Bitcoin Forum
June 27, 2024, 07:13:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto Jet Fadılların türemesi ile ne gibi kötü gelişmeler yaşanacak?  (Read 405 times)
criptoturk
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile WWW
March 03, 2018, 11:46:15 AM

İnsanların çok çabuk ve kısa yoldan zengin olma hayali bitmedikçe ve emeksiz para kazanmak isteyenler azalmadıkça jet fadıl tiplemeleri hiç bitmez.

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
March 03, 2018, 11:54:51 AM

Aslında üzülmek gerekiyor ama bazen müstehak diyorum. Çünkü Yaratan insana akıl vermiş , düşün araştır, oku...  Keriz olma...
Ama nerdeeee,  toplumun durumu, nasıl yönetildiği, yönetenlerin durumu ortada.
Ortada bu kadar keriz varken...
Ve her toplum hakedildiği şekilde yönetilir sözüne atıfla, aslında ico , coin , kripto piyasası falan hikaye zaten bu memlekette hepimiz yıllardır keriz gibi söğüşlenip , olanları görmezden gelip , birilerinin cebini doldurmadık mı?
O sebeple bu toplumda aslında zaten hepimiz birer keriz yerine konuyoruz, varsın kripto piyasasıda koysunnn.

izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
March 03, 2018, 12:04:48 PM

ulkeler insanlar magudr olmasin diye yavas yavas yasaklamaya baslayacak bence. sonumuz kotu olacak yani bu tur projeler yuzunden.

DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
March 03, 2018, 12:26:35 PM

Valla hocam bizim ükemizde herhangi bir yaptırım olmadıktan sonra jetfadılgiller olmaya devam edecektir birde bunlara para kaptıran insanlarda olacaktır hala akıllanamadık halaa

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
March 03, 2018, 12:48:19 PM

Belirli bir bilinç düzeyine sahip insanlar kripto paralar ile ilgilendikleri için ben artık bu Türk-Arap girişimi coinlere aldananlar hak etmişler diyorum.
Bu dolandırıcılıklar hiçbir zaman devletin gözüne batmaz, dolayısıyla ben bir risk göremiyorum. Dolandırılan dolandırılsın  Smiley

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
March 03, 2018, 01:10:32 PM

kendi adıma diyebilirim ki milli kripto projesi başlıklı konuları çıp incelemiyorum bile. amaç belli. dolandırıcılığı da marifet sayıyoruz. neog vardı bir zamanlar. airdroptan dağıttılar sonra bir pump deli paralara satıldı. sonra tokeni yapanlar bir anda ellerinde ki tüm tokenleri marketteki alım emirlerine sattılar ve olayı bitirdiler. buraya kadar normal bir dolandırıcılık öyküsü diyebiliriz. bunların arkasında bizim vatandaşımızın olduğu daha sonra çıktı ortaya. marifet gibi web sitelerinin açılış sayfasına türk bayrağı ve istiklal marşı koydu şerefsizler. o günden sonra hiç bir türk projesine güvenmem dedim artık. piyasada adını bildiğimiz bir kaç kişi var. bunların içinde oldukları projeleri tabiki ayırıyorum
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
March 03, 2018, 01:12:54 PM

Zaten baya Fadil turemis durumda, ne olacak cani yanan duyan uzak duracak. Heryerde okadar cok enayi varken her sektorde olmasi cok normal

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
March 03, 2018, 01:16:59 PM

Jet fadıl tam bir projeci. Aslında kriptoyu erken vakitte keşfetmiş olsa çok iyi işler yapardı. Diğerlerinin amaçlarının ne olduğundan çok fazla emin değilim. Ama şöyle aklı başında bir Türk projesi çıksa ve ikna etse yatırımcıları iyi iş yapar.
vvthd
Member
**

Activity: 194

View Profile
March 03, 2018, 01:19:16 PM

Kisa yoldan para kazanma hevesli bir suru insan bu sektorde, hepsini hazir toplamisken Fadillar turer ki su anda da bir suru var. 3 kere dusunup bir kere hareket etmek lazim, yoksa cok uzulecek durumlarla karsilasiriz
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 03, 2018, 02:56:53 PM
Merited by avalonn (1)

Kripto Jet Fadıllar'ın türemesi, ülkedeki sazanların dolandırılma ihtiyacını karşılayacaktır. Ülkemizde dolandırılmazsa rahat etmeyen bir kitlenin olduğu hepimizin malumu. Öyle olmasa kairos, mega holdings, çiftlikbank bu kadar popüler olmazdı.

Kısacası ülkenin kerizi tek kullanımlık olmadığı için, kripto para vurguncuları da farklı projeler deneyecektir. Hatta denemeye başladılar bile. İsimlerini verip, reklam yapmaya gerek yok ama forumda zaman geçiren arkadaşlarımız kim olduklarını gayet iyi biliyorlar. Herifin biri çıkıp, bu token 100 liranın altına düşmeyecek dediğinde, inanıp yatırım yapan adama zaten yapacak bir şey yok. O adamı kurtarmak mümkün değil.
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
March 03, 2018, 05:29:37 PM

Sadece Türkiyede değil, dünyada dolandırıcıların yeni yöntemi oldu. Bizimkiler pek dışa açılıp Dünyayı dolandıramıuor zaten, bizi dolandırma peşindeler. Yabancılar daha profesyonel bu konuda. Mağdur sayısı artarsa kripto paralara karşı tüm dünyada yasal düzenlemeler, hatta yasaklamalar olabiliir bence. Böyle bi durumda ülkelerin çıkardığı kripto paraları yasasl düzenlemeyle ayırarak merkezsiz olanları engelleme yoluna gidebilirler. Bitcoin dahil tüm kripto paralar için büyük bir kriz olur sonu.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
March 03, 2018, 05:56:13 PM

Yani bunu gerçekten mi soruyorsun yoksa konu olsun taştan olsun mu diye. Tüm dünyada benzer durumlar söz konusu ama bizimkiler herhalde bir numara yatkınlar bu işe Smiley
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 03, 2018, 05:56:48 PM

Aslında yapılmayacak şey değil, bence geçmiş deneyiminde satış pazarlama olan ve biraz bilişimden anlayan insanların rahatca çıkartabileceği çok fazla proje var, hepsi birbirinin kopyası zaten. Blockchain gelişimi için tutarsın 3 tane hintli yazdırırsın ne gerekiyorsa
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
March 03, 2018, 06:58:26 PM

O kadar çok yeni milli kripto paramız adı altında fırsatçılıktan başka bir şeye benzemeyen kriptonun k sinden anlamayan birşeyler çıkarıyolar ki. Milli duyguları ve paraları sömürmeye yönelik hareketler bunlar. Oyuna gelmemek için iyice araştırıp beklemeden atlamayalım.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
March 03, 2018, 07:01:45 PM

Onca enayi varken Jet Fadılların doğması normal, Jet Fadıllar kendi kendine oluşmazlar, millet enayiyse 'beni sizler yarattınız.' diyerek ortaya çıkarlar. Kimse hakkını aramıyor, kimse adım atarken bir sonraki adımı düşünmüyor e çok normal ülkede satranç oynayan bile yok.
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
March 03, 2018, 07:05:36 PM

Şimdi bizim beyaz atletli mehmet amca bu kripto parayı nasıl alacak bana onu bi anlatın. 15 milyon bilgisayardan anlayan genç varsa vardır ülkede. 15 milyonun 1 milyonu yatırım yapmayı düşünse 100k kişi yaıtırm yapsa eğer türk icoları 2m lira üstünde toplasın ben burda eşek gibi anırırım aha bu postun altına ses kaydımı atarım
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
March 03, 2018, 07:09:49 PM

Hocam senin konularını ve farkındalığını çok beğeniyorum, genel olarak mağdur olanlar için parmaklarını bile kıpırdatacaklarını düşünmüyorum.
Ama ülke genelinde bilmeyenler için kripto paraların itibarına zarar vereceği muhakka.
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
March 03, 2018, 08:58:11 PM

ülkemizde bu alan istismara çok açık ne yazık ki, her gün çevremde şuna yatırım yapılır mı şuna yatırım yapılır mı sorularından sıkıldım. herkes parasını riske etmeye ne kadar da meyilli. sorsanız hepsi fakir, kardeşim git bu parayla bir sinemaya falan ne yapacan bilmediğin bir alana yatırım yapıp zengin olmayı mı bekleyeceksin
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
March 03, 2018, 09:14:07 PM

İllaki bilgisiz adamlardan 3 5 birşey tırtıklıyor bu şerefsizler yapacak birşey şey yok, elimizinden sadece insanları bilinçlendirmek gelir. Bunların isimlerinide korkmadan söylemek gerekki millet bilsin. Birisi nexso diğeri mangır.
Zaten yerli ve milli kelimelerini görünce kaçın arkadaşlar

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
March 03, 2018, 09:17:28 PM

başlığa cevap vermek gerekirse bir gün bu andavallar bu işin nasıl yapılması gerektiğini anlayacak ve nabza göre şerbeti vererek piyasadan büyük vurgun yapacaklar. belki de şu an yapılmış ama bizim haberimiz olmayan projeler de vardır. sonu hüsran olur ama piyasayı etkileyecek büyüklükte olacağını zannetmiyorum.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: