Bitcoin Forum
April 24, 2024, 09:13:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  
Author Topic: ŞİRA - yeni milli yerli kripto paramız - yeni aysiko  (Read 700 times)
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
March 03, 2018, 10:33:06 AM
Last edit: March 03, 2018, 11:01:25 AM by entegre78

*** ŞİRA ***

Şifre + Lira = ŞİRA

https://www.youtube.com/watch?v=li3rvK2wDOo
buda intro muz.  intro yu izlemeden yorum yapmayın

Çok iddalıyız. Cüzdan ismimiz RÜZGAR.

Kılıcımızı yukarı kaldırıp sihirli sözleri söylediğimizde bize olağan üstü güçler verildi. Biz ŞİRA kripto parayız.

Kripto şatosunun koruyuculuğunu yapıyoruz. Onları sikke, kese, dirhem, akçe, nexpara vb.. kötü güçlerden kurtarmak için mücadele ediyoruz.

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
1713993192
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713993192
Reply with quote  #2

1713993192
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Afterweeks
Member
**

Activity: 78
Merit: 10

View Profile
March 03, 2018, 10:36:09 AM

Eminim buda diğer yerl li kripto parmaız gibi scam çıkacaktır artık pek güvenmiyorum çoğu projelerimiz scam olduğu için. Eğer yatırım yapılacaksada yapmam imza kampanyası yapsalarda katılmam.
EDİT: Videoyu izlemememiştim ahahahahah Cheesy
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 03, 2018, 10:46:43 AM

sen geçenlerde sikke coinle tartışıp duruyordun sanırım bu projenin arkasında senden başka birinin olduğunu zannetmiyorum zira hoşgeldin forumumuza yeni jet fadıl .
youtube linkini izle mal:) ulan mal olduğunu nasıl ispatlıyorsun bilemezsin

Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
March 03, 2018, 10:51:27 AM

yerli olan hiç birşeye inancım yok zaten benimde kripto parasına neden olsunbu nedenle parayı yerli projeye yatırmak çöpe atmaktan farksız bana göre. Yazacaktımki videoyu izledim arakdaş ne adamsın yaa şira coine saygımız sonsuz bundan sonra Cheesy:D:D
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
March 03, 2018, 10:52:56 AM

İsmi boktan gene fiyasko milleti dolandırmak için çıkarılcak bi para alan enayiler olursada bize laf düşmüyor
Dnagelpen
Member
**

Activity: 105

View Profile
March 03, 2018, 11:01:27 AM

İsmi boktan gene fiyasko milleti dolandırmak için çıkarılcak bi para alan enayiler olursada bize laf düşmüyor
Konuyu açan arkadaş muhtemel olarak ta**k muhabbetine açmış hocam. Smiley Biraz daha detaylara dikkkat edin konuyu kavrarsınız. Ayrıca benimde pek bir güvencim yok yerli kripto paralara. Yerli ismini duyduğum anda topukluyorm
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
March 03, 2018, 11:02:35 AM

her nerede biz, hepimiz gibi bir gruplandırma üzerinden pazarlanan ürün görsem sonucunda sadece tek kişinin kazandığına şahit oluyorum ne kadar ilginç. ulan hani bizdik, sen niye tek kazanıyorsun demek geliyor insanın içinden : )
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
March 03, 2018, 11:06:27 AM

Bizim insanımız öncelikle nasıl milleti düdüklerimi hedeflediği için yerli olan hiç birşeye insanların güveni yok. Sağlam bir proje yapsalar bile insanlara bunu kabul ettilermeleri çok zor oluyor.
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 03, 2018, 11:10:17 AM

güzel isim buldum ama dimi
aslında hayata geçebilecek bir proje olabilir.

- ne kadar
- 12 şira

-bunun günahı ne
-340 şira, 300 şira versende olur ya

-ne istiyon
-8 şiraya olur
-dur tamam gönderiyorum hemen telefonumdan sana şiraları

cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
March 03, 2018, 11:13:30 AM

Mk bizde çıakralım bi milli parada köşeyi bulalım enayi çok piyasada heralde herkes milli para çıkarıyor para topluyolar demekki.
HartmaniAbit
Member
**

View Profile
March 03, 2018, 11:29:35 AM

Ortada bir coin yokken baya para toplayan insanlar vardı bir zamanlar. Coininiz olmasına gerek yok, var demeniz yeterli Smiley
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
March 03, 2018, 12:06:31 PM

bu kacinci mille ve yerli kriptopara. 400. mu artik sayamiyorum. turklerden bi sey cikmaz arkadaslar. cikacak olsa yeri buras olmaz global forum olurdu.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 03, 2018, 12:19:37 PM

ulan ya bu çizgifilmi hatırlıyorum...ne salak bişeymiş  Grin Grin Grin tipe bak sanki "heman" bunu aldatmış karı tahta gözünü koymuş intikam hırsı ile "heman"in çakması olmuş ahaha  Grin Grin Grin hırs entrika aldatma yasak aşk hede hödöleri teee ne zamanlardan başlamış...bi nesli de zaten dallas dizisi mahvetmedi mi ..neyseki o zamanlar yoktum  Grin Grin

sonra onların yerlileri geldi tabi...müslüm ferdi orhan ...üç silahşörler gibi..yaptıkları müzikler çektikleri filmler ile bu millete fakir ama gururlu edebiyatı yapıp paraları götürdüler...genç neslimizin aptal ve imkansız aşk hikayeleri ile beyni yıkandı...elin bill gates i microsoft u kurarken bizim insanımız bu üç silahşörleri dinleyip izleyip komşunun kızı ile masum aşk hayallerinde kendini kaybetmekle meşguldu...bi nesli de bunlar mahvetti...

sonra aşkı memnu gibi adi diziler geldi ..milletin son direncini de bunlar kırdı...3. sayfa gazete haberleri bu dizilerin gerçek hayata uyarlanmış halleri ile dolu...

ve günümüz...çocuk tecavüzlerinde ülkemiz kaçıncı sıraya yükseldi...bi bakın..

herkese geçmiş olsun
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 03, 2018, 01:29:03 PM

90 lı yılların başında rahmetli bir bisiklet tamircisi vardı ne zaman bir bisklete ya da mobiletlere parça lazım olsa çekoslavak var ve parası şu italyan var parası bu derdi abi Türk var mı deyince var derdi o da bu neden Türk olan ucuz da çekoslavak daha pahalı deyince çekoslavak kaliteli derdi. taa o zamanlardan ben oldum olası kalite ya da güvenilirlik deyince maalesef kendi milletime güvenmiyorum. yerli crypto para çıkacaksa bile yatırım yapmam. akche vardı bi ara iyi gidiyordu. iki yarışma yaptı kendini bitirdi.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
March 03, 2018, 02:22:19 PM

Sanırım konu başlığını açan arkadaş ironi yapmış. Özellikle son zamanlarda ismini duyduğumuz bazı yerli kripto paralardan rahatsız olmuş olmalı ki kendini rehabilite etmek için paylaşmış. ŞIRA ismi güzel. Piyasada iş yapar mı yapar!
mahoni2100
Member
**

Activity: 504

View Profile
March 03, 2018, 04:00:36 PM

inşallah milli kriptoyuda çıkardınız ya helal size önemli olan herkesin baktığı projeler bu konuda elverişli projeler varsa dikkat çekebilir

murado
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
March 03, 2018, 04:03:46 PM

aslında sağlam bir yerli kripto paramız olsaydı hiç fena olmazdı hem tanınırlığımız artardı hem bizde faydalanırdık

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
twitelportb
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
March 03, 2018, 04:05:10 PM

buralar karisacak rez alalim Cheesy
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
March 03, 2018, 04:10:15 PM

Ya biride çıksın güzel bir proje çıkarsın.Çalışlkan elle tutulur bir proje yapsalar da yatırım yapalım bizde.Bu yüzden önce ekip sonra destek sonra proje ve sonra ico falan yapın.Öyle kafadan proje çıkmasın lütfen.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
March 03, 2018, 05:14:30 PM

Önceki çıkan milli projeler suya düştüğü için insanların güveni kalmadı açıkçası. Onun için direk olumsuz olarak ön yargı besliyoruz. 
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
March 03, 2018, 05:19:46 PM

Tanıtım ve video süper olmuş . Gölgelerin gücünüde arkanıza aldığımız için tutar bu proje .

esullcagj
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
March 03, 2018, 05:21:30 PM

konu disina açsaydin hocam keske
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
March 03, 2018, 06:44:35 PM

İzlemeden yorum yapsak belki iyi bir yorum yapabilirsik ama izledikten sonra bu ne dedim. Yeni yeni bir sürü coin çıkmasına rağmen milli kripto paramız deyince hemen ona yönlenmek biraz mantık dışı. Scam o kadar çok proje varken fırsatçılara taviz vermemeye dikkat etmeliyiz.
utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
March 03, 2018, 08:27:52 PM

Şifre + Lira = Şira bence yazmama gerek bırkamasa da belli ki scam ya da arkdaşların dilinden konuşmak gerekirse yarıcılık (yalan + dolandırıcılık). Bütün yerli projelerde aynı şey oluyor, gerçek bir proje yapmak yerine kolaya kaçıp dolandırıcılığa başvuruyorlar ne yazık ki.
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 03, 2018, 09:37:38 PM

Şifre + Lira = Şira bence yazmama gerek bırkamasa da belli ki scam ya da arkdaşların dilinden konuşmak gerekirse yarıcılık (yalan + dolandırıcılık). Bütün yerli projelerde aynı şey oluyor, gerçek bir proje yapmak yerine kolaya kaçıp dolandırıcılığa başvuruyorlar ne yazık ki.
okumayı öğren , intro yu izle.
okumadan yorum yapıyorsun
maytap geçiyoruz, sen ciddiye alıyorsun.
buda senin hatan.

entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 03, 2018, 09:46:52 PM

aslında sağlam bir yerli kripto paramız olsaydı hiç fena olmazdı hem tanınırlığımız artardı hem bizde faydalanırdık
yapalım bir kripto para ama ico falan gerek yok
mining yaparız, aynı bitcoin gibi
para arzını halk yapar

Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
March 03, 2018, 09:52:02 PM

Hahah video izledim video efsaneymiş ama böyle bir çizgi film varmıydı ya hatırlamıyorum gerçi himen de bizim çağımızın çizgi filmleri değil herhalde biz pokemonlarla büyüdük 90 lar çocukları.. Ama şöyle bakıcna mantıklı geldi Şifre - Lira Şira Cheesy yani yakında biri bunu projeye dökerse şaşırmam sonuçta insanalrımız çok yaratıcı.. Ama gerçekten Türkiye de n sağlam bir kripto para çıkmasını isterdim hatta devlet destekli olup.. Ama sanmıyorum bunun olabileceğini..
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 04, 2018, 11:36:51 AM

yerli milli kelimeleri kullanıldığı için karşıyım insanların duygularına dokunarak değil üreten  proje ile tanıtıma geçen olmadı şuana kadar
yazıları hiç okumadığının farkındasın dimi, yada videoyu izlemediğinin

entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 04, 2018, 12:04:50 PM

yerli milli kelimeleri kullanıldığı için karşıyım insanların duygularına dokunarak değil üreten  proje ile tanıtıma geçen olmadı şuana kadar

yerli ve milli başlığı atmanız rahatsız edici bu başlıkla bir çok dolardırıcı türeyecek duygularını sömürerek gene birbirimizi kazıklamış olacağız üretiminizin içeriğini başlık atsanız bende yazmamış olacaktım
okumayı öğren okumayı , başlığa bakıp yorum yazmak senin tembel olduğunu gösteriyor

entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 04, 2018, 12:51:50 PM

yerli milli kelimeleri kullanıldığı için karşıyım insanların duygularına dokunarak değil üreten  proje ile tanıtıma geçen olmadı şuana kadar

yerli ve milli başlığı atmanız rahatsız edici bu başlıkla bir çok dolardırıcı türeyecek duygularını sömürerek gene birbirimizi kazıklamış olacağız üretiminizin içeriğini başlık atsanız bende yazmamış olacaktım
okumayı öğren okumayı , başlığa bakıp yorum yazmak senin tembel olduğunu gösteriyor
sen neden bu başlığı atıyorsun ihtiyacın var çünkü
işte mal olduğun nasıl belli oluyor.
içeriği okumadığın , introyu izlemediğin nasıl belli oluyor bilemezsin. malsın çünkü.
izlesen maytap geçtiğimi göreceksin. göremiyorsun çünkü malsın. izle dediğim halde hala böyle konuşuyorsan double malsın demektir.
git fotosentez yap olm yaşama bu dünyada, düşünmekten acizsin çünkü.

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
March 04, 2018, 12:59:14 PM

ulan ne insanlar var ya haha iyi güldüm yemin ediyorum. Okumadna yorum yapılanlar nasıl belli oluyor adam burda maytap geçmiş türk projeleri ile insanlar ciddiye almış. Eminim daha youtube linkine bile tıklamadan yorum yapmıştır.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
March 04, 2018, 01:08:16 PM

Valla insanlar deli ya haha iyi güldüm ben de videoya, buarada buaralar çok sık millii yerli para çıkıyor madem maytap geçiyoruz, bunlar için genel bir başlık mı açsak, nerdeyse hepsi dolandırıcı scam zaten bari tek başlık açalım insanların uzak durması gereken, zeki geçinen kendi ülke mallarımız diye, gülsek de bunlara yatırım yapanlar var:)
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
March 04, 2018, 01:08:57 PM

videoda bile bug var ses ayrı telden görüntü ayrı telden çalıyor. he-manin kız kardeşi olduğunu bilmezdim. eski yapım çizgi film olsa da. he-man yayınlandığı tarihlerde pek tutmamış olsa gerek yoksa o tarihlerde izliyor olurdum.

bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1293

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 04, 2018, 01:09:18 PM

Bir de bunlar nasıl oluyor da bu kadar zaman iktidarda kalabiliyorlar diye soruyorlar.
Al işte, kitle ortada, mal gelmiş mal gidiyor, torununun torunu da mal doğacak, ve bizi kimin yöneteceğine çoğunluğu oluşturan bu mallar karar veriyor.
Hemen atlamış gerizekalı scam proje ya da başarılı olur umarım falan diye, daha adından, arkadaşın anlatımından anlaması gerektiği kısmına gelmiyorum bile, adam video koymuş ona rağmen gelmiş yorum yapıyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
March 04, 2018, 01:11:48 PM

Çok değişik insanlarız yemin ediyorum. Ne zaman morelim bozulsa bu konuyu açıp ilk 2 sayfadaki yorumları baştan baştan okuyacağım terapi gibi geleceğindne eminim. Herkes ayrı bir telden yazıo asbdfkjasd
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
March 04, 2018, 01:15:44 PM

Bi tane düzgün diyebileceğimiz yerli coinimizin olması gerçekten üzücü.çıkanların nerdeyse hepsi ponzi ve dolandırıcılar amk.sorsan blockchain nedir belki bilmez ama işin içinde para olunca malesef dünyada olduğu gibi ülkemizdede aç kurtlar harekete geçti hemen.inşallah yakında gurur duyacağımız bi kriptopara çıkarda bizlerde rahat ederiz

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Koray55
Member
**

Activity: 235
Merit: 75

View Profile
March 04, 2018, 01:20:21 PM

arkadaş güzel trollemiş daha okumadan yorumları görmek güzeldi.
tfntvl
Member
**

Activity: 252

View Profile
March 04, 2018, 01:33:01 PM

öncelikle başarılar. 👏👏👏 sonralıkla bounty si. airdrop u ne zaman yapılacak. milli olan herşeyi. sonuna kadar destekliyoruz. gölgelerin gücü adına güç bende artık Smiley yqhu sabah sabah iyi güldüm Smiley))
btcking2009
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 15

View Profile
March 04, 2018, 01:43:49 PM

Güzel bir başlık olmuş. Bende gerçek sanmıştım. Videoyu izleyince arkadaşın bizi keklediğini anladım :-) Şira ama güzel isimdi
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
March 04, 2018, 02:14:15 PM

Bazen düşünüyorum piyasaya katılmak için geç mi kaldım diye? Böyle konuları okuyunca ferahlıyorum bu kadar malın arasında ben parayı rahat rahat bulurum diye düşünüyorum ama Türkçe bölümünde bu postları okurken de utanıyorum..

Konuyu açan arkadaşa da ayrıca teşekkür ederim.
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 16, 2018, 01:56:53 PM

gölgelerin gücü adına

Kötü güçlerden biri olan nexpara yı etkisiz hale getirdik.

anu
Legendary
*

Activity: 1218

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 16, 2018, 09:10:20 PM

*** ŞİRA ***

Şifre + Lira = ŞİRA

Kılıcımızı yukarı kaldırıp sihirli sözleri söylediğimizde bize olağan üstü güçler verildi. Biz ŞİRA kripto parayız.

Kripto şatosunun koruyuculuğunu yapıyoruz. Onları sikke, kese, dirhem, akçe, nexpara vb.. kötü güçlerden kurtarmak için mücadele ediyoruz.

imzanda bulunan web sitelerinde mining script' i olmasa başarmıştın şampiyon.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 16, 2018, 10:16:41 PM

daha önce bu başlığa yorum yaptım mı bilmiyorum ama kendimi küfretmemek için zor tutuyorum. yarı bir günde scam çıktı kaçtılar gibi yazılar okuruz büyük ihtimal. sürekli bir şey çıkıyor. artık yeter aq
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
March 16, 2018, 10:28:24 PM

Icinde "sik" gecmeyen turk coini yokmu hic?

Anliyoruz sikcek adam ariyon da bu kadar belli etmeyin abi.

Ciftlik bank falan kur onun yerine.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1664
Merit: 271

View Profile
March 17, 2018, 02:24:27 AM

arkadaşlar dikkat edin bence dolandırıcı olabilir, yatırım yapmadan önce heman'a danışmak lazım, heman gelsin hemen versin şiraya notunu, ayrıca pideli köfte ve iskenderlede çok güzel gider şıra, çok hoşuma gitti tüm forum ahalisi adına koruyucu meleğimiz olmanız vesilesi ile teşekkür ederiz.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617

View Profile
March 17, 2018, 03:45:30 AM

Linke dshi tıklamadım açıkçası, dspri amaçlı herhalde. Bizimkiler kripto psra fslan çıkarmasınlar ya da önce kendilerinin globalde ispatlasınlar. Yalancı çobsn hikayesinde olduğu gibi bir gün bizimkiler güzel bir projeyle ico yapmaya kalksalar güvenip yatırım yapmayacak hale getirdiler.
hrsyrk
Newbie
*

View Profile
March 17, 2018, 04:53:27 AM

ilk defa duydum, biraz araştırayım dedim de kendimde şunu fartkettim.türk girişimlere karşı bir ön yargım var, istemeden olumsuz bir şey arıyorum.güvenimin bu kadar düştüğünü anladıktan sonra türk yatırımlara yatırım yapacağımı düşünmüyorum.yine de inş spam çıkmaz ve başarılı olurlar..
LoveFooL
Member
**

Activity: 476

View Profile
March 17, 2018, 05:59:47 AM

Tam bişiler yazıp gömme niyetindeyken dedim şu videoyu izleyim bi . izlemez olaydım . oradan he-man a vb çocukluğumun çizgi filmlerini gördükçe izledim. iki saat vaktimi yedim Cheesy
triclinics21
Member
**

Activity: 378

View Profile
March 17, 2018, 06:07:08 AM

Adam taşak geçmek için konu açmış kaç sazan atlamış, post kasma konusu işte yazın bir tane geçin hehehe güldük deyin yeteri eyvallah hacı dayı
broadcastord
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
March 17, 2018, 06:30:49 AM

Cheesy efsane bir proje gerçekten icosu ne zaman ?
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 17, 2018, 06:33:09 AM

Ulan 1 saat oldu ordan oraya geçtim en son thander thander thander cat hoooooo izliyordum ayıldım, videoya bakmadan scam diye yorum yapmışlar
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 17, 2018, 09:19:39 AM

daha önce bu başlığa yorum yaptım mı bilmiyorum ama kendimi küfretmemek için zor tutuyorum. yarı bir günde scam çıktı kaçtılar gibi yazılar okuruz büyük ihtimal. sürekli bir şey çıkıyor. artık yeter aq
lan beyinsiz
okumazsın etmezsin bide yorum yazarsın mal gibi
okusan izlesen anlıcanda , ne okuma var ne izleme , tam bir beyinsizsin

entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 17, 2018, 09:20:58 AM

Icinde "sik" gecmeyen turk coini yokmu hic?

Anliyoruz sikcek adam ariyon da bu kadar belli etmeyin abi.

Ciftlik bank falan kur onun yerine.
sen ilk önce okumayı öğren ondan sonra yorum yaz.
işte senin gibiler yüzünden dolandırıcılar türüyor.

entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 17, 2018, 09:26:22 AM

ilk defa duydum, biraz araştırayım dedim de kendimde şunu fartkettim.türk girişimlere karşı bir ön yargım var, istemeden olumsuz bir şey arıyorum.güvenimin bu kadar düştüğünü anladıktan sonra türk yatırımlara yatırım yapacağımı düşünmüyorum.yine de inş spam çıkmaz ve başarılı olurlar..
senin araştırman buysa vay halimize.
daha önündeki yazıyı okuyamıyorsun. intro yu izlemeye üşeniyorsun. bu nasıl araştırma.

unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
March 17, 2018, 09:34:24 AM
Last edit: March 17, 2018, 09:54:49 AM by unois

sanıyorum kapanmaya doğru emin adımlarla koşan bir konuya yazıyorum. her türlü dangalaklığın ve hakaretin içiçe girdiği bir konu açmayı başarmış arkadaş. Heman gelir alır gadanızı birazdan. Smiley

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
bravia
Full Member

View Profile
March 17, 2018, 09:35:21 AM

İnsanlar hemen gard almış ne saçmalıyorsunuz scam diye ama adamm gır gır şamata olsun diye bir konu açmış okumadna yorum yaptığınızı bu kadar belli etmeyin bee Cheesy
phantasod
Newbie
*

View Profile
March 17, 2018, 09:42:34 AM

Bu ironiyle birlikte tamamen okumadan yazan kişilerin de olduğunu görmüş olduk  Cheesy Çok yaratıcı olmasıyla birlikte üzücü de değil mi ya cidden bizim neden güzel bir kripto paramız çıkmasın ki.
Arizona
Full Member

Activity: 264

View Profile
March 17, 2018, 08:04:09 PM

Videoyu izledim oldlar bilir ama şöyle de bi gerçek var bu açılış müziği oldu diyelim ee proje nedir ne değildir önemli degil bu değil mi ki sen önce bunu paylasmıssın ya da böyle bişey var mı o bile belli değil
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
March 17, 2018, 08:08:35 PM

Sıra merak ediyorum nasıl olacak. Simdiye kadar hep bir hayal kirikligi. Acikcasi bundan da çok umudum yok ama yine de bol şanslar takıma! Ben kenarda kalıp takip etmeyi tercih ediyorum

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1293

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 17, 2018, 08:19:58 PM

Hee, inşallah inşallah...  Grin Grin Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
March 17, 2018, 08:40:15 PM

hala okumadan scam vesaire yorumlar yapılıyor yıkılıyorum okudukça:D adam "introyu izlemeden yorum yapmayın" demiş o kadar

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
gkyldz
Member
**

Activity: 137

View Profile
March 21, 2018, 12:24:50 PM

İntroyu incelesekte projeyi detaylı masaya yatırsakta  bu sekilde olmaz turkıyeden cıkaran projeler bellı nereye geldıklerı de bellı . Daha ne kadar proje cıkacak merakla beklıyorum adam akıllı bırısı cıkarmadı halka hıtap etmıyor .
freedomforever
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 21, 2018, 02:47:32 PM

Her gün yeni bir milli ve yerli kripto para başlığı görüyorum. Maalesef, milletimize bu konularda güvenim yok, ha başarılı olmasını isterim o ayrı.

entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 27, 2018, 11:26:20 AM

gittik kripton dan kripto aldık geldik kardeşim
süpermen kripton dan gelirken kripto getirmemiş. biz gittik aldık geldik.
şiraaaaaa

cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 27, 2018, 12:59:54 PM

hala okumadan scam vesaire yorumlar yapılıyor yıkılıyorum okudukça:D adam "introyu izlemeden yorum yapmayın" demiş o kadar

İntro çok güzel hazırlanmış, yani sadece introyu izleseniz projenin ne denli güvenilir gelecek vadeden bir proje olduğunu anlarsınız. Kesinlikle scam değildir
"farkımız tarzımız"  Cheesy

entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 28, 2018, 07:32:50 PM

aç gözlüler kanıyor hep bu oyunlara

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
March 28, 2018, 07:36:10 PM

aç gözlüler kanıyor hep bu oyunlara

https://www.youtube.com/watch?v=A6-cBeFEfQI
GiannisTR
Member
**

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 28, 2018, 07:56:03 PM

Entegre 78 geçen bir başlığın altında açık adres verip seni öldürmeye susamış adamlar dolaşıyordu forumda. Kendisine ponzi diyen üyeye şerefsiz diye diklenen YERLİ VE MİLLİ KRİPTO paramızın forumdaki temsilcilerinden biri olman cuk diye oturmuş. Hepinizden iğreniyorum

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 28, 2018, 09:47:47 PM

Entegre 78 geçen bir başlığın altında açık adres verip seni öldürmeye susamış adamlar dolaşıyordu forumda. Kendisine ponzi diyen üyeye şerefsiz diye diklenen YERLİ VE MİLLİ KRİPTO paramızın forumdaki temsilcilerinden biri olman cuk diye oturmuş. Hepinizden iğreniyorum
işte beyinsiz ve cahil olduğunu kanıtladın
hemde acayip bir şekilde
okumaktan aciz bir varlıksın
okusan introyu dinlesen bu yazdığından ötürü utanır, yerin dibine girersin

freedomforever
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 05:10:50 AM

Milli ve yerli olanı desteklemek ben de isterdim insanımızı tanımasam. Maalesef güvenim yok, umarım şaşırtır.

Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
March 29, 2018, 05:55:47 AM

valla yerli milli diyen bir sikiyori bir de işte din kitap vs diyenler ayrı sikiyor, bunlardan kurtulmadığımız sürece burnumuz boktan kurtulmaz
redsilentstorm
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 06:52:49 AM

Edit : Video yu izlememiştim Smiley konuyu okuyunca sinirden hemen döktürdüm. Arkadaş içimden de saydırdım kendim için değil katılacak lar için üzüldüm. Evet renk gelmiş espri iyi olmuş ama zaman kaybı işte.
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280

View Profile
March 29, 2018, 06:54:33 AM

gerçekten insanımızı bu şekilde sömürüyorlar bakıyorsunuz ortada doğru düzgün bir şey olmuyor, ama çiftlik bank süt bank şu bu derken sömürüyorlar da sömürüyorlar
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 29, 2018, 06:55:49 AM

Off ya artık bu "Milli" kelimesi de iyice ele ayağa düştü herkes benzer lafları kullanarak milleti cezbetmeye çalışıyor.

1. Keşke  konuyu en azından bir HERO MEMBER açsaydı. (Daha fazla güven teşkil ederdi.)

2. Keşke diğer koinleri eleştireceğine kendi projen ile ilgili bilgi verseydin.

3. Keşke kafiyeli ve satış mantığına dönük cümleler yerine sağlam güven veren cümleler ile anlatsaydın.

Bu kadar keşke den sonra kusura bakma bu forum yeteri kadar bu tür başlıklar gördü.

keşke okuma yazma bilseydin
ulan önündekini okumaktan acizsin
introyu izlemekten acizsin
mal mal yorum yapıyon
ilk önce izle sonra zaten yüzün kızaracak, salak olduğunu anlayacaksın

redsilentstorm
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 07:01:34 AM

Off ya artık bu "Milli" kelimesi de iyice ele ayağa düştü herkes benzer lafları kullanarak milleti cezbetmeye çalışıyor.

1. Keşke  konuyu en azından bir HERO MEMBER açsaydı. (Daha fazla güven teşkil ederdi.)

2. Keşke diğer koinleri eleştireceğine kendi projen ile ilgili bilgi verseydin.

3. Keşke kafiyeli ve satış mantığına dönük cümleler yerine sağlam güven veren cümleler ile anlatsaydın.

Bu kadar keşke den sonra kusura bakma bu forum yeteri kadar bu tür başlıklar gördü.

keşke okuma yazma bilseydin
ulan önündekini okumaktan acizsin
introyu izlemekten acizsin
mal mal yorum yapıyon
ilk önce izle sonra zaten yüzün kızaracak, salak olduğunu anlayacaksın

sen yazma dan önce yorumumu düzeltim arkadaşım. Benim hatam önce saydırdım sonra araştırdım bu neymiş diye Smiley ona diyebilirsin. Ama burada ki insanlar araştırmacı insanlar çoğumuz işinden gücünden kaçamak vakitler ile araştırma yapıyor etkiyi yükseltmek adına bunu belirtmek istememiş olabilirsin ama konuyu cidii bir paylaşım yerinde paylaşmasaydın bura da ki insanların değerli zamanını çalmamış olurdun..

Birde hakaret etmeden cümle kurmayı öğrenebilseydik güzel olurdu. Konunu yeri burası değil. Aklınca espri yapmış olabilirsin ama boş yere zamanımızı çaldın.
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 29, 2018, 07:07:59 AM

araştırmadan, okumadan, incelemeden, değerlendirmeden ico lara atlıyorsunuz. sonra ah vah ediyorsunuz.
bu konu gereksiz değil, aksine müthiş gerekli imiş. insanların durumuna bakınca bunu anlıyorsunuz.
zamanım yok bir bahane değil, araştırmadan yatırım mı yapılır !

redsilentstorm
Member
**

View Profile
March 29, 2018, 07:22:19 AM

araştırmadan, okumadan, incelemeden, değerlendirmeden ico lara atlıyorsunuz. sonra ah vah ediyorsunuz.
bu konu gereksiz değil, aksine müthiş gerekli imiş. insanların durumuna bakınca bunu anlıyorsunuz.

Smiley gülüyorum sadece yatırım yapmaya gerek görülecek bir başlık değil ki , insanları uyarmak için yazdım sen millet ile dalga geçmişsin şimdi de ona kılıf arıyorsun.
entegre78 (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 29, 2018, 08:50:43 AM

Smiley gülüyorum sadece yatırım yapmaya gerek görülecek bir başlık değil ki , insanları uyarmak için yazdım sen millet ile dalga geçmişsin şimdi de ona kılıf arıyorsun.
yooo kılıf falan yok, direkt milletin her boka saldırdığının gerçeği bu.
bütün yazıları okursan her daim bundan bahsettiğimizi görebilirsin.

altını çizdiğim yere dikkat et, senin ne kadar mal olduğunun göstergesi, daha okuduğunu anlamaktan aciz olduğunun göstergesi

Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
March 29, 2018, 09:56:27 AM

*** ŞİRA ***

Şifre + Lira = ŞİRA

Kusura bakmayın ama ''yeni aysiko'' yazısını ''yeni fiyasko'' olarak okudum. Ama inanıyorum ki ortalama bir kazanç sağlarsınız bu Şira ile. Çünkü bizde zengin olma hayali kuran insan bitmez.
xxxgr
Member
**

Metahash

View Profile
March 29, 2018, 10:38:10 AM

Adina yerli milli demesek. Dolandirilicak bile olsa global olarak dolandirilsin. Ne zaman sunu gormus olsam buz gibi soguma geliyor. Incelemedim incelemicem de insallah guzel proje olur

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
March 29, 2018, 11:14:23 AM

Belli ki enayi avına çıkılmış Smiley at yemi gelsin milletine de olsa milli diyince atlayacak çok ama ilk dolandıracakları kendi milleti ne de olsa:)
donotlean
Full Member

Activity: 182

View Profile
March 29, 2018, 03:10:40 PM

ya turcoin dediler noldu?100 dolardan girecekmis piyasaya dediler noldu?mille proje dedik peerguesse girdik noldu?arkadaslar duygusallıga yer yok artık milli ayağına paranızı almaya çalışanlardan uzak durun

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 29, 2018, 06:25:27 PM

Ya insan şunları gördükçe gerçekten üzülüyor çünkü yabancılar öyle icolar yapıp ülkelerine öyle güzel yatırım kazandırıyorlar ki, geleceği müthiş ne projeler çıkarıyorlar, adamakıllı kafa yorsak şu ana kadar ne icolar çıkarırdık piyasaya ama halen şöyle düzgün bir kriptopara dahi çıkaramadık en iyisi akche gözüküyor o bile berbat durumda. İnşallah kabuğumuzu kırarız artık.

instr_35
Newbie
*

View Profile
March 29, 2018, 06:32:03 PM

ismine bayıldım...  keşke gerçek olsa. yerli milli diye diye Cheesy yakında yerli araba da yaparız biz.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 01, 2018, 07:39:49 PM

Yine bir milli yerli kripto parası bu ne işe yarıyor.Cevap hiçbir şeye yaramayacak.Sadece üç beş keriz avlamak için yapılan bir kripto para gibi duruyor.Yani boş
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
April 01, 2018, 08:01:09 PM

Bir defa da çıkan yerli kripto paramıza güvenmekte istiyorum. Scam olmasın guvenebileyim istiyorum fakat hep aksi cikiyor. Başarılar takıma ben kenarda kalıp izleyeceğim.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
April 01, 2018, 09:07:50 PM

şira ismi yerli bir içecek olan şıraya benzemiş, tadı da heralde kabak tadı veren diğer koinler gibi olur. önüne gelen saçma sapan koin çıkarıp saçma sapan haber yapıyor
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  

Jump to: