Bitcoin Forum
May 08, 2024, 03:31:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: AL-SAT için Sinyal Veren siteler kullanılmalı mı, kullanılmamalı mı?  (Read 329 times)
sweetieventc
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 25, 2018, 09:58:07 PM

daha önce böyle siteleri duymamıştım. Kullanan ve sonuç alan var mı arkadaşlar?
1715139092
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715139092
Reply with quote  #2

1715139092
Report to moderator
1715139092
Hero Member
*

Ignore
1715139092
Reply with quote  #2

1715139092
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715139092
Hero Member
*

Ignore
1715139092
Reply with quote  #2

1715139092
Report to moderator
90sensey
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
September 02, 2018, 11:15:09 PM

al- sat sitelerine gerek yok en iisi kendın fıkrın ve becerın ıcınden geldıgı gıbı takıl
erhmutlu
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
September 03, 2018, 01:01:21 AM

Bence gereksiz. İçlerindeki niyeti kesinlikle bilemezsin. Grin
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
September 07, 2018, 05:38:45 PM

Şöyle söyliyim,telegram gruplarına katildim hepsinin ancak bu işte olabildigince hızlı davranmak şart.Adamların dedigi oluyor elbet ancak sen aldiginda en az %20-%30 da alabiliyosun.ve adamlar birka dk icinde %100 yaptırıp satıyorlar.Çok.riskli bence..Ama heyecan seviyosanız denemeye değer diye düşünüyorum..Denemekten zarar gelmez Grin

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
gestapacman
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
October 21, 2018, 11:32:59 AM

Yani arkadaş pump gruplarından bahsetmiyor sanırım gayet iyi niyetli yapan arkadaşlar var. Takip ettiğim de var yani gözlemlediğim çok başarılılar bir de üstelik.
Şimdi tüm grupları kötülemek doğru mu bilmiyorum açıkçası. Tabi niye paylaşıyorlar kendileri kazansın diyenlere de bir şey diyemiyorum.
Bu devirde ne iyi ne kötü kestirmek zor. En azından bir süre takip edin girecekseniz de tavsiyelerine ufak miktarların riske atabilirsiniz.
Tabii ki en iyisi kendi analizinizi yapacak kadar geliştirmek fakat normal iş temposunda kendim de dahil buna zor olabiliyor.
ahmetk68
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
October 26, 2018, 10:30:19 AM

Yani arkadaş pump gruplarından bahsetmiyor sanırım gayet iyi niyetli yapan arkadaşlar var. Takip ettiğim de var yani gözlemlediğim çok başarılılar bir de üstelik.
Şimdi tüm grupları kötülemek doğru mu bilmiyorum açıkçası. Tabi niye paylaşıyorlar kendileri kazansın diyenlere de bir şey diyemiyorum.
Bu devirde ne iyi ne kötü kestirmek zor. En azından bir süre takip edin girecekseniz de tavsiyelerine ufak miktarların riske atabilirsiniz.
Tabii ki en iyisi kendi analizinizi yapacak kadar geliştirmek fakat normal iş temposunda kendim de dahil buna zor olabiliyor.
bahsettiğiniz ve takibettiğiniz başarılı kişilerin linklerini paylaşabilir seniz sevinirim.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
October 27, 2018, 02:04:39 AM

Al-sat sitelerine bakış açım genelde sinyali verenler sinyali alanları terste bırakır. Hee var mıdır doğru düzgün çalışanı vardır ama zaten üç kuruşu olanlar bulaşmadan iyice incelesin derim.

FatihDesigner
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 5

View Profile
November 02, 2018, 06:28:10 AM

Dikkatli olmanızda fayda var , üç kuruş kar edeyim derken eldeki paradan da olmayın.En iyisi kendi araştırmanız ve kendı düşünceleriniz.Şimdi piyasada dolandırıclar da arttı.

<I'm Designer from Turkey>
daggez
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
November 04, 2018, 10:51:42 PM

Site kendini neden zarara soksun öyle düşün bence
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 07, 2018, 01:35:10 AM

Al-Sat için Twitter, web sitesi, Telegram gruplarından uzak durmakta fayda var. çok yakın tarihli bir örnek vereyim alanmasters diye bir arkadaş var. geçen seneden bu yana takip ediyorum.. analizlerin bedava olduğu dönemde bana kazandırdığı oldu inkar edemem şimdi ama mesela yaptığı olay sinyalden çok pump kanalı oluşturmak. premium kanalı 200-500 arasında veya sayı olarak daha çok diyelim.. diyorki xyz coin uzun vadede işte %660 artacak.. uzun vadenin ucu acık yani 4 ay olabilir 5 sene olabilir ne olursa artık. bütün premium üye kanalı kafasına yatarsa aynı coinden alım yapıyor sonra yeteri kadar alım yapıldıktan 1-2 saat sonra bedava kullanıcıların olduğu telegram kanalına aynı önerisini yazıyor.. premium kanal 300-500-700 kişi diyelim, bedava sinyal bilgisi verdiği grup 2000 kişi..bedava kanaldan ve artışı gören borsada yer alan acemi kullanıcılar alım yapmaya başlayınca önce alan 700 kişi bedava gruptaki kişilere ellerindekini tabiri caiz ise çakıyor/satıyor.. ne oluyor premium kanalda olan kişiler %15 - %30 kazanıyor kafadan.  %20 artan coin birden çakılıyor ondan sonra alanmasters telegram  kanalından açıklama yapıyor.. premium kullanıcılarımız bugün %30 kazandı %35 kazandı vs. kısacası. dahil olduğunuz site, kanal, twitter adreslerini iyi seçmeniz lazım.. farkında olmadan bir pump etkinliğinin içinde olabilir ve elinizde olan sermayeden olabilirsiniz. çok değil 2 gün önce alanmasters telegram kanalından syscoin için 6000 btc/sat seviyelerine çıkacağını duyurdu. bugün baktığımda syscoin analizini telegram kanalından sildiğini gördüm. bana göre bu sinyalciler:) iddaa analiz ve garanti kupon tayfandan bir tık yukarıda.. tek farkları işte ellerindeki insanları iyi kullanmaları. aralarında benim bilmediğim çok iyi analizciler vardır mutlaka ama al-sat veren kişilere dikkat etmekte fayda var. Boğa piyasası dediğimiz her coinin para ettiği dönemde zaten bunlara hiç bakmanıza gerek bile yok.. çöp alsanız para ediyor.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: