Bitcoin Forum
May 09, 2024, 05:50:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: NEXPARA ÖLDÜ!!! -- KÜÇÜK SU BALONU PATLADI--İÇİ BOŞ PROJELER BÖYLEDİR--  (Read 595 times)
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
March 14, 2018, 11:22:53 PM

nex para öldü belediye soyulanları gömdü iyide oldu mk çiftlik bank bunlar alayı hırsız ne bokuma giriyonuz bu işlere
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715277053
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715277053
Reply with quote  #2

1715277053
Report to moderator
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
March 14, 2018, 11:24:05 PM

Hiçbir işe yaramayan sadece ödeme sistemi olarak kullanılacağı söylenen bir kriptoparanın ne yapması bekleniyordu ki? Yerli ve milli adı altında bizim milleti z.ken çok olduğu için kriptoparalarda da bu tür insanlar türemeye başladı.. Bir malda yerli ve milli ibaresi geçiyorsa ben artık koşarak uzaklaşıyorum.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
halleykum
Newbie
*

Activity: 159
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 11:34:04 PM

Doyamadık tokatlanmaya doyamadık..
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 14, 2018, 11:38:02 PM

Milli derken bu piyasada milli olmaya gerek yok ki... Milli olursan ilerleyemezsin zaten.

Global olmadıktan sonra körler sağırlar birbirlerini ağırlar olur.

İhracat yapacak değilsiniz sonuçta.

Bitcoin / Ethereum / Monero
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
March 15, 2018, 12:22:40 AM

Bu neticeye şaşırmadım, bu forumda defalarca bu coin konusunda uyarı yapıldı fakat keşke şaşırsaydık. Yerliyim diye ortaya çıkan kripto paraların ardarda fos çıkması sinir bozucu.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
March 15, 2018, 12:59:03 AM

Ponzi sistemlerın yavaş yavaş çökmesıne sonuna gelmesıne yakın bu gibi projeler coğalacak ponzi sistem adı altında iş yapan dolandırıcı çetesi artık bu işi yaparak ınsanları dolandırcaklar bence kımse türk projesıne katılmasnı tvsıye etmem.d
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 15, 2018, 02:44:47 AM

Paraları iade edeceklermiş de , geçen hafta ki  ethereum ve Bitcoin fiyatları ile şimdiki fiyat arasında % 35 lik bir fark var. Yatırımcıyı direk mağdur ettiler.  Bunun hesabını kim verecek? Bu kadar içi boş olduğunu düşünmemiştim. İnsan önceden bir iş planını adam akıllı araştırır, Bddk'nın koşullarını inceler, mevzuat nedir araştırır, sonra ilk elden olmadı gider neyin nesidir e-para lisansı nasıl alınır , uzmanlarla konuşur vs.. değil mi ama?
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
March 15, 2018, 03:01:59 AM

Paraları iade edeceklermiş de , geçen hafta ki  ethereum ve Bitcoin fiyatları ile şimdiki fiyat arasında % 35 lik bir fark var. Yatırımcıyı direk mağdur ettiler.  Bunun hesabını kim verecek? Bu kadar içi boş olduğunu düşünmemiştim. İnsan önceden bir iş planını adam akıllı araştırır, Bddk'nın koşullarını inceler, mevzuat nedir araştırır, sonra ilk elden olmadı gider neyin nesidir e-para lisansı nasıl alınır , uzmanlarla konuşur vs.. değil mi ama?

Tahminim yeteri kadar para toplayamışlardır. Toplamış olsalar kıbrıs da başlatırlar yine birşeyler yapmaya çalışırlardı. Bunların hiç mi düşünceleri yok ki BBDK nın , Türkiye de ki kripto mevzuatının olmadığını bilmesin.
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 15, 2018, 04:17:52 AM

Arkadaş ya belliydi böyle olacağı yatırım yapanlar oldu mu bilmiyorum topladı mı yatırım başlayacaktı mı eğer başladıysa inşallah dağıtırlar geri zaten böyle hadi kamka koin basak kafasıyla iş olmaz

Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
March 15, 2018, 06:13:03 AM

Yuh 3 milyon para toplamışlar şaka gibi! Gerçekten silkelenecek çok keriz var memlekette bunu bir kere daha görmüş olduk bu vesileyle.Kesinlikle bir yönetmelik hazırlanmalı bu kripto paralarla ilgili.Herkes kafasına göre at koşturmamalı zira önü alınamayacak bu işin bu gidişle.Ondan sonra kripto piyasasına güven yok deniyor.E olmaz tabi dürüst girişimciler yerine böyle şark kurnazlarına kalırsa piyasa olacağı bu.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 15, 2018, 06:13:31 AM

hahaha Smiley açıklama çok komik olmuş. hatta trajıkomik Smiley yeni öğrenmiş bulunmaktayız nedir lan ? Bilmediğin boka neden giriyorsun ? Bide tokeni coin diye yutturacakları bu adamlar. çok biliyorlar ya
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 15, 2018, 10:43:48 AM

başka bi konuda arkadaş söylemişti çiftlikbank olayından sonra korktular diye...buna kesinlikle katılıyorum...bddk nın bunlara lisans vermeyeceğini bilmeyecek kadar salak değillerdir..o kadar da değildir..art niyetle yola çıktıklarını düşünüyorum...ancak korktular ve geri çekildiler...

sitelerinde yazan toplanan paraya dair yazan 24 ether 2 btc 3 milyon tl gibi rakamlar ne kadar doğru ? nerden bileceğiz kendilerinin sallamadığını ? hep bi algı operasyonu  Grin

telegramlarında 200 kişi anca vardı zaten...

neyse bu milleti defalarca dolandırıp sonrada milletvekili adayı olanjet fadılın videosunu da koyalım izlememiş olanlar vardır belki  Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=GO66-jR4b90
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: