Bitcoin Forum
March 29, 2024, 08:27:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Binance Chain !!!  (Read 652 times)
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
March 13, 2018, 11:03:21 PM

Açıklamayı yaptıktan sonra sağlam pumplandı zaten, binance coin elde tutulması gereken coinlerden bundan sonra da sırtı yere gelmez denebilir
1711700839
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711700839
Reply with quote  #2

1711700839
Report to moderator
1711700839
Hero Member
*

Ignore
1711700839
Reply with quote  #2

1711700839
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711700839
Hero Member
*

Ignore
1711700839
Reply with quote  #2

1711700839
Report to moderator
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
March 13, 2018, 11:57:17 PM

Arkadaşlar gaza gelip yüklenmeyin.Açıklama fiyatlanmış bir kaç gün toparlanma sürecine girer sonra alırsınız alıcaksanız. Ha ben bu token daha "cent" ler ile satılırken açılan konuyu görünce "borsa coini kendi blockchaini bile yok niye artsın" demiştim. Ağzıma sıçmadıkları kaldı.  Cheesy
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 13, 2018, 11:59:16 PM

Tüm borsalar merkezsiz olma yolunda ilerliyorsa bu piyasaya yasak getirileceğini dusunuyorlar.. Kimse durup dururken kârini azaltmak istemez.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
March 14, 2018, 01:26:30 AM

Şu anki piyasanın gerçekten merkezsiz olan bir borsaya ihtiyacı var, Bitfinex ve Binance bunun farkında olduğu için erkenden böyle bir adım atmanın peşine düşmüşler fakat benim markettiğim şey farklı zincirlerdeki tokenler nasıl takas edilecek? Örneğin EtherDelta merkezsiz bir borsa ama sadece Ethereum tabanlıların satışını yapabiliyor.
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
March 14, 2018, 02:37:29 AM

Şu anki piyasanın gerçekten merkezsiz olan bir borsaya ihtiyacı var, Bitfinex ve Binance bunun farkında olduğu için erkenden böyle bir adım atmanın peşine düşmüşler fakat benim markettiğim şey farklı zincirlerdeki tokenler nasıl takas edilecek? Örneğin EtherDelta merkezsiz bir borsa ama sadece Ethereum tabanlıların satışını yapabiliyor.

Aynen öyle hocam valla binance a helal olsun adamlar tam güven veriyorlar daha da güven oluşturacaklar sonradan girdiler ama piyasanın lideri oldular adamlar

Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
March 14, 2018, 05:28:05 AM

Tüm borsalar merkezsiz olma yolunda ilerliyorsa bu piyasaya yasak getirileceğini dusunuyorlar.. Kimse durup dururken kârini azaltmak istemez.

gördüğüm en mantıklı yorumlardan bir tanesi bende katılıyorum size. neden durduk yere adam karını azaltsın kesin altından bi boklar çıkacak ama kokusu yakındır bakalım ne gelişmeler bekliyor bizi kriptopara piyasasının yılı 2018 olacak dediler ama daha 3 ay oldu bir boğa sezonu bile geçirmedik  Grin
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 14, 2018, 06:26:52 AM

Binance ilk çıktığından beri hep öncü oldu ekip çok çalışkan sene sonu rakamları konuşulmaya başlandı ve iyi kazandıracak gibi duruyor. Zaten hacim den de anlaşılacağı gibi herhangi olaganüstü bir durum olmazsa yürür gider gibi duruyor.
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
March 14, 2018, 07:03:44 AM

bnb lokal  bi coin diğer borsalarda işlem görmeyen ve görmeyecek bir coin yatırım yapılırmı bilmem ama sağlam bi coin bazı zamanlarda btc düşerken bnb pumplanıyordu sağlam olduğunu güvenilir bir liman olduğunu ispatlamaya çalışıyordu ama şu son 2 aylık dönemdeki btc düşüşünde bu liman olma özelliğini koruyamadı normal olarak şuan yükselişe geçti bence iyi haber

jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
March 14, 2018, 09:07:22 AM

abi binace eğer kendi chainini kurarsa , bir sürü ico yolda söyleyim ben. BNB chain kullananlara borsa da listelenme diye ayrıcalıkta yaparlar cunku.

Bthd
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 2563

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
March 14, 2018, 09:33:01 AM

bnb lokal  bi coin diğer borsalarda işlem görmeyen ve görmeyecek bir coin yatırım yapılırmı bilmem ama sağlam bi coin bazı zamanlarda btc düşerken bnb pumplanıyordu sağlam olduğunu güvenilir bir liman olduğunu ispatlamaya çalışıyordu ama şu son 2 aylık dönemdeki btc düşüşünde bu liman olma özelliğini koruyamadı normal olarak şuan yükselişe geçti bence iyi haber

Hocam geçmişte çok örneği var borsa hack olaylarının bu sebeple ne olursa olsun borsa coinlerine yatırımdan büyük pay ayrılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu bnb'nin göğe çıkamayacağı anlamına gelmez ama dakikalar içinde sıfırı görme olasılığı fazla.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
March 14, 2018, 11:27:22 AM

abi binace eğer kendi chainini kurarsa , bir sürü ico yolda söyleyim ben. BNB chain kullananlara borsa da listelenme diye ayrıcalıkta yaparlar cunku.
Bunu yazmaya geldim bu coin ortamı süper aslında tek bir haberle dengeler değişiyor sonra haberin gerçekleşmeye başlamasına bir kaç gün kala fena dumplanıyor coinler sistemdeki paranın yüzde 50 si hodl oluyor sonra 6 ay kilit sonra bir gazla paranı kurtarıyorsun ama adamlar x5 yapmış oluyor... BNB denen coini 1-2 dolarlarda almamak hataydı Binance kullanan insan için ama şimdi 10 dolarda olan coini almamakta hata olacak mı göreceğiz şahsen ne zaman bir coine x50 to the moon rocket denirse o coin bir daha düzelmiyor athsininden sonra :/ Vurup kaçın düzeltmede gene alın gene vurup kaçın yoksa Hodl günleri ızdıraplıdır ...

Not : Hodler ... :/
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
March 14, 2018, 11:55:39 AM

güzel haber merkezsiz hale gelince sanıyorum artık çin veya başka bir ülkenin kararlarından etkilenmez.buda devamlı çalışan ve olumsuz açıklamalarla yerle bir olmayan bi borsa coinin demek olacaktır.yani bnb'yi ucuzdan alanların ellerinde bekletmesi çok mantıklı duruyor.ama bu fiatlardan daha ne kadar ileri gider kestiremiyorum.bi düzeltme gelirse azda olsa faydalanırım bende
KemalSayar
Newbie
*

Activity: 118
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 12:04:01 PM

binanceyi uzun zamandır kullanıyorum. gerçekten geleceğin en önemli borsası olacaktır. Bu konuda da gereken herşeyi yapıyorlar
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
March 14, 2018, 01:20:13 PM

arkadaşlar selamlar binance az önce bir duyuru paylaşmış forumda kimsenin bunu paylaşmamasına çok şaşırdım kaçırılmayacak muazzam bir fırsat söz konusu

Binance Coin (BNB), kendi blockchain ana ağında mevcut olacak şekilde yükseltilecek ve yerel bir para haline dönüşecektir. Aynı zamanda, Binance bir şirket olmaktan bir topluluğa geçiş yapacak.

bugün 80 binlerde seyrediyordu açıklamadan sonra 120 binleri geçti şu an 100 bin seviyesinde ama kesinlikle buralarda kalmaz mümkün değil ben 9 binlerden yakaladım siz de faydalanın diye bu konuyu açma gereği duydum dilerseniz açıklamayı bir okuyun  

binance nedense bana itici geliyor.
şunu waves veya kucoin yapsaydı daha heyecanlanırdım. ama binance yapınca sanki bir sakatlık olacakmış gibi geliyor.
akm3535
Full Member

Activity: 252

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
March 14, 2018, 01:41:36 PM

Binance her türlü calışıyor iyi bir borsa sitesi bnb almak daha kısmet olmadı ama alınabilcek bi coin kesinlikle tavsiye ederim bende.

oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
March 14, 2018, 03:02:16 PM

binance en çok kullanılan exchangelerden bitanesi. Son hacklenme olayı ile sistemi dha güvenli hale getirmek için kendi blockchainlerini kurmayı planlıyolar. Binance için büyük bi adım market için de güzel bi adım oldu. Volume çok yüksek ve BNB ile ödeme yapıtğınızda çok az fee ödüyosunuz. 6-7 ayda buraya gelmesi zaten müthiş bişi bide bu blockchainle kendilerini update etmeleri BNB nin uzun dönemde çok kar bırakacağının haberi. Binance istediğiniz fiyattan alın uzun dönemde zarar etmeyeceğiniz bi token. Sürekli kendilerini yenileyen daha iyi işler çıkarmaya çalışan tüm token/coinler uzun dönemde kazandırır.

Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
March 14, 2018, 03:09:28 PM

binance bana hiç itici gelmiyor bazı arkadaşların aksine adamlar güvenlik için çabalıyor birşeyler ortaya koymaya çalışıyor güvenlik zaafiyetlerini gidermeye çalışıyorlar binance'dan ben umut doluyum gelecekte borsalarda ciddi bir yeri olacaktır
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
March 14, 2018, 03:58:05 PM

Google, Amazon, Microsoft gibi şirketler daha da büyümek için başka pazarlara girdiler ve bazılarında başarılı oldular bazılarında olamadılar. Binance'te kendini bu piyasanın devi olarak görüyor anlaşılan.

Piyasada çok fazla platform projesi var, o yüzden herkes kendi iyi bildiği işi yapsa daha iyi olur bence.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
March 14, 2018, 06:04:50 PM

arkadaşlar selamlar binance az önce bir duyuru paylaşmış forumda kimsenin bunu paylaşmamasına çok şaşırdım kaçırılmayacak muazzam bir fırsat söz konusu

Binance Coin (BNB), kendi blockchain ana ağında mevcut olacak şekilde yükseltilecek ve yerel bir para haline dönüşecektir. Aynı zamanda, Binance bir şirket olmaktan bir topluluğa geçiş yapacak.

bugün 80 binlerde seyrediyordu açıklamadan sonra 120 binleri geçti şu an 100 bin seviyesinde ama kesinlikle buralarda kalmaz mümkün değil ben 9 binlerden yakaladım siz de faydalanın diye bu konuyu açma gereği duydum dilerseniz açıklamayı bir okuyun  

Ben buldum falanmi sandin bunu kardes? Heyecanlada yazmissin Smiley Neyse iyi niyetlisin en azindan. Yalniz Binance guven kaybetmeye basladi bunu goz ardi etme derim.
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
March 14, 2018, 06:23:01 PM

ya bunu 2 dolarken falan almıştım. ne yükseldi bir ara şimdi yine çılgın atmaya başlamış şöylek durduk yerde çılgın atan coinler her zaman ilgimi çekiyor. almadım tabi. yükselen bir şeye atlayacak kadar yüreğim yok. sonra kalp dayanmıyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: