Bitcoin Forum
May 12, 2024, 10:18:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Yggdrash fiyat, tartışma ve spekülasyon otağı  (Read 1220 times)
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
March 14, 2018, 01:35:23 PM

ICO'ya max limitten katılım yaptım ve bekleme moduna geçtim.daha önce girdiğim bekleten projeler beni pişman etmedi hatta çok çok iyi kar bıraktılar icon gibi.yggdrash'tan da icon kadar olmasada min 2 3x beklentim var.hatta ico bittikten sonra keşke bi hesaptan daha girseydim dedim ama iş işten geçmişti artık.10 eth'te fena katılım olmadı hani.giren tüm arkadaşlara bol kazançlar
1715509106
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715509106
Reply with quote  #2

1715509106
Report to moderator
1715509106
Hero Member
*

Ignore
1715509106
Reply with quote  #2

1715509106
Report to moderator
1715509106
Hero Member
*

Ignore
1715509106
Reply with quote  #2

1715509106
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
March 14, 2018, 02:36:51 PM

peter başkan var her türlü girilir buna, icodan değil ama borsadan almayı düşünüyorum.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 14, 2018, 04:38:21 PM

Ekip çok güzel.Icoya girecek boşta coin olmadığından ilk girdiği exchangeten almayı düşünüyorum.Alt ralli zamanı kesin patlama yapacaktır.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
March 14, 2018, 04:47:13 PM

ay amına koyayım ıcodan alırız dedık ıco olmadan hepsı satılmıs sansımı sıkeyım.gırenlere tebrıkler .en az 3-4 kat yapacaklar bızde kafamızı duvarlara vuralım gene  Wink
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
March 14, 2018, 04:56:28 PM

Ben esasında gizli satışta kimlere satıldığını merak ediyorum . Whitepaper' in %90 ini yaparlar ise manyak birşeyler çıkacak ortaya .

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
March 14, 2018, 06:53:39 PM

Ben esasında gizli satışta kimlere satıldığını merak ediyorum . Whitepaper' in %90 ini yaparlar ise manyak birşeyler çıkacak ortaya .

advisorlara ayrılan token kitlenmiş ama private sale'de satılanlar da kitlenmiş mi bilmiyorum kime satıldığını da öğrenirsem mesaja eklerim.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 14, 2018, 06:57:23 PM

advisorlara ayrılan token kitlenmiş ama private sale'de satılanlar da kitlenmiş mi bilmiyorum.
Hepsi kilitli diye okudum bi yerde ama detayını araştırmadım.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 10:14:47 PM

valla gümbür gümbür gelen projelerden biri daha demişler, ama ben incelerdim okudum, ben mi başka white paper ı okudum, yoksa bunu övenler beyin özürlü kardeşlerimiz mi, akıl sır erdiremedim, ya da hiç okumadan mürit gibi goy goy yapıyorlar heralde
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
March 14, 2018, 10:27:27 PM

valla gümbür gümbür gelen projelerden biri daha demişler, ama ben incelerdim okudum, ben mi başka white paper ı okudum, yoksa bunu övenler beyin özürlü kardeşlerimiz mi, akıl sır erdiremedim, ya da hiç okumadan mürit gibi goy goy yapıyorlar heralde

Hocam bir sıkıntı gördüysen paylaş Peter Ryu babamın oğlu değil
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
March 14, 2018, 10:28:37 PM

Yatırım yapanlar parasını katlayacak orası kesin fakat token kilidi olacağı söyleniyor, bu piyasada şu an için uzun vadeli yatırım yapmak pek mantıklı değil aslında sabreden iyi kazanır yine de her an her şey olabilecek gibi duruyor.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
March 14, 2018, 11:25:37 PM

Yatırım yapanlar parasını katlayacak orası kesin fakat token kilidi olacağı söyleniyor, bu piyasada şu an için uzun vadeli yatırım yapmak pek mantıklı değil aslında sabreden iyi kazanır yine de her an her şey olabilecek gibi duruyor.

Kilit yok hocam sadece advisorların tokenleri kitli olacak private saleden alanların tokenleride belli bir kısmı kitli kalır umarım.
hashman
Legendary
*

Activity: 1264
Merit: 1008

View Profile
March 14, 2018, 11:44:45 PM

Kilit yok hocam sadece advisorların tokenleri kitli olacak private saleden alanların tokenleride belli bir kısmı kitli kalır umarım.

Kilit yoksa da bende arkadaş gibi dağıtımlar çok uzun süre sonra yapılacak diye biliyorum? Bizim telegram grubunda insanlar uzun süre Etherlerini bir icoya bağlamak istemediğinden bahsediyordu.. eğer token kilidi yoksa insanlar etherleri nasıl uzun süre bir coine bağlıyor? sanki dağıtım geç olucakmış gibi konuşuluyordu.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
March 14, 2018, 11:52:46 PM

Kilit yoksa da bende arkadaş gibi dağıtımlar çok uzun süre sonra yapılacak diye biliyorum? Bizim telegram grubunda insanlar uzun süre Etherlerini bir icoya bağlamak istemediğinden bahsediyordu.. eğer token kilidi yoksa insanlar etherleri nasıl uzun süre bir coine bağlıyor? sanki dağıtım geç olucakmış gibi konuşuluyordu.

Tokenlerimizi aldık zaten kyc süreci başlayınca kyclerini yapan kullanıcıların token kilidi açılacak Nisan sonu gibi bir borsaya girer diye düşünüyorum yada Mayıs başı gibi çok uzun bir sürü değil 1 ay.
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
March 26, 2018, 06:01:43 AM

KYC/AML süreci başladı bugün itibariyle 6 nisana kadar zamanımız var .

https://medium.com/@yggdrash/kyc-application-form-step-by-step-guide-fbd1943d4836
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
March 26, 2018, 06:38:37 AM

Henüz  incelemedim ama ismi oldukça garip geldi. ilerde mutlaka bu ismi değiştirecekleri kanısındayım Smiley . Ico su ters bir zamana mı geliyor acaba özellikle Neo ve Eth fiyatları bu kadar diplerdeyken girmek ne kadar mantıklı.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092

View Profile
March 26, 2018, 02:05:40 PM

Şaka gibi adamlarsınız gerçekten.Post kasıyorsanız bari biraz okuyunda öyle kasın ezbere yapmayın.
ICO biteli çok oldu şimdi icoya katılanlar için KYC süreci başladı.Bende KYC yaptırdım kimlikle.Aklınızda bulunsun kesinlikle fotoğrafsız kimlik falan kabul etmiyorlarmış.zaten hepinizde foto vardır muhtemelen ama ne olur ne olmaz dikkat edin kyc yaparken
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
March 26, 2018, 02:42:12 PM

Şaka gibi adamlarsınız gerçekten.Post kasıyorsanız bari biraz okuyunda öyle kasın ezbere yapmayın.
ICO biteli çok oldu şimdi icoya katılanlar için KYC süreci başladı.Bende KYC yaptırdım kimlikle.Aklınızda bulunsun kesinlikle fotoğrafsız kimlik falan kabul etmiyorlarmış.zaten hepinizde foto vardır muhtemelen ama ne olur ne olmaz dikkat edin kyc yaparken

Kimlik geçerli değil yalnız, sadece pasaport...
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
March 26, 2018, 05:44:28 PM

Arkadaş benden sonra KYC yi yapmasına rağmen mail gelmiş fakat bana daha gelmedi . Acelesi yok fakat problem çıkmasından korkuyorum .

boestin
Legendary
*

Activity: 1092

View Profile
March 26, 2018, 09:01:46 PM

a) Passable Identification Form (MUST INCLUDE PHOTO)

Passport
b) Non-Passable Identification Form

Facebook Profile
Student Card
Identification Form without Photo
Credit Card
Membership Card
etc

aslında sitede sadece pasaport diyor ama, kabul edilmeyenler arasında fotoğrafsız kimlik formu yazıyor.bundan dolayı fotoğraflı olan geçerli olur diye düşünüp kyc yi öyle yaptım.çünkü pasaportum yok.kabul ederler umarım
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
March 26, 2018, 09:04:03 PM

a) Passable Identification Form (MUST INCLUDE PHOTO)

Passport
b) Non-Passable Identification Form

Facebook Profile
Student Card
Identification Form without Photo
Credit Card
Membership Card
etc

aslında sitede sadece pasaport diyor ama, kabul edilmeyenler arasında fotoğrafsız kimlik formu yazıyor.bundan dolayı fotoğraflı olan geçerli olur diye düşünüp kyc yi öyle yaptım.çünkü pasaportum yok.kabul ederler umarım

Maalesef, çok düşük ihtimal. Geçerli olan tek form pasaport, yapıştırdığın yazıda da yazdığı gibi.

Telegram da sürekli yazıyorlar, pasaport dışında hiçbir şey geçerli değil diye.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: