Bitcoin Forum
April 23, 2024, 08:31:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Acımayın Gavura Vurun Kafasına Kafasına !  (Read 313 times)
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
March 06, 2018, 01:06:47 PM
Last edit: March 06, 2018, 02:04:50 PM by ferhat1242

Bitcoin de 2018 ocak-şubat-mart  ayları başlıkta yazdığım şekil geçiyor.Benim gibi tepeden alanlara selam olsun Grin Grin

Hayır Öyle bi yaptılar ki o balina pezevenkleri yemin ederim yatırım yapacak adamı mumla arayacaklar.Çevremdeki herkes yatırım yapmak istiyor kesinlikle uzak durun diyorum.Bunların amacı piyasayı bitirmekse buyursunlar yapsınlar,en çok o pezevenkler kaybedecek,alttan bitcoin toplayalım derken yatırımcıları kaçırdılar.Güven bir kere yıkılırsa 5 yıl zor kendine gelir..Şuan bile kimse güvenip yatırım yapmıyor.Hiç olmasa 10-11k $ destek yapsalardı o para babaları balinalar ,insanlar daha çok güvenir ve tabiri caiz ise piyasaya "OLUK OLUK PARA" akıtırdılar.Bunların amacı panik satışı yaptırmayı da geçti resmen piyasada olanların güveneni kırmak istiyorlar.Herkes lanet gelsin diyecek o zaman görecek o aç köpek doymak bilmeyen balinaları sonra soksunlar bi taraflarına o coinleri  Cool

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
1713904303
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713904303
Reply with quote  #2

1713904303
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
March 06, 2018, 01:20:26 PM

sabah bir tekmede ben vurdum.. 100 dolar olur inş Cheesy
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
March 06, 2018, 02:01:14 PM

sabah bir tekmede ben vurdum.. 100 dolar olur inş Cheesy
İyi yapmışsın kardeşim,duygusal bir şekilde bağlanmamak gerekiyor benim gibi.Bende 10.500 e değdiği an bu sefer sağlam bir tekme vuracam.Taaa ki 11.700 ü kırana kadar da girmiyecem.Veya çok düşerse 7 k dan girerim belki.İyice çoçuk oyununa çevirdiler keyfine göre bir anda yerlebir oluyor keyfine göre de çıkıyor kaplumbağa hızında tabi Cheesy

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
March 06, 2018, 02:16:52 PM

18000 dolar seviyelirinden alanların durumu gerçekten kötü oldu, umarım acil ihtayaçları olup da satmak durumunda kalmazlar. illaki 18000 dolar seviyelerini yine geçecektir ama balinalar ne zaman isterse o zaman malesef

spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
March 06, 2018, 04:55:07 PM

bende 18k seviyelerinden almıştım. 14k da çıktım. sonra 8k da aldım ve 11.5k da sattım. sonra şimdi yine 11k seviyelerinden aldım ve saklıyorum. toplamda zarar etmedim ve 3 ayda %5 kardayım. beklentim çok daha fazlaydı ama en azından zarar etmemiş olmakla teselli buluyorum.

dediğiniz gibi btc nini en büyük düşmanı onu pumplayıp dumplayanlar kullanım yada saklama aracı olarak görmeyenlerdir. elbette bunlarda bir gün terste kalacaklar. azdan az çoktan çok gider. onlar uzun vadeli büyük işler peşindeler bizde fazla tutmuyoruz elimizde artık. az yükselince düşecek diye satıyoruz. beklesinler bakalım.

bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
March 06, 2018, 06:09:02 PM

Sen beni güldürdün allah da seni güldürsün Cheesy

İşte bizim milletimizin en sevdiğim yanı bu duygusal bir milletiz ve sinirlenince bazen komik olmak tüm stresimizi atmamızı sağlıyor. Bu piyasalara girenler bazı riskleri görerek girmek zorunda, eğer yaptığınız yatırımın sürekli artacağını düşünürseniz büyük yanılgı içerisine girersiniz, crypto coinler çok agresif hareketler yapabildiği için elinde para bulunduranları zengin ediyor, yani başından beri böyleydi şimdi yakalananlar bundan 3 yıl önce yakalanıp küsüp gidenlerle aynı kaderi paylaşıyor sizden sonra gelecek yeni nesil de aynını yaşayacak Cheesy
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
March 06, 2018, 07:49:07 PM

18k dan alanlar için kötü olmuş ama bu zamana kadar satmadılarsa biraz daha dayanırlarsa düze çıkarlar gibi geliyor. Bitcoin şu an tekrar 11k altına indi belki 9k lara gelecek bilmiyorum nerede destek var. Tekrar 11k üzerine çıkarsa bu sefer bir daha 11k alına inmeyeceğini düşünüyorum, önemli olan şu anki düşüş çok abartı olmasın ve ilk destekten tekrar yukarı çıksın.

onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
March 06, 2018, 08:00:46 PM

Keşke dediğin kadar kolay olsa da balina tayfası her şeyi yoluna yordamına sokmayı biliyorlar. Ceplerini doldurmaya Bitcoin istikrar kazanıncaya kadar daha çok devam edecekler  Smiley

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
March 06, 2018, 08:13:46 PM

amaç 18k ya çıkarıp 8k dan aldıklarını birilerine itelemekti yaptılarda.
o kadar kişi bu fiyatlar balon alınmaz derken herkes gülüp geçiyor 50k 100k olacak diye havaya giriyorlardı.
akşama kadar küsüp kızsanızda yine o fiyatı yapacak ama tamamen ümidi kesmenizi dayanma noktanızın kırılmasını bekliyorlar.
tabi sonrası yine aynı senaryo yine fomo yine hüsran.
2x 3x karlarını borsalar karşılamıyor arkadaşlar birisi kar yapıyorsa bir diğeri zarar etmek zorunda.
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
March 06, 2018, 09:25:22 PM

Yüksekten alanlardaki sinir stres seviyesini tahmin bile edemiyorum, tabiri caizle önce göklere çıkarıp sonra güüm yere çaktılar insanları. Birçok kişinin hayali, emeği, hevesi kursağında kaldı. Oluşan güven ortamı sağlam sarsıldı, sonuçta bu piyasayı kanlı canlı tutan en büyük faktörlerden biri yatırımcıların ta kendisi. Umalım da o güven tümden kaybolmasın, telafisi daha güç olmasın.
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
March 06, 2018, 09:33:51 PM

Sinirli tarafımızın sözlere dökülmüş hali gibisin dostum Cheesy ama çok haklısın 1 sene önce yatırım yapmak için can atardım para bulamazdım şimdi kenarda birşeyler var ama atmıyorum o duruma getirdi pezevenkler
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
March 06, 2018, 10:00:22 PM

Gelin aynı gün aynı saat dumplayalım satalım  Grin Zaten biraz daha zorlarlarsa güven ortamı tam biterse bizden aldıktan sonra 2-3x de yapsalar önemi kalmayacak.Önemli olan 10-15-20 k $ değildir asıl önemli olan hacimdir.Şuan 20.000 $ yapsa balinalar kaç kişi bitcoin alır sizce artkk ?? Ama 7-8 k yapsalar dünya alır.O yüzden bu saatten sonra 2x yapsalarda bana boş geliyor.Büyük bir haber veya olay lazım yoksa bu gidişle kaçıyor herkes

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
March 07, 2018, 10:14:25 AM

Geçmiş yıllarda da bu tarz düşüşler yaşandı sonrasında piyasa kendini toparladı bugün zararda olan arkadaşlar borç la krediyle girmediyseniz uzun vadede kazanırsınız. Daha 3 ay önce çoğu insan bu sistemi bilmeden bu piyasadan para kazanılıyor diye elinde ne varsa sorgusuz yatırım yaptı dediler ki keşke 5 ay önce girseydik! Bu yılın sonunda gene aynı şeyi söyleyecekler! Sabreden kazanacaktır!
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
March 07, 2018, 10:46:35 AM

Aslinda dediginiz gibi duygusal baglanmayip cikmak lazimdi.

Teknik analizi hic bilmiyorum diyebilirim ama elimden geldigince borsa konulu kitaplar okuyup ogrenmeye calisiyorum. Btc aslinda ath yapip ikinci denemede ilk tepenin altinda kalinca cok temel seviyede olan teknik analiz bilgim ile dusecek galiba diye dusunup satsam mi diye dusunmeye basladim. Ancak o aralar altlar o kadar kazandiriyordu ki buyuk resimi aklimdan cikarip %10larin pesine daldim, btc i takip etmedim bile. Ve btc nin buyuk dususu oncesi aman %10 kaybim olmasin, satmayayim diyerek elimdeki altlarin hicbirini satmadim. Hatta btc nin 8 bine dususunda super deyip sozde dipten elimdekilerden tekrar topladim.

Ve tahmin edebileceginiz gibi su an zarardayim. Altlari %10 zararda satmadim, %20 de satmadim. 30 oldu yine satmadim. su an tam %50 dusmus altlardaki btc miktarim. Yazik bu giden paraya. Bu kayibi ikinci defa yasiyorum, btc 5k dan baslayip 20k ya giderken de yine ayni sey oldu.

Ufak bir zarari kabullenip cikmamak, yanildigini kabul etmemek ve ortama kendini cok kaptirmak her zaman kaybettiriyor. Gercekten 100 yil once borsayla ilgili yazilmis kitaplarda gecenler simdi bile oluyor. Insan psikolojisi, toplum davranislari hic degismiyor. Bu sebeple bos bos al-sat yerine eger gercekten para kazanip, bu isleri bir hobi gibi ogrenmek isteniyorsa bolca okumak lazim. Insan okudukca kitaplarda yaptigi sacmaliklarin 100 yildir birileri tarafindan yapildigini fark ediyor. Aylardir bu islerle ilgileniyorum ama biraz okuyunca ne kadar bos ve gereksiz islem yaptigimi fark ediyorum. Ogrenmemeye direterek resmen hak ediyoruz kaybetmeyi.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
March 07, 2018, 12:11:48 PM

Gelin aynı gün aynı saat dumplayalım satalım  Grin Zaten biraz daha zorlarlarsa güven ortamı tam biterse bizden aldıktan sonra 2-3x de yapsalar önemi kalmayacak.Önemli olan 10-15-20 k $ değildir asıl önemli olan hacimdir.Şuan 20.000 $ yapsa balinalar kaç kişi bitcoin alır sizce artkk ?? Ama 7-8 k yapsalar dünya alır.O yüzden bu saatten sonra 2x yapsalarda bana boş geliyor.Büyük bir haber veya olay lazım yoksa bu gidişle kaçıyor herkes
biz hep birlikte satıp almaya kalksak piyasayı etkileyebilir miyiz gerçekten bizim cürmümüz nedir ki yaaw balinaların yanında , adamlar hissetmezler bile  Grin

fixmod
Full Member

Activity: 288

View Profile
March 07, 2018, 02:47:58 PM

Balinalar milleti galeyana getiriyorlar evet ama satanlarda da sorun var. Konuyu bilmeden alıyorlar sonra başkası dedi diye satıyorlar. Aslında alım mantığı pazardaki gibi işler. Düşükten alırsın. Üst noktada satarsın. Düşecek diye elden çıkarmanın manası yok.Hatta elden çıkaranlar zaten olacak onları da alsan kar edeceksin ileride. Sıkıntı bilgisiz olmakta. 

cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
March 07, 2018, 02:58:14 PM

İnsanlar zengin olmak için bazı yolları deniyorlar ve söyle de bir durum var ki eğer sen ciddi parayi bir anda kazanacaksan burada kaybedenler de olmalı. O yüzden kazananlar onlar kaybeden biziz. Ki herkesin kazanacağı bir durum da yok
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1291

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 07, 2018, 08:17:55 PM

Bitcoin de 2018 ocak-şubat-mart  ayları başlıkta yazdığım şekil geçiyor.Benim gibi tepeden alanlara selam olsun Grin Grin

Hayır Öyle bi yaptılar ki o balina pezevenkleri yemin ederim yatırım yapacak adamı mumla arayacaklar.Çevremdeki herkes yatırım yapmak istiyor kesinlikle uzak durun diyorum.Bunların amacı piyasayı bitirmekse buyursunlar yapsınlar,en çok o pezevenkler kaybedecek,alttan bitcoin toplayalım derken yatırımcıları kaçırdılar.Güven bir kere yıkılırsa 5 yıl zor kendine gelir..Şuan bile kimse güvenip yatırım yapmıyor.Hiç olmasa 10-11k $ destek yapsalardı o para babaları balinalar ,insanlar daha çok güvenir ve tabiri caiz ise piyasaya "OLUK OLUK PARA" akıtırdılar.Bunların amacı panik satışı yaptırmayı da geçti resmen piyasada olanların güveneni kırmak istiyorlar.Herkes lanet gelsin diyecek o zaman görecek o aç köpek doymak bilmeyen balinaları sonra soksunlar bi taraflarına o coinleri  Cool

Böylece piyasaya küçük bir yatırımcı olarak şu mesajı vermiş oluyorsun: Piyasa manipülatörleri, sabrım tükendi, ya operasyon bitsin, ya da ben(im gibiler) piyasadan naş...
Kırılma noktası olan durum bu işte, yukarı gidişin başlayacağının göstergelerinden biri.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Mali.sak
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
March 07, 2018, 09:10:58 PM

Yüksekten alanlar umarım kredi kartıyla, borçla harçla girmemiştir.  Yoksa hiç bir kalp dayanmaz. tam yükseliyor bu sefer yükselişe geçti rahatladık derken tekrar dump.
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
March 07, 2018, 10:23:05 PM

Piyasanın kripto paralara güven kaybettiği konusuna ben de katılıyorum. Yatırım yapmak istediğim pek çok coin var, çok iyi projeler olduğunu düşünmeme rağmen düşüşten önceki yatırımlarımı muhafaza ediyorum, yeni yatırım yapmıyorum. Güzel yazmışsın fakat balinalar gününü falan görmez, kazanacaklarını kazandılar ve kazanmaya devam ediyorlar.
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
March 07, 2018, 10:54:01 PM

Bugün kü olayda inşallah o balinaların biraz canı yanmıştır.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
March 07, 2018, 11:16:36 PM

Gavur diye nitelendirmeniz doğru olmamış hocam, kripto paralar evrenseldir, hristiyanı, budisti olmaz, doğru bir dil değil bu kullandığınız.
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
March 07, 2018, 11:36:43 PM

Yatırımcının piyasaya karşı güveninin kaybedilmemesi önemli diyoruz da bunu tek önemseyen yine kendimiziz galiba, gelen vuruyor giden vuruyor, hiç piyasa sarsılır diyen yok anlaşılan. Tuhaf bir durum.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
March 07, 2018, 11:45:20 PM

Balinaların şu anki amacının insanların para kazanmasını engellemek olduğunu düşünmüyorum.. Şu an bunlar direkt olarak insanların fakirleşmesini istiyorlar, insanlar çok büyük zarar etmeden bu piyasayı rahat bırakmayacaklar eğer regülasyon haberlerinden olumsuz sonuçlar çıkmaya başlarsa daha da kötüye gideceğiz.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
March 08, 2018, 12:25:31 PM

Su anda piyasada alim yapmakta satis yapmakta oldukca tehlikeli. Bence beklemek gereken bir zamandayiz.
usmanaga
Full Member

Activity: 168

View Profile
March 08, 2018, 01:28:00 PM

bu balina hareketleri piyasaya yeni girecek yatırımcı anlamında kimsenin veremeyeceği zararı veriyor belki de bu piyasaya ama bu tip güvensizliklerin yerini tekrar güven ortamına bırakması ne yazık ki hızlı iniş çıkışlardan çok daha uzun sürüyor

funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
March 08, 2018, 01:55:33 PM

İllaki bu adamların ellerinde kamyonla bitcoin kalacak ve değeri illaki pumplayacaklar bir yerden sonra önemli olan sabretmek yapabileceğimiz başka birşey yok
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
March 08, 2018, 05:33:38 PM

İllaki bu adamların ellerinde kamyonla bitcoin kalacak ve değeri illaki pumplayacaklar bir yerden sonra önemli olan sabretmek yapabileceğimiz başka birşey yok

sabır sabır da tam yükselmeye başlıyor yine dumpluyorlar. yine de en mantıklısı beklemek elde avuçta ne varsa beklemek.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
grcnn
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
March 08, 2018, 05:42:21 PM

arkadaşlar bende tepeden alanlar kervanındanım ama üzülmüyorum hatta para bulmaya çalışıyorum çünkü 2k-3k arasına düşücek diyorlar btc o yüzden şunu anladımki böyle sert düşüşler içinkenarda nakit para lazım

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
dammedonut
Full Member

Activity: 224

View Profile
March 08, 2018, 08:27:36 PM

Grin Grin Grin Ne olursa olsun gülmeyi biliyorsun ya kardeşim boş ver parayı. Umarım tekrar piyasaya girdiğinde bütün zararını çıkarıp üzerine büyük kârlar yaparsın. Bu piyasanın kaderi bu balinalar ayılar boğalar ortalık hayvandan geçilmiyor.

virtfund
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
March 08, 2018, 08:45:41 PM

Bitcoin'in kafasına da vursalar gözüne de vursalar sonsuza kadar bu süreç devam edemez,  eninde sonunda tek başlarına oyun oynayamayacakları bir nokta gelecek ve piyasaya yol verecekler.
simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
March 08, 2018, 09:06:37 PM

Uslüp çok kötü hocam gözlerim kanadı.
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: