Bitcoin Forum
April 16, 2024, 04:22:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  
Author Topic: Svašta o Twitteru  (Read 3031 times)
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2408
Merit: 1205



View Profile
February 20, 2019, 02:29:27 PM
 #181

Pomoću nadogradnje za web preglednike Chrome i Firefox tippin.me moguće je slati BTC kao nagradu za tweetove, komentare i druge objave na Twitteru.
Fora je u tome što će se koristiti Lightning Network, što će omogućiti visoku brzinu mikrotransakcija, osim toga, za takve transakcije gotovo pa nema troškova.
Mislim da je ovo dobar korak prema adopciji BTC, a vrijeme će pokazati, kako će se ova opcija prihvatiti.
Što vi mislite o Tippin.me i budućnosti plaćanja BTC preko Lightning Networka?

Odlična stvar, biti će sve više tog online contenta koji će se monetizirati. Bitno je da kripto rano radi te korake, kad sam malo detaljnije istražio tu Lightning mrežu nisam bio pretjerano impresioniran ali na ovakve načine bi zaista mogla imati svoju široku primjenu i mogla bi dosta pojednostaviti neke stvari.

Bih li plaćao nešto na takav način? Jep - ima dosta Twitteraša sa zaista dobrim sadržajem.

Osim Twittera, volio bih da takva opcija ima i ovdje na forumu. Smatram da bi to odlično utjecalo na kvalitetu postova i cjelokupnu motivaciju zajednice. Pa tko će implementirati takve opcije, ako ih mi kao zajednica sami ne implementiramo.

U neku ruku se slažem. Mislim da bi ekipi (pogotovo sad kad su bounty kampanje u komi) bilo puno draže dobiti nešto BTC-a za kvalitetan post nego Merit. Iskreno, ja se za Merite više ni ne borim jer ne vidim smisao. Imam relativno visok rang na forumu i jednostavno mi se ne da "boriti" za Merite. Ako nekad netko smatra da je post dovoljno kvalitetan, neću se ljutiti ako me nagradi Meritom. Ali se neću niti ljutiti ako me ne nagradi  Grin

S druge strane, nisam baš siguran koliko bi ja osobno to koristio. Istina, ovdje ima dosta kvalitetnih postova ali nekako je puno lakše dati Merit nego 0.0001 BTC za neki kvalitetan post.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
eroejoe (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
February 24, 2019, 01:47:47 PM
 #182

Osim Twittera, volio bih da takva opcija ima i ovdje na forumu. Smatram da bi to odlično utjecalo na kvalitetu postova i cjelokupnu motivaciju zajednice. Pa tko će implementirati takve opcije, ako ih mi kao zajednica sami ne implementiramo.

U neku ruku se slažem. Mislim da bi ekipi (pogotovo sad kad su bounty kampanje u komi) bilo puno draže dobiti nešto BTC-a za kvalitetan post nego Merit. Iskreno, ja se za Merite više ni ne borim jer ne vidim smisao. Imam relativno visok rang na forumu i jednostavno mi se ne da "boriti" za Merite. Ako nekad netko smatra da je post dovoljno kvalitetan, neću se ljutiti ako me nagradi Meritom. Ali se neću niti ljutiti ako me ne nagradi  Grin

S druge strane, nisam baš siguran koliko bi ja osobno to koristio. Istina, ovdje ima dosta kvalitetnih postova ali nekako je puno lakše dati Merit nego 0.0001 BTC za neki kvalitetan post.

Meni se sviđa ta ideja, pogotovo za nagrađivanje postova od kojih imamo financijske koristi, ali izgleda da to nije baš primjenjivo. Evo što kaže Theymos na tu temu.

LN is probably unsuitable for tips since the recipient has to be online. That's why these LN tipbots all hold your money, which I'm not a fan of. If you're using LN through a trusted third party, then you're better off not using it at all.

Vrlo vjerovatno da na forumu nikad neće biti nešto poput napojnica na Twitteru.

BTC
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3248
Merit: 3137


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
February 25, 2019, 01:10:28 AM
 #183

OK je Free Twitter Account Audit verovatno placen pristup za mesec dana.
Ja vec duze vremena koristim ponudu odavde TwitterAudit [FREE] Na Ruskom je, ali toliko svi razumemo (a i oni eng.) pa se moze odraditi. Radi i za naloge sa vise od 10k followersa

Inace sto se tice Twitteraudita, pretpostavljam da vam treba zbog bounty kampanja, pa samo da se odradi. U sustini kvalitet tog servisa je vrlo los, ako hocete nesto bolji i precizniji audit vaseg naloga, probajte ovde: https://sparktoro.com/fake-followers (mozda se i razocarate losim skorom vaseg naloga  Grin )


Onda mi stvarno nije jasno u čemu je problem, mislio sam da je zbog tweetanja za Gigzi, a izgleda da to nije slučaj.
Meni isto za sada odblokiraju nakon potvrde, već nekih 15-ak puta sam potvrđivao, a svaki put kad se zablokira, izgubim dio followera.
To se i meni dogodi. Svaki put kad me zablokiraju izgubim followere! Moguće je da algoritam povezuje profil s ljudima koje baniraju zbog follow4follow shema, i ako primijete da ih imaš puno kao followera, i tebe baniraju ko mjeru predostrožnosti. Ja pokušam svakih par dana istweetati nešto čisto da ne izgleda ko da sam bot i slično.

Sto se tice ovoga, Twitter je krenuo u ozbiljnu borbu protiv fake i automatizovanih naloga. Ocigledno su bili pretrpani spamom. Ja sam bas imao borbu sa zakljucavanjem naloga. Prakticno dnevno su mi zakljucavali, pa sam morao SMS i sve da prolazim. Valjda je to bilo neko testiranje da li iza tih mojih naloga zaista postoji covek. Nalog koji najcesce koristim i ne radim kampanje i retweet nije imao taj problem. Takodje npr. jedan nalog koji sam administrirao za nekakav altcoin su totalno suspendovali iako nije bilo  spama i preteranog pisanja sa njega, pretpostavljam zbog neaktivnosti i mozda nisam pravovremeno reagovao na to zakljucavanje.
I da pomoglo je sto sam skoro skroz izbacio bounty kampanje iz upotrebe.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
eroejoe (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
February 25, 2019, 09:33:15 AM
 #184

OK je Free Twitter Account Audit verovatno placen pristup za mesec dana.
Ja vec duze vremena koristim ponudu odavde TwitterAudit [FREE] Na Ruskom je, ali toliko svi razumemo (a i oni eng.) pa se moze odraditi. Radi i za naloge sa vise od 10k followersa

Inace sto se tice Twitteraudita, pretpostavljam da vam treba zbog bounty kampanja, pa samo da se odradi. U sustini kvalitet tog servisa je vrlo los, ako hocete nesto bolji i precizniji audit vaseg naloga, probajte ovde: https://sparktoro.com/fake-followers (mozda se i razocarate losim skorom vaseg naloga  Grin )


Onda mi stvarno nije jasno u čemu je problem, mislio sam da je zbog tweetanja za Gigzi, a izgleda da to nije slučaj.
Meni isto za sada odblokiraju nakon potvrde, već nekih 15-ak puta sam potvrđivao, a svaki put kad se zablokira, izgubim dio followera.
To se i meni dogodi. Svaki put kad me zablokiraju izgubim followere! Moguće je da algoritam povezuje profil s ljudima koje baniraju zbog follow4follow shema, i ako primijete da ih imaš puno kao followera, i tebe baniraju ko mjeru predostrožnosti. Ja pokušam svakih par dana istweetati nešto čisto da ne izgleda ko da sam bot i slično.

Sto se tice ovoga, Twitter je krenuo u ozbiljnu borbu protiv fake i automatizovanih naloga. Ocigledno su bili pretrpani spamom. Ja sam bas imao borbu sa zakljucavanjem naloga. Prakticno dnevno su mi zakljucavali, pa sam morao SMS i sve da prolazim. Valjda je to bilo neko testiranje da li iza tih mojih naloga zaista postoji covek. Nalog koji najcesce koristim i ne radim kampanje i retweet nije imao taj problem. Takodje npr. jedan nalog koji sam administrirao za nekakav altcoin su totalno suspendovali iako nije bilo  spama i preteranog pisanja sa njega, pretpostavljam zbog neaktivnosti i mozda nisam pravovremeno reagovao na to zakljucavanje.
I da pomoglo je sto sam skoro skroz izbacio bounty kampanje iz upotrebe.
Hvala na informaciji vezano uz free twitter audit, dobro je pa još uvijek imamo tu mogućnost, preko te teme sam i ja nedavno dobio reaudit.

Vezano uz blokiranje računa, prekinuo sam kampanje na dva tjedna, prestao sam followati ljude, maknuo sam opis profila, cover, raketu iz imena  Grin jer više stvarno nisam znao do čega je. Nakon toga sam imao još par otključavanja profila putem mobitela, pa su mi konačno prestali blokirati račun.

Sada tweetam rjeđe, tu i tamo opalim koji retweet za neki ICO preko Bounty0x-a, odigram nagradnu igru ili retweetam pokoju novost vezanu uz kripto.

Čini mi se realniji podatak audit-a preko Sparktora, nego preko klasičnog audita. A osim toga ima i detaljniju analizu. Hvala na stranici, dodat ću je u OP, gdje imate pregled korisnih linkova.

BTC
bernardos
Member
**
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 45


View Profile
February 25, 2019, 02:36:31 PM
 #185

Da li se ove twitter kampanje isplate? Izgleda mi kao previše posla za 10-20$ vrijedne tokene. Jer svi se mogu prijavljiavati, prevelika je navala i ne vjerujem ni da bounty menadžeri previše obračaju pažnje na kvalitet i na to šta se piše sve dok se piše. 

Content writer and Croatian translator. Contact me for more information.
EndimyonsDream
Member
**
Offline Offline

Activity: 209
Merit: 10


View Profile
February 25, 2019, 11:47:16 PM
 #186

Da li se ove twitter kampanje isplate? Izgleda mi kao previše posla za 10-20$ vrijedne tokene. Jer svi se mogu prijavljiavati, prevelika je navala i ne vjerujem ni da bounty menadžeri previše obračaju pažnje na kvalitet i na to šta se piše sve dok se piše. 

Reci cu ti iskreno da znam par BM-ova i radio sam s njima, Twitter ti je u 90% slucajeva automatizam, gotovo nikad se ni ne provjerava jer jednostavno previse ljudi joina i rewardovi budu po dolar, dva tako da nema smisla trositi vrijeme na tipa 3k entrya koji ce ljudima donijeti sicu.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2408
Merit: 1205



View Profile
February 26, 2019, 07:16:18 AM
 #187

Da li se ove twitter kampanje isplate? Izgleda mi kao previše posla za 10-20$ vrijedne tokene. Jer svi se mogu prijavljiavati, prevelika je navala i ne vjerujem ni da bounty menadžeri previše obračaju pažnje na kvalitet i na to šta se piše sve dok se piše.  

Ja sam nekoliko mjeseci (negdje od prije ljeta pa do nedavno) sudjelovao u Twitter kampanjama. Dobra stvar kod njih je što možeš sudjelovati u više njih (za razliku od sig. kampanja) ali zbog toga ima puuuno više ljudi u njima pa je i manja zarada. Odustao sam nedavno od njih zato jer u većini slučajeva nisam ni dobio tokene na kraju kampanje. Ako bi ih i dobio, vrijedili bi par dolara, a za to mi se ne da ni razmišljati o tome da svaki dan moram napisati (ustvari kopirati) nekoliko tweetova. Da u pekari ne ostavim prodavačici svaki dan 20 lipa ostatka i zaradio bi više u mjesec dana nego na Twitter kampanjama.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
baksuzz
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 3


View Profile WWW
February 26, 2019, 05:35:11 PM
 #188

upravo tako, vise manje gubitak vremena. Ja sam ih radio dosta i dobio na kraju tokene mozda od svakog 10og projekta.
Na tim kampanjama sudjeluje hrpa ljudi i fake accounata tako da i ako se nesto dobije to bude vrlo malen iznos kojeg na kraju ne mozes ni prodati na exchangeu

bernardos
Member
**
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 45


View Profile
February 26, 2019, 05:43:55 PM
 #189

U tom slučaju twitter i facebook kampanje se isplate samo rusima i ostalim koji imaju nekoliko tisuša followera na svom twitteru i vjerovatno više od jednog  naloga s kojim rade. Kažem rusa jer iz nekog razloga su oni dosta aktivni po tim kampanjama.

Content writer and Croatian translator. Contact me for more information.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2408
Merit: 1205



View Profile
February 27, 2019, 07:22:51 AM
 #190

U tom slučaju twitter i facebook kampanje se isplate samo rusima i ostalim koji imaju nekoliko tisuša followera na svom twitteru i vjerovatno više od jednog  naloga s kojim rade. Kažem rusa jer iz nekog razloga su oni dosta aktivni po tim kampanjama.

Nekoliko tisuća? Ja sam u jednom trenutku imao preko 5.000 followera na svom Twitteru i svejedno sam dobivao tokene u vrijednosti par dolara (ako bi ih uopće i dobio). Uglavnom, mislim da me Twitter kampanje neće vidjeti do idućeg bull run-a kad će vjerojatno opet postati isplative.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
bernardos
Member
**
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 45


View Profile
February 27, 2019, 03:56:50 PM
 #191

Nekoliko tisuća? Ja sam u jednom trenutku imao preko 5.000 followera na svom Twitteru i svejedno sam dobivao tokene u vrijednosti par dolara (ako bi ih uopće i dobio). Uglavnom, mislim da me Twitter kampanje neće vidjeti do idućeg bull run-a kad će vjerojatno opet postati isplative.
OK, možda se nisam u prethodnom postu najbolje izrazio. Sa nekoliko tisuća ustvari sam mislio na nekoliko desetina tisuća. Sjećam se su neki rusi pisali da imaju i po 50k, 80k pa vjerovatno i preko 100K pratilaca. I onda ko ima par takvih naloga... da se što šta prikupiti.

Content writer and Croatian translator. Contact me for more information.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2408
Merit: 1205



View Profile
February 28, 2019, 07:46:59 AM
 #192

Nekoliko tisuća? Ja sam u jednom trenutku imao preko 5.000 followera na svom Twitteru i svejedno sam dobivao tokene u vrijednosti par dolara (ako bi ih uopće i dobio). Uglavnom, mislim da me Twitter kampanje neće vidjeti do idućeg bull run-a kad će vjerojatno opet postati isplative.

OK, možda se nisam u prethodnom postu najbolje izrazio. Sa nekoliko tisuća ustvari sam mislio na nekoliko desetina tisuća. Sjećam se su neki rusi pisali da imaju i po 50k, 80k pa vjerovatno i preko 100K pratilaca. I onda ko ima par takvih naloga... da se što šta prikupiti.

OK, to je istina. Ali svejedno... Treba prilično puno vremena da se skupi toliki broj followera, a zarada niti za takve račune nije baš velika. Ako ja s 4000-5000 followera zaradim $10 po kampanji, on da zaradi pet puta više, to je opet $50 po kampanji. Meni se ne da mjesecima prikupljati followere zbog $50 po kampanji. Radije radim neki studentski posao za 20 kn po satu i onda za te pare kupim kripto.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
baksuzz
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 3


View Profile WWW
February 28, 2019, 01:31:37 PM
 #193

a i tih 10$ sta bi dobio u 90% slucaja ili projekt propadne pa ne izadje nikad na exchange ili izadje za 1$

vise manje 95% bounty kampanja su tesko gubljenje vremena jer i te tokene sto dobijes vrlo cesto ne mozes prodati na exchangeu
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!