Bitcoin Forum
April 19, 2024, 06:39:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Türk yazılım ekibi tarafından geliştirilen NeXpara satışa çıkıyor  (Read 514 times)
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
March 16, 2018, 06:21:36 PM

Öncelikle ülkemiz adına bir girişim olarak bu projeyi görüyorum ve projenin başarılı olmasını gönülden destekliyorum umarım proje belirli bir grubun elinde kalmaz ve 80 milyon değerinin verilme mantığında oldugu yatırım geniş bir tabana yayılır.
1713551962
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713551962
Reply with quote  #2

1713551962
Report to moderator
1713551962
Hero Member
*

Ignore
1713551962
Reply with quote  #2

1713551962
Report to moderator
1713551962
Hero Member
*

Ignore
1713551962
Reply with quote  #2

1713551962
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713551962
Hero Member
*

Ignore
1713551962
Reply with quote  #2

1713551962
Report to moderator
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

--

View Profile
March 16, 2018, 06:53:49 PM

Sadece para kazanmak amaçlı çıkarılan bir coin gibi geliyor. Hiçbir yenilik getirmiyor bu coin. Başarılı olma ihtimalleri olacağını sanmıyorum.
crazycoindagger
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
March 16, 2018, 07:35:44 PM

hiçbir yeni şey vaad etmeyen bir proje daha sitelerinde bahsettikleri rakamları topladılarsa tebrik etmek lazım. Para yatıran arkadaşlar üzerine bir bardak su içsin. Piyasada sadece ödeme amaçlı 124253458934579384 coin var. Bu coinin şansı o diğer 348723487236487236847  coinden fazla değil.

Ya madem emek verip bir ürün çıkaracaksınız bari domain spesifik bir çözüm ekleyin ürüne. Bu kadarda hazırcı olunmazki arkadaş...
fragilesun
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
March 18, 2018, 12:40:36 PM

oldukça işi boş ve hiçbir şey vaat etmeyen bir projeydi ve rafa kalkmış. eğer para yatıran arkadaşlar varsa şirket açıklama yapmış yatırımcıların paralarını geri ödeyeceklermiş. ne diyelim geçmiş olsun.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
March 18, 2018, 05:14:14 PM

bu nexpara sanırım türklerin yaptığı en sağlam proje olarak değerlendiriliyor herkes eskilerden ders almış görünüyor ve buna güven fazla umarım yanılmazlar
mastermobile
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
March 19, 2018, 10:20:17 AM

sitesinde açıklama yapılmış. para iadeleri yapacaklamış.
by24
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
March 19, 2018, 11:46:24 AM

Proje iptal olmuş galiba anladığım kadarıyla. Zaten pek de bir şey beklemiyordum. Çok boş bir proje olarak geliyordu.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 19, 2018, 01:10:29 PM

Proje iptal olup para iadelerinin yapılacağı söylenmiş ama inşallah netice, Uruguay'dan kandırdığı insanlara paralarını iade edeceğini söyleyen tosuncuğa dönmez.
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
March 19, 2018, 02:44:51 PM

Bunlar kim inmi cinmi arkadaşım böyle para çıkartılmaz adam akıllı ekip çıkartırsın adam akıllı şeeyler yaparsın ondan sonra konu açılır ya her eglen satışa çıkartıyor anasını.

Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
March 19, 2018, 05:30:13 PM

Türkiye de sanal para ile olan boşluğu görerek yeni projeler üretmek mantıklı tarımda üretemiyoruz bari teknolojide üretelim büyük pastadan dilim almak isteyenler çoğalıyor bu da rekabet ile birlikte kaliteside yükseltir umarım
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2072
Merit: 427

Play Bitcoin PVP Prediction Game

View Profile
March 19, 2018, 06:33:05 PM

Kripto parayı günlük hayata taşıma amaçlı olduğu detayı en çok ilgimi çeken kısım oldu açıkçası. Birçok insan eminim ki böyle bir şeyin gerçekleşmesini çok istiyordur. Ben de istiyorum tabi ama henüz kripto paralar günlük hayata taşınmak konusunda hazır değiller bence. Projenin başarılı olması dileğiyle.

.BITWINUP.
▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████░░██░░████████▄
██████░░░░░░░░░▀████████
█████████░░████▄░░████████
▐█████████░░████▀░░████████▌
▐█████████░░░░░░░░░░▀██████▌
▐█████████░░███████░░██████▌
███████▀▀░░▀▀▀▀▀▀░░▄██████
██████▄▄░░▄▄░░▄▄▄███████
▀██████▄▄██▄▄████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
UP OR DOWN?
BITCOIN PVP PREDECTION GAME

▄████████████████████▄
████████████████████████
████████████████████████
███████████░░███████████
█████████░░░░░░█████████
███████░░░░░░░░░░███████
█████░░░░░░░░░░░░░░█████
█████▄░░░░░░░░░░░░▄█████
████████████████████████
████████████████████████
▀████████████████████▀

VS

▄████████████████████▄
████████████████████████
████████████████████████
█████▀░░░░░░░░░░░░▀█████
█████░░░░░░░░░░░░░░█████
███████░░░░░░░░░░███████
█████████░░░░░░█████████
███████████░░███████████
████████████████████████
████████████████████████
▀████████████████████▀
▄███████████████████████▄
██                     ██
██  █████████████████  ██
██  ▀▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▀▀  ██
█▀  ▄███████████████▄  ▀█
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███▀▀▀▀▀▀▀███▀███▀▀▀▀▀▀▀███
██  ▄▄▄▄▄ ███ ███ ▄▄▄▄▄  ██
██  █████▄ ▀███▀ ▄█████  ██
██  ███████▄▄▄▄▄███████  ██
██  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ██
███████████████████████████
MONTHLY
JACKPOT
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████▀▀██████████████▄
▄███▀░░▄▄░░▀▀███████████▄
▄███░░▄█████▄░████████████▄
████░░▀██████▀▀░░░░░▀██████
█████▄░░▀▀▀░░▄▄████▄░░█████
▀███████▄▄▄██░▀█████░░████▀
▀███████████▄░░▀▀▀░░▄███▀
▀█████████████▄▄▄█████▀
▀█████████████████▀
▀▀█████████▀▀
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████

.Play to earn Crypto.
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
wanhun
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
March 19, 2018, 07:13:26 PM

Bu nexparanın arkasında acaba çiftlik bankın dombili patronumu vardı. İkisininde piyasadan çekilme tarihleri neredeyse aynı. Kripto para piyasasındaki kerizleri de boş geçmemiş dombili.
chuckk
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 19, 2018, 08:13:24 PM

Ülkemizin adını bu tarz gelişmelerde görmek sevindirici ancak devamı gelir mi, gelişme gösterebilir mi tereddüt yaşıyorum.
Sanırım yapılan diğer projelerin etkisi var bu düşüncemde. Umarım bu sefer başarılı bir proje olur.

natureltiqqy
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
March 23, 2018, 02:29:16 PM

ne oldu bu nexpara da mı patladı. bir ara akhce çıktı piyasaya herkes çok büyük beklenti içerisine girdi. sonra formun önde gelen isimleri akcheye olan desteğini geri çekince akchenin emaresi okunmaz olmaz. şimdi de nexpara ve sikke vardı dedik nexpara da yalan olmuş.

Furkan85
Newbie
*

Activity: 700

View Profile
March 24, 2018, 12:31:08 PM

Yurt dışı borsalarına hitap etmeden nasıl başarılı olacaksınız ülkem adına iyi ama  kafada çok soru işareti bırakan bir proje olmuş
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
March 24, 2018, 12:34:50 PM

Proje iptal oldu , ülkemizde kripto paralar resmiyet kazanmadan böyle ekonomik ve finansal girişime izin çıkmayacağı zaten en baştan belliydi.Ülkemizin kripto paraya bakış açısının değişmesi için en az 2-3 yıla ihtiyaç var.
btcboom75
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
March 24, 2018, 02:13:36 PM

ülkemiz için gayet olumlu ve güzel bir iş olacak bence . neden türkiyede bunu yapmasın neden kendi coinini çıkarmasınki bence çok güzel olmuş buna avrupadanda rağbet olursa çok iyi bir yükseliş olacağını düşünüyorum hayırlı olsun

⋌┤┃ KEPLER : BRINGING AI & ROBITICS TO THE BLOCKCHAIN : KEPLER┃├⋋
▬▬▬ NEW ERA OF TECHNOLOGIES KEPLER ▬▬▬ (http://keplertek.org/#)
[
Ketea
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
March 24, 2018, 04:34:19 PM

Milletimiz tarafindan gerceklestirilen butun projelerin zamanla gelisip suan ki zirve yarisini yakalamasi neden olmasin dedirtiyor bana. Belli bir ivme ile yukselis ve gelismeyi ilerletirsek bir noktada geri de cok proje birakmis olucagiz.
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
April 14, 2018, 07:45:54 PM

Sevindirici bir gelişme merakla takip edeceğim

vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 14, 2018, 09:24:45 PM

Bu patlamamış mıydı ya? Ekipten birisi acilen çıkmıştı hiç bir açıklama yapmadan, yanlış mı hatırlıyorum? Başında milli, yerli, türk gibi ibareler görürseniz uzak durun çünkü milli duygularımızı sömürmek için kurulmuş tuzaktır. Bu dediğimden salak saçma şeyler de çıkarmayın tabii ki ben de isterim bizden güzel birşeylerin çıkmasını ama sırf reklam ve dediğim gibi duyguları sömürüye yönelik ibareler bulununca ister istemez soğuyorum! Türk yazılım ekipleri geliştirmiş aman Allahım, ethereum tabanında solidity ile 2 satır kod yazmışlar büyük iş gerçekten. Karalama amaçlı yazmıyorum ama artık usandım!!!  Cry

Ethereum tokeni olacakmış, şaşırdık mı? Nayır.

80 milyon vatandaşı temsilen  80 milyon basılacakmış. Oh milli duygular ver mehteri!

Nexparanın değeri 1 tl olacakmış, türk vatandaşlara mesaj var. Dön gel memedim!

En az bir yerli kripto para borsasında işlem görmeye başlayacakmış. Dış borsalara zor çıkarız, en iyisi bizimkileri sıvazlayalım kafası! Dikkat edelim "yerli" borsa diyor. Yerli...

NeXpara, BDDK lisansı alarak lisanslı bir ödeme sistemi haline gelmeyi planlıyor. Ödeme sistemi ama ethereum üzerinde  Cheesy Komik. Kanunları da arkasına alacak oh tadından yenmez.

Ekim 2018 tarihi itibariyle Ethereum tabanlı kendi özel blok zincirine geçiş yapacakmış. "Kendi özel blok zinciri" ama ethereum tabanlı. Hı? Biri anlatsın bana bunu ne demek anlamadım gerçekten.

Teknoloji yok ortada, proje yok lan. Ne işe yarar bu token? Neye yarar? Devletimiz bitcoine kulp bulacağını bunlar gibi çiftlik bank kafasında iş yapanlara çöksün bir zahmet!

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: