Bitcoin Forum
May 30, 2024, 10:29:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Walmart, Daha Akıllı Sevkiyat İçin Blockchain Teknolojisini Kullanacak  (Read 313 times)
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
March 20, 2018, 11:37:01 PM

walmart amerikanın bimi gibi bir şey, ama oranın bimi bile bir başka oluyor, devasa marketler bunlar, içlerinde silah bile satılıyor, düşünün bizde gidiyorsunuz dost yoğurt alıyorsunuz, bunlarda gidiyorsunuz silah alıyorsunuz, bunlar dünyanın en zeki adamlarını çalıştırıyorlar, o yüzden blok zincire çoktan yatırım yapmışlardır
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
March 20, 2018, 11:44:03 PM

Şirketler bile blokzincir teknolojisinin değerini anladı ama yatırımcılar iki kişi bitcoin hakkında konuşacak diye eldeki bitcoinlerini satıyor.. hayret ediyorum.
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
March 20, 2018, 11:58:30 PM

wallmart böyle bir para çıkarırsa çıkaracağı para çok güçlü bir para olur, bu firma tek başına dünyadaki çoğu ülkeden daha güçlü bir ekonomik güce sahip bir firma ve çağımız paranın sözünün geçtiği bir çağ.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
March 21, 2018, 02:39:38 AM

Blokzincir teknolojisiyle ilgili ciddi çalışmalar özellikle nakliye sektöründe kendisine yer bulmuş görünüyor. Blokzincir teknolojisinin sevkiyat işlemlerinin daha kusursuz hale gelebilmesi için blokzincir teknolojisinin hızlı ve güvenli sevkiyat için büyük kolaylık sağladığını gören büyük şirketler kendi blokzincirlerini oluşturmak için harekete geçmiş görünüyor. Walmart’ta büyük bir şirket ve yatırımını teknolojiye yapmış.
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
March 21, 2018, 09:43:58 PM

wallmart ürün gamı olarak dünyada açık ara farkla lider konumda, aynı şekilde firma büyüklüğü, çalışan sayısı olarak da ciddi önlerde, çok fazla binası ve emlağı da var, bu açıdan da önemli böyle bir firma blok zincir teknolojisini şahlandırır
samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
March 22, 2018, 04:16:28 PM

Blockchain gibi gelişmiş ve faydalı bir teknoloji her şeyde kullanılabilir her zaman. Bu gelişmeyi yadırgamamak lazım zaten normal şeyler bunlar artık.
criptoturk
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile WWW
March 22, 2018, 08:18:27 PM

çok güzel bir haber. yavaş yavaş iş dünyası bu teknolojiye öyle ya da böyle bir giriş yapacak. bir de kripto para işine girseler fena olmazmış aslında

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
March 22, 2018, 09:02:45 PM

wallmart dev bir firma, abd deyince aklınıza walmart gelir ve bu tesadüf değildir, bence burada en önemli konu böylesine devasa bir şirketin bu tip konulara meyil etmesidir
kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
March 22, 2018, 09:45:14 PM

Bu teknolojinin böyle şeyler için kullanılması çok önemli. Böylece Blockchain'in gerçek manada ne olduğu halk kitleleri tarafından da anlaşılacaktır. Blockchain ile kripto paralar arasındaki ilişkinin anlaşılması da daha kolay olacaktır.

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
March 23, 2018, 09:08:06 PM

Blockchain teknolojisi ile ilgili oluşan çok güzel bir haber daha karşımızda evet. Bu teknoloji böyle devam ettiği sürece bu şekilde güzelliklerde karşımıza çıkacak daha fazla şekilde.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 25, 2018, 11:26:14 PM

Walmart bu işlerin içine girerse valla efsane olur, çok sağlam bir iş olur. bununla ilgili yeni bir haber yok gibi ama internetten baktım baya, doğru düzgün bilgi yok
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
March 25, 2018, 11:44:10 PM

walmart ta bir ara otomobil satılacak diye bir şey duymuştum, sizce bu ne kadar doğru? ya da bir beyin fırtınası yapalım ülkemizde şok markette, bim de , a101 markette araba satılsa sizce nasıl olurdu.  bence çok ilginç bir durum yaşanırdı, ama abd de böyle şeyler normal çünkü çok gelişmiş bir ülke
coinkeke
Newbie
*

Activity: 88

View Profile
March 26, 2018, 09:38:11 PM

Çok iyi bir haber Yani bu teknolojinin yayılması kullanışlı olduğunun görülmesi piyasaya da fayda sağlayacaktır Bir nevi desteklemek Bitcoin in arkasında durmak gibi bir şey bu gibi haberler yavaş yavaş Yükselişi iyi etkileyecektir bence
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
March 26, 2018, 10:16:40 PM

walmarttan böyle bir hamle oldukça güzel oldu, yani ne yapacaklarını ben merakla bekliyordum, böyle bir açıklama blok zincir teknolojisinin iyiliği açısından oldukça faydalı oldu, böylelikle bir büyük şirket daha bu işlerin içine girmiş oldu
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
March 26, 2018, 11:17:07 PM

bu tür haberlerin piyasaya neden hiçbir türlü etkisi olmadığını anlayamıyorum bir türlü yahu, arkadaş gram kıpıldamıyor kaç aydır piyasa walmart bu bim değil ki
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
March 26, 2018, 11:40:07 PM

wallmart ı aklında hayal edemeyenler şöyle bir şey getirsinler akıllarına, çok ama çok büyük bir bim düşünün ve bu bim de gidip silah satın alabildiğinizi düşünün, aynı dost yoğurt alır gibi 3-30 paraya silah alıyorsunuz, böyle bir firma
newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
March 28, 2018, 08:56:48 PM

Blockchain ile ilgili olarak uygulamalar üzerinde çalışan bir çok firma ve oluşum var herkesin amacı aynı, blokchain üzerinden kendi servislerini veya genel olarak faaliyetlerini daha basit, güvenli, daha az maliyetli kısacası firmalarının maliyetlerini minimize edip, gelirlerini arttırabilmek yani bir fiyat ve kar maksimizasyonu yaratabilmek. Walmart, Amazon, Google vs herhangi biri bir uygulamayı hayata geçirdiği anda tam anlamıyla çığır açaçak ve çok hızlı yayılacaktır.

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
March 28, 2018, 11:02:02 PM

Blok zincirin güvenliği ve sağladığı kolaylıkları gören firmalar hızla blok zincir teknolojisine yatırım yapmaya başlıyor. Yakın geleceğimizin teknolojisi olduğu için bu da gayet normal.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
March 29, 2018, 06:40:59 AM

ben bu konu ile yakından ilgileniyorum, çünkü çıktığında koini almayı planlıyorum, güçlü bir şirket walmart, ama internette bunun ötesini bulamadım yani ne yapıldı ne edildi belli değil
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
March 29, 2018, 09:00:30 AM

Wallmart gerçek bir dev, bir iş yapacaklarsa kusursuza yakını hazırlayana kadar o işi yapmazlar.

ben bu konu ile yakından ilgileniyorum, çünkü çıktığında koini almayı planlıyorum, güçlü bir şirket walmart, ama internette bunun ötesini bulamadım yani ne yapıldı ne edildi belli değil

Sevkiyat için blockchain teknolojisinden bahsediliyor, kendilerine ait bir coin çıkartıp borsalarda listelenmesi gibi bir durum henüz söz konusu değil.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: