Bitcoin Forum
May 21, 2024, 03:50:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: En Aktif Ülkeler ve Coinlere Etkisi  (Read 549 times)
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
February 24, 2018, 10:19:10 AM

Bence artık neo yu benimseyin wawes bu tür coinlere artık yetişemeyecek bir süre sonrada erimeye baslayacaktır. Ben 5 aydır neo tutuyorum ve alım yapıyorum.
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
February 25, 2018, 06:23:57 PM

Ruslar,endonezyalılar ve biz forumda çok aktif olsakta bu sıralamada ki kadar etkin olduğumuzu sanmıyorum zaten türk forumunun yarısı waves diyor sadece.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 25, 2018, 06:38:27 PM

Waves kendi kendini bitirdi . Dex mex artık başka adamlarda yapıyor . Neo > Waves olacak görürsünüz . Neo daha patlamadı .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 25, 2018, 06:40:50 PM

Neo bence de waves i geçecek. waves in ismi sanırım sadece bizim ülkemizde bu kadar anılıyor.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
blue_way
Member
**

Activity: 173
Merit: 50

View Profile
February 25, 2018, 08:19:06 PM

waves'in özellikle Türkiye'de abartıldığını düşünüyorum ona aternatif getirisi çok daha iyi bir çok proje var.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: