Bitcoin Forum
May 21, 2024, 03:34:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  
Author Topic: Rockefeller Ailesi Kripto Para Yatırımı Yapıyor  (Read 643 times)
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
June 22, 2018, 07:05:10 PM

balinaların dijital para yatırımı yapması olağan geçen sene büyük paralar kazandılar bu sene pazarı indirdiler alt fiyatlardan bitcoin ve altcoin toplamak için bu yapıldı. Rockefeller ailesi bunlarda biri ve en güçlüsü.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
June 22, 2018, 08:20:28 PM

Bitcoin ile block zincir iyiden iyiye test edildi artık gerçek hayata entegre projeler gelecek gibi gözüküyor. Büyük sermayedarlar açıktan bu işe girebilirler artık.
Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
June 22, 2018, 08:24:29 PM

Baştan bunu duyuracak kadar saf insanlar değiller şimdiye kadar çoktan girmişlerdir biz sonradan duyuyoruzdur. Ya da hiç uğraşmazlar ne kazanacaklar
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
June 22, 2018, 09:48:01 PM

Sanki bu aile kriptoya yatırım yapınca ortalık uçacakmış gibi ilginç bir beklenti oluşmuştu bir ara  Grin Çok takip etmedim işin aslı astarı ne oldu bilmiyorum ama piyasanın durumu ortada. Birgün iyiyse ertesi gün daha kötü durumdayız.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
June 23, 2018, 01:58:00 PM

rockefeller ve daha bir çok zengin aile ufaktan yatırım yapıyorlardı zaten bu piyasaya artık daha büyük paralarla girecekler şu an fiyatların geri gitmesi en çok onlara yarıyor çünkü ufak ufak topluyorlar piyasasyı..
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
June 23, 2018, 02:42:35 PM

R ailesi kriptolara yatırım yapmasına gerek yok ki. zaten onların tekelinde olacak bu piyasa. kriptoları çıkartan bunların ta kendisi. 180 küsür ülke, para birimleri farklı farklı. kriptolar ile kontrol sağlama amacındalar. bunu ilk başta tatlı tatlı anlatacaklar, ama acı reçete geçmek zorunda bırakacakları safha olacak. dünyadaki tüm parayı kontrol etmek istiyorlar.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
kokhasan
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile WWW
June 23, 2018, 08:57:54 PM

Eğer bu haber doğruysa şimdiki fiyat düşüşünün sebebi bu ailedir alttan çok fazla coin toplayacaklarını gösteriyor. Ama yüklü miktarda aldıktan sonra boğa sezonu da açılacak ve fiyat yükselince geri satacaklar mı

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
tommyss
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
June 23, 2018, 09:28:05 PM

Daha bu baslik acilmadan once boyle bir haber okumustum uzun zamandir var yani bu fakat geldiklerine dair bir hareketlilik yok piyasada. Yalan gibi duruyor.

silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
June 23, 2018, 09:36:17 PM

Tamam asil buyuk balina bunlar olacaktir ama yinede saglam bir yatirim sart bitcoine girsinler hocam piyasa canlansin.
gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
June 23, 2018, 09:48:59 PM

Bana da bu haber çok inandırıcı gelmedi nedense. Bu aileler bu işin koordinatörü pozisyonundadır. Bitcoini kim çıkarttı piyasaya? Smiley yatırım yapmalarına gerek yok çünkü para zaten onların.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
June 23, 2018, 10:50:25 PM

Ben bu aile eğer kriptoya yatırı yapacaksa çoktan yapmıştır diye düşünüyorum. Hatta belkide sistemin start almasında pay sahibi dahi olabilirler. Bu haberler buraya geç düşer kanımca
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  

Jump to: