Bitcoin Forum
April 25, 2024, 09:17:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Svašta o Twitteru  (Read 3032 times)
eroejoe (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
March 03, 2018, 08:07:38 PM
Last edit: February 25, 2019, 09:51:44 AM by eroejoe
Merited by iluvbitcoins (5), Branko (1), RegulusHr (1), Keeshan (1)
 #1

Krenuo sam raditi airdropove, i vidim, neki ICO-vi daju više tokena ako imaš više followera na twitteru, te razmišljam mogao bih malo povećati broj svojih sljedbenika dodajući neke ljude očekujući da uzvrate. Tek evo, uprati me par Arapa, ništa, pratim i ja njih jer sam u svom opisu napisao: "Follow me, and I will follow you!". E sad, u 2 sata me počelo pratiti 500 Arapa Grin . Zanima me, što da radim s njima? Kako tvrtke koje organiziraju airdrop gledaju na to? I ima li još netko hrpu Arapa na twitteru?

(edit: 30.3.2018.) dodao sam korisne linkove i promijenio ime teme, od sada, ovdje, na jednom mjestu možemo pisati bilo što vezano uz Twitter... Ako imate korisnih linkova, slobodno podijelite kako bih mogao dodati na popis.

*KORISNI LINKOVI*

1. Twitter Audit
- Ako se bavite bountijima ili Twitter kampanjama, biti će vam potreban pregled vaših stvarnih sljedbenika, što Twitter Audit omogućuje. Pregled stvarnih sljedbenika je za prvi puta besplatan, a ako želite ponoviti pregled, možete nadograditi vaš račun za 5 dolara, što vam omogućuje i blokiranje lažnih sljedbenika. Ako ne želite nadograditi račun ili želite besplatni Twitter Audit ovdje možete zamoliti da se to učini za vas.

2. Tweue - Buffer
- Ako želite tweetati u raznim vremenskim intervalima (15 minuta, 30 minuta, 1 sat, 2 sata, 4 sata i 8 sati), a nemate vremena niti volje, ova stranica će vam pomoći u tome. Također će te privući više pažnje i više sljedbenika na Twitteru, produljenjem vremenskog razmaka između tweetova na nekoliko sati. (Tweue trenutno ne radi, ovu opciju možete koristiti na stranici Buffer)

3. Unfollower stats
- Ako želite provjeriti koliko vas je sljedbenika prestalo pratiti, ovaj alat vam omogućuje da i vi njih prestanete pratiti. Osim toga možete vidjeti ako nekoga ne pratite, a ta osoba prati vas. "Follow for follow" je jednostavniji uz ovaj alat.

4. Bounty Followers
- Ako želite povećati broj pratitelja (followera) na Twitteru, ova stranica će vam poslužiti kao izvrstan alat. Bounty Followers funkcionira tako da povežete Twitter račun, te zapratite grupu od 10 ljudi, koji će vam uzvratiti praćenje (follow). Svaki 6 sati se automatski napravi nova grupa. Alat je siguran po pitanju mogućih problema s agresivnim praćenjem (ban), dakle alat funkcionira na umjeren način. "Follow for follow" za ljude zainteresirane za kripto svijet, airdropove, bountije.

5. ICO reward
- Ako želite raditi Twitter bounty kampanje, ova stranica vam omogućuje jednostavniji način obavljanja tjednih zadataka. ICO reward tim prati vaše tweet-ove i retweet-ove za odabrani ICO, te nije potrebno slati dodatno izvješće na Bitcointalk forumu, što ušteđuje vrijeme potrebno za obavljanje Twitter kampanje. Osim Twitter kampanja, dostupne su i Facebook, Telegram, YouTube i blog kampanje.

6. Tippin
- Pomoću ove nadogradnje za web preglednike Chrome i Firefox, moguće je slati BTC kao napojnicu za tweetove, komentare i druge objave na Twitteru, isto tako i vi možete dobiti napojnice. Mikrotransakcije se obavljaju putem Lightning Networka, vrlo brzo i uz niske troškove.

7. Sparktoro
- Preko ove stranice možete napraviti analizu pratitelja, realnije i detaljnije nego preko Twitter Audita. Osim vlastitog profila možete provjeriti i druge, npr. Donald Trump prema Sparktoru ima 63,4% lažnih, neaktivnih ili spamerskih pratitelja.

*SAŽETAK TEME* ili što je sve potrebno znati, radi uspješnog upravljanja računom za Twitter bounty kampanje.

Ova teme bi mogla biti zanimljiva onima koji učestvuju u Twitter Bounty Kampanjama gdje je glavni cilj napraviti što bolji profil i skupiti što više followera.
Ima dosta dobrih informacija ali sve je razbacano na 4 stranice pa ću ovdje sumirati i dodati možda neke nove savjete i stvari koje su meni pomogle u vezi povećanja broja followera.

- Da bi vaš twitter profil skupio što više followera drugi korisnici trebaju ulazkom na vaš profil odmah da vide da se radi o osobi koju zanimaju kripo valute, bitcoin, ICO, bounty kampanje, airdropovi i tako dalje. Ako već koristite twitter od ranije tim bolje jer mnoge kampanje zahtjevaju da twitter nalog mora bit napravljen prije min. 6 mjeseci.
Kliknite na Edit Profile i uredite svoj twitter nalog. Postavite neku sliku u pozadini koja ima veze sa kripto valutama, dosta ljudu koristi Bitcoin-ov znak, neku tabelu sa kretanjima cijena ili nešto na tu temu koja je povezana sa kriptom.
Za svoju profilnu sliku pomaže ako postavite sliku neke lijepe djevojke – i zaista je tako i vidjećete pretragom drugih kvalitetnih profila da im je profilna slika neka zgodna djevojka.
- Ispod profilne slike nalazi se polje na kojem piše Bio. U ovo polje napišite neke ili sve od sljedećih hashtagova: #followback #Bounty #AIRDROP #ICO, #Bitcoin# # Crypto Currencies, #investing, # 100% followback...   
Cilj vam je da vas ljudi prate a pratiće vas oni koji imaju iste interese ko i vi. Jako puno profila koriste #followback i uzvračuju follow korisnicima koji njih prate. I na taj način se dosta brže povečava broj followera. Kada vas neko zaprati, uzvratite follow jer i sami očekujete to od drugih korisnika.

- Kada ste uredili profil vrijeme je da počnete da pratite druge korisnike. Koga treba pratiti? Pratite ljude koji učestvuju u bounty kampanjama jer oni će vam uzvratiti follow pošto imate zajednički cilj a to je širenje i povečavanje broja followera.
Otvorite tabelu sa učesncima bilo koje Bounty kampanje i kliknite na Twitter Kampanju u okviru tabele. Pronađite korisnike koji imaju 5,10,20K pratilaca i uđite na njihov profil. Pogledate kako im izgleda profil i kliknite na Followers tab da pristupite korisnicima koji njih prate. I počnite pratiti ljude, obratite pažnju na one koje imaju gore navedene hashtagove #followback #Bounty #AIRDROP #ICO... jer u većini slučajeva oni će vam i uzvratiti follow i ne samo to nego će vas vremenom početi pratiti i ljudi koje niste vi pratili služeći se istom metodom jer su vidjeli da imate  #followback.

Nekoliko Važnih Napomena:

- Nemojte zapratiti više od 30-40 ljudi odjednom jer će vam twitter blokirati profil misleći da je u pitaju neki bot. Kad tad će se to desiti ali to se vrlo lako može riješiti. Pošaljite im mail da vam je profil blokiran i odblokirat će vam ga za par sati.
Ovdje im se možete javiti ako imate problema:
https://help.twitter.com/en/contact-us

- uzvratite follow korsnika koji su vas pratili jer mnogi korisnici prate ko im ne uzvrati follow i poslje određenog vremena će vas unfollowat.
- koristite stranicu https://unfollowerstats.com/. Tu imate najbitnije informacije o svom profilu a dvije najbitnije značajke su: Non Followback i I Dont Followback

Non Followback – su korisnici koji vas ne prate, tj oni korisnici koje ste vi zapratili ali vam nisu uzvratili follow. Ovo bi trebali redovno provjeravati ako želite da vas twitter nalog ima 5000+ followere jer Twitter je limitirao broj korisnika koje možete pratiti na 5000! Da bi ste pratili više od 5000 korisnika a, i oni vas, broj followera i korisnika koje vi pratite bi trebao bit otprilke isti. Ako vi pratite 5000 ljudi a vas prate svega 2400 onda u tom slučaju nećete moći pratiti nove ljude dok ne smanjite broj korisnika koje vi pratitie i povećate broj followera koje prate vas. To ćete postići tako što ćete unfollowat sve one koji vam nisu uzvratili follow a oni se svi nalaze u listi pod Non Followback.
Bitno: Nemojte koristiti automatske aplikacije za Unfollow. Mnoge bounty kampanje traže da ih pratite na twitteru ako učestvujete u njihovoj kampanji ali rijetko koja će vam uzvratiti follow. Ako koristite neku aplikaciju koja će automatski uradit unfollow svih naloga koji vam nisu uzvratili follow to će se desiti i sa nalozima kampanja u kojima učestvujete. Na kraju kampanje kad bounty menadžer bude provjeravao da li se pridržavate pravila vidjeće da niste followali twitter nalog i možete ostati bez svojih tokena!

I Dont Followback – su korisnici koji su vas zapratili a niste im uzvratili follow. Provjeravajte i ovu listu i uzvratite im follow da vas nebi unfollowali.

(edit: 20.2.2019.) dodan Tippin
(edit: 25.2.2019.) dodan Sparktoro

BTC
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
powerman24
Member
**
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 12


View Profile
March 04, 2018, 10:31:32 AM
 #2

Ubaci im lazne airdropove Smiley

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄  ▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌
【We produce energy from renewable sources to use it for mining and the blockchain.】
ANN THREADFACEBOOKTWITTERWHITEPAPERYOUTUBE
Shade6999
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
March 04, 2018, 01:42:26 PM
 #3

reci im da ti svako 5$ uplati na racun i da ce svako od njih dobit jedan smajlic xD

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
disko_kraljica
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 23


View Profile
March 04, 2018, 02:04:37 PM
 #4

Baš si me nasmijao s ovim  Grin Grin Grin

Ne znam, da ja idem chekirat, prvo što bi napravila je prošla malo presjek folowera. Skupa s opisom profila. "Follow me, and I will follow you" ne zvuči baš obećavajuće  Smiley  Pripazi da to makneš prije nego se prijaviš na koju kampanju.
cryptoUKManiac
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 40
Merit: 0


View Profile
March 04, 2018, 07:13:23 PM
 #5

Baš si me nasmijao s ovim  Grin Grin Grin

Ne znam, da ja idem chekirat, prvo što bi napravila je prošla malo presjek folowera. Skupa s opisom profila. "Follow me, and I will follow you" ne zvuči baš obećavajuće  Smiley  Pripazi da to makneš prije nego se prijaviš na koju kampanju.

Nekako ne vjerujem da se gledaju manualno twitter profili, no opet ovisi ti o kampanji. Mozda negdje gledaju... Imas i toolove koji ti chekirjau followere i daju prosjek koliko followera je fake/neaktivno
eroejoe (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
March 04, 2018, 07:35:35 PM
 #6

Moji tweetovi ne dopiru do njih ili uopće ne znaju engleski jezik... Većina Arapa ima po 10-ak tisuća i više followera i podjednako toliko ljudi prate, medijski moguli Cheesy . Provjerio sam jesu li to botovi na ovoj stranici https://www.twitteraudit.com/, 93% njih navodno nije. Promijenio sam opis. Hvala na zanimljivim komentarima i prijedlozima Cheesy .

BTC
disko_kraljica
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 23


View Profile
March 04, 2018, 09:47:20 PM
 #7

Hvala na infu Crypto, zadnjih dana svašta novo učim  Smiley

Baš si me nasmijao s ovim  Grin Grin Grin

Ne znam, da ja idem chekirat, prvo što bi napravila je prošla malo presjek folowera. Skupa s opisom profila. "Follow me, and I will follow you" ne zvuči baš obećavajuće  Smiley  Pripazi da to makneš prije nego se prijaviš na koju kampanju.

Nekako ne vjerujem da se gledaju manualno twitter profili, no opet ovisi ti o kampanji. Mozda negdje gledaju... Imas i toolove koji ti chekirjau followere i daju prosjek koliko followera je fake/neaktivno
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
March 05, 2018, 02:14:40 PM
Merited by disko_kraljica (1)
 #8

Najbolji nacin da napravis jak Twitter nalog (a da nije prevara tipa lazni airdrop) je da pratis pratioce velikog naloga u tvojoj oblasti. Nadjes neki veliki Airdrop nalog i  zapratis dnevno stotinak njegovih pratioca. Moguce da je taj limit veci ili manji, moze da se izgugla. Dobro je to rasporeditit na 5-6 puta dnevno po dvadesetak ljudi, jer twitter ne voli akcije koje se ponavljaju i podsecaju na botovanje. Oko 30% njih ce uzvratiti pracenje, posebno ako u nazivu takodje imas Airdrop, jer ih to i zanima cim prate taj nalog. Taj procenat ce biti i veci ako imas hiljadu i vise pratioca.

Na ovaj nacin tvoji pratioci ce biti i pravi i ljudi koji su zainteresovani za to sto tvitujes, u ovom slucaju airdrop.  Smiley
campica
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 645
Merit: 145


View Profile
March 05, 2018, 04:40:59 PM
Merited by disko_kraljica (1)
 #9

Evo ja sam krenuo sa twitterom, koristim ga od 2009 do prije dva mjeseca sam imao samo 600 pratioca.. Nakon toga sam saznao sa AirDrop-ove te sam odlucio da se malo vise aktiviram na twitteru.. Evo me sada na 5600 pratioca.. Skuzio sam da je bitno da imas u opisu svog profila : #followback #BOUNTY #AIRDROP . Pokusaj svakodnevno pratiti barem 50 - 70 ljudi , vecina ce ti uzvratiti follow.. Samo nemoj da se zaneses jer ti mogu ukloniti profil ako vide da radis kao bot.
eroejoe (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
March 05, 2018, 07:02:39 PM
 #10

Najbolji nacin da napravis jak Twitter nalog (a da nije prevara tipa lazni airdrop) je da pratis pratioce velikog naloga u tvojoj oblasti. Nadjes neki veliki Airdrop nalog i  zapratis dnevno stotinak njegovih pratioca. Moguce da je taj limit veci ili manji, moze da se izgugla. Dobro je to rasporeditit na 5-6 puta dnevno po dvadesetak ljudi, jer twitter ne voli akcije koje se ponavljaju i podsecaju na botovanje. Oko 30% njih ce uzvratiti pracenje, posebno ako u nazivu takodje imas Airdrop, jer ih to i zanima cim prate taj nalog. Taj procenat ce biti i veci ako imas hiljadu i vise pratioca.

Na ovaj nacin tvoji pratioci ce biti i pravi i ljudi koji su zainteresovani za to sto tvitujes, u ovom slucaju airdrop.  Smiley

Hvala na savjetima... Zanima me, imaš li takav twitter profil, ako imaš, koliko dobiješ referrala, okvirno, preko Twittera na takav način?

Evo ja sam krenuo sa twitterom, koristim ga od 2009 do prije dva mjeseca sam imao samo 600 pratioca.. Nakon toga sam saznao sa AirDrop-ove te sam odlucio da se malo vise aktiviram na twitteru.. Evo me sada na 5600 pratioca.. Skuzio sam da je bitno da imas u opisu svog profila : #followback #BOUNTY #AIRDROP . Pokusaj svakodnevno pratiti barem 50 - 70 ljudi , vecina ce ti uzvratiti follow.. Samo nemoj da se zaneses jer ti mogu ukloniti profil ako vide da radis kao bot.

I ja imam twitter account iz 2009. Smiley Čestitam na velikom broju pratitelja... Jesi li do sada isplaćen za jedan od Airdrop-ova, nakon 2 mjeseca "poslovanja"?

BTC
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
March 05, 2018, 09:01:39 PM
 #11

Najbolji nacin da napravis jak Twitter nalog (a da nije prevara tipa lazni airdrop) je da pratis pratioce velikog naloga u tvojoj oblasti. Nadjes neki veliki Airdrop nalog i  zapratis dnevno stotinak njegovih pratioca. Moguce da je taj limit veci ili manji, moze da se izgugla. Dobro je to rasporeditit na 5-6 puta dnevno po dvadesetak ljudi, jer twitter ne voli akcije koje se ponavljaju i podsecaju na botovanje. Oko 30% njih ce uzvratiti pracenje, posebno ako u nazivu takodje imas Airdrop, jer ih to i zanima cim prate taj nalog. Taj procenat ce biti i veci ako imas hiljadu i vise pratioca.

Na ovaj nacin tvoji pratioci ce biti i pravi i ljudi koji su zainteresovani za to sto tvitujes, u ovom slucaju airdrop.  Smiley

Hvala na savjetima... Zanima me, imaš li takav twitter profil, ako imaš, koliko dobiješ referrala, okvirno, preko Twittera na takav način?

od 0 do 10 za sada, ali moj nalog Twitter nalog za crypto nije velik i preusmerio sam vise paznju na bounty jer oduzima manje vremena sa Bountyhive platformom. Lazni airdropovi oduzimaju mnogo vremena dok ih proverim.

Meni je broj referala povecalo:

- vise tagova u tvitu
- dodavanje retvitova preko youlikehits (dobijam poene za "gledanje" youtube, a to trosim na RT, radi posao ako ima dosta tagova ali i oduzima vreme)
- Subredditi posveceni airdropovima
- Grupni chatovi na Zonto (drustvena mreza na blockchainu koja za sada uglavnom sluzi da Rusi medjusobno dele airdropove Smiley))
- Facebook grupe

Moze da pomogne ali me mrzi da radim:

- tvitovanje u komentarima nekog velikog naloga ( Boxmining, Suppoman, valute sa velikim brojem pratioca i sl.)
- blogovanje na Steemitu
campica
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 645
Merit: 145


View Profile
March 06, 2018, 02:29:12 PM
 #12


I ja imam twitter account iz 2009. Smiley Čestitam na velikom broju pratitelja... Jesi li do sada isplaćen za jedan od Airdrop-ova, nakon 2 mjeseca "poslovanja"?

Hvala Smiley , ma nisam bio bas previse aktivan na airdropovima , prvi cilj mi je bio da dođem barem do 5000 pratitelja.. Do sad sam bio na nekoliko airdropova , al samo sam na jednom dobio isplatu s tim da sam bio samo tjedan dana aktivan u twitter kampaniji.  Dobio sam na wallet 0.0016 ETH s tim da nakon dva tjedna dobio nekakvu  Internal Transactions od 0.00413 ETH na tu prvu isplatu.. Tek se zagrijavam , sad mislim za stvarno krenuti sa bounty kampanijama Cheesy 
eroejoe (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
March 06, 2018, 05:54:46 PM
 #13

od 0 do 10 za sada, ali moj nalog Twitter nalog za crypto nije velik i preusmerio sam vise paznju na bounty jer oduzima manje vremena sa Bountyhive platformom. Lazni airdropovi oduzimaju mnogo vremena dok ih proverim.

Meni je broj referala povecalo:

- vise tagova u tvitu
- dodavanje retvitova preko youlikehits (dobijam poene za "gledanje" youtube, a to trosim na RT, radi posao ako ima dosta tagova ali i oduzima vreme)
- Subredditi posveceni airdropovima
- Grupni chatovi na Zonto (drustvena mreza na blockchainu koja za sada uglavnom sluzi da Rusi medjusobno dele airdropove Smiley))
- Facebook grupe

Moze da pomogne ali me mrzi da radim:

- tvitovanje u komentarima nekog velikog naloga ( Boxmining, Suppoman, valute sa velikim brojem pratioca i sl.)
- blogovanje na Steemitu

Youlikehits mi se čini kao korisna stranica, nisam do sada čuo za nju, hvala na prijedlogu, evo napravio sam račun pa ću probati s tom tehnikom.

Tek se zagrijavam , sad mislim za stvarno krenuti sa bounty kampanijama Cheesy 

Sretno!

BTC
Darkslix
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
March 11, 2018, 02:37:15 PM
 #14

Sve zavisi kakve si fotke postavila na tviter nalogu :-D  na to se lepe kao muva na ...... :-P 

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
denis-z12
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
March 12, 2018, 09:57:02 PM
 #15

zanima me da li se u ovom slucaju ti arapi koji su te zapratili smatraju laznim followerima prema pravilima airdrop/bounty kampanja?
Keeshan
Member
**
Offline Offline

Activity: 213
Merit: 36


View Profile
March 13, 2018, 01:59:51 AM
 #16

zanima me da li se u ovom slucaju ti arapi koji su te zapratili smatraju laznim followerima prema pravilima airdrop/bounty kampanja?

Vecina bounty kampanja ce verovatno proveravati twitter audit da ti pokaze rezultat 85-90% (mozes ga uraditi besplatno samo jednom, posle je 5$ mesecno), a koliko znam on radi po principu aktivnosti, odnosno smatra da je follower lazan ako nije tvitovao nista neko duze vreme. Arapi zaista mnogo cesce uzvrate pracenje nego drugi narodi, verovatno je to deo njihove kulture. Ipak, sto vise imas pratioca koji ne ucestvuju u tvojim tvitovima, to ces manje biti vidljiv na tviteru, zato sto tviter, kao i facebook prikazuje cesce postove onih naloga koji imaju vise lajkova ritvitova, sherovanja i sl., jednom recju engagement. Algoritam podrazumeva da vise zelis da vidis postove naloga na cije postove cesce reagujes. Zato ces na facebooku cesto videti ljude kako postavljaju jako glupa pitanja tipa: "Ovo samo genijalci znaju, koliko je 5x7" ili "odakle ste?" "Koja vam je profesija?" "da li vise volite plavuse ili crnke?" da bi ljudi sto vise odgovarali, samim tim povecavaju vidljivost, pa  kad imaju neku reklamu da ponude vise ce je ljudi videti.

Hocu da kazem da imati Arape za pratioce sa jedne strane podize broj pratioca na kratko i ako ti je to cilj onda se to isplati, ali ti na duze vreme i smanjuje jer imas pratioce koji nece ucestvovati u lajkovanju (ako ne postavljas slike zgodnih plavusa) pa ce tvoj nalog biti manje vidljiv na tviiteru i manje ces dobijati "prirodnog" pracenja.
Shade6999
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
March 25, 2018, 12:04:11 PM
 #17

Ovi arapi stvarno nisu normalni i mene poceli pratit na twiteru kao blesavi svaki dan bar 30 njih novih me prati....

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
exitos
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 100


View Profile
March 25, 2018, 12:25:17 PM
 #18

ja sam u airdropima od jeseni 2017. pofollowalo me preko tisucu ljudi na twitteru, a onda je twitter oceo s uoozorenjima jer eto dijelim i sharam na sve strane, ne samo svoje referral linkove nego i ico projekte za koje se u tom trenutku ocito ne zna koliko su legitimni. 90% airdropa su sam. od tih 90% 80 % je scam zato jer su bezvrijedni inikada nece ni vrijediti nista. to mogu sad slobodno reci iz svog iskustva. zbog ovih 10% se svakako isplati, ali budite jako oprezni.

drugo, pazite sto dijelite na twitteru isto tako. ako vas upozore jednom, iskljuce vam profil i traze da unesete br moba il nesto to je prvo upozorenje.

ja sam na kraju ostao bez tog profila i sad sve iz pocetka. sad imam 100 followera a neki airdropi zahtjevaju min 250 i da je account napravljen pred par mj.
eroejoe (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
March 25, 2018, 12:54:45 PM
 #19

Ovi arapi stvarno nisu normalni i mene poceli pratit na twiteru kao blesavi svaki dan bar 30 njih novih me prati....
Prestao sam im uzvraćati praćenje, pa se ta brojka smanjila, pokušaj i ti isto, osim ako ti trebaju radi većeg broja pratitelja.

ja sam u airdropima od jeseni 2017. pofollowalo me preko tisucu ljudi na twitteru, a onda je twitter oceo s uoozorenjima jer eto dijelim i sharam na sve strane, ne samo svoje referral linkove nego i ico projekte za koje se u tom trenutku ocito ne zna koliko su legitimni. 90% airdropa su sam. od tih 90% 80 % je scam zato jer su bezvrijedni inikada nece ni vrijediti nista. to mogu sad slobodno reci iz svog iskustva. zbog ovih 10% se svakako isplati, ali budite jako oprezni.

drugo, pazite sto dijelite na twitteru isto tako. ako vas upozore jednom, iskljuce vam profil i traze da unesete br moba il nesto to je prvo upozorenje.

ja sam na kraju ostao bez tog profila i sad sve iz pocetka. sad imam 100 followera a neki airdropi zahtjevaju min 250 i da je account napravljen pred par mj.
Hvala ti što si podijelio svoje iskustvo s nama... Meni su prije dva tjedna također poslali upozorenje gdje sam morao potvrditi broj mobitela. Mislim da je to bilo više zbog toga što sam previše ljudi upratio u kratkom roku, nego zbog objavljenih tweetova. Kada pogledam ostale profile po par tisuća random i spam tweetova, a i dalje imaju aktivan račun, ne znam kako twitter gleda na to. Nadam se da me neće banati... Pokraj toliko lažnih predstavljanja, scamova i ostaloga, nadam se da imaju pametnijeg posla.

BTC
Shade6999
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
March 25, 2018, 01:02:00 PM
 #20

evo kroz zadnjih pol h me pocelo pratit jos 30 ljudi  sad doslovno iz min u min me prate ko blesavi a najvise ih je iz saudijske arabije.... Ja jos nisam dobio nikakva upozorenja hvala bogu al predpostavljam da cu isto uskoro dobit.... A da bome vise im necu uzvracat to da ih pratim dovoljno ih imam...

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!