Bitcoin Forum
May 09, 2024, 05:03:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Her Rütbeye Göre İmza Kampanyası Kazançları-- Sürekli Güncellenecektir.  (Read 796 times)
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
February 22, 2018, 12:59:05 PM

Aslında boş uğraştan başka bişey değil başkasının kazançlarını görünce elimize ne geçecek ki? bide o kadar değişken varki yazdıklarınız kampanyaya ilk girenlerin hesabımı son girenler mi belli değil.belki baz aldığınız adam full stake bile almadı vs. vs. uzar gider.evet emek var ama gereksiz bi çaba olmuş.diğer arkadaşlar gibi aktif imza listesi yaparsanız bence daha iyi olur.belki orda gözümüzden kaçanı sizde buluruz
1715274192
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715274192
Reply with quote  #2

1715274192
Report to moderator
1715274192
Hero Member
*

Ignore
1715274192
Reply with quote  #2

1715274192
Report to moderator
1715274192
Hero Member
*

Ignore
1715274192
Reply with quote  #2

1715274192
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715274192
Hero Member
*

Ignore
1715274192
Reply with quote  #2

1715274192
Report to moderator
ay-x
Newbie
*

Activity: 153
Merit: 0

View Profile
February 22, 2018, 01:00:15 PM

kardeş bence çok güzel bir çalışma olmuş bende senin gibi 10 tane meritim olsa rütbe atlayacağım. şuan için kıdemli başçavuş gibiyim 7 merit kaldı. bu forumu kullanan tanıdığın varsa onlardan merit almaya bak. yoksa paylaşımlardan çok bişey çıkmıyor. bende geçenlerde airdrop için neler yapmak lazım diye bir başlık açtım ve uzun uzun anlattım yeni başlayanlar faydalansın diye. tabi bounty olayına çok girmedim sadece yüzeysel yazdım. eleşitireceğim diye yazı yazanlar bile var. yeni başlayan bir kişinin bounty için imza kampanyası için rütbesi yetmez zaten. merit gelmeseydi şuan full member olacaktık nasip değilmiş. umarım yeterli meriti kısa sürede bulursun . emeğine sağlık...
gel bir sarılayım sana Smiley

hangi konuya girsem bizim gibi meritzedeler dolu. Kızmıyorum aslında forumun yönetiminede  hak vermek lazım.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 22, 2018, 01:32:31 PM

kim ne derse desin güzel bir çalışma rakamlar tam olarak doğru olamaya bilir ama, bonuslar var mesela restart sanıyorum %50 bonusluydu ilk satış esnasında sonra düşüyor birde tabi gün geçtikce falan
WillBeOk
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 22, 2018, 02:35:18 PM

Hocam sürekli güncel tutsan bile bounty yöneticileri bountyler devam ederken kurallarda değişkenlik yapabiliyor ve bu genelde kazanç düşürme yollarından bir tanesi. Başlık yararlı ama güncel tutması zahmetli kolay gelsin.
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
February 22, 2018, 02:46:30 PM

Ben merit sisteminin doğru olduğunu düşünüyorum ancak piyasadaki merit sayısı çok az olduğu için bu kadar değerli olmamasınında gerekli olduğunu düşünüyorum. İnsanlar iyi bir konu olsa dahi merit vermemekte buda bir dengesizlik oluşturmakta umarım kısa zamanda çözüme ulaşırız.

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
ozlemt4296
Member
**

Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
February 22, 2018, 02:57:26 PM

Cok başarılı ve çok güzel bir paylaşım olmuş ellerinize sağlık sürekli güncel tutmanızda çok güzel merit verilecek bir paylaşım ama hiç meritim yok veremiyorum malesef

elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
February 22, 2018, 03:16:27 PM

Hocam güzel uğraşmışsınız falanda aldıkları tokenleri kampanyanın başından beri girdiklerini düşünerek hesaplamışsınız bence bu çok yanlış , bir kampanya 2 ay sürer ilk başta giren jr.memberle en son hafta giren legandery aynı miktarı alır. Ayrıca bu yazdığınız kampanyaların çoğu iyi para toplayan projeler şuan herşey belirsiz çoğu ico scam. Bunuda göz önünde bulundurun
megadeth1992
Member
**

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 22, 2018, 05:18:51 PM

Elcezireex sana katılıyorum. Ben mesela Jr olarak imzaya girdim ben bir stake alıyorum legendary 7 stake ben yedi hafta boyunca bir suru mesaj yazmış oluyorum. Adam bir hafta imzada kalsa benle ayni değeri almış olcak. Ha bu olcak ama adam yıllar önce girmis foruma biz daha yeni öğrendik o yüzden yapacak birşey yok. Ufak ufak kazanacak inşaallah.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Ridcan (OP)
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
February 22, 2018, 05:39:38 PM

Hocam güzel uğraşmışsınız falanda aldıkları tokenleri kampanyanın başından beri girdiklerini düşünerek hesaplamışsınız bence bu çok yanlış , bir kampanya 2 ay sürer ilk başta giren jr.memberle en son hafta giren legandery aynı miktarı alır. Ayrıca bu yazdığınız kampanyaların çoğu iyi para toplayan projeler şuan herşey belirsiz çoğu ico scam. Bunuda göz önünde bulundurun

hocam özellikle en başından girenleri baz aldım. Evet dediklerinizin hepsini biliyorum verdiğiniz örnek çoğu şeyi açıklamaya yetmiş. Ama benim rütbe rütbe ayırmamdaki mevzuda buydu. Sonuçta Junior girenle Legendary giren aynı miktarda para alamaz. İnsanlar ordan kendi rütbelerine göre ERKEN GİRDİKLERİ İMZA KAMPANYALARINDAN ne kadar kazanabileceğini tahmin etsinler diye yazdım. Ayrıca meraklanmayın Spreesheti olan tüm kampanyaları yazmayı konuyu güncel tutmayı düşünüyorum. Bunlar iyi projeler iyi paralar kazandırmış olabilir ama emin olun eğer kazandırmasaydı da yazacaktım. Copytrack'ın spreedshetin bulamadım o hardcap yapamadı mesela hatta yanından bile geçemedi onun listesini bulsam onuda yazacaktım. İyi kampanya kötü kampanya ayırt etmiyorum emin olun  Wink

Aslında boş uğraştan başka bişey değil başkasının kazançlarını görünce elimize ne geçecek ki? bide o kadar değişken varki yazdıklarınız kampanyaya ilk girenlerin hesabımı son girenler mi belli değil.belki baz aldığınız adam full stake bile almadı vs. vs. uzar gider.evet emek var ama gereksiz bi çaba olmuş.diğer arkadaşlar gibi aktif imza listesi yaparsanız bence daha iyi olur.belki orda gözümüzden kaçanı sizde buluruz

öncelikle düşünceleriniz için teşekkür ederim. size göre gereksiz olan yeni başlayanlar için bir merakı sonlandırabilir. siz sonuçta az çok ne kadar kazanacağınızı forumdaki tecrübenizden biliyorsunuzdur ama bu konularda biraz tecrübesiz olan ve aklında acaba ne gelir tarzı sorular olan arkadaşlar er yada geç olacaktır. Bu konunun aslında asıl amacı o arkadaşların meraklarını gidermektir. İmza kampanyası diye konu açsaydım emin olun bu seferde bu bilmemkaçıncı liste tek biryerde toplansın tarzı yorumlar gelecekti. Bunu ben forumun bir eksiği olarak düşündüğüm için ilk kez yapmak istedim.

Cok başarılı ve çok güzel bir paylaşım olmuş ellerinize sağlık sürekli güncel tutmanızda çok güzel merit verilecek bir paylaşım ama hiç meritim yok veremiyorum malesef

hocam teşekkürler güzel düşünceniz yeterli meritiniz olmasın varsın  Cheesy takdir edildiğini bilmekte güzel. faydalı olduysa ne mutlu güncellemelerle devam edeceğim. Daha birsürü kampanya var mart ayında başlayacak şuan imzası devam eden onlar da biter bitmez ekleyeceğim
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
February 22, 2018, 07:25:18 PM

Merit kokuyor diyen arkadaşlar,adam emeğini vermiş araştırmasını yapmış insanlara paylaşmış karşılığını hakkıyla isteyebilir buna kimse bir şey söyleyemez ellerine sağlık kardeşim.

0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
February 22, 2018, 07:28:23 PM

Hocam elinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş imza kampanyaları önemli yakından takip ediyordum iyi paylaşım olmuş
Ridcan (OP)
Member
**

View Profile
February 22, 2018, 07:34:06 PM

Hocam elinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş imza kampanyaları önemli yakından takip ediyordum iyi paylaşım olmuş

Teşekkürler hocam ilginize takipte kalın eklemeler gelecek bugünlük birkaç ekleme daha yaptım. Devam edeceğim eklemeye geniş bir liste olsun istiyorum.

Merit kokuyor diyen arkadaşlar,adam emeğini vermiş araştırmasını yapmış insanlara paylaşmış karşılığını hakkıyla isteyebilir buna kimse bir şey söyleyemez ellerine sağlık kardeşim.

desteğiniz için teşekkürler daha hiç merit alamasam da en azından işe yarar bir konu olduğunu anlıyorum konunun  Smiley

Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
February 22, 2018, 07:48:27 PM

Bana göre kazançların bu şekilde listelenmesi Bitcointalk'ı hedef göstermekten başka bir şey değil, insanlar artık konuları okumadan mesaj atmaya başladı.
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
February 22, 2018, 08:09:29 PM

emek vermiş hazırlamışsın ellerine sağlık. tabiki böyle güzel konulara merit verilecek eşiniz dostunza  değil merit sistemi konuların daha da iyi olması için getirildi.
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
February 22, 2018, 08:22:14 PM

merit neydi merit emekti merit araştırmak ve paylaşmaktı ama forumdaki kalitenin düşmemesi daha da artması için getirilen bir sisteme istinaden bir gelişme olmaya başlamış ve içi boş başlıklar yerine bir emek sonucu ortaya bir şeyler çıkmışsa merit sistemi de kendisinden beklenen faydayı sağlamaya başlamış diyebilirdik.

merit kokuyor demek yerine.

Ridcan (OP)
Member
**

View Profile
April 06, 2018, 07:30:18 AM

işlerim dolayısıyla ilgilenemedim bir süre arkadaşlar. bugün birkaç kampanya ekledim. asıl önemli kazançlar gösteren son zamanlarda credits 'i liste kaldırıldığından ekleyemedim. birçok projenin bitişi yakındır takipteyim yine fırsat buldukça güncelleyeceğim. az birşey aklınızda birşey oluşursa benim amaçladığım şey gerçekleşmiş demektir. Arkadaşlar lütfen milletin kazandığı ne işimize yarayacak tarzı yorumlardan kaçınalım benim bu konuyu açmamdaki amaç imzaya giren arkadaşların az buz projelerden cebine girecek parayı görmesi. Hardcap yapan yapmayan diye ayırmıyorum listesi olan tüm bountyleri yazıyorum . Örneğin 2 güne repux bitiyormuş. hardcap'e yaklaşamamış bile onuda ekleyeceğim. Şimdiden iyi dileğini sunan sunmayan herkese teşekkürler.

KONU GÜNCEL
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 06, 2018, 07:34:12 AM

"Merit kokuyor" ne demek yahu? Adam uğraşmış bir şey hazırlamış, vakit ayırmış. Gelmiş burda "merit kokuyor" diyorsunuz. Vermezseniz vermeyin mezara götürün meritleri. Böyle adam akıllı mesajlar merit almayacak kim alacak?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
April 06, 2018, 08:00:57 AM

Güzel paylaşım teşekkürler. Boş uğraş diyen arkadaşlar karalamaya çalışmayın. Hangi projenin ne denli ödediğini gösteren analiz için kullanılabilecek uğraş gerektiren bir araştırma bence. Teşekkürler.
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
April 06, 2018, 08:38:46 AM

Yeni üyeler için bence çok iyi bir konu. Guncel kalirsa iyi olur.
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
April 06, 2018, 08:44:44 AM

Cok güzel bir calışma olmuş imza işlerini takip edenler için büyük kolaylık olmuş umarım güncel devam eder calışmaların rütbelere göre olması daha ayrıntılı ve güzel olmuş listede

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: