;

Bu konu hakkında hiçbir bilgim yok fakat twitter hesabınızı değiştirdiğiniz taktirde tüm kampanyalardan atılırsınız. Bunu açıkça kurallarda da yazmıştık, hesap ayarlarınızla kesinlikle oynamayın demiştik. Konuyu ColorlessK ile paylaşın, Bitcointalktan pm atabilirsiniz. Ekran görüntülerinizi de gönderin ve ilgilenileceğinin söylendiğini ispatlayın. Yardımcı olacağını düşünüyorum.

İmza kampanyası konusunda benim kampanya önermem pek doğru olmaz, kendiniz inceleyin en iyisi.

Teşekkürler.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
April 27, 2018, 10:09:03 PM

youtube kampanyalarında neye göre stake veriliyor öğrenebilir miyim? mesela 100 izlenmeyle 1k izlenme arasındaki fark ne olacaktır merak etmiyor değilim yada videonun dakka uzunluğu . genel kurallar cok acıklayıcı olmuyor
holdmycoins
Member
**

Activity: 294

View Profile
April 27, 2018, 10:12:39 PM

Merhaba;

Bu konu hakkında hiçbir bilgim yok fakat twitter hesabınızı değiştirdiğiniz taktirde tüm kampanyalardan atılırsınız. Bunu açıkça kurallarda da yazmıştık, hesap ayarlarınızla kesinlikle oynamayın demiştik. Konuyu ColorlessK ile paylaşın, Bitcointalktan pm atabilirsiniz. Ekran görüntülerinizi de gönderin ve ilgilenileceğinin söylendiğini ispatlayın. Yardımcı olacağını düşünüyorum.

İmza kampanyası konusunda benim kampanya önermem pek doğru olmaz, kendiniz inceleyin en iyisi.

Teşekkürler.

Oynamadım zaten bu yüzden mesaj attım. Twitter adresim değiştirilmediği için sayılmadı twitter stakeleri. 26 Martta mesaj atmıştım @SethBHive nickli bountyhive görevlisine. Şimdi ekran görüntüsü ile mesaj atıyorum kendisine.

vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 27, 2018, 10:14:56 PM

youtube kampanyalarında neye göre stake veriliyor öğrenebilir miyim? mesela 100 izlenmeyle 1k izlenme arasındaki fark ne olacaktır merak etmiyor değilim yada videonun dakka uzunluğu . genel kurallar cok acıklayıcı olmuyor

Merhaba;

Youtube medya kampanyasında görüntü ve ses kalitesi, izlenme en önemli kriterler. Bandicam vb. gibi uygulama reklamlarının görüntü üzerinde olmamasına dikkat edin. Dakika konusunda herhangi bir problem yok, 1:30 dakikadan daha kısa video paylaşmayın sadece.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 29, 2018, 06:38:03 AM
Merited by hasyurt (1)

Vipganyan Hocam imza kampanyalarinda bounty süresi bitince imzayı bırakabiliyor muyuz. Yukarıda ki sadece o bountye olduğu için geneli boylemi diye sordum. Bütün bountyler için aynı durum geçerli mi?
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 29, 2018, 06:47:57 AM

Vipganyan Hocam imza kampanyalarinda bounty süresi bitince imzayı bırakabiliyor muyuz. Yukarıda ki sadece o bountye olduğu için geneli boylemi diye sordum. Bütün bountyler için aynı durum geçerli mi?

Merhaba;

İmza kampanyası ve diğer tüm kampanyalar için bizim yol haritamız ve anlaşmamız önemli. Projelerin süre uzatması sizi etkilemiyor.

Kampanyamız bittikten en geç 24 saat sonra kaldırttırıyoruz imzayı sayımda problem yoksa. Telegram grubumuzda da duyuruyoruz imzaların kaldırılabileceğini. Oradan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.

Rkc Trader
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
April 29, 2018, 10:50:05 PM

Merhaba;

İmza kampanyası ve diğer tüm kampanyalar için bizim yol haritamız ve anlaşmamız önemli. Projelerin süre uzatması sizi etkilemiyor.

Kampanyamız bittikten en geç 24 saat sonra kaldırttırıyoruz imzayı sayımda problem yoksa. Telegram grubumuzda da duyuruyoruz imzaların kaldırılabileceğini. Oradan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.

Airpod imzasını kaldırabilirmiyiz? Hafta içi bitti sayım olur diye bekledim.
Biten kampanyaları sayım tamamlanınca ilk mesajda yada burada yazma şansınız var mı?

khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
April 29, 2018, 10:58:03 PM

Yeni bounty kampanyaların da mail atma gibi bir ayar veya özellik var mıdır ?  " AmaZix Team " De olduğu gibi. Sürekli site ye bakma ihtiyacı olmaz dı.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 30, 2018, 06:08:53 AM

Merhaba;

Teşekkürler.

Airpod imzasını kaldırabilirmiyiz? Hafta içi bitti sayım olur diye bekledim.
Biten kampanyaları sayım tamamlanınca ilk mesajda yada burada yazma şansınız var mı?

Merhaba;

Airpod imzanızı kaldırabilirsiniz. Ayrıca imzanızı kaldırıp kaldıramayacağınızı kolayca anlamanın yolu şu, sistem eğer size başka bir imzaya katılma hakkı tanıyorsa imzanızı değiştirebilirsiniz, sayım bitti anlamına gelmektedir.

Yeni bounty kampanyaları ile ilgili soruyu cevaplayayım. Email olarak duyurduk ilk 1-2 kampanyada fakat spam mesajına düştü gibi şikayetler sebebiyle 7/24 sesini açık tutsanız da yeni kampanya harici kesinlikle paylaşım yapılmayan telegram kampanya duyuru grubu kurduk. Aşağıdaki telegram adresimizden tüm yeni kampanyaları anlık olarak haber alabilirsiniz.

Bountyhive Kampanya Duyuru Kanalımız: https://t.me/bountyhiveio

Teşekkürler.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
April 30, 2018, 07:25:52 AM

Merhabalar,

Benim hesabımda ki twitter hesabından ben yanlışlıkla tepede ki X işaretine basıp çıkış yaptım tekrar giriş yaptığımda kayıtlı twitter kampanyalarım aktif olmuyor.

Yardımcı olabilir misiniz ?
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
April 30, 2018, 08:16:51 AM

Merhabalar,

Benim hesabımda ki twitter hesabından ben yanlışlıkla tepede ki X işaretine basıp çıkış yaptım tekrar giriş yaptığımda kayıtlı twitter kampanyalarım aktif olmuyor.

Yardımcı olabilir misiniz ?

Merhaba;

Hesap ayarlarınızla kesinlikle oynamamanız gerekiyor. Hangi hesabınızı silerseniz o kampanyalardan otomatik olarak çıkmış olursunuz. Konuyu global kanal admin arkadaşımız silviu ile paylaşın lütfen.

Teşekkürler.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 30, 2018, 08:18:40 AM

dbrain imzasını kaldırabilir miyiz?

,........
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
April 30, 2018, 08:37:36 AM

Adamlar çok profesyonel ve hızlılar gerçekten. Bir tek eksik Spreadsheets olmaması gerisi çok iyi.

efsane61
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
April 30, 2018, 09:19:20 AM

Projeler yavaş yavaş bitiyor yenileri eklencek mi yoksa bitenler hesaplandıktan sonra mı eklenecek zaten 15 kampanya sınırı gelmişti 2,3 tanesine giremedik  Cry
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
April 30, 2018, 10:04:01 AM

Yeni bounty kampanyaların da mail atma gibi bir ayar veya özellik var mıdır ?  " AmaZix Team " De olduğu gibi. Sürekli site ye bakma ihtiyacı olmaz dı.

yeni kampanya geldiği zaman bountyhive news telegram sayfasından güncelleme geliyor. o gruba katılırsan sayfaya girmeye gerek kalmadan bilgilenebilirsin.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 »
  Print  

Jump to: