Bitcoin Forum
May 10, 2024, 10:51:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Niye bu kadar tedirginsiniz ?  (Read 677 times)
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
March 08, 2018, 05:04:56 PM

Hep kazanmak için piyasaya girenler her düşüşte demoralize oluyor. Böyle birşey olmayacağını kabullenmeleri lazım.
1715338319
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715338319
Reply with quote  #2

1715338319
Report to moderator
1715338319
Hero Member
*

Ignore
1715338319
Reply with quote  #2

1715338319
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715338319
Hero Member
*

Ignore
1715338319
Reply with quote  #2

1715338319
Report to moderator
1715338319
Hero Member
*

Ignore
1715338319
Reply with quote  #2

1715338319
Report to moderator
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
March 08, 2018, 05:12:13 PM

Hiç tedirgin değilim. Bu düşüşlerin sebebi tamamen balinalar yani büyük fonlar ve en büyük balina olan borsalar, illaki böyle düşüşler olacak ve bu piyasaların geleceği volumelerin 5 6 yıl içerisinde forexe yetişeceğine inanıyorum. Ve korkmayın paranız batmaz 1-2 hafta içinde milyar dolarlarına milyar dolarlar katan insanlar bu sektörden çekip giderler mi? Aklınız alıyor mu ? Bu zamanlarda yapılacak en temiz iş bilgisayarların ekranını kapatmak , telefondan blockfolioyu silmek olur. Gidin biraz kafa dinleyin tatil matil yapın. Azcık kafanızı boşaltın yahu  Grin

cem yılmaz'ın bi esprisi vardı "sevgi içimizde" diye https://www.youtube.com/watch?v=hyrQKxRQw6A tatil parası >>> "içinde içinde"  Cheesy Wink

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 08, 2018, 05:14:02 PM

Hiç tedirgin değilim. Bu düşüşlerin sebebi tamamen balinalar yani büyük fonlar ve en büyük balina olan borsalar, illaki böyle düşüşler olacak ve bu piyasaların geleceği volumelerin 5 6 yıl içerisinde forexe yetişeceğine inanıyorum. Ve korkmayın paranız batmaz 1-2 hafta içinde milyar dolarlarına milyar dolarlar katan insanlar bu sektörden çekip giderler mi? Aklınız alıyor mu ? Bu zamanlarda yapılacak en temiz iş bilgisayarların ekranını kapatmak , telefondan blockfolioyu silmek olur. Gidin biraz kafa dinleyin tatil matil yapın. Azcık kafanızı boşaltın yahu  Grin

cem yılmaz'ın bi esprisi vardı "sevgi içimizde" diye https://www.youtube.com/watch?v=hyrQKxRQw6A tatil parası >>> "içinde içinde"  Cheesy Wink
Hocam naptın varı yoğu buraya mı bastın  Grin

Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
March 08, 2018, 05:16:56 PM

Volatil olduğu için bu piyasaya girip düştüğünde ah vah çekmenin manası yok. Ya profesyon şekilde kendini eğitip stoplu gider, geri dönüşte tekrar alırsın yada alır beklersin.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
March 08, 2018, 05:17:32 PM

Hocam naptın varı yoğu buraya mı bastın  Grin
boşta duran ne varsa bastım, izin alacam yakında ya evde film izleyecem ya 5* euro ncap dereceli otelde keyif çatacam  Wink

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
March 08, 2018, 05:30:30 PM
Last edit: March 08, 2018, 07:55:11 PM by coinbergh

Daha önce defalarca bu senaryoları gördük ve korku anında panik satışı yapanlar çok büyük oranda pişmanlıklar yaşadılar. Sınırlı bir varlığı, diğerlerinin elimden alabilmenin yolu korku imparatorlukları kurmaktan geçiyor.

Yatırım yapacağınız para sizi zorluğa sokacak bir miktar olmasın, borç harç bu işlere girmeyin diyenlerin bir bildiği var sonuçta. Borç alıp, kredi çekip bu piyasaya girerseniz, bu kadar değişken bir piyasada psikolojinizi sağlam tutamazsınız ve gerisi çorap söküğü gibi aleyhinize gelişir.

Tedirgin olmanın kimseye faydası yok, aksine FUD ortamı ateşine bir odun da siz atıyor olursunuz bu durumda.
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
March 08, 2018, 07:30:00 PM

Bence de biraz rahat olmalı insanlar, hep bu tedirginlik yüzünden heyecanla kayıplar yapılıyor panik satışları vesaire geliyor bunları bırakıp bikaç hafta uzak durulsa piyasadan, herşey düzelmiş olcak.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
March 08, 2018, 07:50:29 PM

Ülkemiz de bir iki kişi coinlerden iyi para kazandım desin, diğerleri hiç nedir ne değildir diye araştırma yapmadan hemen varını yoğunu önüne gelen coine yatırıyor. Sonra da veryansın ediyor. Böyle insanlar olduğu sürece de bu iş böyle devam edecek. Araştırıp birşeyleri yapmak isteyen insan olmadığı için yapacakta birşey yok. Pek aldırış etmemek gerekiyor.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 08, 2018, 07:57:13 PM

1 ayda paramızın %60 ı erirse  tabi tedirgin olacağız.Oh ne güzel para kaybettik diye sevinecek miyiz? Banka sahiplerine gelecek olursak parayı borsalarla beraber onlar kırıyor zaten. Adamlar niye blockchaine düşman olsun.

afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
March 08, 2018, 08:03:43 PM

Para kaybedip de tedirgin olmamak için ya kaybettiğiniz parayı çok kolay yoldan kazanmış olacaksınız ya da çok varlıklı olacaksınız ki tedirgin olmayasınız. Siz hangi gruptansınız bilmiyorum ama tedirgin olanlar bu iki guruba da girmiyorlar.
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 08, 2018, 08:35:59 PM

Hocam bu bitmeyecek rasyonel düşünüp yorumlayan adamlar değil ki bunlar yatırdıkları parayı 1 haftada pump yakalayıp katlamayı  düşünen, Fanatik gazetesindeki can tango köşesinden banko alır gibi alternatif kripto-paralar kısmından tüyo almaya çalışan adamlardan bahsediyoruz Cheesy Umursamadan yolumuza devam etmeliyiz
konteskarlo
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
March 08, 2018, 08:42:15 PM

borsada küçük ya da büyük kimin parası varsa illaki bir tedirginlik olur ve çok normaldir.burada önemli olan tedirginliğin düzeyi.ne kadar çok risk aldıysanız o kadar tedirgin olursunuz.pskolojiyi bozacak kadar riske girmemek lazım.o riskli para kar olarak dönse bile kişi için tehlikeli..
fragilesun
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
March 08, 2018, 08:49:22 PM

tedirginlikten daha ziyade can sıkıcı olması. tam toparlandık derken başka bir şey çıkıyor ve can sıkmaya devam ediyor. artık yukarı yönleri görüp rahatmak istiyorum.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
March 08, 2018, 09:27:05 PM

Mal canın yongasıdır. derler bunun anlamı can çok kıymetlidir ama mal da cana yakın kıymet taşır demektir. Doğal olarak malımız yani kripto paralarımız gözümüzün önünde erirken kişisel olarak bir takım üzüntüler yaşanıyor, kriptonun gelecek olduğuna inancımız tam olsa da ,insan doğasında var bu.
teamsah5416
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
March 08, 2018, 09:36:20 PM

İnsanlar bence konuşulan görülen kadar tedirgin değil , fakat artık daha temkinli. Boğa piyasasında kazandıklarını yitirdi insanlar. Bir önceki depresyonun aynısı. Herkesin kurduğu hayaller yarım kaldı yerini acabaya bıraktı. Ayı piyasası bu değil mi , zaten. He bir de şu var tedirgin olanlar olmasa sabırlı olanlar nasıl para kazanacak Smiley
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 08, 2018, 10:53:13 PM

Vallahi hiç coinmarketi açıp bakmıyorum bile. Mesela bende yüklüce zen ve qtum var şu an kaç para haberim yok. Ne biliyim böyle bir tükenmişlik var. Forumda konuları görüyorum telegramda pinned geçiyorlar haberim oluyor. kartlar çalışıyor. Offline maili gelmezse girip bakmıyorum bile sıkıntı var mı diye.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
March 08, 2018, 10:56:18 PM

Her zaman kazanmak olmaz. Ben baya bi zarardayım şu an ama yine de pek üzülmüyorum sonuçta riski bildiğim için kazanmak da var kaybetmekte bunun bilimcindeyim. Ama şu ara görüyorum ki herkes bi zararda az sabredin arkadaşlar inanıyorum ki neşeli günler göreceğiz az kaldı. Hangi coin olursa olsun HODL!

Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
March 08, 2018, 10:58:45 PM

Her zaman kazanmak olmaz. Ben baya bi zarardayım şu an ama yine de pek üzülmüyorum sonuçta riski bildiğim için kazanmak da var kaybetmekte bunun bilimcindeyim. Ama şu ara görüyorum ki herkes bi zararda az sabredin arkadaşlar inanıyorum ki neşeli günler göreceğiz az kaldı. Hangi coin olursa olsun HODL!

Aynen öyle herkes kazanırsa zaten piyasa patlar ama elbet zarar da edeceğiz kar da yapacağız.Bu yüzden dediğiniz gibi en önemli şey sabır bence de ben sabır demekten yoruldum
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 08, 2018, 11:14:15 PM

Geçen hafta sipariş ettiğim ledger wallet geldi. Az evvel coinlerimi güzelce gömdüm içine ve rafa kaldırdım Smiley Dutluk niyetine yatsın bi kenarda. Bahar’a  yaza olmadı seneye dut verirse yeriz, müteahhit gelirse dutluğu iptal eder inşaat dikeriz, o da olmazsa seneye kışın ağaçları keser sobada ısınırız kardeşim. Tedirgin olmaya gerek yok, dibin dibini görse  bile, bu işi kumar olarak görmeyip yatırım olarak düşünüyorsan seneye bugün kardasın. Btc 9-8-7-6 bin olsa ne olur ki sabaha kadar? Ya da 15 bin olsa bi gecede ne farkeder? Haftaya geri düşmeyeceği ne malum? Beyler bu hesaplar saç ağartır, bi tık öte kel eder, hatta ve hatta sperm kalitenizi düşürür Smiley Akıllı olun, bırakın al satı, yatın kulağınızın üstüne. Kısa vade plan coin piyasasında inanın üzer
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 09, 2018, 01:30:25 PM

cunkı herkes geçmişten tecrübeli değil.! herkes o tepelerden girenlerden olusuyor (yanı buyuk cogunluk) tecrübeliler ise altlardan topluyor kazanan kım olcak bakalım

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: