Bitcoin Forum
April 18, 2024, 02:37:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Poloniex Satıldı  (Read 810 times)
kulis0
Member
**

Activity: 132
Merit: 10

"One Token to Move Anything Anywhere"

View Profile
February 27, 2018, 09:00:47 PM

ABD merkezli eşler arası ödeme teknolojileri şirketi Circle, kripto para borsası Poloniex'i satın aldığını resmen duyurdu. Bu ayın başında yayınladığımız bir haberle dünyanın en büyük kripto para borsalarından Poloniex’in ABD merkezli eşler arası ödeme teknolojileri şirketi Circle tarafından satın alınabileceğini bildirmiştik.

Circle, bugün yaptığı açıklamayla Poloniex‘i satın aldığını resmen duyurdu.

Circle’ın resmi blogu üzerinden yapılan duyuruda “Circle’ın lider kripto para borsası Poloniex’i satın alarak küresel finans için yeni bir vizyona olan bağlılığını genişlettiğini duyurmaktan gurur duyuyoruz.” denildi.

Merit verenlere teşekkür ederim.

vala şuan ciddi anlamda şakınlık içersindeyim kardeşim ama poloniex coin borsada baya zayıflamıştı bu satın alma işi yükselmesini sağlayacaktır poloniex coin in tam yatırım yapma fırsatı şuan ama biraz teknik destek bölümüyle uğraşaları gerekecek

1713451065
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713451065
Reply with quote  #2

1713451065
Report to moderator
1713451065
Hero Member
*

Ignore
1713451065
Reply with quote  #2

1713451065
Report to moderator
1713451065
Hero Member
*

Ignore
1713451065
Reply with quote  #2

1713451065
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
February 27, 2018, 09:48:10 PM

Poloyu böyle bir şirketin alması kriptoya olan büyük şirketlerin ilgisini gösterdiği için bi yandan sevindirici bi haber.yani piyasaya olan güveni tazeliyor diyebilirim.poloniex daha profesyonel ellerde daha iyi yerlere gelecektir diye düşünüyorum.uzun zamandır işlem yapmayı bırakmıştım eğer yeni coinler eklenirse tekrar dönüş yapabilirim
Sync485
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 27, 2018, 11:39:49 PM

güzel olmuş. circle nedir bilmiyorum ama poloneixe çöpe gidiyordu. şu supporta bir el atması lazım acilen alan şirketin. coin grafiklerini falanda daha dinamik yapmalılar.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 27, 2018, 11:43:21 PM

El değişmesine her zaman güzel bir gözle bakarım şimdi poloya yeni coinler eklenir bu yüzden eklenenler pumplanır coini de tutturduk mu dünyanın parasını kazanırız  Grin
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
February 27, 2018, 11:54:09 PM

Ne kadar coin varsa yavaş yavaş POLO'ya girmeye başlar. Bittrex mantığında hareket edeceklerdir. Çeşitlilik her zaman kazandırır. Böyle bir işe kalkışıp milyonlarca dolar para verdilerse piyasaya ciddi kan pompalayacaklardır. Hayırlısı olsun bakalım. İnşallah eski günlerine döner de, bizler de döneriz polocuğa.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
February 28, 2018, 12:06:30 AM

ABD merkezli eşler arası ödeme teknolojileri şirketi Circle, kripto para borsası Poloniex'i satın aldığını resmen duyurdu. Bu ayın başında yayınladığımız bir haberle dünyanın en büyük kripto para borsalarından Poloniex’in ABD merkezli eşler arası ödeme teknolojileri şirketi Circle tarafından satın alınabileceğini bildirmiştik.

Circle’ın resmi blogu üzerinden yapılan duyuruda “Circle’ın lider kripto para borsası Poloniex’i satın alarak küresel finans için yeni bir vizyona olan bağlılığını genişlettiğini duyurmaktan gurur duyuyoruz.” denildi.

alanlarda eskiden bitcoini kotuleyen ekip Smiley

therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
February 28, 2018, 02:40:58 AM

“Circle’ın lider kripto para borsası Poloniex’i satın alarak küresel finans için yeni bir vizyona olan bağlılığını genişlettiğini duyurmaktan gurur duyuyoruz.” dediler ve bir kaç ay evvel kripto paralar ve özellikle Bitcoinle ilgili söylemlerinin amacının spekülasyon yaparak piyasayı manipüle etmek olduğunu ispatladılar. Bu arada zararına satılan Bitcoinleri ucuz fiyattan satın almayı da ihmal etmemişlerdir.
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
February 28, 2018, 05:45:09 AM

vala şuan ciddi anlamda şakınlık içersindeyim kardeşim ama poloniex coin borsada baya zayıflamıştı bu satın alma işi yükselmesini sağlayacaktır poloniex coin in tam yatırım yapma fırsatı şuan ama biraz teknik destek bölümüyle uğraşaları gerekecek

Poloniex coin mi ? Siz bu post kasma işini baya abartmışsınız merit vs de fayda etmiyor Cheesy bnb kcs vs derken aramızdaki amatörler her borsanın kendi coini var gibi bi yanılgıya düştü sanırım.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
February 28, 2018, 11:23:06 PM

Dalgadan girmiş konu poloniex coin falan şaka maka merit gerçek olmasın bu olay. Binancenin yukselişi karşısında siteyi yenileyip birde ico çakmasınlar?
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
February 28, 2018, 11:36:16 PM

polocoin plx çıkar yakında. demedı demeyın.

zaten satılmasa kapanacaktı. iyice cıvkı çıkmıştı polonun.
Kennedy
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
February 28, 2018, 11:50:22 PM

Poloniex 2017'nin ilk yükseliş dönemi başladığında çok kullanılan bir borsaydı ve piyasayı domine ediyordu daha sonra ticketlere cevap vermemesinden ve yavaşlığından dolayı insanlar Bittrex adlı kriptopara borsasını kullanmaya başladı aynı şekilde Bittrex'te ticketlere cevap vermeyince Binance adlı borsayı kullanmaya başladılar. Şu anda da Binance'de hiçbir sorun olmamasına rağmen devamlı botların emirleriyle karşı karşıya kalıyoruz, sistem o kadar iyi işliyorki Binance'de şu ana kadar hiçbir zaman ticket açmak zorunda kalmadım. Binance'nin tek sıkıntısı var o da her türlü coini bulundurmaması bundan dolayı tek bir borsa kullanmak bizim gibi kullanıcılara yetmiyor. Poloniex'in el değiştirmesi piyasa açısından olumlu bir haber mi bilmiyorum ama Goldman Sachs adını duyduğum anda irkilmedim değil. Bitcoin'e dıştan müdahale edilemediğini sizde biliyorsunuz belki de amaç içten çökertmek, fiyatı dengelemektir.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
February 28, 2018, 11:59:58 PM

Satılması iyi olmuş Bayağı eskimişti zaten çok fazla eski kullanıcı sayısı yoktu artık herkes binance'a geçmişti  Bunlar aldıktan sonra belki eski şaşaalı günlerine geri çevirebilir ler diye umuyorum

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
March 01, 2018, 12:43:42 AM

Pkloniex ‘i Circle şirketi satın aldığına göre eski şaşalı günlerine dönmesi an meselesi demektir. Malum satın alan şahıs Goldman Sash olunca, parasını sokağa atmayacağını tahmin etmek zor değil. Kendisi yakın zamana kadar kripto paralara pek sıcak bakmıyordu, artık fikir değiştirmiş anlaşılan. Bakalım Poloniex’in tercih edilmesi için neler yapacaklar?
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 01, 2018, 06:10:35 AM

Goldman Sash ceosu degilmiydi kripto yatırımına müşteriyi yönlendiren çalışanı kovarım diyip piyasanın içine ettikten sonra malı toplayan, bu herifin aldığı borsada işlem yapmak çok riskli
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2394
Merit: 1358

View Profile
March 01, 2018, 06:17:48 AM

Bu habere çok sevindim, poloniex'i kullanmayalı bir hayli olmuştu çünkü bittrex ve binance'a göre çok sorunluydu. Şu anda sağlam bir yatırımcı desteğiyle rekabeti arttıracak olması güzel, belki de regülasyon da iyi olur.
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
March 01, 2018, 06:51:23 AM

Poloniex müşteri hizmetlerine adam alırlar artık Smiley) benim ticket için cevap sürem 14 gün olmuştu ama aylardır cevap alamayan bir yığın insan gördüm sosyal medyada, Tabi bu işin local kısmı asıl görülmesi gereken piyasa yapıcılarının artık büyük abiler tarafından belirleneceği konusu, bizler için çok olumlu bir haber
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
March 01, 2018, 09:14:31 AM

Poloniex çöp olma yolunda gidiyordu, onlarca arkadaştan kullanan yok kim kullanıyor bu poloyu merak ediyorum, bu satın almayla bişeyler değişebilir gibime geliyor, alan adamlar boşa almamıştır.
batux
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
March 01, 2018, 09:36:50 AM

ABD'de kripto paralar için desteğin artması gelecek için umut verici. Zaten ABD'de kripto paralar için destek artmazsa, kripto paralar yaygın bir duruma gelemez bence. ABD'nin daha fazla yatırımı ve ciddi adımları bu teknolojinin bir standart olmasını sağlayacaktır.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 01, 2018, 09:39:03 AM

Benimde ilk kullandığım borsa Poloniex ama yakın zamanda Binance borsasına geçiş yaptım. Bitrex bana hiç sıcak gelmedi.

İnsanlar bir çok problem yaşamasına rağmen sanırım şans eseri hiç problem ile karşılaşmadım.

Keşke daha önce satılsaydı bu kadar kan kaybetmezdi en azından.

Bitcoin / Ethereum / Monero
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
March 01, 2018, 09:56:55 PM

Poloniex borsasını çok az kullandım. Binance borsasını aktif olarak kullanıyorum. Poloniex satış işlemi kripto dünyasına faydalı olacaksa güzel olmuş. Yeni bir açılım yaparlar.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: