Bitcoin Forum
May 15, 2024, 07:34:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: AUTO(CUBE) token  (Read 1148 times)
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
March 02, 2018, 01:54:19 PM

Şu an sadece okex'de listeleniyor ama ileri de başka borsaya girebilir. Bugün en fazla 180 satoshiyi görmüş. Dün baya düşmüştü bugün çıkışta.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
March 02, 2018, 04:34:07 PM

bana da 50k felan gelmiş coinmarcete yazınca tanesi 0,0002 dolar felan dio ama galiba o digicube farklı bir coin anlık fiyatı ne kadar acaba cube'nişn
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 02, 2018, 04:39:49 PM

Dün e gore bugün %135 artmış durumda bugün. Şuan benim gordugum sadece okex de islem görmesi. Yeni borsalara girdikce yükselecektir fiyatı. Dahada artacaktır fiyatı proje gayet güzel ekip çalışıyor.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 02, 2018, 04:50:46 PM

1 dolar olması zor gözüküyor.İleri de olur mu olabilir.3-4 sene sonra eğer kendini geliştirir projeyi güzel yerlere getirirse olur.Ama şu anda olması çok zor gözüküyor.112k'da bana gelmiş.Bende isterim 1 dolar olmasını ama bu kadar bol dağıtılan bounty'den açıkçası şu anda fazla bir şey beklemiyorum.
B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
March 02, 2018, 04:57:59 PM

2-3 büyük firma ile partnerlik haberi ve binance/poloniex de listelenmesi 30-40 cent' e kadar yükseltebilir anca .
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 02, 2018, 05:08:15 PM

bana da 50k felan gelmiş coinmarcete yazınca tanesi 0,0002 dolar felan dio ama galiba o digicube farklı bir coin anlık fiyatı ne kadar acaba cube'nişn

sen başka tokene bakmışsın daha orada listelenmedi şu an güncel fiyatı 190-200 satoshi civarı
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 02, 2018, 05:39:57 PM

bana da 2448 adet gelmişti bende 0.012 ether ediyor yakında çöp olur diye ne var ne yok sattım gitti. sonra arkadaşımdan öğrendim baya iyi bişeymiş. zaten adamlar iyi göndermiş. arkadaşımda 79 bin adet vardı galiba. ben de olsa o kadar miktar en az 59 binini satar gerisi ne olursa diye beklerdim ama zaten o kadar gelmedi bana da nerden geldi neye katılımın sonucu bilmiyorum en azından cüzdan da gas ücretini karşılarız artık. nasip bu kadarmış....
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 02, 2018, 06:04:13 PM

Daha önce konusunu görmeme rağmen katılmamıştım. Ünlü firmalarla anlaşma yaptığını biliyorum sadece.Toplam token sayısı da az iyi borsalara girerse uçar gider.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
March 02, 2018, 06:06:05 PM

okex de listelendi bountysine katılmıştım. Dün girdi ama bugün x2 yaptı hatta geçti. Adamlar zaten 1 günde hardcap yaptı. Türkçe konusunu caneraydın açmıştı. Zaten ekip baya ilgiliydi. Yakın zamanda daha iyi borsalara girince değeri bayağı yükselir. Yatırım yapacaklar elini çabuk tutsun çok yakın zamanda iyi yerlere gelecektir.

Bu arada cube adında başka bir token daha var karıştırmayın arkadaşalar

jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
March 02, 2018, 06:25:49 PM

Bana da 9000 küsür token göndermişler. Onu çekerek zengin olmayacağım. Bir kenarda dursun bakarsın sürpriz yapar yüzümüzü güldürür

Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
March 02, 2018, 07:13:54 PM

bountyleri şuan için satmayacam. kalsın kenarsa ne zaman erklen satsam pişman oluyorum aynı hataya düşmeyecem. bakalım başka borsalarda da listelenirse süper olucak
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 02, 2018, 07:46:09 PM

Hitbtc ile anlasmis gibi,  bu ayin 2.haftasi listelenir sanirim.  Nedense bu token hakkinda cok heyecanliyim.  Rebellious gelmisti o da iyiydi ama o heyecan yaratmamisti.  Bakalim ne olacak hayirlisi

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
March 02, 2018, 08:43:47 PM

Hitbtc ile anlasmis gibi,  bu ayin 2.haftasi listelenir sanirim.  Nedense bu token hakkinda cok heyecanliyim.  Rebellious gelmisti o da iyiydi ama o heyecan yaratmamisti.  Bakalim ne olacak hayirlisi

Hitbtc yi pek sevmesemde çok işimi görmüştür . Kore borsaları hiç token almıyor ama herşeyin bir ilki vardır neden olmasın .
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 02, 2018, 10:59:26 PM

Airdrop tokeni olacağını sanmıyorum 0,14 eth güzel para çünkü 120 dolar yaklaşık. Okex'e de girmiş bence farklı bir kampayadan almışsınız siz bu tokeni
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 02, 2018, 11:56:43 PM

Bana da gelmiş bir miktar baktım telegramına katılmışım başka bir şey yaptığımı hatırlamıyorum ama allah razı olsun adamlardan Cheesy
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 02, 2018, 11:59:48 PM

Hitbtc'ye girmesi güzel bir olay.Borsalara açıldıkça fiyatı da artacaktır.Ekibi genç ve heyecanlı.Projeleri ise çok güzel.Bu projelerini başarırlarsa güzel fiyatlanır.Bu yol haritasına uygun ilerlerse fiyatı yükselir yatırımcısına da güven gelir.Takip edilmesi gereken bir coin.
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 03, 2018, 12:21:47 AM

selam dostum rica etsem kaynak belirtebilir misin ?
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 03, 2018, 01:05:53 AM

arkadaşlar merhabalar bugün eth cüzdanımı kontrol edeyim dedim malum 1 mart oldu birçok token gönderim yapar diye düşündüm ki gerçekten de öyle olmuş 14-15 adet token gelmiş hepsini inceleyemedim fakat bu auto token dikkatimi çekti 15 bin adet yollamışlar ether deltada 15 bin tokenin fiyatı 0.14 eth civarı bu token hakkında bilgisi olan var mı ? araştırma yaptım fakat yüzeysel şeyler buldum elinde bulunan bilgisi olan var mı sizce satayım mı yoksa dursun mu kenarda

Hocam sen ya bizi kekliyon ya da sallıyon kafadan bir kere CUBE kyc yapmadan token göndermez takip etmesen nasıl alcan tokenleri. Sende cin olmadan adam çarpmaya çalısıyon. Konu açmak için mi açıyon post mu kasıyon. Bilen bilir Caneraydın123 açtı Türkçe konuyu. Orada adamlar dediler KYC yapılaması gerekiyor. Hatta sitesine bile üye olman gerekiyor kyc yapabilmen için. KYC için normalde pasaport lazımdı sağolsun caneraydın sorunu çözdü kimlikle kyc izni aldı. Buda gelmiş nerden geldiğini bilmiyorum diyor. Sallada az yavaş salla Cheesy Bizimi koparıyon anlamıyom ki Cheesy

bilader sen mal mısın sizi keklememdeki amaç ne ? konuyu adam gibi okursan birçok kişiye auto tokeninin geldiğini görürsün gördüğüm en gereksiz en saçma yorum muhtemelen sen bu tokenin bountysine katılmadın o yüzden bu karın ağrın
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
March 03, 2018, 01:13:15 AM

fiyatı okex de an itibariyle 235 satoshiyi gördü ( : çok güzel ilerliyor dün bir hevesle satacaktım 150 dolara şu an 450 dolardan fazla ediyor değeri. kesinlikle kararlıyım sanırım saklama konusunda
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
March 03, 2018, 07:22:57 AM

kardesim ne tartisiyosunuz anlamsiz yere. telegram kampanyasina katilmistim. biri de ciksin birsey yapmadan aldim diyosunuz ya, o yuzden cevap vermek istedim.
evet hicbirsey yapmadim. yani KYC falan yapmadim. 7400 adet gondermisler cuzdana. guzel de degerleniyor acikcasi...
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: