Bitcoin Forum
May 12, 2024, 06:49:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Hack Saldırılarını İhbar Edenlere Binance'den $250.000 Ödül  (Read 611 times)
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 11, 2018, 02:10:22 PM

Binance en iyi borsa olma yolunda hızla ilerliyor

Poloniex in satılmasıyla o da hızlı bir dönüşüm sürecine girip Binance ı yakalamaya çalışacaktır.

Bu rekabetten biz faydalanacağız.

Bitrex ve Poloniex en son alırsan ekime almazsan ....me kadar tarzında takılan esnaflar gibiydi.

Bitcoin / Ethereum / Monero
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715496594
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715496594
Reply with quote  #2

1715496594
Report to moderator
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
March 11, 2018, 02:27:31 PM

bu binanceye helal olsun ilk cıktıklarına bnb leri sadece destek amaclı almıstım cunki güzel iş yapıyorlardı keza o bile kazandırdı . böyle borsalar bu piyasaya resmen değer katıyor.

Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
March 11, 2018, 02:34:21 PM

İstermisiniz hackleyenler gidip başvuru yapıp 250.000$ ı götürsünler. Olmuyacak iş değil  Cheesy
Bu hack olayı nasıl oldu? Sistem açığımı yoksa kullanıcı hatasından mı oldu? Bir açıklama göremedim ya da gözden kaçırdım.

Hackleyenlerin gözü 250000$ da mı olur yoksa milyon dolarlarda mı Smiley) Bazı hackerlar var zarar vermek için amaçlanmışlardır. Bir de iyi hackerlar var, iyi hackerlar da bu tarz açıkları bularak para kazanır. Onlar için iyi para. Bizim gibiler için de paramızın güvenliği sağlanmış oluyor.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
March 11, 2018, 02:37:10 PM

10 milyon dolarlık fon Binance için hiçbirşey. Binancenin günlük kazancı bile bundan fazla olabilir. 250 bin dolar ödülü kapmak için kıyasıya yarış olacağını yalnız bunun hack saldırılarını veya bot yönünden yine olası sorunları önleyeceğini düşünmeyin. bilgi akışı için ödül veriyorlar, hacklenmeye yönelik açıkları kapatık, güvenliği üst düzeye getirmedikçe yine işleri yaş.

tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
March 11, 2018, 02:44:33 PM

hack olaylarına adı karışsada binance güvenilir bir borsa bana göre ayrıca zamanla daha iyi yerlere geleceğini inanıyorum.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
March 11, 2018, 03:16:11 PM

Güvenirliliğini ve kalitesini gösteren çok iyi bir hamle olmuş. Binance gerçekten kullanışlı bir borsa ve bu hack olayı kötü olmuştu.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 11, 2018, 03:18:25 PM

Binance nin bu hareketleri ilerde gerçekten sağlam bir exchange olacağına dair ipuçları veriyor. Diğer exchangelerinde buna destek vermesi gerekiyor. Daha güzel günler için.
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 11, 2018, 03:35:14 PM

Benim en güvendiğim borsa. Şimdilik en iyisi bence onlar. Bu yaptıkları elbette bazı yerlerin devreye girmesine katkı sağlayacaktır. Hatta hackerlar anlaşamadıkların da kendi arkadaşlarını bile bildirebilirler.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
March 11, 2018, 03:41:25 PM

Bunlar güzel gelişme ancak güven vermeye yönelik hareketler diye anlıyorum.Hack yapan kişiyi kim nasıl ihbar edebilir ki..Diyelimki ben biliyorum ihbarda ettim ıspat etmek neredeyse imkansız.Adamlar kaç tane proxy arkasında bilmem kaç bit güvenlik duvarıyla korunarak yapıyor.Kimin kim olduğu belli değilki.Bunlarla fbi bile uğraşamıyor.Fbi ın sitesi günlük kaç saldırı alıyor.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
March 11, 2018, 04:03:39 PM

binanceyi bir kere daha tebrik ettim ama bilen çıkacağını sanmam adamlar yargılatmak için arıyorlar sanırım açıklamayı yanlış anlamadıysam öyle yazıyor kalkıp hackerların ben yaptım diyecek hali olmadığına göre Cheesy
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
March 11, 2018, 04:06:06 PM

Müşteri dostu bir politika izliyor gibi ama kim bir hack saldırısını tespit edebilir ve belgelendirebilir cevap vermek zor.

LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
March 11, 2018, 04:15:25 PM

Hack saldırısını yapanlardan başka bunun cevabını kim bilebilir ki! Kendi aralarında çaldıklarını paylaşırken bir husumet olduysa belli birbirlerini ihbar edebilirler, bunun içinde ödül az bence. Binancenin olabilecek saldırılar için fon oluşturması güveni arttırmak bakımından olumlu bir gelişme. Diğer borsalarda bu fon konusuna kayıtsız kalmsmalı.
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
March 11, 2018, 04:22:06 PM

250.000 dolar ödül az olmuşGrin  Adamlar kaldırdıkları parayı koyacak yer bulamıyorlar, hackeri bulsan kardeş seni buldum desen sana daha fazlasını verir, Binance olarak sistemlerini saldırılardan korumak için acil olarak daha fazla çalışma yapmaları ve bu iş için para harcamaları daha mantıklı.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
March 11, 2018, 05:01:32 PM

Binance'ı hackleyen kişilerin çok fazla iz bırakacağını sanmıyorum ama eğer bir ekipse belki ekip arkadaşları para için satabilir güzel bir uygulama olmuş
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
March 11, 2018, 05:09:44 PM

suçluları adalete teslim ederek cezalandırmasına bende destek veriyorum çok haklı nedenler var bizim güvenliğimiz çok önemli

jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 11, 2018, 05:26:57 PM

Binance'ni yaptığı takdire şayan bir uygulama, suç ce suçluyla mücadelede başarılı olur ve gerekli tedbirleri alırsa benzer saldırılardan kurtularak müşterilerden artı puan alacaktır.
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
March 11, 2018, 05:39:30 PM

Bu kadarcık para için ekip arkadaşlarını satacak hacker var mıdır yahu, ihbar ederse başına büyük bela alır, o yüzden ekip arkadaşını ihbar edecek hackeri hayat boyu yaşatacak para vermek gerekir.  Normal bir insan da bunları bulamaz zaten, yine de caydırıcı olmasını umuyorum.
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
March 11, 2018, 05:44:57 PM

Hackerlerin kazandığı paranın yanında bu çok düşük bir ödül dolayısıyla kimsenin kimseyi gammazlayacağını düşünmüyorum, bu borsa hacklenme olaylarının arkasında çok iş dönüyor olabilir, kendi kendini bile hackliyor olabilirler ya da devlet eli olabilir.
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
March 11, 2018, 06:14:53 PM

Çamur at izi kalsın olayı burda avantaj sağladı aslında. Bazen reklamın iyisi kötü olmaz dediğimiz vakit aslında bunu mu kastettik! Binance en son ki hack saldırısından sonra "ben burdayım" diye bağırıyor resmen ve cidden tebrik etmek lazım. Binance'nin ödülü yazılım firmalarının ödül mantığı gibi buda aslında açık varsa bildirin demek gibi bişey olmuş.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
March 11, 2018, 06:21:11 PM

Anlaşılan 10 milyon dolar gibi onlar için küçük bir miktar ile olumsuz süreci ortadan kaldırmaya çalışıyorlar ama pek yararlı olacağını sanmıyorum. Binance gibi bir borsanın bu kadar kolay hacklenmesi hepimizin önlem almasını kaçınılmaz kılıyor. Herkes kendi önlemini alsın.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: