Bitcoin Forum
October 05, 2024, 03:57:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 28.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Vitalik yine uyardi  (Read 795 times)
gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
February 19, 2018, 02:44:11 PM

vitalikciğim bunları sana kimler söyletiyor be? senki devrim yapmıssın resmen ama hala mütevazi olmayı sürdürüyorsun helal olsun ama 0 olması çok zor be belkide yaptıgın en kötü tahmindir bu!
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
February 19, 2018, 02:51:21 PM

Vitaliğin bu işin içinde olupta kendi çıkarlarına ters düşmesine rağmen böyle uyarı yapması gerçekten çok şık bir davranış olmuş.Kendisi bizim göremediğimiz birçok şeyi daha net gördüğü için iyi niyetli olarak uyarıyor.Zaten kendisi piyasada alınıp satılmayı pek sevmeyen birisi.Bu işte balinalar işi yapanlardan daha çok kazanıyor. Vitalik bu vampirleri daha iyi gördüğü için yatırımcıları uyarıyor.Yani çok güzel projeler bu vampirler yüzünden sıfıra kadar düşebilir.Bana güvenin ama piyasa başka kötü niyetli kişilerin elinde diyor kısaca..
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
February 19, 2018, 04:41:33 PM

Dipte alın, tepede satın, karı realize edin ve üzülmeyin .
Vitalik bu 4 maddeyi açıktan söyleyemediği için özet geçmiş .

thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
February 19, 2018, 06:30:00 PM

Ben hep diyorum bu vitalik ya satoshi nakamotonun kendisi yada onu çok iyi tanıyor.Onun ne dediği gerçekten önemli Smiley

Satoshi'nin gerçek bir kişi olduğunu düşünmüyorum.
Komplo teorisi gibi olacak ama;
Bir grup, şirket veya örgüt tarafından önceden, çok iyi planlanmış bir proje. Haliyle Vitalik'in tanımasına imkan da olmadığı kanaatindeyim.

Uyarıya gelince, bize bir süre daha nakitte kalmamızı telkin ediyor sanırım  Smiley
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
February 19, 2018, 06:56:52 PM

Vay be vitalik bile bunları söylüyor ya tamam riskli de bu kadar da riskli bir şey değil bence artık bir raya yavaştan oturuyorlar yeni büyük şirketler girecek
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
February 19, 2018, 06:58:20 PM

İnsanların piyasaya varıyla yoğuyla girdiğini gördükçe susamıyor heralde vitalik, ama insanları ne kadar uyarsan da nafile kredi çekip girenler batanlar vesaire maalesef bunlar hep oluyor.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
February 19, 2018, 07:45:01 PM

Kredi çekip, evi arabayı satıp birşeye yatırım yapmak zaten mantıksız, Dünyanın en güvenilir yatırım aracı olsa bile, ama Vitalik'in bu konuda biraz daha iyimser olması lazım çünkü spekülasyon yaratıyor ister istemez
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
February 19, 2018, 07:49:39 PM

Vitalik'in sözleri birbirimize her zaman söylediğimiz sözleri içeriyor, o söyleyince herhangi bir farklılık yok bana kalırsa, yeni büyüyen ve dünya çapında olumsuzluk yaratma amaçlı söylemlere ve eylemlere maruz kalan bir piyasada temkinli olmak ve fazla açılmamak gerekli.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 19, 2018, 07:50:36 PM

Adam haklı bu piyasaya sürekli kar edecem hayaliyle giren bir ton insan var borç harçla. Anlatmaya çalıştığı boş ICO'lara,al-sattan başka spekülasyondan başka marifeti olmayan çöp coinlere bel bağlamayın diyor.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
February 19, 2018, 07:51:53 PM

adam zaten görüreceğini götürmüş muhtemelen sülalesine yetecek kadar parası vardır. ben olsam bende mütevazi takılırdım bundan sonra. nmalı götürdükten sonra uyarsan ne yazar.
bileq
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1068

View Profile
February 19, 2018, 07:55:35 PM

acaba vitalik in gozunde ethereum un usd cinsinden degeri ne? kendi projesine ne kadar deger biciyor Smiley volatilite coin cesitliligi arttikca daha da esnek makas araligi daha da acilarak buyumeye basladi. 2017 de ne seviyelerden nerelere cikti bircok coin. insani urkutmuyor da degil yani.
ama genelde acisini ceken yeni yatirimci oluyor bu piyasada.
altanbyz
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
February 19, 2018, 08:11:53 PM

Belki de Vitalik iyi kazanamadığını düşünüp biraz daha alttan almak istiyordur iyice dump olsun diye uğraşıyordur seni gidi Vitalik  Grin
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 19, 2018, 08:14:55 PM

girdiğin yer çok önemli ayrıca insan kaybettiği zaman üzülmeyeceği bir meblağ riske etmeli. yoksa çok üzülür. normal borsa gibi değil çok kaygan bir zemin değil. ayrıca biraz bi para kazana kendini bir şey zannediyor. altcoinler yükselişe geçince herkes twitterda paylaşım yapıp yeni başlayanlara kendini satıyor. iş terse dönünce hemen işerli çıkar ve twittera fazla giremezler. bu işler maalesef böyle

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 19, 2018, 08:24:26 PM

söyledikleri farklı bir şey değil. aklı olan zaten kaybedebileceği para ile yatırım yapar. ayrıca vitalik bu söylemleriyle piyasayı aşağı çekip oradan iyi toplayacak galiba. akıllı kerata...
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 19, 2018, 08:28:23 PM

Acaba yediği kaba yapmak mı. Yoksa ekmek yediği ele saygı mı anlamadım gitti. Mütevazilik felan değil. Piyasanın ne olduğu ortada ve girenler de zaten bunları kabul etmiş. Buna göre davranıyor.

Bayram değil seyran değil eniştem beni neden öptü, sözü vardır...

therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
February 19, 2018, 09:04:29 PM

Vitalik işini iyi yapıyor, Ethereumada güveniyor fakat işin para kısmından ziyade teknolojisiyle ilgileniyor. İnsanlara hepinizi zengin edicem dese daha dürüst olmayacaktı. Vitalik kripto paralar üzerinde oynanmaya çalışılan oyunların farkında. Kaybederseniz üzülmeyeceğiniz miktar yatırım yapın demiş, haklı.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
February 19, 2018, 09:13:18 PM

Vitalik Buterin gerçekten mantıklı davranışlar sergileyen, hiçbir zaman spekülasyon yapma gereği duymayan ve piyasayı iyi analiz eden birisi. Ethereum'un bu kadar güvenilir olmasının sebebi Vitalik'in de para için çeşitli şaklabanlıklar yapmamasından kaynaklanıyor.
eucalyptus
Member
**

Activity: 280
Merit: 71

View Profile
February 19, 2018, 10:01:10 PM

Yahu adam dürüstçe düşündüklerini söylemiş. Bunu söylemesi de güzel bir şey. Adam en azından balon olmasın bu sistem ponziye dönmesin de demek istemiş. Olumsuz bir yorum olarak düşünülmemeli. Ben gayet yerinde bir açıklama olarak görüyorum.

Irfansyed
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 19, 2018, 10:03:08 PM

Kripto para birimlerinin volatilite yönünden aşırı olduğunu kabul etmek lazım. Kendimizi üzmeyecek kadar para ile işlem yapmalıyız. Geleneksel yatırım araçları çekici değil. Alternatiflere kapıyı açık bırakalım.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
February 19, 2018, 10:25:22 PM

Koskoca bir oluşumun babası durumunda olan adam kalkıp geleneksel yatırımdan şaşmayın diyor. Çok enteresan bir çocuk bu. Ama taktir ettim yalandan milleti poh pohlamıyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: