Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:17:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Wepower  (Read 1332 times)
slhszklf
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
February 21, 2018, 06:51:45 PM

Etherdelta'da yok hocam Smiley Huobi'ye üye olup almayı düşünüyorum hemen.

Arkadaşlar Huobi demişken, bu Borsa'ya üye olan var mıdır aranızda. Üye olurken ülke listesinde TÜRKİYE yok. Turkmenistan bile varken. Çok tuhaf karşıladım şu an.

valla bende afalladım Türkiye yok bende Türkmenıstan yaptım bır sıkıntı yasamayız umarım  Cheesy
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
February 21, 2018, 07:06:05 PM

Harika haber bu para dahi vermeden binanceye girersek super olur, Bu kisi basi jetn sinirlama olayi sayesnde aslinda communitysinide olusturdu wepower hadi bakalim.

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 21, 2018, 07:14:49 PM

Tekrar denemedim ama daha önce huobi Türkiyeden üye kabul etmiyordu sanki.
Anket süresinde Wepower ve diğerleri fiyatlanabilir.
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
February 21, 2018, 07:17:25 PM

Arkadaşlar Huobi demişken, bu Borsa'ya üye olan var mıdır aranızda. Üye olurken ülke listesinde TÜRKİYE yok. Turkmenistan bile varken. Çok tuhaf karşıladım şu an.

valla bende afalladım Türkiye yok bende Türkmenıstan yaptım bır sıkıntı yasamayız umarım  Cheesy

Ben Ukrayna'yı seçerek kullanıyorum fakat Withdrawal limitleri çok can sıkıcı oluyor. Paramı genelde Tron üzerinden transfer ediyorum. Huobi'de uzun vadeli olarak kalmanızı tavsiye etmem listede Türkiye yok, Ethereum limit 2.5, Bitcoin limiti ise 0.1
yamazaki21
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
February 21, 2018, 09:48:57 PM

Boyle devam ederse binance e girer. Dent’e de saglam destek var ama bence wpr kazanir. Binance asiri etkiliyor bu vote isinden sonra boyle %30-40 degerlendi. Binance e girip cikis yakalayan bir suru coin ornegi var bence iyi bir alim firsati
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
February 21, 2018, 09:53:15 PM

Bi yerde gördüm telegram gruplarına girip binance hesabına 0.1 BNB atıyolar oylamaya katılman için kafaya koymuşlar Binance girerler bunlar.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
February 21, 2018, 09:53:48 PM

Binance oylamasında sadece birinci olmasına rağmen çok değerlenmiş, Binance'ye girerse Ethereum bazlı çok daha fazla değerlenecek böyle olması hem ödül katılımcıları hem de yatırımcılar için çok hayırlı olur.. Ether bazlı iyi kâr yapılır bu düşüşte.
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
February 21, 2018, 10:24:34 PM

Binance oy için 0.1 BNB gönderen bir telegram grubu var fakat binance cüzdanınızdaki wepowerın linkini atmanız isteniyor kısacası ödül katılımcıları wepower için oy atamıyor ya da 0.1 bnb satın alacaklar oy kullanmak için.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
February 21, 2018, 10:27:38 PM

sıkıntı olmuyor bende hesabı doğrularken türkmenistanı seçmiştim ve kendi kimliğimle onaylandı.onaysız kullanırsanız günlük çekim limiti 2,5 eth oluyor sadece
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
February 21, 2018, 10:59:33 PM

WePower yükselişi için Binance yada o büyüklükte bir borsaya ihtiyacı olan bir proje değil. Adı anılan bir borsaya eklenmesi yeterli olacaktır. Fiziki bir şeyler yapmaya çalışan ciddi ekibi bulunan her proje için de bu geçerli.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
February 21, 2018, 11:01:39 PM

Binance haberi bile %39 fiyatlandırdıysa Binance'ye girdikten sonra çok rahat bir şekilde ico fiyatını 3'e katlamış olur diye düşünüyorum. Bana göre orta vade için saklanması gereken bir proje, bundan sonra da Envion gümbür gümbür gelecek.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 22, 2018, 12:26:15 AM

Girer Wepower okadar adama token sattilar yarisi oy verse fark atar Smiley sonucta bir cebinden alip digerine koymak gibi.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
February 22, 2018, 12:41:19 AM

Bende bir miktar var Binance'ye girdikten sonra satar mıyım bilmiyorum ama kapışması gereken Envion var.. O kadar yatırım aldıktan sonra o da mutlaka Kucoin, Huobi ya da Binance'de listelenecektir önce bunu 3x'ten okutup sonra envion'a atlayabilirim.
Gwerimos
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
February 22, 2018, 12:43:57 AM

Umarim herkes borsaya girince hemen bizim gibi satma mantiginda dusunmuyordur bu sefer artmasini beklerken dusus gelir  Cheesy
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
February 22, 2018, 01:00:05 AM

Umarim herkes borsaya girince hemen bizim gibi satma mantiginda dusunmuyordur bu sefer artmasini beklerken dusus gelir  Cheesy

Herkes öyle düşünüyor hocam ama bir kimselerde Binance'ye girenlerden sepet oluşturuyor.. Onlarda uzun vade de değerleniyor ve para kazanıyorlar kısacası herkes için win-win ortamı oluşuyor..
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
February 22, 2018, 02:28:17 AM

wepover daha ico aşamasında hakkında çeşitli sosyal ortamlarda yoğun olarak konuşulmaya başlanan bir token. Enerji projelerinin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Wepover iyi bir proje, Binance’de listelenme ihtimali yüksek.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
February 22, 2018, 02:46:09 AM

WePower yeşil enerji projelerinin arasında bence en iyisi oldu. ICO'yu önce ertelediler fakat btc o dönemde çok sıkıntılıydı. Adamlar kumar oynadı ama güzel hamle oldu sonrasında hard yaptılar bu saatten sonra zaten istemeselerde girerler Binance'ye. Ha 5x - 10x yapar mı diye sorarsanız bence yapmaz. CMT denilen coin WePower'dan 5 kat daha fazla para topladı o bile hala diplerde. Yapamadı, yaptırmadılar. 5x - 10x ha deyince olmaz hele ki Binance botları varken.
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
February 22, 2018, 03:26:46 AM

Yapabilir böyle direk konuşmayalım ayı sezonunda yapamaz ama boğaya geçerse yapma ihtimalide var adamlar çalışıyo üstüne bide binance girecekler
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
February 22, 2018, 03:32:24 AM

Şuan ico seviyesinin altında galiba binance girerse ükselir yatırımcısını biraz güldürür yeşil enerji projeleri hep icolarda hardcap ama piyasaya çıkınca düşüş yaşıyor bu güldürücek diye düşşünüyorum

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 22, 2018, 05:22:03 AM

wepower geçenlerde youtubede izlemiştim.Çok meth edilmişti ve projesi ve teknolojisi çok iyi ve yeniimiş.Almadım daha biraz daha araştırıp öyle almayı düşnüyorum

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: