Bitcoin Forum
March 28, 2024, 01:55:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Merit geldi işimiz zorlaştı  (Read 499 times)
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
March 13, 2018, 01:10:44 PM

Her gun bır suru konu acılıyor merıt kazanmak ıcın. Onun yerıne aktiflik olayına göre otomatik merit kazanılırsa daha mantıklı

1711634139
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711634139
Reply with quote  #2

1711634139
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
teramit (OP)
Legendary
*

Activity: 1863
Merit: 1386

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
March 13, 2018, 01:24:39 PM

Her gun bır suru konu acılıyor merıt kazanmak ıcın. Onun yerıne aktiflik olayına göre otomatik merit kazanılırsa daha mantıklı
açılan konular gereksiz ise deneyimli kullanıcılar merit vermez açan adam da bu şekilde gelmiyormuş der bir daha uğraşmaz.
Drfalcon
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

Staker.network - POS Smart Contract ETH Token

View Profile WWW
March 13, 2018, 10:50:04 PM
Merited by EFS (1)

Forumda çok bi geçmişim yok açıkçası ama okuduğum ve araştırdığım kadarıyla, merit sistemi bi yerden sonra gerçekten lazımdı. Çünkü sadece yorum yapmakla rütbe atlamak saçmaydı. Bilgi içeriği olan yorumlar daha değerli ki şu anda bu yaptığım yorumun da çok bi katkısı yok forum adına. Sırf bu tarz yorumlarla, her konuda her şeyi bilirimci tiplerin, forumu kahve ortamına çevirip rütbe atlamasındansa, kaliteli içerik üretenlerin merit alması daha mantıklı. Ama işte yukarda bi arkadaşın da dediği gibi, insanımız bencil ve kıskanç. O merit verme kısmında cebinde akrep taşır, vereceği zaman da gider hak edene vermez sırf çekemediği için. Neyse konu başlığından biraz fazla saptım, kbakmayın. Herkese iyi forumlar. Bu arada merit almak için de yazmadım bunları, kimsenin aklına kötü düşünce gelmesin Smiley

ELONCITY    ❱ ❱ ❱ ❱    Power The world for FREE!
Public Sale Coming Soon  │  https://eloncity.io/
pirachirpripa
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 12:55:46 AM

bence herkesi esit baslatabilirlerdi o zaman merit sistemi iyi ki geldi diyenleri görme sansimiz olurdu
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 14, 2018, 01:39:08 AM

Ben merit kaynağı olmak için başvuracaktım da herkesin birbirinin parasında gözü var şimdi diyelim kaynak olduk hemen saniyesinde (pezevenk yan hesaplarına merit atıyor) diye dedikodu çıkar ki Türkçe forumunda hikayeler çoktur ondan başvurmadım, iyilik yapmaya gelmez kan alırlar.
Peno2
Member
**

Activity: 263
Merit: 11

Para Basan Adam

View Profile WWW
March 14, 2018, 01:48:09 AM

Genel kanı olarak yanlış olan görüşleri sıralamak gerekirse ;

Sadece konu açanlara merit verildiği ...
Meritlerin çok kısıtlı dağıtıldığı özelliklede Türkçe içerikli konulara merit verilmediği ...
Sadece açılmış konuya merit verildiği, konuyu takip eden mesajlara merit verilmediği ...

Gibi Aslı astarı olmayan düşünceler dolaşıyor.

Eğer forumu sadece tüketmek amaçlı kullanmak yerine öğrenmek amaçlı kullanırsanız bu düşüncelerin zaten hatalı olduğunu görürsünüz.

Birey saçma sapan bir konu açıyor ve altınada bir dünya kişi aynı saçmalıkla mesaj atıyor ama bir kişi gelip o saçmalığın ortasında mantıklı bir mesaj yazıyor ,,, konu sahibi yaptığı saçmalıkla kalırken araya mesaj yazan mantıklı birey merit alıyor.

Sonuç merit candır iyiki vardır.

skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 14, 2018, 03:29:26 AM

Forumda çok bi geçmişim yok açıkçası ama okuduğum ve araştırdığım kadarıyla, merit sistemi bi yerden sonra gerçekten lazımdı. Çünkü sadece yorum yapmakla rütbe atlamak saçmaydı. Bilgi içeriği olan yorumlar daha değerli ki şu anda bu yaptığım yorumun da çok bi katkısı yok forum adına. Sırf bu tarz yorumlarla, her konuda her şeyi bilirimci tiplerin, forumu kahve ortamına çevirip rütbe atlamasındansa, kaliteli içerik üretenlerin merit alması daha mantıklı. Ama işte yukarda bi arkadaşın da dediği gibi, insanımız bencil ve kıskanç. O merit verme kısmında cebinde akrep taşır, vereceği zaman da gider hak edene vermez sırf çekemediği için. Neyse konu başlığından biraz fazla saptım, kbakmayın. Herkese iyi forumlar. Bu arada merit almak için de yazmadım bunları, kimsenin aklına kötü düşünce gelmesin Smiley

Dediklerinizin neredeyse hepsine katılıyorum yalnız insanımız bencil ve kıskanç kısmında bir sorun olduğunu düşünüyorum. Öyle her sistem el bebek gül bebek işlemiyor. 'Aaa ne kadar güzel bir konu-yorum meriti hakettin köfte seni'. Keşke böyle olsa. Forumdaki legendary üyeler hariç diğer insanların rütbe atlamak için merite ihtiyacı olduğu için vermekten çekinebilirler bu gayet normal. Türkçe forumda kaynak kısıtlı olduğu için meritler giderek tükeniyor bu sebepten ötürü insanlar kolay kolay merit veremiyor. Açıkçası EFS bile sanki merit verirken böyle azar azar bitcoin faucet siteleri gibi veriyor meriti. Belki gerçekten hak ettiği meritin o olduğunu düşünüyordur tabi buna bir şey diyemeyiz. Ama bir moderatör aynı zamanda merit kaynağı olarak sırf merit kullanım alanını biraz daha yaymak için biraz daha fazla arttırabilir verdiği merit sayısını. Örneğin 1 hak ettiğini düşündüğü konuya(yoruma) 2-3 2 hak ettiğini düşündüğüne 3-4 gibi oranlayarak dağıtabilir. İşe yarayabileceğini düşünüyorum.
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 525
Merit: 120

View Profile
March 14, 2018, 08:59:50 AM

airdrop, bounty vb şeylerden gelenler kesildiği zaman buradaki hesabın yüksek olmasının da bir anlamı kalmayacaktır.

-=Send 0.01 BNB for 50% chance to win 0.019 BNB to 0x8af75e8DE6c766a934871c6ec0733d262fE08089 on BSC=-
[ANN] 🪙【CoinFlip】 Decentralized Magic Wallet - Double your 0.01 BNB
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
March 14, 2018, 11:10:56 AM

Meriti hiç eleştirmiyorum ama dağıtımı çok yanlış geldi bana tüm multi hesaplar hero sr falan... Madem buna ihtiyaç var madem eşitlik söz konusu madem ki gerek var tüm üyelerin Newbie ye çekilmesi gerekirdi.

Böylelikle kaliteli hesaplar organik olarak büyürdü bizim gibi imza kovalayanlarda newbie kalmaya devam eder imza ödemelerine düzen gelirdi kesinlikle. Şuan öyle Sr. Memberler gördüm ki Btc den haberi yok topluyor satıyor yiyor bu kadar gerek airdrop gerek imza için hesabı satın almış postları dahi okumuyordur kanımca.

Sr. Memberim bende düne kadar hiç post yazmadım 1 yıllık üyeliğimde eğer sorum varsa sormuşumdur okadar problem yaşamadan yazdığımı hatırlamıyorum sonra imzaya döndü iş bu şekilde her yere cevap yazmaya çalışıyoruz şimdi hala bana saçma geliyor bu durum ama kazanç varsa da kimse kusura bakmasın boş ya da dolu yazıyoruz işte (: ...
baris553
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
April 30, 2018, 12:19:26 PM

Bİtcoine yeni katılmama rağmen duydum merit geldikten sonra işlerin zorlaştığını. Önceden yorum yapıp rütbe atlayabiliyordun şimdi ise merit devreye giriyor bu bence haksız kazancıda ortadan kardırıyor
Komorhan
Member
**

Activity: 336
Merit: 12

View Profile
April 30, 2018, 08:53:43 PM

Hocam eskiler kaymağını bizde kalanları yiyeceğiz maalesef, yapacak birşey yok. Adamlar bizden akıllı ki olayı farketmiş biz geç kaldık ceremesini çekiyoruz çekmeye devam edeceğiz.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2156
Merit: 1131

View Profile
May 01, 2018, 11:40:27 PM

merit bari bir sikke merhem olsaydı aq iş zorlaştı deseydik.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
May 02, 2018, 06:22:34 AM

forumda herkes yazıyor ama okuyan kimse yok ilk mesaja bakıp altına salla gitsin.
özellikle türkçe bölümünün bu şekilde devam etmesi zaten mantıklı değildi.geldi iyide oldu .
düzgün içerik yazan başının çaresine bakar yazamayan hatta okumayı bilmeyenler dert etsin.

Bu mesajına katılmamak elde değil hocam. 8 sayfa olmuş şu konuma bakarsa millet arkadaşın dediğine hak verecektir ben ne yazmışım adamlar ne yazmış Cheesy

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1787947.msg17828718#msg17828718

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
Pages: « 1 [2]  All
  Print