Bitcoin Forum
May 06, 2024, 09:52:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: “Milli Kripto Para” Furyasına Bir Ülke Daha Katılıyor  (Read 551 times)
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
March 10, 2018, 05:43:57 AM

Bana göre ileride Ethereum gibi bir coin oluşturulmalı sonra tüm dünya ülkeleri onun alt yapısını kullanarak kendi resmi kriptopara birimini basmalı daha sonra bu paralar arasın şu an nasıl bir sistem varsa aynı sistemler kurulmalı böylece merkezsiz yapıya geçilmiş olur eth ve akıllı sözleşmeler gibi düşünün.
1714989164
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714989164
Reply with quote  #2

1714989164
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
financialgoal
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
March 27, 2018, 11:39:50 AM

milli kripto para denemeleri olsun içinden başarılı olanlar çıkar muhakkak, pazarın çeşide ihtiyacı var
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
March 28, 2018, 04:11:38 PM

Halihazırda bitcoin ve etherium vd kripto koinlerde teknolojik değişim ve gelişim sürmekte. Sürdükçe de hepsi kendi içerisinde güçleniyor, zayıf yönlerinden kurtulup daha yararlı, verimli ve kullanışlı hale geliyorlar. Ileride bir gün inanıyorum ki aralarından bir lider çıkacak, beliki de lider hiç değişmeyecek ama günün sonunda bir lider para olacaktır, onu tutturan da yırtacaktır, darısı bizim ülkemizdeki kullanıcılara olsun.

gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
March 28, 2018, 11:19:25 PM

Reklam yapmanın en güzel yolu kripto paralarla ilgili bir şeyler yapmak bu aralar. Bu işle ilgilenen herkes bu haberi okuyup o parayı takibe alıyor dolayısıyla o para biriminin sahbi bir anda dünya çapında tanınmış oluyor. Şimdi marshall adalarını tanımayan kalmayacak.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
March 28, 2018, 11:27:13 PM

Çok yakında bu furyaya bütün dünya devletleri de katılmak zorunda kalacak. Bu işi giderek yaygınlaşıyor ve insanlar bu paralara sahip olmak istiyor. Ülkeler içinde iyi bir reklam kapısı olacaktır.

[/center]
mahmure
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
March 28, 2018, 11:37:50 PM

Benimde bir ülkem olsa bende bana ait bir kripto para çıkartırdım açıkçası. Halkımı da onu kullanmaya zorlardım. Halk kullandıkça bilinirliği artacak ve dünya çapında işlem görecektir.
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
March 29, 2018, 06:33:41 AM

bence her ne kadar yerli kripto paralara karşı olsam da, bizim ülkenin de bu konuda bazı adımlar atması gerekiyor, yani madem ok yaydan çıktı o zaman yapılacak bir şey yok, mecbur adım atmak lazım
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
March 29, 2018, 10:20:39 PM

Vallahi Türklerin yapacağından eminim ki biriyle bir orada bir düzenbazlık bir oyun çıkacak diye düşünüyorum o yüzden Çok kararsızım ama başka ülkelerin yaptığı gerçekten ciddi yatırımlar olabilir milli görüş çerçevesinde kendi Ülkesi içerisinde milli evi para benim çıkartması Bence çok mantıklı olur ama Türkler için Türkiye için Memleketim için mutlaka bir bit yeniği ile birlikte gelecekte düşüncesinde vazgeçemiyorum
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
March 29, 2018, 10:37:19 PM

Kağıt psra kullanılmaya devam edecekse nasıl milli kripto para olacak anlayamadım, çok saçma. Buna ancak devlet destekli kripto para denir. Bence Türkiye kripto para çıkarmak konusunda çok sağlam ve emin adımlarla ilerlemeli. Şimdiki kriptoparalardan daha iyisini yapmadan bu işe kalkışmak hata olur diye düşünüyorum.
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 29, 2018, 10:38:12 PM

Herhangi bir ülke yapsa yorumum farklı olurdu ama ''Marshall adaları'' yapınca p r calışması olarak görüyorum Sad üzücü bir şekilde böyle düşünüyorum

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
kayiboyu
Member
**

Activity: 588

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
March 29, 2018, 11:10:36 PM

tabi milli kripto para furyası güzel bir düşünce. herkes bu yarışta boy göstermek istiyor. tebrik etmek lazım. karamsar bakmıyorlar bu mecraya.

CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
March 30, 2018, 11:10:39 AM

her ülke kendi çapında girişimde bunuyorda tutarmı mesele orda.

Bitcoin
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
March 30, 2018, 06:13:49 PM

Bence her ülke çıkaracaktır kendi milli kripto parasını ve eğer bu gerçekleşirse değer kazanmaya yatırımların artmasına sebep olacaktır ki her ülkenin isteyeceği bi konu daha fazla projeler çalışmalar beraberinde olmalıdır
criptoturk
Member
**

Activity: 350

View Profile WWW
March 30, 2018, 08:26:00 PM

çok da gerekli olmayan bir girişim. belli ki ekonomiye kaynak arayışı içindeler. devletlerin aslında gözetim denetim işi dışında çok müdahil olması doğru değil bence..

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
March 30, 2018, 09:47:22 PM

Helal bee. Bırakın kripto paranın mantığının ne olduğunun ne önemi var. Herkes çıkartıyorsa bizde çıkartalım. Merkezi olmaması falan filan da ne. Bunlar önemsiz. Önemli olan her ülke çıkartmış mi o (!)
obradovic
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
April 01, 2018, 05:00:02 PM

Aslında yasaklamaların olduğu bu zamanlarda bu haberler bitocin için güzel gelişme sayılır
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
April 01, 2018, 06:47:56 PM

Artık bu piyasanın her yeni gelişmeye ihtiyacı var ama gerçek yükseliş için tüm dünya için geçerli kararlarin çıkması şart bir ülke de veya kişi de yaşanan gelişme pek fazla etkileyemiyor
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
April 01, 2018, 10:38:36 PM

Açıkcası ayı piyasasının sona ermesi için bu tarz haberlerin daha da sıklaşması gerekiyor.Umarım diğer ülkelerde yavaş yavaş kripto paralar için yasal bir statü hazırlamaya başlarlar.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
kayzersoze
Member
**

Activity: 238

View Profile
April 07, 2018, 09:19:38 AM

Çok iyi gelişmiş büyük bir ülke değiller belki ama bu şekilde bir gelişmeye adım atarak adını dünya çapında duyuracaklar şüphesiz ki. Bu tarz ülkelerden başlayarak ileride daha büyük ülkelerin milli kripto para ürettiğini göreceğiz.
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 07, 2018, 12:18:31 PM

Venezuela yine petrol zenginliği gibi ele alınabilecek değerli argümanlara sahip. Marshall adası hükümeti olarak coin çıkarmanın amacı p&r çalışması olma ihtimali bile daha yüksek geliyor şahsen bana
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: