Bitcoin Forum
April 19, 2024, 03:52:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Kriptopara piyasasına girip nasıl kar edebilirsiniz? Bir kaç anekdot..  (Read 1713 times)
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
April 29, 2018, 06:09:16 AM

Yazı çok güzel ve başarılı bir çalışma. Ancak benim düşüncelerim biraz farklı gibi. Gerçekten Bitcoin henüz çok olgunlaşmamış durumda, altcoinler ise her haber veya Bitcoin fiyat dalgalanmasına karşı kırılgan. Yani henüz piyasa tam olarak stabilite sağlayamamış durumda. En güçlü altcoinlerden diyebileceğimiz Ethereum bile, Bitcoin'in son fiyat kırılmasında yarı yarıya değer kaybetti. Bu şekilde olduğu sürece, grafikler, oranlar ve tahminler kolay kolay bize fikir veremez. Projeler ve haberler tabi ki çok etkili ama tam hızla yükselmeye başlayan bir coin bir kötü haberle yerle bir olabiliyor. Bunları göz ardı etmemek lazım. Şu anda bana göre çok fazla al-sat dan ziyade ya alınan coinde beklenmeli, ya da hiç al sat işine girilmemeli. Her zaman ki gibi en güvenli liman BTC bizim için bir çıkış kapısı bence. Bitcoin fiyatı beklenildiği gibi 30-50k bandına kadar yükselirse altlarda yine bir geri çekilme olacaktır. Belki tekrar toparlanır ama arada bir kötü haber izlenim herşeyi berbat edebilir. Piyasa tam oturduğunda söylediklerinizin %100 ü doğru olacaktır. saygılar.
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713541948
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713541948
Reply with quote  #2

1713541948
Report to moderator
geda
Member
**

Activity: 77
Merit: 10

View Profile
April 30, 2018, 07:22:22 PM

İyi hoş diyorsunuzda bu balinalardan spekülasyonlardan bahseden hiç yok.Öyle günlük al satla olsaydı bizim millet dünyada zenginler listesi kaplardı.İdare kimin elindeyse düdüğü o öttürüyo.

dedoleec
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 11:40:43 AM

Bi kere hold ı kar yapana kadar yapın. Sonuna kadar hold diye bişey yok patlarsınız. %20-30 luk hedefler koyun kendinize oralara gelince satın gitsin. Alışlarında düşüşlerden yapmaya çalışın, destek ve dirençleri gerekirse o coinler için ezberleyin.
needestor
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 12, 2018, 07:07:35 AM

akılda tutulması gereken bir paylaşım güzel ama ben bu konu ile ilgilenmeye başladığımdan bu yana şunu daha iyi anladım ki biraz da şansa gerekli hani şansın yanında bu konu ile alakalı örnek alıp akıl aldığınız güvenilir bir dostunuz da varsa o zaman daha şanslısınız.
mrmanyaks
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
May 14, 2018, 07:04:54 AM

Her sene aynı senaryo yaşanıyor, Mayıs haziran aylarında altlarda bir uçuş oluyor, başrol aynı oyuncular aynı figuranlar değişiyor sadece, bu aylarda voleyi vurup altlardan çıkmakta fayda var, alımlar ve satimlarinizi kademeli olarak yapın son üç yıldır böyle oldu daha ötesini bilmem ha bu sene biraz farklı gibi ama bakalım ne olacak temmuz Ağustos olur elbet olacak bol kazanclar
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
May 18, 2018, 09:19:17 PM

Kripto piyasalara yeni girecekler icin harika bir paylasim olmus. Bende nacizane su konuya deginmek isterim. Asla kaybetmenin sizi sıkıntıya sokacagi kadar parayla bu islere girmeyin.
BTheDevilsTattoo
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
May 18, 2018, 09:30:07 PM

Çok teşekkürler yeni başlayanlar için gerçekten yararlı bilgiler
forumevi
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
May 19, 2018, 07:11:26 AM

Güzel bilgiler teşekkür ederim paylaşım için , piyasayı maalesef balinaların yönlendirdiği , etkileyebildiği bir piyasada temel kurallar koymak çok ta mantıklı değil , token ya da coinler projelerinin başarısı yanında balinaların da belirleyebilmesi bu piyasanın en büyük çelişkisi.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
May 19, 2018, 09:24:13 AM

Güzel bilgiler teşekkür ederim paylaşım için , piyasayı maalesef balinaların yönlendirdiği , etkileyebildiği bir piyasada temel kurallar koymak çok ta mantıklı değil , token ya da coinler projelerinin başarısı yanında balinaların da belirleyebilmesi bu piyasanın en büyük çelişkisi.

Bunun gecici bir sorun olduğunu düşünüyorum. Uzun vadede ister istemez Bitcoin ve altların kullanıcı sayısı artacak ve her artış da bir kaç kişinin piyasaya etkisi azalacaktır. Mesela ben belli bir seviyeye ulaşmadan satmayacağım eninde sonunda benim gibi insanlar artacak ve bu artış sonunda Bitcoin fiyatını arttıracaktır.
notechiante
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 24, 2018, 12:17:18 PM

çok faydalı ve öğretici bir paylaşım olmuş ellerinize sağlık
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
August 24, 2018, 07:21:59 PM

En güzeli bul bir balina, hamlelerini çöz, tabi bundan onun haberi olmasın, takıl peşine o alınca al o satınca sat. Belki onun kadar kazanamazsın ama kazandıkların seni ihya eder Smiley

Bitcoin-Turkiye (OP)
Sr. Member

Activity: 1664
Merit: 271

View Profile
September 24, 2018, 10:50:53 PM

değerli yorumlarınız ve ilaveten yaptığınız katkılardan ötürü teşekkürler.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
September 25, 2018, 04:22:39 AM

Çok güzel tespitler yapılmış.Aslında bu tür yazılar onunup bilgi ve tecrübeler edinerek Kripto piyasasında iyi paralar kazanılabilir.Ama girilecek noktanın doğru olması lazım,yani daha doğrusu gireceğiniz Kripto para biraz dinlenmiş olması lazım, dalga nın büyüklüğü riskli olduğunu gösterir buna dikkat etmek gerekir.
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
September 25, 2018, 07:32:49 AM

Bu piyasadaki en önemli husus sabır öncelikle sabretmeyi öğrenmelisiniz. Ani düşüşlerde ki panik satışları buna en güzel örnek. Elinizi de var olanı satmadığınız sürece zarar etmiş olmazsınız.
fbmania
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
September 26, 2018, 10:15:09 AM

Tespitler çok güzel lakin bu piyasa koşullarında kar eden çok az kişidir diye düşünüyorum hayat kurtaran benim görüşüm kademeli alım ve satimdir çoğu kez zarardayken bu sayede kar yaptığım oldu
samiyun
Jr. Member
*

Activity: 67

View Profile
September 26, 2018, 08:51:52 PM

Metodlar genel itibariyle yanlış yapmaya engel olmada fayda sağlayabilirler. Ama kazanç konusunda kısmen doğru bilgiler. Çünkü kazanç konusunda en büyük etken şanstır. Şansın olacak abicm herşeyden önce. Şansın varsa scam projede bile kazanırsın  Cheesy Cheesy
spawn44
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
September 26, 2018, 09:00:40 PM

Alsan bi dert almasan başka bir dert. Hadi aldın diyelim satsan bi dert satmayın beklesen başka bi dert. hadi bekledin diyelim. fiyatı düşse bi dert çıksa başka bi dert... Say say bitmez. Kar elde edebilmek için belki de hiç girmemek gerekiyor Cheesy Bunu bilsen bi dert bilmesen başka bi dert.
aakgezen
Member
**

Activity: 249
Merit: 11

View Profile WWW
September 26, 2018, 10:50:12 PM

Özellikle güncel haberlerin izlenmesinin yatırımın takibinde ve kar elde etmede büyük katkılar sunacağını düşünüyorum. Ayrıca hacim bir kripto paranın piyasa derinliğini ölçmekte gerçekten çok işe yarar bir veridir.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
November 16, 2018, 07:08:03 PM

güncel haberleri takip etmek önemli gelişmeleri görmek hareketi öngörebilir. bir de sabırsızsanız girmeyin ağlamayın şu piyasada.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Resulbil
Jr. Member
*

Activity: 236

View Profile
November 17, 2018, 07:00:08 PM

Şu piyasa kadar belirsiz bir şey görmedim ne olacağı belli olmayan bir piyasa.çizim takip ıvır zıvır hiç bir falan da işe yaramıyor boş öneri
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: