Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:10:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: 200 Wepower kazanma şansı  (Read 2594 times)
hurri1984
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
February 25, 2018, 01:42:36 PM

Binance e şu aşamada girsin veya girmesin Wepower ın çok güzel ve çalışan bir ekibi var ve yatırıcımlarına çok önem veriyorlar. Ben yüklü bir yatırım yaptım ve 1 dolardan aşağıya ya satmayı düşünmüyorum .

Not: Kaybetmelerine rağmen her oy verene 50 wpr dağıtacak olmaları bile büyük bir jest.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
February 25, 2018, 01:44:15 PM

giremese bile döner veriyor. 4te 1i bile döner demek.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 25, 2018, 01:44:33 PM

Binance ceo' au twitterda yazmis oylamanin incelenecegini belirtmis ama benim umudum yok belki wepower'ida alabilirler ayni anda
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 25, 2018, 02:18:18 PM

Alsa da tokenleri göndermez neden göndersin ki  1. olursam göndercem dedi. Ayrıca oy için gönderdiği BNBleri de unutmamak lazım. Onlarında maliyeti var bu saatten sonra Binance derse ki bu oylarda şike var Wepower 1. olmuştur derse gönderir. Onun haricinde göndermez benim tahminim bu yönde.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
February 25, 2018, 02:25:03 PM

paylaşımın için teşekkürler hocam bende oylamaya katıldım.ben binanceye girdiği zaman değerinin artacağını düşünüyorum tamamen kendi düşüncem yatırım tavsiyesi değildir

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
February 25, 2018, 02:31:42 PM

Binance ceo' au twitterda yazmis oylamanin incelenecegini belirtmis ama benim umudum yok belki wepower'ida alabilirler ayni anda
Ben basindan beri oylamada hile yapildigini dusunuyorum. Zaten diger coinin destekcilerine baktigimda kazanmak icin her yolu deneyecek firmalari gordum bitmain gibi.
buyuk ihtimal binanceye girdiginde bu firmalar ellerindeki coinleri yuksek rakamdan satmis olacaklar ve dump yiyecek. Binance oylamadaki mantiksizligi gormustur.
Wepower haketti baya emek harcadilar.
devotional
Member
**

View Profile
February 25, 2018, 02:38:56 PM

Alsa da tokenleri göndermez neden göndersin ki  1. olursam göndercem dedi. Ayrıca oy için gönderdiği BNBleri de unutmamak lazım. Onlarında maliyeti var bu saatten sonra Binance derse ki bu oylarda şike var Wepower 1. olmuştur derse gönderir. Onun haricinde göndermez benim tahminim bu yönde.

bencesi var mi? herkese 50 atacagiz diye yazmis iste. olur da girerse 200. helal olsun adamlara.
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
February 25, 2018, 02:55:04 PM

Bayağı bayağı geç kalmışım son günlerde soyutlamıştım kendimi forumdan, 30-50$ arası bi airdrop gibi bişey bu. Katılan arkadaşlara hayırlı olsun Smiley
Honte
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
February 25, 2018, 03:16:04 PM

Son durumda oylama iptal edildi, ayrıca bot ile oylama yapıldığı için sanırım binace uzun süre oylama işine girmeyecektir. Çünkü bu duruma şaibe karışması binance içinde  reputasyon adına biraz  problem yarattı.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
February 25, 2018, 03:41:01 PM

Son durumda oylama iptal edildi, ayrıca bot ile oylama yapıldığı için sanırım binace uzun süre oylama işine girmeyecektir. Çünkü bu duruma şaibe karışması binance içinde  reputasyon adına biraz  problem yarattı.
lan oylama ıptal edıldıgı nerde yazıyor ? bınance de yazmıo ceo paylasmadı.gotunden uydurmuyorsan kanıt sun.bos bos konusan ne cok ınsan var mk
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 25, 2018, 03:43:42 PM

artık bunu okadar kişi katılım yaptı ki şansınız 10 binde 1 bile değil bence yinede şansınızı deneyin isterseniz bol kazançlar

polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
February 25, 2018, 03:51:35 PM

artık bunu okadar kişi katılım yaptı ki şansınız 10 binde 1 bile değil bence yinede şansınızı deneyin isterseniz bol kazançlar

Oylama kapandı zaten. Dün %5 ile öndeydi Wepower son durumda Elastos %63.28 / WePower %24.99

Bu işin altında bir bit yeniği olduğunu düşünmemek imkansız. Bir günde hem farkı kapat hem bu kadar fark at.

İmkansız
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
February 25, 2018, 04:02:23 PM

Ya bir bot dediniz cıktınız öyle bir sey olsa binancede açık var demektir. Bir kere hesap olacak içinde bnb olcak şimdi adamin 100bin tane bot hesap açıp içine bnb gönderip hepsiyle oymu kullandı. Aynı ip binance aşırı kayıdı zaten fark eder.
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
February 25, 2018, 04:04:54 PM

Ya bir bot dediniz cıktınız öyle bir sey olsa binancede açık var demektir. Bir kere hesap olacak içinde bnb olcak şimdi adamin 100bin tane bot hesap açıp içine bnb gönderip hepsiyle oymu kullandı. Aynı ip binance aşırı kayıdı zaten fark eder.
proxy diye bir şey var hocam Smiley
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 25, 2018, 05:12:45 PM

lan oylama ıptal edıldıgı nerde yazıyor ? bınance de yazmıo ceo paylasmadı.gotunden uydurmuyorsan kanıt sun.bos bos konusan ne cok ınsan var mk

Yetkililerden Allah rızası için -meritin hemen gelmesini rica ediyorum şu sapıklara - basıp gecelim vallahi de billahide israf adamlar  Grin
devotional
Member
**

View Profile
February 25, 2018, 06:01:32 PM

çinlilerin kendisi bottan çok zaten.
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
February 25, 2018, 06:16:16 PM

Oyalamayı kazanmasalarda katılan herkese 50 coin vermeleri güzel bir davranış. Bu konuda Wepower ekibini takdir ettim. Bu tür şeyler hem güzel bir jesttir hem de güzel bir pazarlama ve reklam fırsatıdır.
frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 25, 2018, 06:47:17 PM

girsede girmesede 50 coin vereceklerse kutlarım. ama bence her iki coini de alacaklar Smiley

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
February 25, 2018, 07:14:57 PM

Elastos telegram grubunda oylama baslamadan once 9k vardi.  Wepower 40k.  O kadar iyi orgutlendik ki gecmelerinin imkani yoktu.  Bu sonuc kesinlikle saibelidir.  1 saatin icersinde bu kadar oy gelmesi mucize kadar imkansiz. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 25, 2018, 07:26:30 PM

Evet katılan herkese 50 adet gönderceklermiş. Medium da yazmış şimdi translate ettim. Gerçek kazanan sizlersiniz diyor adam Smiley Ayrıca önümüzdeki hafta sylon tarafından yönetilen kampanyanın da ödülleri dağıtılacakmış neyse şimdi kaynak istersiniz alın cevirin Smiley https://medium.com/wepower/community-of-all-time-a9ced738ffff
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: