Bitcoin Forum
June 21, 2019, 12:59:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.18.0 [Torrent] (New!)

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Najlepszy portfel do krypto  (Read 233 times)
chucckydoll
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
March 04, 2018, 03:34:47 PM

Tak jak w temacie Smiley
1561078746
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1561078746
Reply with quote  #2

1561078746
Report to moderator
1561078746
Hero Member
*

Ignore
1561078746
Reply with quote  #2

1561078746
Report to moderator
1561078746
Hero Member
*

Ignore
1561078746
Reply with quote  #2

1561078746
Report to moderator
NEW GAME FORMAT
JACKPOT UP TO $50000+
Guess The Symbols Of a Real Ethereum Hash
PLAY NOW
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1561078746
Hero Member
*

Ignore
1561078746
Reply with quote  #2

1561078746
Report to moderator
1561078746
Hero Member
*

Ignore
1561078746
Reply with quote  #2

1561078746
Report to moderator
kimikimiksz
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 100
Merit: 2

View Profile
March 04, 2018, 05:39:18 PM

A na czym ci zależy na bezpieczeństwie środków czy szybkim dostępie? czy jeszcze czymś innym

mikesgrown
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 2

WPP ENERGY - BACKED ASSET GREEN ENERGY TOKEN

View Profile
March 04, 2018, 08:21:08 PM

Najlepszym na dzień dzisiejszy, z mojego punktu widzenia, jest Ledger Nano S. Jak trzymasz tam swoi monety masz pewność że po forkach dostaniesz coiny, oraz jest bezpieczny dlatego że jest Offline.

Portfelami do monet algorytmu ERC20, najbardziej popularnymi są myetherwallet i metamask.

Również można korzystać z takiego portfelu jak blockchain.info - jest jednym z bezpiecznych portfeli Online dla BTC i ETH. Łatwy i dostępny w korzystaniu.

WPP ENERGY - BACKED ASSET GREEN ENERGY TOKEN
as_Mieszko
Member
**

Activity: 113
Merit: 12

View Profile
March 06, 2018, 09:20:18 PM

Najlepszym na dzień dzisiejszy, z mojego punktu widzenia, jest Ledger Nano S. Jak trzymasz tam swoi monety masz pewność że po forkach dostaniesz coiny, oraz jest bezpieczny dlatego że jest Offline.

Portfelami do monet algorytmu ERC20, najbardziej popularnymi są myetherwallet i metamask.

Również można korzystać z takiego portfelu jak blockchain.info - jest jednym z bezpiecznych portfeli Online dla BTC i ETH. Łatwy i dostępny w korzystaniu.

Też polecam Ledger Nano S Smiley osobiście używam i przechowuje tam coiny, którymi obecnie nie trade'uje

wgd
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1005

View Profile
March 09, 2018, 08:41:42 PM

Tak jak w temacie Smiley

Ja rowniez uzywam trezora, aczkolwiek boli troszke malo kryptowalut. Wydaje sie ze ledger jest w tej kwesti bardziej elastyczny ;]
FL4RE
Copper Member
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 3

CIO at HODLER.TECH

View Profile WWW
March 09, 2018, 09:13:44 PM
Merited by malevolent (1)

Niestety ta wersja Legdera jest podatna na jeden specyficzny wektor ataku, z racji tego że na urządzeniu wyświetla się skrótowa wersja adresu, można zastosować podmiane w schowku na adres vanity, podobny na poczatku i na koncu. Co do blockchain.info to wiekszosc kodu (oprocz 2FA) wykonuje się w przeglądarce przez JavaScript także można przyjąć, że jest to w miare bezpieczne. Sam z niego korzystałem i nie narzekam. Jedyny minus to obluga 3 coinów.

HODLER.TECH HARDWARE WALLET TEAM
Bitcointalk thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5032817.0
wurmik
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
March 20, 2018, 06:17:12 PM

Też polecam Ledger Nano S Smiley osobiście używam i przechowuje tam coiny
Jarokdw
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
March 21, 2018, 07:54:10 AM

Ja np. trzymam wszystkie "waluty" na osobnych portfelach i tak jest chyba bezpiecznie. Wiadomo że troche wolniejszy dostęp.
cornl
Copper Member
Member
**

Activity: 476
Merit: 37

View Profile WWW
March 22, 2018, 10:18:55 PM

Dla ETH i tokenów ERC20 całkiem przyjemnym w obsłudze portfelem jest Eidoo - dostępne ładne i proste aplikację na iOS i Androida. Przy okazji wpadają tam czasem automatycznie airdropy, zatem jakieś drobne na waciki/browarka można zebrać  Cool

DivecoLogistics
Copper Member
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile WWW
March 29, 2018, 12:31:28 AM

MyEtherWallet - dla Ethereum i tokenów Smiley
Guarium
Copper Member
Newbie
*

Activity: 27

GUARIUM - New Generation Of The Global Platform

View Profile WWW
April 07, 2018, 06:49:13 PM

Polecam bezpieczny portfel sprzętowy: TREZOR którego masz zawsze przy sobie o wielkości breloczka do kluczy.

Business automation in blockchain technology
Game.Revenue
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
April 08, 2018, 11:38:21 AM

Dokladnie najlepiej trzymac osobno wsyztkie waluty na osobnych portfelach bo bezpieczenstwo najwazniejsze. Skoro ludzie potrafia sie wlamac do NASA ( jednostki pojedyncze) to predzej czy pozniej beda probowac zhakowac portfele.
HODLER_TECH
Copper Member
Member
**

Activity: 186
Merit: 14

www.hodler.tech - HODLER - Open Source MultiWallet

View Profile WWW
April 09, 2018, 02:39:49 PM

Nasz zespół pracuje obecnie nad portfelem typu hardware ale dajacym mozliwośc używania go niezależnie od komputera. HODLER bedzie pozwalal na przechowywanie i transakcje ponad 100 róznych najbardziej popularnych kryptowalut.
Jestesmy obecnie w fazie prac nad prototypem.

Info o naszym projekcie i ICO: https://hodler.tech/

Dajcie znac co myslicie.

HODLER Open Source Multi-Asset Wallet - Supported coins: BTC, BCH, LTC, DASH, ETHEREUM, ERC20 tokens, RVN, DGB
Supported platforms: Windows, Android and soon iOS and Linux.
Join us on Telegram: https://t.me/HODLER_TECH_IN       Download the wallet: https://hodler.tech
klimauk
Full Member

Activity: 187
Merit: 103

Crypto maniac - HODL

View Profile
April 09, 2018, 02:48:38 PM
Last edit: April 09, 2018, 02:59:52 PM by klimauk

Nasz zespół pracuje obecnie nad portfelem typu hardware ale dajacym mozliwośc używania go niezależnie od komputera. HODLER bedzie pozwalal na przechowywanie i transakcje ponad 100 róznych najbardziej popularnych kryptowalut.

Dajcie znac co myslicie.

Sam projekt i portfel ogolem wyglada super. Nie bardzo wiem po cholere w portfelu kamera, ale moze mozna nia podejrzec coiny? No sam nie wiem.

//edit: no tak do skanowania qrcodes.

Kiedy w sprzedazy ?

Hodler <> seller <> buyer
HODLER_TECH
Copper Member
Member
**

Activity: 186
Merit: 14

www.hodler.tech - HODLER - Open Source MultiWallet

View Profile WWW
April 09, 2018, 04:29:36 PM

Dajcie znac co myslicie.

Sam projekt i portfel ogolem wyglada super. Nie bardzo wiem po cholere w portfelu kamera, ale moze mozna nia podejrzec coiny? No sam nie wiem.

//edit: no tak do skanowania qrcodes.

Kiedy w sprzedazy ?

Kamera ma tylko jedno zastosowanie. Dzieki niej bedzie mozna skanowac kody QR albo uzywac OCR czyli narzedzi dzieki ktorym nie trzeba recznie wpisywac adresu na ktory masz przeslac pieniadze.

Sprzedaz planujemy rozpoczac z poczatkiem 2019 roku. W tej chwili mozna sie zaangazowac w nasze ICO, ktore poza zwyklymi tokenami gwarantuje inwestorom udzialy w zyskach firmy.

HODLER Open Source Multi-Asset Wallet - Supported coins: BTC, BCH, LTC, DASH, ETHEREUM, ERC20 tokens, RVN, DGB
Supported platforms: Windows, Android and soon iOS and Linux.
Join us on Telegram: https://t.me/HODLER_TECH_IN       Download the wallet: https://hodler.tech
klimauk
Full Member

Activity: 187
Merit: 103

Crypto maniac - HODL

View Profile
April 24, 2018, 05:10:42 PM

Poczytalem troche i musze powiedziec, ze wszystko brzmi ok.
Zainwestowalem w ICO.
Portfel tez mi sie podoba, takze kupie go na pewno. Oby tylko bezpieczesntwo bylo na 1 miejscu.

Hodler <> seller <> buyer
eurobend6
Jr. Member
*

Activity: 77

View Profile
April 25, 2018, 05:36:42 PM

Ledger Nano S czy Trezor?

Co polecacie?
Rotanimod Eht
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
April 28, 2018, 02:00:34 AM

W sumie jeśli chodzi o portfele zbiorcze.
To mi się bardzo spodobał Exodus i jego design. Umożliwia także zamiany walut anonimowo shapeshift.
Ale wiadomo najbezpieczniejszy jest Ledger nano S. Trezora nigdy nie używałem.

Do niszowych altów używam ich dedykowanych walletów systemowych.
crypto_bit
Full Member

Activity: 154
Merit: 101

The Operating System for DAOs

View Profile
April 28, 2018, 07:09:49 PM

Zadziwia mnie, że jeszcze nikt nie wspomniał o portfelu Electrum, oczywiście tylko dla BTC. Jakiś czas temu został odświeżony i przepisany z pythona ver 2 do 3. Cały kod w pythonie do obejrzenia - to dla mnie plus, dlatego mam największe zaufanie do tego walleta.

Co do ETH i ERC-20, myetherwallet jest ok, ale jedynie w wersji full-offline albo chociaż na w pół offline (kod z githubu odpalony lokalnie z dysku, ale tx wysyła się bezpośrednio online).

Pamiętajcie, że korzystanie z portfela online przez przeglądarkę jest BARDZO ryzykowne, bo istnieje duże ryzyko podmiany DNS'ów. MEW na wpół lokalny już przed tym chroni, a w pełni offline dodatkowo chroni ogólnie przed wyciekiem klucza prywatnego  z OS'a.

tumis
Member
**

Activity: 504
Merit: 21

View Profile
April 29, 2018, 09:28:19 AM

Dla ETH i tokenów ERC20 całkiem przyjemnym w obsłudze portfelem jest Eidoo - dostępne ładne i proste aplikację na iOS i Androida. Przy okazji wpadają tam czasem automatycznie airdropy, zatem jakieś drobne na waciki/browarka można zebrać  Cool

Darmowe aidropy? Nie widzę takiej informacji na stronie. Podaj jak często te airdropy oraz jakie ilości? Nawet bez żadnych środków na koncie te airdropy spadają?

6 Codes for Digital Ocean. Each with a value of 100 USD !!
->>>> https://selly.gg/p/fad1b1bd <<<<- Servers, Data Warehouses, Firewalls, Load Balancers
The code is valid for two months (60days) . It can only be used on new verified accounts that have not previously benefited from any promotion.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.