Bitcoin Forum
April 24, 2024, 02:45:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: LEDGER A ATIP UNUTMALIK KOİNLER ÖNERİSİ  (Read 763 times)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 28, 2018, 08:29:40 AM

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değil ama bence bu sıralar wepower iyi gidiyor, 2018 de bir kaç firmayla anlaşacaklar diyorlar ve binanceye girme ihtimali dedikoduları dolanıyor ortalıkta
1713969958
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713969958
Reply with quote  #2

1713969958
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713969958
Hero Member
*

Ignore
1713969958
Reply with quote  #2

1713969958
Report to moderator
1713969958
Hero Member
*

Ignore
1713969958
Reply with quote  #2

1713969958
Report to moderator
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
March 28, 2018, 10:53:46 AM

ledger tuhaf bir cüzdan öncelikle. çünkü aynı anda çalışan yüklenmiş ve görüntülenmeye hazır cüzdan sayısı 4-5 taneyi geçmiyor. yazılım üreticileri bunu malware vs girmesini engelleme amaçlı yaptıklarını söylüyorlar. yine de bu durum ledger ı pratiklikten uzaklaştırıyor
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 12:04:50 PM

ben şu anda bunları her birisinden azar almışım benim listem bu mth wawes komado dgb strat ve eth almışım bunları yaklaşık 2 sene bekleticem hepsi proje bakımındanda çok iyidir
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
March 28, 2018, 12:07:45 PM

ledger tuhaf bir cüzdan öncelikle. çünkü aynı anda çalışan yüklenmiş ve görüntülenmeye hazır cüzdan sayısı 4-5 taneyi geçmiyor. yazılım üreticileri bunu malware vs girmesini engelleme amaçlı yaptıklarını söylüyorlar. yine de bu durum ledger ı pratiklikten uzaklaştırıyor

Piyasanın çoğu ETH tabanlı tokenler zaten ETH desteklese yetiyor. Bu cüzdanları kullananlar bunun farkında olarak alıyor.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
March 28, 2018, 12:59:58 PM

Ben başlıca alıp attığım coinler etherum tabanlı coinler. Mth, latx, dock, edt, dragon, tl ve eth var. Waves te olsa atardım içine. Bakalım bir yıl sonra 10x yapar mı sepet Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
March 28, 2018, 04:37:04 PM

ledgerin desteklediği coinler zaten aşırı iyi oluyodu bi zamanlar ledgere girenler uçup gidiyodu ama hertürlü erc20 yi tutabılcegınız için bi çok coini tutabilirsiniz sonuçta.. benm tercihim tek olurdu etH!
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 28, 2018, 05:05:12 PM

nucleus bread gelecek vaad ediyor ama önce araştır al bence yoksa sonra pişman olursun araştırmadan hiç bir coine giriş yapamayım deme sakın

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
gorkem19888
Full Member

Merit: 110

View Profile
May 06, 2018, 11:55:10 AM

pundi x  alabılırsın  ledger e atarsın hemde 8 ay boyunca % 7 airdrop alırsın durdugu yerde 8 ay sonra 2 ye katlarsın bı de fıyat artımı deeyme keyfıne dostum Cheesy gene de kendın arastır sen
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
May 06, 2018, 11:56:30 AM

2020 yi hedef olarak koyduysan all in bitcoin gir. diğerlerinde flip fırsatları çok olur ama hodl için bitcoin eth ya da neo karması bi sepet yapsan daha iyi olur.
takipte kaldığın sürece altlarda iyi fırsatlar çıkar ama hodl deyince renk değişir. 2020 de belki çoğu projenin çöp olduğunu görebiliriz.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 06, 2018, 12:41:25 PM

İlk olarak ledgerde de olacak coinler arasından seçim yapmak lazım. Herkes öneride bulunuyor ama ben olsam eth BTC dışına çıkmazdim. Varsa yoksa BTC , çünkü diğerleri bulunduğumuz piyasaya göre değişkenlik gösterir. Boğa piyasasında yükseliş var iken ayı piyasasında çok düşüyor. Altcoinleri alıp satanların asıl amacı BTC miktarlarini arttırmak için altcoin piyasasına giriyor. İlla ki 2 yıl beklerim dersen pundix al ama ledgere atamazsin. Myetherwallet cüzdanında tutarsın her ay %7 airdrop alırsın. 32 ay daha var airdrop icin
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
May 06, 2018, 01:12:35 PM

İlk olarak ledgerde de olacak coinler arasından seçim yapmak lazım. Herkes öneride bulunuyor ama ben olsam eth BTC dışına çıkmazdim. Varsa yoksa BTC , çünkü diğerleri bulunduğumuz piyasaya göre değişkenlik gösterir. Boğa piyasasında yükseliş var iken ayı piyasasında çok düşüyor. Altcoinleri alıp satanların asıl amacı BTC miktarlarini arttırmak için altcoin piyasasına giriyor. İlla ki 2 yıl beklerim dersen pundix al ama ledgere atamazsin. Myetherwallet cüzdanında tutarsın her ay %7 airdrop alırsın. 32 ay daha var airdrop icin

ledger cüzdanına istediğiniz erc20 tokenini etherium adresine göndererek atabilirsiniz, pundix te buna dahil.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
gorkem19888
Full Member

Merit: 110

View Profile
May 06, 2018, 01:14:21 PM

aga ledgere ethereum tabanlı her turlu tokenı atabılırsın sonra da mew - matemask gıbı uygulamalara baglanım tokenlerını gorebılırsın.yanlıs yonlendırme olmasın  Wink
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 06, 2018, 01:32:45 PM

ledgere al neo at ethereum at bitcoin at öncelikle bunlar olmalı bütçen ne kadar almaya yeterse sonra erc 20 tabanlı desteklediği için bat,zrx ve adx at sakla

amirmass
Sr. Member

Activity: 425
Merit: 250

View Profile
May 06, 2018, 01:35:37 PM

Ledger a atıcaksam Direk Spectre.ai (SXDT) alırım. Onu beklerim. Bir de  Waves de  bu aralar iyi durumlara gelmeye çalışıyor. Onu da değerlendirebilirim.

██
         ▐██▌
         █▌▐█
        ▐█  █▌
▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 ▀▀    █▌    ▐█  ▄█▀▀
      ▐█      █▌█▀
      █▌   ▄▄ ▐█
     ▐█  ▄██▀  █▌
     ██▄██▀    ▐█
    ▐███▀       █▌
Z-POP DREAM