Bitcoin Forum
April 18, 2024, 02:30:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty...iskustva??  (Read 1443 times)
sunja (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 2


View Profile
February 24, 2018, 06:33:35 PM
 #1

Pozdrav.

Da li imate iskustva sa Bounty....mislim na Twitter ,Telegram  Campaign isl.
Istine to  ne kosta nista....ali da li se isplati.
Da li je netko nesto dobio? Huh Huh

lp
1713450630
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713450630

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713450630
Reply with quote  #2

1713450630
Report to moderator
1713450630
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713450630

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713450630
Reply with quote  #2

1713450630
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713450630
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713450630

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713450630
Reply with quote  #2

1713450630
Report to moderator
1713450630
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713450630

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713450630
Reply with quote  #2

1713450630
Report to moderator
Ferki
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 25


View Profile
February 24, 2018, 06:42:11 PM
 #2

Uglavnom se dosad vidi da si nesto radio na spreadsheet, ali dok se ICO ne zavrsi  nema ni coins
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
February 24, 2018, 11:14:27 PM
 #3

Pozdrav.

Da li imate iskustva sa Bounty....mislim na Twitter ,Telegram  Campaign isl.
Istine to  ne kosta nista....ali da li se isplati.
Da li je netko nesto dobio? Huh Huh

lp

Uvijek se uspije nešto zaraditi, Telegram kampanje su u pravilu najmanje zahtjevne, ali i najmanje na njima zaradiš. S Twitterom nemam iskustva. Signature će ti donosit isto nešto čim postaneš Junior Member.
Kombiniraj s Airdropovima i ne budi nestrpljiv, iz mog iskustva najbolje prođeš na tokenima koje čekaš po par mjeseci.

Predlažem ti za početka da pogledaš ovu temu : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2929934.0

Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
February 25, 2018, 11:13:00 AM
Merited by korni74 (4), RegulusHr (1)
 #4

Već nekoliko mjeseci se bavim s bounty kampanjama.
Ponajviše twitter i telegram, nešto manje signature na bitcointalk.
Da li ćeš i koliko zaraditi ovisi ponajmanje o tebi, više o broju ljudi koji se prijavio i s kojim djeliš pool. Kao i o broju sljedebenika na twitteru.
Primjerice, ArcBlock je bio odličan ICO i pretpostavljam kako će tokeni rasti. Međutim toliko je bio veliki broj ljudi u twitter i telegram kampanji da na kraju dobiješ siću. Jedva 10 USD tokena.
S druge strane, neki manji ICO koji je jedva prošao (npr. Acorn collective) ili koji je imao malo ljudi u telegram grupi (Copytrack).. dobiješ i po nekoliko stotina dolara tokena samo zato jer nije bilo mnogo ljudi. Jedva su prošli i idu na exchange. To je najbitnije.
Da nisu prošli tada bi imao mnoštvo tokena ali ne bi ih imao gdje prodati. Dakle bezvrijednih. To je najveći rizik bounty kampanja. Da radiš nekoliko mjeseci a naposljetku dobiješ bezvrijedne tokene projekta koji nije uopće zaživio.
sunja (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 2


View Profile
February 25, 2018, 12:39:49 PM
 #5

Denijal

Ok, hvala na odgovoru...tako sam nesto i  predpostavljao...

lp
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
February 27, 2018, 09:09:45 AM
Merited by RegulusHr (1)
 #6

Denijal

Ok, hvala na odgovoru...tako sam nesto i  predpostavljao...

lp

Ako si možeš odvojiti nešto slobodnog vremena, vrijedi pokušati sudjelovati nekoliko mjeseci. Tada ćeš već skupiti kvalitetno iskustvo i znanje za odabir novih bounty-a a imat ćeš i konkretne informacije u isplativosti.
Jedan savjet, nemoj uvijek žuriti sa prodajom tokena nakon završetka ICO-a i dodjele jer je tada cijena uglavnom najniža. Ako ti se sviđa projekt i imaš pozitivno mišljenje o developerima, ponekad vrijedi pričekati da se token izlista na nekim većim burzama.
ovcijisir
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1491
Merit: 320


🐪 https://freebitco.in/?r=38535612


View Profile WWW
February 27, 2018, 07:57:57 PM
 #7

U zadnjih mjesec dana sam se prijavio na preko 20 telegram bounty kampanja, za sada sam dobio dva tokena. Na žalost nisu još izlistani na burzama tako da ne mogu odrediti točnu zaradu. Također za neke se ispostavilo da su scam (Royal cash). Za neke od tokena koji su na pre-sale treba čekati i po nekoliko mjeseci dok ne prođe proces prodaje tokena (ICO). Kad završi ICO šalju se tokeni investitorima i na kraju bounty hunterima:)

Ukoliko ICO završi ranije od predviđenog (ako se dostigne hardcap) onda se ranije i dobiju tokeni.

Za sada ne mogu reći da se nešto previše isplatilo ukoliko se računa trud oko uloženog/dobivenog, ali je bila interesantna zanimacija.

zutigenij1000
Member
**
Offline Offline

Activity: 154
Merit: 12


View Profile
February 27, 2018, 08:00:38 PM
 #8

Ja zasad imam jako dobrih iskustava s bounty kampanjama, aktivno sudjelujem na raznim forumima, ponekad napišem poneki članak, pratim telegram, sudjelujem u raznim airdropovima (napravio sam poseban mail za to). U posljednja dva-3 mjeseca zaradio sam oko 170 dolara što je sasvim dovoljna suma. Samo zapamti pošto ti je većina tokena na Ethereum mreži i zato ti treba poseban novčanik da imaš dovoljno ethereuma da pošalješ tokene na burzu i onda možeš početi trgovati.

katanic97
Member
**
Offline Offline

Activity: 160
Merit: 23


View Profile
March 22, 2018, 05:43:35 PM
 #9

Ja zasad imam jako dobrih iskustava s bounty kampanjama, aktivno sudjelujem na raznim forumima, ponekad napišem poneki članak, pratim telegram, sudjelujem u raznim airdropovima (napravio sam poseban mail za to). U posljednja dva-3 mjeseca zaradio sam oko 170 dolara što je sasvim dovoljna suma. Samo zapamti pošto ti je većina tokena na Ethereum mreži i zato ti treba poseban novčanik da imaš dovoljno ethereuma da pošalješ tokene na burzu i onda možeš početi trgovati.

Drago mi je sto vidim dosta pozitivnih kometara sto se tice bounty-a
Poceo sam raditi 4 kampanje,mislim da nece biti lose kad se zavrsi jer ipak bounty donosi vise nego airdrop
Tako da polako,cekam da dodju tokeni i da ih za neko odredjeno vreme prodam
KriptoCoder
Member
**
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 17


View Profile
March 22, 2018, 07:00:06 PM
 #10

Ja zasad imam jako dobrih iskustava s bounty kampanjama, aktivno sudjelujem na raznim forumima, ponekad napišem poneki članak, pratim telegram, sudjelujem u raznim airdropovima (napravio sam poseban mail za to). U posljednja dva-3 mjeseca zaradio sam oko 170 dolara što je sasvim dovoljna suma. Samo zapamti pošto ti je većina tokena na Ethereum mreži i zato ti treba poseban novčanik da imaš dovoljno ethereuma da pošalješ tokene na burzu i onda možeš početi trgovati.

Drago mi je sto vidim dosta pozitivnih kometara sto se tice bounty-a
Poceo sam raditi 4 kampanje,mislim da nece biti lose kad se zavrsi jer ipak bounty donosi vise nego airdrop
Tako da polako,cekam da dodju tokeni i da ih za neko odredjeno vreme prodam

Uglavnom sve zavisi od tebe i koliko imas slobodnog vremena da se posvetis pisanju.
Mnogi moji frendovi su bolje prosli sa bounty kampanjama nego sa Airdropom.
Ja trenutno zbog situacije na poslu nemam vremena da se kvalitetno posvetim bounty-u. Moras pokusati i biti uporan.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord   ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
March 22, 2018, 09:16:26 PM
 #11

Ja zasad imam jako dobrih iskustava s bounty kampanjama, aktivno sudjelujem na raznim forumima, ponekad napišem poneki članak, pratim telegram, sudjelujem u raznim airdropovima (napravio sam poseban mail za to). U posljednja dva-3 mjeseca zaradio sam oko 170 dolara što je sasvim dovoljna suma. Samo zapamti pošto ti je većina tokena na Ethereum mreži i zato ti treba poseban novčanik da imaš dovoljno ethereuma da pošalješ tokene na burzu i onda možeš početi trgovati.

Drago mi je sto vidim dosta pozitivnih kometara sto se tice bounty-a
Poceo sam raditi 4 kampanje,mislim da nece biti lose kad se zavrsi jer ipak bounty donosi vise nego airdrop
Tako da polako,cekam da dodju tokeni i da ih za neko odredjeno vreme prodam

Uglavnom sve zavisi od tebe i koliko imas slobodnog vremena da se posvetis pisanju.
Mnogi moji frendovi su bolje prosli sa bounty kampanjama nego sa Airdropom.
Ja trenutno zbog situacije na poslu nemam vremena da se kvalitetno posvetim bounty-u. Moras pokusati i biti uporan.

Pa naravno da na bountiyu moraš više zaraditi jer to podrazumijeva više rada (mada je i tu odnos uloženog vremena i potencijalne zarade više nego dobar), dok je za airdrop jedini je posao popuniti prijavu.
katanic97
Member
**
Offline Offline

Activity: 160
Merit: 23


View Profile
March 22, 2018, 09:54:12 PM
 #12

Ja zasad imam jako dobrih iskustava s bounty kampanjama, aktivno sudjelujem na raznim forumima, ponekad napišem poneki članak, pratim telegram, sudjelujem u raznim airdropovima (napravio sam poseban mail za to). U posljednja dva-3 mjeseca zaradio sam oko 170 dolara što je sasvim dovoljna suma. Samo zapamti pošto ti je većina tokena na Ethereum mreži i zato ti treba poseban novčanik da imaš dovoljno ethereuma da pošalješ tokene na burzu i onda možeš početi trgovati.

Drago mi je sto vidim dosta pozitivnih kometara sto se tice bounty-a
Poceo sam raditi 4 kampanje,mislim da nece biti lose kad se zavrsi jer ipak bounty donosi vise nego airdrop
Tako da polako,cekam da dodju tokeni i da ih za neko odredjeno vreme prodam

Uglavnom sve zavisi od tebe i koliko imas slobodnog vremena da se posvetis pisanju.
Mnogi moji frendovi su bolje prosli sa bounty kampanjama nego sa Airdropom.
Ja trenutno zbog situacije na poslu nemam vremena da se kvalitetno posvetim bounty-u. Moras pokusati i biti uporan.

Pa naravno da na bountiyu moraš više zaraditi jer to podrazumijeva više rada (mada je i tu odnos uloženog vremena i potencijalne zarade više nego dobar), dok je za airdrop jedini je posao popuniti prijavu.
Sta znas,ja imam drugara koji je aplicirao na 2-3 airdropa i dobio tokene u vrednosti od 700 dolara
Pratio je i na kraju prodao za 650,ipak tu treba imati srece jer kao sto kazes treba samo ispuniti formu nista drugo
Ali ipak,zna nekad i da se posreci,sta ti je 2 min da ispunis formu,nista bukvalno
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
March 23, 2018, 07:12:31 AM
 #13

Ja zasad imam jako dobrih iskustava s bounty kampanjama, aktivno sudjelujem na raznim forumima, ponekad napišem poneki članak, pratim telegram, sudjelujem u raznim airdropovima (napravio sam poseban mail za to). U posljednja dva-3 mjeseca zaradio sam oko 170 dolara što je sasvim dovoljna suma. Samo zapamti pošto ti je većina tokena na Ethereum mreži i zato ti treba poseban novčanik da imaš dovoljno ethereuma da pošalješ tokene na burzu i onda možeš početi trgovati.

Drago mi je sto vidim dosta pozitivnih kometara sto se tice bounty-a
Poceo sam raditi 4 kampanje,mislim da nece biti lose kad se zavrsi jer ipak bounty donosi vise nego airdrop
Tako da polako,cekam da dodju tokeni i da ih za neko odredjeno vreme prodam

Uglavnom sve zavisi od tebe i koliko imas slobodnog vremena da se posvetis pisanju.
Mnogi moji frendovi su bolje prosli sa bounty kampanjama nego sa Airdropom.
Ja trenutno zbog situacije na poslu nemam vremena da se kvalitetno posvetim bounty-u. Moras pokusati i biti uporan.

Pa naravno da na bountiyu moraš više zaraditi jer to podrazumijeva više rada (mada je i tu odnos uloženog vremena i potencijalne zarade više nego dobar), dok je za airdrop jedini je posao popuniti prijavu.
Sta znas,ja imam drugara koji je aplicirao na 2-3 airdropa i dobio tokene u vrednosti od 700 dolara
Pratio je i na kraju prodao za 650,ipak tu treba imati srece jer kao sto kazes treba samo ispuniti formu nista drugo
Ali ipak,zna nekad i da se posreci,sta ti je 2 min da ispunis formu,nista bukvalno

Za tako nešto (na airdropu dobiti tokene u vrijednosti 700-tinjak dolara) u današnje vrijeme treba imati jako puno sreće. To je bilo lakše prije nekoliko mjeseci. Sad ima puno više airdropova, a samim time i puno više prijevara pa treba biti pažljiv. Naravno, prijavom na airdrop se ne može izgubiti ništa, ali treba paziti koje tokene ćete kupovati po izrazito niskim cijenama u početku. Ja sam imao sreće pa sam lovu (odnosno ETH) popušio samo na jednom projektu gdje sam uložio nekih $50 da bi lik nakon kratkog vremena dumpao sve svoje tokene i zbrisao.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
March 24, 2018, 12:38:40 PM
 #14

Ja sam imao sreće pa sam lovu (odnosno ETH) popušio samo na jednom projektu gdje sam uložio nekih $50 da bi lik nakon kratkog vremena dumpao sve svoje tokene i zbrisao.


Samo $50?! To je stvarno dobro. Ja sam, prema mojoj računici, na slične 'pothvate' popušio preko 2000 dolara vrijednosti do sada! Wink
Naravno, većina toga je i došlo od raznih airdropova i bountya pa se tješim 'kako došlo tako prošlo' ali svaka škola se skupo plaća pa sam sada puno oprezniji kod investicija. 
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
March 24, 2018, 03:36:47 PM
 #15

Ja sam imao sreće pa sam lovu (odnosno ETH) popušio samo na jednom projektu gdje sam uložio nekih $50 da bi lik nakon kratkog vremena dumpao sve svoje tokene i zbrisao.


Samo $50?! To je stvarno dobro. Ja sam, prema mojoj računici, na slične 'pothvate' popušio preko 2000 dolara vrijednosti do sada! Wink
Naravno, većina toga je i došlo od raznih airdropova i bountya pa se tješim 'kako došlo tako prošlo' ali svaka škola se skupo plaća pa sam sada puno oprezniji kod investicija. 

Znam da je dobro. Imao sam sreće da sam naletio na dobre projekte. Odnosno nisam naletio na prevare osim tog jednog "projekta".
Ovih tvojih $2000 mi se čini jako puno. Istina, treba razmišljati kako došlo, tako prošlo ali čovjeku ipak bude krivo. Ali kako i sam kažeš - svaka škola se plaća.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
joes021
Member
**
Offline Offline

Activity: 62
Merit: 10

CEO @ cryptolandscout.com


View Profile WWW
March 24, 2018, 03:51:55 PM
 #16

Ne shvatam.

Šta treba raditi kod signature kampanja?

Zar to nije samo postaviš potpis?

https://cryptolandscout.com | Crypto Market Scanner that monitors Price Action, ABCD patterns, Fib, RSI, RSI Divergences, MA, Heikin Ashi Candles, Smoothed Heikin Ashi at all time frames, and all coins on a single display.
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
March 24, 2018, 04:07:38 PM
 #17

Već nekoliko mjeseci se bavim s bounty kampanjama.
Ponajviše twitter i telegram, nešto manje signature na bitcointalk.
Da li ćeš i koliko zaraditi ovisi ponajmanje o tebi, više o broju ljudi koji se prijavio i s kojim djeliš pool. Kao i o broju sljedebenika na twitteru.
Primjerice, ArcBlock je bio odličan ICO i pretpostavljam kako će tokeni rasti. Međutim toliko je bio veliki broj ljudi u twitter i telegram kampanji da na kraju dobiješ siću. Jedva 10 USD tokena.
S druge strane, neki manji ICO koji je jedva prošao (npr. Acorn collective) ili koji je imao malo ljudi u telegram grupi (Copytrack).. dobiješ i po nekoliko stotina dolara tokena samo zato jer nije bilo mnogo ljudi. Jedva su prošli i idu na exchange. To je najbitnije.
Da nisu prošli tada bi imao mnoštvo tokena ali ne bi ih imao gdje prodati. Dakle bezvrijednih. To je najveći rizik bounty kampanja. Da radiš nekoliko mjeseci a naposljetku dobiješ bezvrijedne tokene projekta koji nije uopće zaživio.

Izvini mozes li malo detaljnije da objasnis kako funcionisu Telegram kampanje, odnosno sta se tamo ocekuje od tebe? Koliko postova je dovoljno nedeljno i koji kvalitet bi to otprilike trebalo da bude?

Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
March 24, 2018, 04:09:17 PM
 #18

Ne shvatam.

Šta treba raditi kod signature kampanja?

Zar to nije samo postaviš potpis?

Uglavnom moras ispuniti odredjenu kvotu postova, na primer 10 nedeljno ako si placen po nedelji ili ako si placen po postu onda je tebi u interesu da pises sto vise postova da bi dobio sto vise tokena. Sve zavisi od kampanje.
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
March 24, 2018, 05:56:53 PM
 #19

Već nekoliko mjeseci se bavim s bounty kampanjama.
Ponajviše twitter i telegram, nešto manje signature na bitcointalk.
Da li ćeš i koliko zaraditi ovisi ponajmanje o tebi, više o broju ljudi koji se prijavio i s kojim djeliš pool. Kao i o broju sljedebenika na twitteru.
Primjerice, ArcBlock je bio odličan ICO i pretpostavljam kako će tokeni rasti. Međutim toliko je bio veliki broj ljudi u twitter i telegram kampanji da na kraju dobiješ siću. Jedva 10 USD tokena.
S druge strane, neki manji ICO koji je jedva prošao (npr. Acorn collective) ili koji je imao malo ljudi u telegram grupi (Copytrack).. dobiješ i po nekoliko stotina dolara tokena samo zato jer nije bilo mnogo ljudi. Jedva su prošli i idu na exchange. To je najbitnije.
Da nisu prošli tada bi imao mnoštvo tokena ali ne bi ih imao gdje prodati. Dakle bezvrijednih. To je najveći rizik bounty kampanja. Da radiš nekoliko mjeseci a naposljetku dobiješ bezvrijedne tokene projekta koji nije uopće zaživio.

Izvini mozes li malo detaljnije da objasnis kako funcionisu Telegram kampanje, odnosno sta se tamo ocekuje od tebe? Koliko postova je dovoljno nedeljno i koji kvalitet bi to otprilike trebalo da bude?


U pravilu Telegram kampanje nisu zahtjevne, u nekima se dovoljno samo prijaviti u kanal, neke druge zahtijevaju nekakvu aktivnost ali da to ne bude spam.
Preporučam ti da se prijavljuješ na ove koje ne traže nikakvu aktivnost ili eventualno jednu do dvije poruke tjedno.
Nekad se traži da uz svoj nadimak u naziv staviš i ime njihovog projekta, za to daju nešto više tokena ali te to može koštati tokena u nekom drugom projektu jer nitko ne voli da u njihovom telegram kanalu iskače ima drugog projekta.
Ovdje je kolega @ovcijisir obradi puno Telegram kampanji pa možeš od tuda krenuti.
 
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
March 24, 2018, 10:39:41 PM
 #20

Već nekoliko mjeseci se bavim s bounty kampanjama.
Ponajviše twitter i telegram, nešto manje signature na bitcointalk.
Da li ćeš i koliko zaraditi ovisi ponajmanje o tebi, više o broju ljudi koji se prijavio i s kojim djeliš pool. Kao i o broju sljedebenika na twitteru.
Primjerice, ArcBlock je bio odličan ICO i pretpostavljam kako će tokeni rasti. Međutim toliko je bio veliki broj ljudi u twitter i telegram kampanji da na kraju dobiješ siću. Jedva 10 USD tokena.
S druge strane, neki manji ICO koji je jedva prošao (npr. Acorn collective) ili koji je imao malo ljudi u telegram grupi (Copytrack).. dobiješ i po nekoliko stotina dolara tokena samo zato jer nije bilo mnogo ljudi. Jedva su prošli i idu na exchange. To je najbitnije.
Da nisu prošli tada bi imao mnoštvo tokena ali ne bi ih imao gdje prodati. Dakle bezvrijednih. To je najveći rizik bounty kampanja. Da radiš nekoliko mjeseci a naposljetku dobiješ bezvrijedne tokene projekta koji nije uopće zaživio.

Izvini mozes li malo detaljnije da objasnis kako funcionisu Telegram kampanje, odnosno sta se tamo ocekuje od tebe? Koliko postova je dovoljno nedeljno i koji kvalitet bi to otprilike trebalo da bude?


U pravilu Telegram kampanje nisu zahtjevne, u nekima se dovoljno samo prijaviti u kanal, neke druge zahtijevaju nekakvu aktivnost ali da to ne bude spam.
Preporučam ti da se prijavljuješ na ove koje ne traže nikakvu aktivnost ili eventualno jednu do dvije poruke tjedno.
Nekad se traži da uz svoj nadimak u naziv staviš i ime njihovog projekta, za to daju nešto više tokena ali te to može koštati tokena u nekom drugom projektu jer nitko ne voli da u njihovom telegram kanalu iskače ima drugog projekta.
Ovdje je kolega @ovcijisir obradi puno Telegram kampanji pa možeš od tuda krenuti.
 

Hvala, odlican spisak, tamand a zaradim nesto vec veceras Smiley

Takodje bi  svima koji su zainteresovani za bounty kampanje preporucio Bountyhive sajt. Momci rade odlicno, imaju vrlo kvalitetne projekte i rade sav sporedni posao. Vode evidenciju, submit postova, vode racuna oko kredibiliteta projekta i isplate. Imaju i aktivnu Telegram podrsku. Ucesnicima ostaje samo da dva puta nedeljno seruju postove za Fejsbuk ili 5 puta nedeljno retvituju. Za Telegram i Reddit nisam siguran kako ide. Razimlsljanje i obaveze svedene na minimum pa se moze i mnogo vise toga uraditi.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!