Bitcoin Forum
May 10, 2024, 08:00:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  
Author Topic: Action Coin Cüzdana Aktarma  (Read 2005 times)
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
May 09, 2018, 04:41:25 PM

borsaya girecek falan diye duydum bu gunlerde. girse de bir sey olacagini zannetmiyorum airdroptan deli gibi ref kasanlar varken.
1715328059
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715328059
Reply with quote  #2

1715328059
Report to moderator
1715328059
Hero Member
*

Ignore
1715328059
Reply with quote  #2

1715328059
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715328059
Hero Member
*

Ignore
1715328059
Reply with quote  #2

1715328059
Report to moderator
1715328059
Hero Member
*

Ignore
1715328059
Reply with quote  #2

1715328059
Report to moderator
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
May 09, 2018, 05:20:21 PM

Çektik cüzdana duruyor bakalım. Belki ilerde kazandırır. Hiç ummadık coin, token bir gün gelir kazandırır.
1907KFY
Jr. Member
*

Activity: 53
Merit: 1

View Profile
May 09, 2018, 05:26:31 PM

Çektik cüzdana duruyor bakalım. Belki ilerde kazandırır. Hiç ummadık coin, token bir gün gelir kazandırır.

Bitebtc diye bir borsaya girdi, ancak henüz işlem yok.
KYC doğrulaması uzun sürüyor, muhtemelen kullanıcıların onay süreci tamamlanmadığından hacim yok.

Birde Bitssa ve Stocks.exchange sitelerine girecekleri yönünde söylentiler var.
devotional
Member
**

View Profile
May 09, 2018, 06:51:59 PM

KYC doğrulaması uzun sürüyor, muhtemelen kullanıcıların onay süreci tamamlanmadığından hacim yok.

action mi istiyor kyc yoksa borsa mi? simdi bir de airdrop icin kyc isteme olayi cikti.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
May 09, 2018, 07:45:38 PM

Çok kişi airdrobuna katıldı. Binlerce kasanlar var. Borsaya girsede dibi görür. Uzun vadeli iş yapar mı yapar bu piyasada iş yapmaz dediğin coin şaşırtıyor.

dedoleec
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
May 09, 2018, 07:51:38 PM

Abi resimler gitmiş ya, bu resimlere nasıl ulaşacağız. Site neden kaldırır ki bu resimleri. Ayrıca bir link de yenileyip paylaşabilir misiniz?
1907KFY
Jr. Member
*

View Profile
May 09, 2018, 08:10:58 PM

action mi istiyor kyc yoksa borsa mi? simdi bir de airdrop icin kyc isteme olayi cikti.

Borsa istiyor. (Bitebtc)
Ayrıca sitede de cüzdana token transferi durdurulmuş durumda.
Hilekarlığı önlemek amacı ile bir takım önlemler alacakları, KYC doğrulaması gelebileceği gibi söylentiler var ancak ne kadar doğru bilmiyorum.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 09, 2018, 08:34:55 PM

Bu coine oldukça güveniyorum. En geç bir yıl içinde iyi yerlere gelecektir. Çünkü tüketime dayalı ve dünya nüfusunun büyük çoğunluğunun kullanabileceği bir sektörde işlem yapacaklar. Türkiye'de 3 tane çalışanı var. Türkiyedeki bazı otellerde kullanılabilor şuanda. Çok olmasada başlangıç için güzel.
Bu coinin tek sıkıntısı ekip verdiği tarihleri bir türlü tutturamıyor ve savunmalarıda, beklediklerinden fazla talep olması. Bekleyip göreceğiz ama ben bunu hold yapıyorum. En az 1 yıl.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 09, 2018, 09:10:51 PM

Bu coine oldukça güveniyorum. En geç bir yıl içinde iyi yerlere gelecektir. Çünkü tüketime dayalı ve dünya nüfusunun büyük çoğunluğunun kullanabileceği bir sektörde işlem yapacaklar. Türkiye'de 3 tane çalışanı var. Türkiyedeki bazı otellerde kullanılabilor şuanda. Çok olmasada başlangıç için güzel.
Bu coinin tek sıkıntısı ekip verdiği tarihleri bir türlü tutturamıyor ve savunmalarıda, beklediklerinden fazla talep olması. Bekleyip göreceğiz ama ben bunu hold yapıyorum. En az 1 yıl.
Bu coinin bir şeyler yapabileceğini ben de düşünüyorum ama "en geç bir yıl" çok iyimser geldi. Bu yılın sonları ya da 2019 başları oluyor, ki epeyce zor (umarım haklı çıkarsın, o kısım ayrı), 2020 yükseliş sezonunda yüzleri güldürecektir diye düşünüyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 09, 2018, 09:29:37 PM

Bu coinin bir şeyler yapabileceğini ben de düşünüyorum ama "en geç bir yıl" çok iyimser geldi. Bu yılın sonları ya da 2019 başları oluyor, ki epeyce zor (umarım haklı çıkarsın, o kısım ayrı), 2020 yükseliş sezonunda yüzleri güldürecektir diye düşünüyorum.

Elbetteki tarihlerde yanılabilirim. İnşallah en kısa zamanda yükselir ve hepimizin beklediğimize değer Smiley
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
May 09, 2018, 09:53:16 PM

Uzun vade tutmakta fayda olacağını düşünüyorum, sözlerini tarih olarak tutamasalar bile işi ilerlettiler, adı sanı duyulmamış bir borsayada girdiler henüz fiyat görülmüyor yalnız.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
May 09, 2018, 10:08:47 PM

hocalarç bunun total supply falan kaç? her kese 1000er tane falan dağıttılar. üstelik referansla da kişi başına 1000 actn.

750 milyonmuş hocam. Bu hesaba göre benim tahminim anca çorba parası bırakır ama kelle paça değil mercimek Smiley 1 mercimek söyleyip yanında 2 ekmek yersek karnımız belki doyar Smiley
Benim de 1000 tane varmış buna kaydolalı çok uzun zaman oldu diye hatırlıyorum.
1907KFY
Jr. Member
*

View Profile
May 09, 2018, 10:15:22 PM

Elbetteki tarihlerde yanılabilirim. İnşallah en kısa zamanda yükselir ve hepimizin beklediğimize değer Smiley

Kimbilir, 1 seneden kısa sürede belirli bir yere gelebilir belki de.

Şöyle ki;
Zaten hali hazırda Actionrewards üzerinden indirimler sağlayan bir yapı mevcut.
Sitede 100 $ tutarındaki bir kuponu 100 ACTN karşılığında alabiliyorsunuz.
1 ACTN=1 $ a denk geliyor.

Sistem daha geliştirilip, gerekli reklamlar yapılarak yeni kurumlar listeye eklendiğinde, borsa fiyatı da yukarı yönlü olarak eğilim gösterecektir.

Örneğin aynı otelde tatil yapan insanlardan biri 100 $ öderken bir diğeri borsadan alacağı ACTN ile bu tutarı daha aşağıya çekecek.

Her ne kadar şu an için hacmi olmayan, duyulmamış bir borsaya girmiş olsalar da bu bile bir adımdır diye düşünüyorum.
Uzun vadede elinde tutanları memnun edeceğini düşünüyorum.

hocalarç bunun total supply falan kaç? her kese 1000er tane falan dağıttılar. üstelik referansla da kişi başına 1000 actn.

750 milyonmuş hocam. Bu hesaba göre benim tahminim anca çorba parası bırakır ama kelle paça değil mercimek Smiley 1 mercimek söyleyip yanında 2 ekmek yersek karnımız belki doyar Smiley
Benim de 1000 tane varmış buna kaydolalı çok uzun zaman oldu diye hatırlıyorum.

Total supply 10 milyar adet.
İlk etapta 6 milyar dolaşımda olacak.
devotional
Member
**

View Profile
May 19, 2018, 09:25:28 AM

ufak borsalara girmeye baslıyormus beyler. direkt dump olacak.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 19, 2018, 09:28:15 AM

Bu coine boşuna çok ümit bağlamayın, inanılmaz bir supply miktarına sahip ve çok fazla token dağıttığı için küçük borsaya bile girse tahminen alım gelmeyecektir sadece satıcılar yığılacaktır.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
May 19, 2018, 09:28:57 AM

@devotional hangi borsaya ya da borsalara giriyormuş ya da şu an da herhangi bir borsaya girdi mi? Nereden duyurdular bu arada bu gelişmeleri?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
May 19, 2018, 11:23:25 AM

cok fazla kişi girdi türk forumunda ünlü olan tokenden ne hayır gelir diye düşünüyorum açıkcası Cheesy hydrojende 25bin 50bin alanlar var bizde burda aktarmayla flan uğraşalım Cheesy
L0rd
Newbie
*

Activity: 111

View Profile
May 19, 2018, 12:26:28 PM

halen nasıl aktarılıyor çözemedik ?
marn6767
Member
**

Activity: 252

View Profile
May 20, 2018, 12:34:24 AM

Bu coine boşuna çok ümit bağlamayın, inanılmaz bir supply miktarına sahip ve çok fazla token dağıttığı için küçük borsaya bile girse tahminen alım gelmeyecektir sadece satıcılar yığılacaktır.

aynısını hydro içinde dediler milleti zengin etti. Hemen ön yargılı konuşmamak lazım. Hangi projenin iş yapacaını bu piyasada kestirmek gerçekten zor. Hydro için emin konuşup airdrobuna girmeye tenezzül etmeyenler şimdi kafalarını duvarlara vuruyor Smiley
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
May 20, 2018, 02:01:06 AM

aynısını hydro içinde dediler milleti zengin etti. Hemen ön yargılı konuşmamak lazım. Hangi projenin iş yapacaını bu piyasada kestirmek gerçekten zor. Hydro için emin konuşup airdrobuna girmeye tenezzül etmeyenler şimdi kafalarını duvarlara vuruyor Smiley

Hydro ekibi ile farkını yarattı en başından beri adamlardan kalite akıyordu action coin'de ekip nerede ortada bile değiller bu ikisini karşılaştıramazsın. Arada çok fark var hangi projenin iş yapacağını bilemezsin ama kestirirsin.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  

Jump to: