Bitcoin Forum
June 18, 2024, 03:31:49 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥 [ICO]GymRewards - Egzersiz Yaparken Para Kazanın! 🏋️‍♂️ [BOUNTYHIVE.IO] 🔥  (Read 533 times)
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
April 28, 2018, 04:42:58 AM

blackmirror dizisinde alt tabaka kesim kondisyon bisikletini kullanarak puan kazanıyor ve yalnızca meyve satın alıyordu. puanları harcamanız için sanal alışverişe ağırlık vermişler. bilim kurguyu severim GymRewards biraz sanki bu diziden esinlenmiş gibi. konsept birebir aynı değil ama benzeri yok bildiğim kadar.
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
April 28, 2018, 05:30:31 AM

Güzel düşünülmüş ve yaşantıya uygun ve uyum sağlayabilecek bir proje olarak gözüküyor. Projesi ilgi toplayabilirse güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. App sayesinde ölçümler yapılacağını da hatırlatmak isterim.
SkyLords (OP)
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
April 28, 2018, 07:49:12 AM

blackmirror dizisinde alt tabaka kesim kondisyon bisikletini kullanarak puan kazanıyor ve yalnızca meyve satın alıyordu. puanları harcamanız için sanal alışverişe ağırlık vermişler. bilim kurguyu severim GymRewards biraz sanki bu diziden esinlenmiş gibi. konsept birebir aynı değil ama benzeri yok bildiğim kadar.
Evet bu yönde ilk proje
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
April 28, 2018, 07:51:16 AM

Güzel düşünülmüş ve yaşantıya uygun ve uyum sağlayabilecek bir proje olarak gözüküyor. Projesi ilgi toplayabilirse güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. App sayesinde ölçümler yapılacağını da hatırlatmak isterim.

Spor alanında bir japon projesi vardı ülkemizde olsa baya kullanıcısı olacaktı. Ama ülkemizde app si yayınlanmadı. Bu proje ülkemizde de rağbet görecektir
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
May 01, 2018, 09:57:12 PM

Arkadaşlar gerçekten harika olan bu proje hakkında sorularınızı bekliyorum
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
May 02, 2018, 07:41:41 AM

Spor alanında bir japon projesi vardı ülkemizde olsa baya kullanıcısı olacaktı. Ama ülkemizde app si yayınlanmadı. Bu proje ülkemizde de rağbet görecektir

Günlük yaşantıda uygulanabilirliği olan projelerin daha değerli olacağını düşünüyorum. Bu projenin de gelecek vadeden bir yanı da bu bence
Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
May 02, 2018, 12:45:28 PM

Geçen gün bir arkadaşım imzasına girmişti ve güzel bir proje sende gir demişti ama ben girmemiştim. Yorumları okuyunca keşke girseydim diyorum

SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
May 07, 2018, 09:08:41 AM

Geçen gün bir arkadaşım imzasına girmişti ve güzel bir proje sende gir demişti ama ben girmemiştim. Yorumları okuyunca keşke girseydim diyorum
Üzülerek geç kaldığını söylemekten başka bir şey yok. Geleceği olan bir proje elinde olan kazanacaktır.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
May 11, 2018, 03:40:25 PM

Çok fazla yorum olmaması bile enteresan, pek fazla ilgi çekemedi herhalde, imza kampanyasına katıldım ama yaşayıp görücez nasıl bir atak gösterecekler, proje istedikleri gibi istek görürse aslında kötü bir proje değil mantıklı ve sürdürülebilir olduğunu düşünüyorum.

Hocam artık korkun olmasın. Soft Cap'a ulaştı sonunda. Tabi ki bizlerin desteği ile ne diyelim. Bir de sosyal medyayı daha etkili kullansalardı eminim daha da iyi rakamlara ulaşabilirlerdi.
aysego
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
May 11, 2018, 09:06:54 PM

Projeleri güzel ama bence çok az reklam yaptılar ve soft cap i bile anca tutturdular. İnsanların korkusunu anlamış olacaklar ki herkese soft cap'e ulaştık diye mail attılar. Umarım güzel yerlere gelir bu proje.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
May 12, 2018, 08:47:44 PM

Projeleri güzel ama bence çok az reklam yaptılar ve soft cap i bile anca tutturdular. İnsanların korkusunu anlamış olacaklar ki herkese soft cap'e ulaştık diye mail attılar. Umarım güzel yerlere gelir bu proje.

Softcap yapacağı belliydi zaten. Benim düşüncem daha iyi yerlere ulaşacaktır.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
May 19, 2018, 10:15:33 PM

2018-05-15 bountyhive kampanya sonu için tarih verilmişti. İmza ile ilgili bir duyuru var mı? tarih geçtiği için kaldırdık umarım sorun olmaz.
vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
May 19, 2018, 11:00:27 PM

2018-05-15 bountyhive kampanya sonu için tarih verilmişti. İmza ile ilgili bir duyuru var mı? tarih geçtiği için kaldırdık umarım sorun olmaz.

GymRewards imza kampanyasından çıkabilirsiniz. Zaten sistem imzada sorun olsa çıkmayın diye uyarır başka bir imzaya geçerken. O sebeple aklınızda soru işareti kalmasın herhangi bir uyarı almadıysanız.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
May 24, 2018, 09:34:16 PM

Bu proje yakın zamanda daha da başarılı olacağı aşikardır.
cangxang
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
May 25, 2018, 08:28:11 AM

Çeviri için teşekkürler, Ben bu kadar toplayabileceğini açıkcası düşünmedim ve kesin scam gözü ile baktım meğerki yanılmışım gibi duruyorum ilerleyen zamanlarda herşey açığa kavuşur Cheesy

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
trhomeagent
Member
**

View Profile
May 28, 2018, 07:32:19 PM

Yanlış hatırlamıyorsam GYM token sahipleri uygulamayı ücretsiz kullanabileceklerdi... Acaba bounty kazançları cüzdanlara geçtiği zaman, bizlerde uygulamayı ücretsiz olarak yükleyip aktif olarak kullanabilecek miyiz?
vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
May 28, 2018, 08:02:29 PM

Gymrewards beta sürümü yayınlanmıştı. Tokenleriniz dağıtıldıktan sonra platformun mobil uygulamasıyla mining yapabileceksiniz. Önümüzdeki hafta tokenlerin dağıtılması planlanıyor, dağıtımdan sonra deneyeceğim ben de uygulamayı.
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
May 30, 2018, 07:17:39 PM

Mercatox ve Quantadex isimli borsalarda listelenmek için oylamaya sunulmuş. Aşağıdaki linklerden oylamaya katılıp, GymRewards'ın borsalarda listelenmesine katkıda bulunabilirsiniz.

https://mercatox.com/coins/list?name=Gym
https://quantadex.com/vote/667/gym-rewards
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
May 31, 2018, 11:15:59 AM

black mirror dizisinin 1.sezon 2.bölümünü izleyin. bu konuyu anlatıyor. Cheesy
trhomeagent
Member
**

View Profile
June 01, 2018, 07:27:27 PM

Mercatox ve Quantadex isimli borsalarda listelenmek için oylamaya sunulmuş. Aşağıdaki linklerden oylamaya katılıp, GymRewards'ın borsalarda listelenmesine katkıda bulunabilirsiniz.

https://mercatox.com/coins/list?name=Gym
https://quantadex.com/vote/667/gym-rewards

Quantadex üzerindeki oylamaya katıldım. Zaten 250$ bonus ta var. İnşallah listelenir de fee ödemekten kurtulurum  Smiley
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: