Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:31:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Viacoin VIA  (Read 825 times)
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
March 08, 2018, 05:05:02 AM

Satışlar iptal edilir diyor bir arkadaş bu yaşanırsa tam olarak nasıl olur yani hangi kurdan geri dönecekler ki? Ben sanmıyorum böyle birşey yapabileceklerini.
ya saçma sapan konuşmuş işte.
şöyle düşün sen bir ev alıyorsun. aracılığı emlakçı yapıyor.
satış işlemleri bitiyor. sonra emlakçı ben bu satışı iptal ettim diyor ( sikerler o emlakçıyı )
ki bu ev satışlarının oldukça fazla olduğunu düşün, arada fiyatı görünce başkalarıda alış satış yapmış kar veya zarar etmiş.
şimdi sen düşün o arada girenlere ben bu işlemleri iptal ettim dersen, siktir git lan derler.
ben işlem yapacağım sonra bu işlemlerim iptal edilir mi edilmez mi diye mi düşüncem. güven sıfıra iner.

ha bu durum bist te yaşandımı, yaşandı. işlem iptalleri yaptılar. profesyonelliğe sığar mı bunlar, sığmaz.

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
1714915900
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714915900
Reply with quote  #2

1714915900
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714915900
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714915900
Reply with quote  #2

1714915900
Report to moderator
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
March 08, 2018, 02:53:07 PM

pumpçılar binance'ta tükkan açmış Cheesy eskiden bittrex'te de olurdu, geçen mayıs haziran civarında hemen hergün %10000-%5000-%3000 normaldi, şimdi zamana yayıyorlar zclassic'teki verge'deki emc2'deki gibi...bunlar insanları altcoinlere+borsalara çekmek için iştah kabartıcı olaylar, devamı gelir belki...cryptopia'da anlık yüzde 3 milyon artan coinler görmüştüm  Smiley gerçi hacim azdı onlarda, orası ayrı mevzuu...düşük de olsa bir ihtimal satışa parça parça kademeli yazmak lazım, "ya tutarsa"  Wink

Bunun pump dalgası ile bir alakası yok.Binance üzerinde bir çok kullanıcının hesabının hacklendiği bilgisi var.Umarım binance,kullanıcılarının bu mağduriyetlerine bir şekilde çözüm bulmayı başarır.

"Dün bilgisayar korsanları API anahtarlarını kullandılar, VIA / BTC pazarında büyük piyasa satın alımları yaptılar, fiyatı en yüksek seviyeye taşıdılar, 31 hesap ise VIA'yı üst sırada sattı. Kazançlarını maksimize etmek için daha küçük bir likiditeye sahip bir para olan VIA'yı seçtiler." binance'ın açıklaması böyle ancak bu bana pump'ın teknik açıklaması gibi geliyor. "Büyük olasılıkla, API anahtarlarının bir ticaret botu / uygulaması veya bir phishing denemesi yoluyla tehlikeye girmesi olasıdır. Saldırganın, bizim ince sipariş defterimiz ve makul ölçüde düşük pazarlamacımız nedeniyle Viacoin'i satın aldığından şüpheleniyoruz." bu da viacoin'in açıklaması...anlık yüksek artış nedeniyle botların viacoin'e yönlendiğini söylemek yerine hesapların ele geçirildiğini falan iddia ediyor. bana pek mantıklı gelmedi, hesabı ele geçirildiyse adam direkt hesabı boşaltmaz mı?!

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
March 08, 2018, 02:56:49 PM

Binance satışları iptal ettik çekimleri kapattık diye açıklama yapmış. BTC olarakta geri dönmüşler hesapları hesapsız boşaltılanlara. Binance hadi mağduriyetleri en aza indirdi diyelim, Polo da zirvelerden alanların vay haline..
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 08, 2018, 03:34:42 PM

Polo da VIA alımı yapmıştım satmasaydım pumpta okuturdum ama yine nasip değilmiş. Via dan umitliydim bu hack olayı biraz zarar vermiş olabilir gerçi via nın suçu yok hackerlar onu seçmiş nasip.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 08, 2018, 03:58:22 PM

Vıa iyi isim yaptı bu vesile ile neyse arkalarda sadece ilgililerinin bildiği takip ettiğin bir proje iken artık via deyince hack coin gelecek akla. Aslında harbiden projeleri sağlam ama naparsın btc kimseye fırsat vermiyor.
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
March 08, 2018, 04:21:05 PM

via için reklamlı pump yaptılar bir sürede yukarıda tutarlar. peki ya sonra? işte tronda gördüğümüz hikayenin bi benzerini neden görmeyelim insanlar yukarıdan alı ve satamaz
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 08, 2018, 05:03:49 PM

Ulan via yat kalk binancea ve free ne olduğu belli olmayan botlara dua et. Yoksa bi bok olacağı yoktu. Umarım elinde daha öncesinde via olan türkler vardır güzel kar ettiler.

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
March 08, 2018, 05:06:58 PM

Via unutulmaya başlamıştı bir anda binance sayesinde tekrar gündeme geldi. Bu işte kesin viasever rusların parmağı var.  Smiley
nascasto
Full Member

View Profile
March 08, 2018, 05:12:09 PM

Via unutulmaya başlamıştı bir anda binance sayesinde tekrar gündeme geldi. Bu işte kesin viasever rusların parmağı var.  Smiley
Bence kesinlikle binanceın da parmağı var. Binance böyle şeyler yapmayı, kendine yakın olan coinleri parlatmayı seviyor. Bknz : hiçbir boka yaramayan tronun marketcapine. Haftalarca volumede 1.likten inmedi Via da bir süre öyle takılacak

LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
March 08, 2018, 05:17:10 PM

bot olayında kendi yazmadığınız botları kullanmayın. yalnız nasıl oldu da bu kadar arttı ben hala anlayamıyorum. bu kadar hacim yaratacak kadar trade yaptılar mı yahu
nascasto
Full Member

View Profile
March 08, 2018, 05:26:03 PM

bot olayında kendi yazmadığınız botları kullanmayın. yalnız nasıl oldu da bu kadar arttı ben hala anlayamıyorum. bu kadar hacim yaratacak kadar trade yaptılar mı yahu
AZ önce bakabildim ben de. Şaka gibi marketcapinin 2 katı kadar 24h volume olmuş. Botlar delirtmiş piyasayı, neyse zaten direk vurmuşlar kafasına

hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 08, 2018, 05:56:42 PM

elimde 106 tane vardı ulan gün bugun diyerekten satmadım. uzun süreli ve iyi bir proje olduğunu düşündüğüm için 20 ye gider diye düşündüm ancak pekte oyle olmadı. neyse demekki bidaki pumpta elimizden şutlayacaz. bu sefer acemiliğime veriyorum.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 08, 2018, 07:05:31 PM

Dün satmış olsan yuksegini bırak sonra düşüşten satmış olsan bile mükemmel kar edecektin. Neyse artık bir daha böyle bir durum olmayacağı için. Şuan o yüksekten alanlar ne yapıyor ki çok merak ediyorum.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
March 08, 2018, 08:05:26 PM

api keylerin çalınması sonucu çalan kişiler milletin coinlerini satıp via aldıkları için bu kadar yükseldi. Umarım bu yükselişi değerlendiren kişiler vardır aramızda. Bakalım binance bunca zararı karşılayacak mı yoksa elden birşey gelmez bu şekilde devam mı diyecek
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
March 08, 2018, 08:23:04 PM

Bendede coook onceden aldigim 150 tane var keske en tepelere satis emri verseydim araba alirdim bugun:) 
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462

View Profile
March 08, 2018, 08:45:44 PM

Bende de vardı ama mew cüzdanımdaydı şimdi attım artık her coine bi 10-20 kat satış emri koyuyorum olur ya şans işi bu belli olmaz diye artık her şeye koyuyorum
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
March 08, 2018, 08:53:33 PM

Sell order alanı düşük olduğu için Via'yı tercih ettiler bence kendi emirleri riske girmesin diye yoksa denk gelmezdi
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
March 08, 2018, 09:06:17 PM

Via coin gibi bir coin hayatta göremeyeceği giyatlara yükselmiş. Bu piyasada her şey mümkün demekki. Başkalarının coinleriyle Via coin alıp önceden aldıkları viacoinleri başka borsada satmışlar. Hackerlar bu defa bir şey çalmadan kendi coinlerine pump yaptırmışlar. Olan yüksek fiyattan viacoin olanlara oldu galiba. İnsanın aklına gelmeyecek yöntemler bunların aklına geliyor.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: