Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:22:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Πωλούνται Bitcoin, Ethereum, Litecoin με μπόνους έως 3%  (Read 1234 times)
KatgCrypto (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 89
Merit: 0


View Profile
April 03, 2018, 06:47:34 AM
 #21

Συμφωνώ με όλους όσον αφορά το θέμα εμπιστοσύνης ακόμα ως ένα βαθμό και με τον sebastian787.
Την ιδέα για τα λεφτά στο λεπτό την πήρα από μια αγγελία σου @bmxakias
@F8N00 θα ρίξω μια καλύτερη ματιά στο Localbitcoins. Σε ευχαριστώ.

Δυστυχώς αυτό είναι το account μου και αυτό μπορώ να χρησιμοποιήσω για την αγγελία. Θα μπορούσα να φτιάξω ένα newbie αλλά δεν το έκανα γιατί ξέρω ότι δεν θα ασχολούταν κανένας.
Ο μόνος τρόπος για να πουλήσω είναι να έχω ένα χαμηλό ελάχιστο ποσό ώστε όποιος αγοράσει να νοιώσει ασφαλής στις πρώτες συναλλαγές και να χτιστεί μια εμπιστοσύνη. Αυτό έκανα. Και πιστέψτε με, πήγα πολλές φορές στο ΑΤΜ μέχρι τώρα για μικρά ποσά.

Τελικά συμπεράσματα ας βγάλει ο καθένας μόνος του.
Η αγγελία παραμένει για όποιον ενδιαφέρεται.

1714018937
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714018937

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714018937
Reply with quote  #2

1714018937
Report to moderator
1714018937
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714018937

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714018937
Reply with quote  #2

1714018937
Report to moderator
1714018937
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714018937

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714018937
Reply with quote  #2

1714018937
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714018937
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714018937

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714018937
Reply with quote  #2

1714018937
Report to moderator
1714018937
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714018937

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714018937
Reply with quote  #2

1714018937
Report to moderator
1714018937
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714018937

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714018937
Reply with quote  #2

1714018937
Report to moderator
sebastian787
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 8


View Profile
April 03, 2018, 08:21:34 AM
 #22


Επειδη και γω εχω πουλησει crypto αρκετες φορες με κωδικο λεφτα στο λεπτο, πως αλλιως μπορει να γινει αυτο?
Να στειλω crypto πρωτος και να περιμενω να παρω τα χρηματα?
Οχι, δε γινετε ετσι.
Συνηθως ο πωλητης παιρνει πρωτα αυτο που ζηταει και μετα στελνει οτι εχει συμφωνηθει.

Βεβαια παιζει ρολο το ποσό, αν ειναι παλιο μελος καποιος, αν εχει κριτικες κτλ...

Δηλαδη εσυ σαν πωλητης δεν θες να περιμενεις τα χρηματα αλλα ο αγοραστης θα πρεπει να τα περιμενει απο τον εκαστοτε πωλητη?
"Ο πωλητης παιρνει πρωτα αυτο που ζηταει?" Εαν ηταν ετσι ολοι θα περιμεναμε τα χρηματα πρωτα απο καρτες, asics, risers, rigs κτλ και μετα θα στελναμε.
Μιλαμε για αρκετα χρηματα παιδια. Δεν ειναι να παιζουμε με 4-5-6 χιλιαρικα που θα πρεπει να τα στειλουμε πρωτα και μετα βλεπουμε αν θα στειλει ο πωλητης το rig.

Η γνωμη μου ειναι πως θα πρεπει να υπαρχει καλυψη και ας εχει καποιο κοστος αυτο.
Απλα τα θελουμε ολα δικα μας. Και ολα τα χρηματα να μην χασουμε κανα ευρω, και ο αγοραστης να στειλει πρωτος, και να μην τα πουλησουμε σε ανταλακτηριο, και να μην πληρωσουμε fee για αναληψη και trading κτλ κτλ.

Ο επαγγελματισμος δεν ειναι να κοιταμε μονο την παρτη μας εδω αλλα να ειναι και ο πωλητης και ο αγοραστης καλυμμενος και ευχαριστημενος.






KatgCrypto (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 89
Merit: 0


View Profile
April 03, 2018, 09:18:01 AM
Last edit: April 03, 2018, 09:49:47 AM by KatgCrypto
 #23

Δεν νομίζω ότι δίνω την εικόνα ότι δεν θέλω να πληρώσω fees.. αντίθετα.
Θα μπορούσα να πάω σε ένα ATM και να σηκώσω τα λεφτά με 4% προμήθεια.
Νομίζεις ότι είναι τυχαίο το bonus που έχω βάλει;
Απλά προτιμώ να τα μοιραστώ (για ποσά κάτω των 500 ευρώ) και να τα χαρίσω για πάνω από 500 αντί να τα δώσω στο ATM.
Αυτό λειτουργεί σαν κίνητρο για πώληση αλλά ταυτόχρονα μοιράζομαι τα fees - σαν κέρδος- με κάποιον που αγοράζει από εμένα.

Όσον αφορά την κάλυψη δηλαδή τι προτείνεις; Να στέλνει ο πωλητής τα κρυπτονομίσματα (μη αναστρέψιμη διαδικασία) και μετά να περιμένει την πληρωμή;
Αν το έκανα αυτό η αγγελία θα είχε κλέισει την πρώτη ημέρα.

Έχω σκεφτεί μέχρι και την εκτύπωση paper-wallet και αποστολή με αντικαταβολή.. αλλά πιο courier θα περίμενε μέχρι την επιβεβαίωση του ποσού από τον αγοραστή;
Εγώ απλά προτείνω σταδιακή συναλλαγή με μικρά ποσά και ας χρειαστεί να πάω 10 φορές στο ATM.
Και αυτό είναι μια μορφή κάλυψης γιατί ο άλλος δεν θα βάλει ένα μεγάλο ποσό και μετά θα μετράει τα λεπτά αγωνίας μέχρι να του στείλω τα crypto.

Τέλος πάντων το κουράσαμε.. Ο καθένας έχει την άποψή του. Ας κρίνουν αυτοί που διαβάζουν.



sebastian787
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 8


View Profile
April 03, 2018, 01:23:16 PM
 #24


Όσον αφορά την κάλυψη δηλαδή τι προτείνεις; Να στέλνει ο πωλητής τα κρυπτονομίσματα (μη αναστρέψιμη διαδικασία) και μετά να περιμένει την πληρωμή;
Αν το έκανα αυτό η αγγελία θα είχε κλέισει την πρώτη ημέρα.


Προφανως και το να στειλει ο πωλητης τα crypto πρωτα ειναι το ιδιο πραγμα. Παλι δεν υπαρχει καλυψη.
Η μη αναστρεψιμη διαδικασια ισχυει και στις 2 περιπτωσεις οχι μονο το να στειλει ο πωλητης πρωτα.

Τα μικρα ποσα που εβαλες ειναι ενα μικρο βημα αλλα και παλι δεν θεωρω οτι ειναι αρκετο για να νιωσει καποιος καλυμμενος.

Καλη συνεχεια σε ολους.
thomasdgr
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
April 23, 2018, 11:45:30 PM
 #25

Σορρυ ρε φιλε αλλα υπαρχει ατομο που σου εστειλε ετσι χρηματα με λεφτα στο λεπτο?
Και μετα αυτος που εκανε συναλλαγη να στειλει εδω comment να σε συστησει κιολας? Κοροιδευομαστε?

Εγώ ήμουν αυτός. Δεν έχω κανένα σκοπό να σε κοροιδέψω αλλά ούτε και θα σε ρωτήσω που θα ρισκάρω τα χρήματά μου.
Τα ρίσκαρα λοιπόν στην αγγελία του KatgCrypto, ο οποίος φάνηκε τίμιος και μου έστειλε το αντίστοιχο ποσό σε crypto.
Έτσι αποφάσισα να αφήσω ένα μήνυμα για να κάνω γνωστό στα υπόλοιπα μέλη ότι η συμφωνία τηρήθηκε, όπως θα έκανα αντίστοιχα και στην αντίθετη περίπτωση.
Ο μόνος λόγος που σπαταλάω το χρόνο μου για να σου απαντήσω είναι γιατί θεωρώ ότι ο χαρακτηρισμός "απατεώνες" περιλαμβάνει κι εμένα. Αν έχεις κάνει κακές επιλογές και έχεις "καεί" δε σου φταίω εγώ να με χαρακτιρίζεις έτσι.
shy_viper
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 37
Merit: 1


View Profile
April 24, 2018, 08:18:51 AM
 #26


Καλησπέρα,

Μπορείς να κάνεις εγγραφή στο Localbitcoins (χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση) που έχει ένα υποτυπώδες escrow.


Γ.
KatgCrypto (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 89
Merit: 0


View Profile
April 24, 2018, 08:46:09 AM
 #27

Μπορείς να κάνεις εγγραφή στο Localbitcoins (χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση) που έχει ένα υποτυπώδες escrow.

Σε ευχαριστώ για την συμβουλή αλλά ο μόνος τρόπος που με εξυπηρετεί αυτή την στιγμή είναι με λεφτά στο λεπτό. Μπορεί το Localbitcoins να μου φανεί με κάποιο τρόπο χρήσημο;
Η αγγελία τα πήγαινε μια χαρά, μέχρι που άρχισε αυτός ο χαμός.
shy_viper
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 37
Merit: 1


View Profile
April 24, 2018, 10:55:34 AM
 #28


Πάλι με λεφτά στο λεπτό θα πληρώνεσαι.
Εσύ καταθέτεις τα btc στο localbitcoins, δεσμεύονται από το site και όταν παραλάβεις το μετρητό τα κάνεις release.
Αν κάτι δεν πάει καλά δεν ξέρω ακριβώς τι γίνεται.
KatgCrypto (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 89
Merit: 0


View Profile
April 24, 2018, 10:58:36 AM
 #29


Πάλι με λεφτά στο λεπτό θα πληρώνεσαι.
Εσύ καταθέτεις τα btc στο localbitcoins, δεσμεύονται από το site και όταν παραλάβεις το μετρητό τα κάνεις release.
Αν κάτι δεν πάει καλά δεν ξέρω ακριβώς τι γίνεται.

Σε ευχαριστώ για την πληροφορία θα το ψάξω περισσότερο άμεσα..
SARA_2016
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 0


View Profile
April 27, 2018, 01:53:00 PM
 #30

an exeis akoma gia poulima pm psaxno gia sevasto poso xeri m xeri euros i usd.
vannelle85
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 24
Merit: 0


View Profile
April 30, 2018, 09:39:52 AM
 #31

Φιλε μιλαγαμε με pm αλλα δεν με αφηνει να σου στειλω αλλο μνμ. Αν μπορεις στειλε μου ενα εισερχομενο με κανα Viber η telegram να μπορεσουμε να συννενοηθουμε
KatgCrypto (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 89
Merit: 0


View Profile
April 30, 2018, 10:46:42 AM
 #32

Φιλε μιλαγαμε με pm αλλα δεν με αφηνει να σου στειλω αλλο μνμ. Αν μπορεις στειλε μου ενα εισερχομενο με κανα Viber η telegram να μπορεσουμε να συννενοηθουμε

Σου έστειλα
vannelle85
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 24
Merit: 0


View Profile
April 30, 2018, 04:02:55 PM
 #33

Φιλε μιλαγαμε με pm αλλα δεν με αφηνει να σου στειλω αλλο μνμ. Αν μπορεις στειλε μου ενα εισερχομενο με κανα Viber η telegram να μπορεσουμε να συννενοηθουμε

Σου έστειλα

Aψογη κ αμεση η συνναλαγη μας εκτος φορουμ. Το επομενο λεπτο της αναληψης, μου εστειλε το tx της συνναλαγης μας.

Συστηνεται ανεπιφυλακτα. KatgCrypto ευχαριστω κ τα ξαναλεμε  Wink
SARA_2016
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 0


View Profile
May 01, 2018, 07:53:13 AM
 #34

file oute pm estiles oute tpt!!! ontos poulas nomismata i kati alo paizi? sou stelnw gia sevasto poso oxi psilologia k oute kan apantas k ksafnika enas neos leei eyxaristw gia tin sinalagi k bla bla bla exeis na poulisis pano apo 5k ? se endiaferi an ontos poulas i apla kati bromai stin aggelia s.... an ontos poulas kai den thelw oute to bonus sto kano doro egw apla ta coins sto poso p tha s pw thelw apanta alios tin blepw tin katastasi gia MEGALO XOUI... eyxaristw.
KatgCrypto (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 89
Merit: 0


View Profile
May 01, 2018, 09:18:45 AM
 #35

file oute pm estiles oute tpt!!! ontos poulas nomismata i kati alo paizi? sou stelnw gia sevasto poso oxi psilologia k oute kan apantas k ksafnika enas neos leei eyxaristw gia tin sinalagi k bla bla bla exeis na poulisis pano apo 5k ? se endiaferi an ontos poulas i apla kati bromai stin aggelia s.... an ontos poulas kai den thelw oute to bonus sto kano doro egw apla ta coins sto poso p tha s pw thelw apanta alios tin blepw tin katastasi gia MEGALO XOUI... eyxaristw.

Φίλε μου συγνώμη αν δεν απάντησα, αλλά λαμβάνω καθημερινά μηνύματα για ανταλλαγή χέρι με χέρι και έχω κουραστεί να απαντάω ότι συναλλάσσομαι ΜΟΝΟ με λεφτά στο λεπτό. Με μια απλή ματιά στο νήμα θα έπρεπε να το καταλάβεις. Τώρα όσον αφορά την κριτική σου σχετικά με την τελευταία ανάρτηση δεν έχω να σχολιάσω κάτι... Ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματα του.
sebastian787
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 8


View Profile
May 01, 2018, 09:38:03 AM
 #36

Κατεβασες το ελαχιστο ποσο στα 20ε αλλα τωρα δεν ψηνεσαι για πανω απο 5k που σου λεει ο αλλος?
Οταν λεω εγω πως γεμισε ο τοπος απατεωνες με λετε περιεργο.
Τρωκτικα της βιομηχανιας των κρυπτονομισματων απλα.
KatgCrypto (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 89
Merit: 0


View Profile
May 01, 2018, 10:43:06 AM
Last edit: May 01, 2018, 11:53:11 AM by KatgCrypto
 #37

an exeis akoma gia poulima pm psaxno gia sevasto poso xeri m xeri euros i usd.

Κατεβασες το ελαχιστο ποσο στα 20ε αλλα τωρα δεν ψηνεσαι για πανω απο 5k που σου λεει ο αλλος?
Οταν λεω εγω πως γεμισε ο τοπος απατεωνες με λετε περιεργο.
Τρωκτικα της βιομηχανιας των κρυπτονομισματων απλα.
Smiley

Από την αρχή νομίζω έχω ξεκαθαρίσει ότι συναλλάσσομαι μόνο με λεφτά στο λεπτό. Το μήνυμα του το διάβασες; Το ύψος του ποσού δεν αλλάζει τον τρόπο πληρωμής. Όσον αφορά τους χαρακτηρισμός σου θα μπορουσα να πω ότι απλά και εσύ μου κάνεις για μαλάκας αλλά δεν θα το πω γιατί δεν σε γνωρίζω και δεν θέλω να βγάζω γρήγορα συμπεράσματα.
Αντί να γράφεις αυτές τις παπαριες γιατί δεν με τσεκάρεις; θα μπορούσες να στείλεις με άλλο account για 20 ευρώ και θα έβλεπες αν κάνω σωστά την δουλειά μου... Οπότε κοίτα την δουλίτσα σου να κοιτάξω και εγώ την δική μου.
sebastian787
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 8


View Profile
May 01, 2018, 09:16:09 PM
 #38

an exeis akoma gia poulima pm psaxno gia sevasto poso xeri m xeri euros i usd.

Κατεβασες το ελαχιστο ποσο στα 20ε αλλα τωρα δεν ψηνεσαι για πανω απο 5k που σου λεει ο αλλος?
Οταν λεω εγω πως γεμισε ο τοπος απατεωνες με λετε περιεργο.
Τρωκτικα της βιομηχανιας των κρυπτονομισματων απλα.
Smiley

Από την αρχή νομίζω έχω ξεκαθαρίσει ότι συναλλάσσομαι μόνο με λεφτά στο λεπτό. Το μήνυμα του το διάβασες; Το ύψος του ποσού δεν αλλάζει τον τρόπο πληρωμής. Όσον αφορά τους χαρακτηρισμός σου θα μπορουσα να πω ότι απλά και εσύ μου κάνεις για μαλάκας αλλά δεν θα το πω γιατί δεν σε γνωρίζω και δεν θέλω να βγάζω γρήγορα συμπεράσματα.
Αντί να γράφεις αυτές τις παπαριες γιατί δεν με τσεκάρεις; θα μπορούσες να στείλεις με άλλο account για 20 ευρώ και θα έβλεπες αν κάνω σωστά την δουλειά μου... Οπότε κοίτα την δουλίτσα σου να κοιτάξω και εγώ την δική μου.

Μπορειτε να βρεθειτε στο ΑΤΜ που θα σου εστελνε τα λεφτα στο λεπτο εαν θες και κανετε την συναλλαγη. Πιο το προβλημα;
Εδω ο αλλος σου μιλαει για αξιοσεβαστο ποσο και δεν θελει ουτε μπονους ουτε τπτ και συ κολλησες στα λεφτα στο λεπτο. Μονο απο "αποσταση" κανεις συναλλαγες εσυ;
Δεν θελω να πεταξω 20 ευρω ρε φιλε τι να τσεκαρω μου λες;
Σαν τον αλλον που θελει να του στειλουμε λεφτα για asics αλλα ουτε απο που θα παραλαβουμε τα μηχανηματα μας λεει.
Την δουλιτσα μου κοιταω γιαυτο και γραφω.
Δεν ειμαστε insomnia εδω να βαζεις αλλους να λενε ποσο αξιοπιστος εισαι για να πεισεις. Κανει μπαμ φιλε.
Αστο.
KatgCrypto (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 89
Merit: 0


View Profile
May 01, 2018, 10:30:33 PM
Last edit: May 01, 2018, 10:47:12 PM by KatgCrypto
 #39


Μπορειτε να βρεθειτε στο ΑΤΜ που θα σου εστελνε τα λεφτα στο λεπτο εαν θες και κανετε την συναλλαγη. Πιο το προβλημα;
Εδω ο αλλος σου μιλαει για αξιοσεβαστο ποσο και δεν θελει ουτε μπονους ουτε τπτ και συ κολλησες στα λεφτα στο λεπτο. Μονο απο "αποσταση" κανεις συναλλαγες εσυ;
Δεν θελω να πεταξω 20 ευρω ρε φιλε τι να τσεκαρω μου λες;
Σαν τον αλλον που θελει να του στειλουμε λεφτα για asics αλλα ουτε απο που θα παραλαβουμε τα μηχανηματα μας λεει.
Την δουλιτσα μου κοιταω γιαυτο και γραφω.
Δεν ειμαστε insomnia εδω να βαζεις αλλους να λενε ποσο αξιοπιστος εισαι για να πεισεις. Κανει μπαμ φιλε.
Αστο.


Δική μου είναι η αγγελία και εγώ ορίζω τον τρόπο συναλλαγής. Σε όποιον του αρέσει. Δεν υποχρέωσα κανένα. Υπάρχουν και άλλες αγγελίες να επιλέξει. Επειδή κάποιος λέει ότι δίνει 5000 εγώ πρέπει ντε και καλά να τρέξω να πουλήσω με τον τρόπο που θέλει ο οποιοσδήποτε ; Αυτό αποδεικνύει κάτι; Ρε πάτε καλά; Σας ψεκάζουν; Μου υποδεικνύεις εσύ πως θα έπρεπε κάνω τις συναλλαγές;
Σχετικά με τους άλλους δηλαδή πρώτη φορά βλέπεις κάποιον να αφήνει σχόλιο για μια συναλλαγή; απαγορεύετε; πως την έχετε δει;
Και τέλος σχετικά με το επιχείρημα που γράφτηκε ότι ο αγοραστής είναι νέος, οι περισσότεροι αυτό κάνουν, φτιάχνουν ένα newbie, ειδικά για συναλλαγές με κρυπτονόμισματα. Δηλαδή ο junior θεωρείτε παλιός στο forum και ο newbie νέος; Αυτό είναι το πρόβλημα σας;

Έχετε την τάση να εξισωνετε την οποιαδήποτε επιλογή κάποιου με την απατεωνειά.
Δεν θες χέρι με χέρι = απατεώνας
Έγραψε ο newbie σχόλιο = τον έβαλες εσυ
Λεφτά στο λεπτό = Ύποπτο

Αφιέρωσε τον χρόνο σου σε κάτι πιο εποικοδομητικό και άφησε μας ήσυχους σε παρακαλώ.
(Ενημερωτικά από τότε που άρχισες να γράφεις η αγγελία εκτοξεύτηκε και οι πελάτες μαζί, οφείλω να σου πω ένα ευχαριστώ για αυτό. Όπως το πας θα πάρεις και μπόνους Wink και οι άλλοι θα λένε ότι σε έβαλα εγώ... )
sebastian787
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 8


View Profile
May 02, 2018, 07:06:20 AM
 #40


Μπορειτε να βρεθειτε στο ΑΤΜ που θα σου εστελνε τα λεφτα στο λεπτο εαν θες και κανετε την συναλλαγη. Πιο το προβλημα;
Εδω ο αλλος σου μιλαει για αξιοσεβαστο ποσο και δεν θελει ουτε μπονους ουτε τπτ και συ κολλησες στα λεφτα στο λεπτο. Μονο απο "αποσταση" κανεις συναλλαγες εσυ;
Δεν θελω να πεταξω 20 ευρω ρε φιλε τι να τσεκαρω μου λες;
Σαν τον αλλον που θελει να του στειλουμε λεφτα για asics αλλα ουτε απο που θα παραλαβουμε τα μηχανηματα μας λεει.
Την δουλιτσα μου κοιταω γιαυτο και γραφω.
Δεν ειμαστε insomnia εδω να βαζεις αλλους να λενε ποσο αξιοπιστος εισαι για να πεισεις. Κανει μπαμ φιλε.
Αστο.


Δική μου είναι η αγγελία και εγώ ορίζω τον τρόπο συναλλαγής. Σε όποιον του αρέσει. Δεν υποχρέωσα κανένα. Υπάρχουν και άλλες αγγελίες να επιλέξει. Επειδή κάποιος λέει ότι δίνει 5000 εγώ πρέπει ντε και καλά να τρέξω να πουλήσω με τον τρόπο που θέλει ο οποιοσδήποτε ; Αυτό αποδεικνύει κάτι; Ρε πάτε καλά; Σας ψεκάζουν; Μου υποδεικνύεις εσύ πως θα έπρεπε κάνω τις συναλλαγές;
Σχετικά με τους άλλους δηλαδή πρώτη φορά βλέπεις κάποιον να αφήνει σχόλιο για μια συναλλαγή; απαγορεύετε; πως την έχετε δει;
Και τέλος σχετικά με το επιχείρημα που γράφτηκε ότι ο αγοραστής είναι νέος, οι περισσότεροι αυτό κάνουν, φτιάχνουν ένα newbie, ειδικά για συναλλαγές με κρυπτονόμισματα. Δηλαδή ο junior θεωρείτε παλιός στο forum και ο newbie νέος; Αυτό είναι το πρόβλημα σας;

Έχετε την τάση να εξισωνετε την οποιαδήποτε επιλογή κάποιου με την απατεωνειά.
Δεν θες χέρι με χέρι = απατεώνας
Έγραψε ο newbie σχόλιο = τον έβαλες εσυ
Λεφτά στο λεπτό = Ύποπτο

Αφιέρωσε τον χρόνο σου σε κάτι πιο εποικοδομητικό και άφησε μας ήσυχους σε παρακαλώ.
(Ενημερωτικά από τότε που άρχισες να γράφεις η αγγελία εκτοξεύτηκε και οι πελάτες μαζί, οφείλω να σου πω ένα ευχαριστώ για αυτό. Όπως το πας θα πάρεις και μπόνους Wink και οι άλλοι θα λένε ότι σε έβαλα εγώ... )

Οταν οι οροι που θετεις ειναι υποπτοι ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ!
Επειδη ειναι δικια σου η αγγελια δεν σημαινει πως ειναι ξεφραγκο αμπελι εδω και κανεις οτι γουσταρεις.
Σου εδωσαν αρκετοι τροπο να ειναι ολοι καλυμενοι και να μην τρως κραξιμο καθε τοσο.

Αυτα τα "ενημερωτικα, η αγγελια εφτασε στο φεγγαρι" κτλ ειναι πολυ απαρχαιωμενο cheap marketing φιλος. Αστο
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!